Olivový olej pro masáže

Olivový olej pro masáže

Pro masáže těla není nutné kupovat drahé krémy a emulze. Pro tento účel je nejvhodnějším lisovaným olivovým olejem za studena, který není těžké najít na policích většiny hypermarketů s potravinami ve městě.

Na rozdíl od jiných kosmetických přípravků se vyznačuje naprosto přirozeným složením a jedinečnými vlastnostmi, které pokožce dodávají zdraví a krásu. Lze jej použít nejen pro dospělé, ale i pro tenké dětské kůže, stejně jako pro novorozence. Bohatý na chemikálie, které jsou jedinečné v jejich výhodách, má olej nejvíce příznivý účinek na pokožku a činí ji sametovou a měkkou.

Výhody

Nerafinovaný olej je oceňován obrovským množstvím živin. Obsahuje nejen minerály a vitamíny, které naše tělo potřebuje, ale také různé látky, které nejsou méně prospěšné pro kůži, jako jsou proteiny, lecitin, olejové a polynenasycené mastné kyseliny. Chemické složení olivového produktu obsahuje rostlinné bílkoviny a aminokyseliny. Má hypoalergenní vlastnosti a doporučuje se pro nejjemnější a citlivou pokožku.

Recenze žen, které se potýkají s problémem celulitidy, nejvíce nadšené. Neexistuje pouze odstranění známek pomerančové kůry, ale také zvýšení pružnosti a přizpůsobení kontury těla. Nástroj má uklidňující účinek, bojuje se suchou pokožkou a zabraňuje procesu stárnutí.

Z videozáznamu se dozvíte o výhodách olivového oleje v kosmetologii:

Vlastní masáž olejem

Před použitím olivového oleje na tělo je nutné jej zahřát. K tomu naneste malé množství produktu na dlaň a trochu ho otřete. Teplý výrobek se snadno aplikuje na tělo a jemně klouže, čímž dodává pokožce výživu. Masáž provádí měkké tření, během kterého dochází ke zlepšení krevního oběhu a průtoku krve.

Vyhřívaný povrch epidermy je zásobován živinami z olivového oleje, má dobře upravený vzhled. Pro aktualizaci horních vrstev epidermy je třeba provést masáže pomocí tvrdých masážních kartáčků nebo palčáků. Intenzivně odlupují pokožku bez podráždění a zarudnutí. Olivový olej chrání pokožku před jakýmkoliv zraněním při masáži. Profesionální masážní terapeuti pro celkovou masáž těla zpravidla používají nástroj v množství až sto mililitrů v jednom zákroku.

V salonech můžete vidět služby přírodního tělového peelingu, jehož složení spočívá v míchání olivového oleje s drcenými částicemi mořské soli. Tento peeling má protizánětlivé a antiseptické vlastnosti, které lze použít pro různé kožní problémy.

Pokud se chcete ponořit do aromaterapie a během masáže se důkladně uvolnit, přidejte do základního olivového oleje několik kapek esenciálního oleje. Nádherná vůně bude nejen uvnitř, ale i po masáži vydrží dlouho na kůži.

U koncentrovaných etherických činidel je třeba dbát maximální opatrnosti a nezanedbávat doporučené normy uvedené v návodu.

Kosmetický a terapeutický účinek

Olivový olej se používá nejen k dosažení kosmetického účinku, ale také k léčbě řady kožních onemocnění. Dokonale hydratuje pokožku, vyživuje, má ochranný účinek proti škodlivým vlivům prostředí. Tenký film na kůži, vytvořený nástrojem, chrání před slunečním zářením. Také po masáži s použitím olivového oleje můžete vidět výrazný omlazující účinek procedury.

Přípravek je nepostradatelný pro ženy, které mají na těle strie. Může být také použit pro profylaktické účely během těhotenství. Vitamíny obsahující v přípravku zvyšují tvorbu kolagenu pokožkou a elastinem.

Masáž olivovým olejem je určena k léčbě osteochondrózy a dalších onemocnění charakterizovaných depozicí soli. Perfektně proniká do nejhlubších vrstev kůže a poskytuje efekt rozpouštění soli. Zlepšená regenerace tkání, metabolismus lipidů. Kůže vrátí ztracený tón a tělo po masáži aktivuje své ochranné funkce lépe. Olivový olej může být skutečně považován za zázrak a cenově dostupné prostředky pro vynikající zdraví a zachování přírodní krásy!

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky