Krémový olej pro obličej: přezkoumání finančních prostředků

Krémový olej pro obličej: přezkoumání finančních prostředků

Oleje napomáhají šetrné péči o pokožku, jemně a jemně čistí pokožku, hydratují a vyživují. Proto výrobci krémů a pěn, kteří se starají o kvalitu a účinnost svých výrobků, k nim přidávají oleje.

Chcete-li použít krémové máslo nejvíce produktivně, měli byste pečlivě prostudovat složení a zjistit, které oleje jsou v něm obsaženy, protože jejich vlastnosti jsou způsobeny léčivým účinkem krému.

Jak udělat krémový olej pro obličej sami, se dozvíte z následujícího videa.

Vlastnosti

Rozlišujte mezi základními oleji a éterickými oleji, které mají vysokou saturaci složek, a proto nemohou být použity v čisté formě. A ti a jiní jsou schopni obohatit kosmetické výrobky, což jim dává jejich blahodárné vlastnosti. Většina olejů obsahuje:

  1. Vitamíny, včetně vitamínů skupiny B, které mají nutriční účinek; vitamin A, který zabraňuje stárnutí buněk; Vitamin E aktivuje reprodukci kolagenu v buňkách, což zajišťuje hladkost a hladkost pokožky; vitamin F zlepšuje funkci mazových žláz;
  2. Polyfenoly jsou silné antioxidanty;
  3. Organické kyseliny - ideální lék na akné, mají protizánětlivý účinek, blokují ložiska a zklidňují podrážděnou pokožku;
  4. Mastné kyseliny mají ochranný účinek proti UV záření a chladu.

Měli bychom také zmínit vzácné vlastnosti. Například, ve složení brokolice zelí semen olej je téměř 47% kyseliny erukové, je to přírodní stabilizátor a přirozeně zvyšuje trvanlivost smetany, ve které je přidán. Kromě toho je tato kyselina ve svých vlastnostech téměř silikonová, obaluje povrch kůže ochranným filmem a urychluje proces její regenerace. Tea tree je také vynikající, protože je to jediný olej, který má bohatý antibakteriální účinek. Šafránový olej je vhodný pro péči o jemnou pokožku kolem očí.

Výhodou použití olejů ve smetaně je, že naše pokožka kromě výživy vyžaduje dodatečné zvlhčení, které mohou být poskytnuty složkami, které jsou součástí krému, a chybí přímo v olejích.

Zvláštností účinků olejů na kůži je tvorba tenkého filmu na jeho povrchu, který zabraňuje odpařování vlhkosti a tím ji udržuje v dermis, což je nepochybně užitečné. Současně však přítomnost tohoto filmu narušuje dýchání kůže, metabolismus a dodávku vody do horních vrstev epidermy, což může vést k jeho dehydrataci a blokování mazových žláz.

K tomu nedojde při použití krémů, protože obsahují další přísady, které tyto účinky kompenzují.

Oleje, s veškerou bohatostí složek, také nejsou schopny si všimnout peptidů a komplexů stopových prvků, které kůže potřebuje pro normální fungování a které výrobci přidávají do krémů.

Funkce výběru

Krémy na bázi olejů mohou být používány denně, ale musíte pochopit, co přesně jejich multifunkční vliv spočívá a jak je používat, s přihlédnutím k jednotlivým charakteristikám.

Krémy jsou rozděleny do následujících skupin:

  1. Anti-aging;
  2. Protizánětlivé;
  3. Pro mastnou a normální pleť;
  4. Pro suchou pokožku;
  5. Pro citlivou pokožku.

Krém proti stárnutí by měl mít vitamín E, který je hojný, například v olejích pšeničných klíčků, bambuckého oleje, palmového oleje nebo kakaového másla; Tyto komponenty jsou vhodné pro vyblednutí kůže. Černý kuminový olej je také často součástí krémů pro volnou kůži, protože reguluje vodní bilanci epidermis.

Pro pokožku, která je náchylná k zánětu, je žádoucí přítomnost oleje z čajovníku, jojoby, šalvěje, řebříku a rakytníku mořského v krémě, ale vyžaduje přítomnost složek, jako je alantoin a panthenol.

Krémy určené pro suchou pleť by měly mít více olejů. V tomto případě bude nejpříznivější působení olivového oleje a makadamie.

V přípravcích pro mastnou pleť na prvním místě by měla být voda, olej z hroznových jader, bambucké máslo a jojoba, které hydratují pokožku. Pro citlivou pokožku ve složení bio krém patří olej ze santalového dřeva a růžového dřeva, heřmánek a neroli.

Pro normální pleť bude mandlový olej dobrým podpůrným činidlem.

Při výběru krému se silnými látkami, ke kterým jsou všechny esenciální oleje správně přičítány, stojí za to zkontrolovat citlivost pokožky. Alergeny ve směsi mohou způsobit zarudnutí a otok, v tomto případě stojí za to odmítnout použít i již získaný krém, aby nedošlo k poškození zdraví.

Aby se zajistilo, že nově použitý krém nevyvolá vyrážku na obličeji, nebo v nejnepříjemnějším případě nevyvolá záchvat astmatu, musíte nejprve aplikovat malé množství na kůži v ohybu lokte nebo na zápěstí. Pokud po několika hodinách nedochází k žádnému zarudnutí nebo svědění na místě aplikace, pak je krém bezpečný.

Recenze

Americké krémy "Aveda" Vyznačují se poměrně vysokou cenou (tuba anticelulitidového krému stojí kolem 1000r.) Zákazníci si všimli, že na etiketě nenalezli aroma exotických éterických olejů, i když nenalezli aromatické vůně. Olejový film na kůži je přítomen, ale je opláchnut vodou. S hydratačním krémem cope, ale vysoká cena neříká v jejich prospěch.

V produktech společnosti "Fito kosmetika" vůně zeleného čaje, hroznových semen, máty a dalších přírodních olejů dokazuje absenci chutí. Krémy se vyrábějí na termální vodě, zeleném čaji a šťávě aloe vera. Když jsou vysazeny, je to z důvodu vodnaté konzistence nezbytné. Jsou dobře vstřebatelné, nezanechávají mastný film, proto mohou být použity i jako základní nátěr, podle hodnocení zákazníka.

"Farsali" Nabízí šípkový olej a zlaté sérum, deklarovaný jako základní nátěr a je poměrně vysoký. Soudě podle recenzí, když je aplikován na noc, není úplně vstřebán, protože ráno je obličej tlustý. Stejný problém s nadbytkem oleje v kompozici se projevuje a při aplikaci pod make-upem dlouhodobá konzervace nefunguje.

Organický obchod produkuje smetanu s oleji, které lze okamžitě nalézt ve složení díky výraznému příjemnému zápachu. Tuto skutečnost zaznamenávají všichni kupující, dokonce i ti, kteří jsou nespokojeni s hustou koncentrací a špatnou absorpcí krémů. Nedostatek membrány v nádobě a určitý účinek mýdla při použití je alarmující. Majitelé suché kůže jsou s těmito sloučeninami spokojeni a ti s mastnou kůží ne.

"Černá perla" Zvažte vynikající rozpočet krém. Skutečnost, že uvedené oleje zjevně nejsou na vrcholu seznamu, je poněkud trapná, ale spotřebitelé hodnotí vlastnosti tak vysoké jako pět. Není mastný a není tlustý, dobře hydratuje. Nelze odstranit vrásky, ale je vhodný i pro mastnou pleť, nezpůsobuje zčervenání a neupchává póry.

"Vichy" deklaruje přítomnost vzácných olejů a extraktů v jejich složení, což určuje vysokou cenu produktu. Kupující této společnosti, jako je kosmetika obecně, zvedání je uvedeno - účinek syrovátky z olejů, ale konzistence způsobuje mnoho komentářů. Existují samostatné zprávy o přítomnosti alergické reakce a výskytu akné po jeho použití.

Značka Crema "NeoBio" hodnoceny jako dobré, ale ne nejlepší. Navíc skutečnost, že všichni mají bio-certifikáty. Namočte se rychle, zpočátku zanechávejte pocit vosku, který rychle přechází.Spotřebitelé si nevšimnou obzvláště intenzivní péče, ale je to změkčující a zvlhčující účinek. Cenovka je mírná.

"Guerlain" vyrábí řadu krémů a séra proti stárnutí s přídavkem olejů, jejichž recenze jsou velmi dobré. Krém se okamžitě roztaví, ráno je pleť mastná, ale po umytí se stává čerstvým a vyživeným, jemné vrásky jsou ztraceny. Sérum s olejem čistí póry, nenechávejte film, voní skvěle. Velký mínus je pro průměrného spotřebitele přemrštěným cenovkou.

Produkty "Planeta Organica" způsobuje pozitivní zpětnou vazbu. Krémy dobře zvlhčují přehnanou pokožku, nejsou lepkavé, dávají hedvábnost i těmto problémovým oblastem jako lokty. Ne příliš tlustý, nezanechávejte stopy na prádlo, mají přirozené vůně. Rozumná cenová paleta.

"Recepty babičky Agafie" doporučuje majitelům citlivých pokožek náchylných k zánětům; ačkoli tam jsou recenze, které způsobují intenzivní hoření na kůži. Obecně platí, že recenze jsou nejednoznačné, ale mnohem pozitivnější. Všimněte si však uvolňujícího bylinného pachu a vynikající absorpční schopnosti, která nevyvolává touhu prát.

"Clinique" pro mladou pleť, kupující nedoporučují, s odvoláním na skutečnost, že se nemůže vyrovnat s první vrásky, opustí film, role ve velkém počtu. Další věc - péče proti stárnutí, zejména pro osoby s kombinovanou pokožkou a náchylností k zánětu. Velký mínus je, že mnozí si stěžují na nákup fondů s vypršením za vysoké ceny.

"L'Occitane" produkuje krém, ve kterém je aroma, konzervační fenoxyethanol, další chemické sloučeniny, takže nemůžete mluvit o jejich přirozenosti. Při použití splňují očekávání, ale nemají kumulativní účinek a pracují pouze tehdy, když jsou na kůži. Tento krém z "luxusní" série, s vysokou cenou.

"Diptyque" právě začal vyrábět živiny pro pleť s oleji, recenze nejsou špatné.

"EcoBeauty" - Jedná se o produkt firmy Oriflame, nazývá se pohodlným a pohodlným, s efektem dlouhého efektu. Nespokojenost způsobuje zápach, jsou zde recenze, že krém nesplnil očekávání.

"MAC" - Značka make-upu se v poslední době stala produktem péče o pleť. Letní krém s UV ochranou a hydratačním sérem má dobré recenze, splňuje očekávání.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky