Kudrnaté vlasy pěna

Kudrnaté vlasy pěna

Krása kudrlinek rychle zmizí, pokud je opravíte příliš silnými prostředky pro styling, nebo naopak, pokud ignorujete stylingový proces. K dosažení zlatého průměru a získat krásné kadeře, musíte použít kudrnaté vlasy pěna. Díky tomuto nástroji se neposlušné prameny bezpečně upevní, stanou se středně pohyblivými a pružnými a nebude možné se bát mokrého a vlhkého počasí.

Jak udělat krásné kadeře - v následujícím videu:

Co to je?

Vlasová pěna je účinným stylingovým nástrojem, který používají mistři stylingu a obyčejní lidé v domácnosti, aby dodali vlasům další objem a lesk. Kosmetický přípravek pro kudrnaté vlasy je lehčí než většina gelů a sprejů, je ideální pro ženy i muže, zvláště pro ty, kteří mají vzácné nebo tenké vlasy, které vyžadují další objem.

Výhody a nevýhody

Mousse je populární lék na moderní osobu a výrobní společnost na tom nezáleží, všechny produkty této řady mají řadu pozitivních bodů:

 • vhodné pro všechny typy vlasů;
 • aby kudrlinky byly pružné, ale zároveň mobilní;
 • nelepte mezi sebou kadeře;
 • aby vlasy byly svěží a objemné;
 • chránit vlasy před negativními vlivy tepelných zařízení;
 • účes s nimi trvá mnohem déle;
 • zpravidla nepáchnou ani nemají mírně slyšitelné aroma, a proto nevyvolávají vznik alergických reakcí;
 • Složení některých pěn je obohaceno vitamíny, a to je další výživa pramenů zevnitř.

Tyto výrobky pro styling nemají prakticky žádné nevýhody. Jediné, co lze připsat minusům, je, že s pomocí tohoto stylu nebude možné opravit velmi dlouhé a těžké prameny, je lepší se k tomuto účelu uchýlit k pomoci jiných prostředků. Stejně jako obtíže, které začínající začátečníci mají, je pro nezkušené uživatele obtížné kontrolovat správné množství pěny, protože s malým podílem nebudou moci řádně upevnit prameny a jejich nadměrné vlasy budou znečištěné a zanedbané.

Jak používat

Chcete-li získat krásný účes, musíte být schopni používat styling produkty. Mnoho lidí se mylně domnívá, že stačí, aby se pěna rozptýlila na prameny a práce se udělala. Ale není. Musíte vždy dodržovat určitá pravidla pro používání produktu:

 1. Pěna by měla být aplikována pouze na čisté a mírně vlhké vlasy. Tento výrobek by neměl být položen na příliš vlhké kudrlinky, protože fixační prostředek bude stékat dolů. Po umytí vlasů musíte nejprve navlhčit kadeře ručníkem a pak produkt aplikovat.
 2. Množství pěny závisí na tloušťce a délce srsti, někdo může mít dost peněz v množství rovném velikosti ořechu, a pro někoho, množství pomeranče nestačí.
 3. Pěna musí být nejprve aplikována na kořeny vlasů, rozděluje se po celé délce hřebene a následuje sušení.

Způsoby, jak vytvořit kadeře

Kudrnaté vlasy - skutečný vlasový trend posledních několika sezón. Koketní kudrnaté kudrlinky, okouzlující zámky nebo světelné vlny - to vše lze snadno provést nezávisle na stěnách vašeho domova.

První způsob. Aby vlasy měly přirozenou vlnitost, můžete použít vysoušeč vlasů. Nejdříve je třeba na mokré kadeře dát trochu pěny, poté, co je lehce rozdrtíte rukama, upevněte světelné vlny a osušte vysoušečem vlasů s difuzorem. Za pár minut můžete získat úžasný styl.

Druhý způsob je klasický. K vytvoření dokonalých kudrlinek potřebujete natáčky. Pro stavbu účesů z velkých vln je třeba si vyzkoušet běžné nebo vyhřívané natáčky na vlasy o průměru 4 cm.Elastické malé kadeře potřebují pružné bumerangové tyčinky. Za prvé, musíte mírně osušit vlasy s vysoušečem vlasů, a pak šroub je na jednom z navrhovaných možností natáčky. Pravidelné - musíte držet na hlavu alespoň hodinu a půl, vyhřívané natáčky na vlasy lze po hodině odstranit.

Třetí způsob. Chcete-li vertikální kadeře, musíte rozdělit sušené vlasy na prameny a twist svazky z nich, pak sušit každý vysoušeč vlasů. Fix tento účes může být lak.

Přehled nejlepších nástrojů

V arzenálu každé kosmetické značky jsou pěny na kudrnaté vlasy. Pomocí těchto nástrojů můžete snadno vytvořit krásný a atraktivní obraz.

 • Schwarzkopf "Perfektní". Pěna tohoto Brenn pomáhá vytvářet lákavé kadeře, které neztratí svou pružnost po celý den. Hlavní věcí je postupovat podle návodu k použití a instalace potěší svého majitele i ostatní, a to i přes rozmary počasí.
 • L´OREAL "Hot Volume". Díky inovativní technologii můžete rychle modelovat jakýkoliv účes, s každým pohybem vlasů, který není přilepen k sousedovi. Tento stylingový prostředek nevytváří vlasy těžké. Spolehlivě zachycuje slepice správným směrem, poskytuje jim lehkost a krásu.
 • Wellaflex pěna od Wella díky unikátní receptuře „objemová rezerva“ poskytuje spolehlivou fixaci na celé 2 dny. Složení nástroje obsahuje speciální molekuly, které dávají vlasům fantastické množství. Mousse nelepí vlasy, umožňuje hřeben bez speciálních obtíží, chrání před ultrafialovým zářením.
 • Estel Professional. Pěna této značky poskytuje elegantní pokládání kudrlinek. Obsahuje UV filtr, který chrání vlasy před vystavením ultrafialovým paprskům. Vzhledem k přítomnosti provitaminu B5 má hydratační účinek, posiluje a obnovuje strukturu každého vlasu.

Recenze

Ve většině případů mají uživatelé pozitivní vliv na kudrnaté pěny. Jak již bylo uvedeno, po jejich aplikaci se vlasy nelepí, jsou mobilní a mají dobře upravený vzhled. Jednotlivé stížnosti se týkají levných výrobků, které nejsou populární. Ale, zpravidla, pěny, podle hodnocení zákazníků, aby vlasy těžší, kadeře zůstávají měkké. Kadeře úhledně ležely celý den, a to i bez stylingu.

Díky dávkovači na lahvích jsou prostředky ekonomicky utraceny. Pravidelní spotřebitelé mají rádi výsledek - krásný, elegantní účes a minimální čas strávený na něm. Na rozdíl od jiných stylingových prostředků, pěna poskytuje pružnou pěnu, která nezpůsobuje pocit "znečištění".

Dívky říkají, že mezi řadou kosmetických přípravků pro styling nejjednodušší a nejnepozoruhodnější asistent je pěna.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky