Což je lepší zvolit olej pro řasy

Což je lepší zvolit olej pro řasy

Oči, jak se běžně věří, jsou zrcadlem duše. A duše musí být nejen čistá, ale také krásná. Výzdoba našich očí je naše řasy. Většina spravedlivého sexu sen o luxusní, dlouhé a svěží řasy. Kromě estetické přitažlivosti ochrání naše oči oči před různými vnějšími faktory, takže zdravé řasy jsou přínosem nejen pro krásu, ale i pro naše zdraví. Aby bylo možné dosáhnout krásné a zdravé řasy, je třeba se o ně starat například o vlasy.

Ve snaze o krásu, a možná móda, dívky uchýlit k různým postupům prodloužení řas, perm a další salon postupy, po kterém jejich nativní vlasy nevypadají nejlepší způsob. Také široce inzerované chemikálie, které urychlují růst řas, jeden z nejpopulárnějších způsobil "boom" mezi spravedlivým sexem v okamžité zvýšené vegetaci. Po použití takového nástroje je však práce u oftalmologů pouze doplněna, dívky si stěžovaly na nepohodlí v oblasti očí a dokonce i částečnou ztrátu zraku! Jediné, co může urychlit růst bez poškození vašeho zdraví, jsou přírodní produkty.

Proč potřebujeme?

Kromě bezpečnosti při používání olejů existuje celá řada dalších výhod. Dokonce i ty mladé dámy, které se nikdy neuchýlily k procedurám v salonu, jsou náchylné k poškození řas z různých vnějších faktorů. Řasy, stejně jako další složky našeho obrazu, by měly být primárně upravovány. Faktory, jako jsou povětrnostní podmínky (mráz, slunce, teplotní změny), procedury rozšíření a chemické řasy řas, špatná kvalita kosmetiky, vedou k řídnutí vlasů nad očima, mění se jejich struktura, jsou méně často aktualizovány, v důsledku čehož se stávají křehkými a matnými.

Složení různých olejů obsahuje aminokyseliny, mastné a polynenasycené kyseliny, vitamíny a minerály. Kyseliny a vitamíny pronikají do vlasových folikulů a vyživují je, stimulují krevní oběh v těchto místech, v důsledku čehož řasy rostou rychleji a to je důležité, obnovují se rychleji. Zdravé řasy se v průměru kompletně obnovují v průběhu 90 dnů, řasy umírají a vypadávají, a na jejich místě rostou nové a zdravé. Minerály, které tvoří oleje, mění strukturu vlasového folikulu, což činí řasku silnější a méně křehkou.

Níže je uvedeno video o výhodách oleje pro řasy, například lopuchu.

Který si vybrat?

Tam je názor, že všechny olejové směsi jsou stejně užitečné pro řasy, ale to není tak docela. Nepoškozujte vlasy pouze ty oleje, které jsou přirozené. Například směsi, které obsahují vazelínu, jsou produktem rafinace ropy. Takový výrobek nebude mít prospěch z řas, vytvoří pouze olejový film kolem vlasů, což z něj učiní vizuálně tlustší, dokud směs nevymyje.

V opačném případě jsou oleje vybírány podle individuálních pocitů. Vůně, alergické reakce. Po přezkoumání hodnocení zákazníků a formulace různých nutričních olejů vám poskytneme podrobný přehled těch olejů, které nejúčinněji ovlivňují krásu a zdraví řas.

 • Arganový olej. "Elite" olejová směs, je považován za jeden z nejdražších a vzácných druhů. Je extrahován ze semen ovoce arganového stromu. Má příjemnou vůni ořechů, má tonizující, regenerační a omlazující vlastnosti;
 • Pšeničné klíčky. Obsahuje stopové prvky, jako je zinek, selen, železo, atd. Jsou zaznamenány vysoké hladiny vitaminu E, stejně jako vitamíny a, b a f;
 • Konopí. Tento produkt byl oceňován již od dnů našich předků, neobsahuje žádné omamné látky, o čemž lze uvažovat při pohledu na jeho jméno. Jedinečné složení, které obsahovalo vitamíny: A, B1, B2, B3, B6, C, D a E. Také obsahuje velké množství fosfolipidů, proteinů, fytosterolů a antioxidantů;
 • Mandle. Je známá pro kyseliny olejové a linolenové, různé vitamíny a proteinové látky. Používá se ve složení průmyslových fondů pro růst a posilování řas;
 • Lopuch. Vybíráme z kořenů lopuchu a vyznačuje se nižší cenou ve srovnání s předchozími oleji. Obsahuje kyseliny palmitové a stearové, minerální soli, vitamíny, proteiny a inulin;
 • Semena brokolice. Působí podobně jako silikony, aniž by poškozoval vlasy. Má výživné a hydratační vlastnosti;
 • Jojoba. Získává se lisováním za studena z rostliny ořechů Simmondsiachinensis. Tento výrobek oceňují výrobci různých kosmetických přípravků, včetně řas a obočí;
 • Kokos. Kokosové oleje jsou oceňovány od dob starověké Indie, jejíž ženy byly vždy známé pro své svěží vlasy a dlouhé řasy. Také je třeba poznamenat magickou jemnou vůni tohoto oleje;
 • Makadamie. Obsahuje ve složení mononenasycené kyseliny palmitové, je třeba poznamenat, že v průběhu tisíciletí lékařské praxe nedošlo k žádné alergické reakci na makadamiové oleje;
 • Sacha Inchi. Je bohatý na omega 3,6 a 9 polynenasycených mastných kyselin, zabraňuje lámání řas a zvyšuje jejich elasticitu.

Všechny tyto oleje patří mezi nejužitečnější pro řasy a obočí, nicméně je důležité je správně používat v péči, protože i přírodní oleje mohou být škodlivé, zneužívají je.

Jak se přihlásit?

Vyberte si, co se týká řas. K tomu je vhodný kartáč z řasenky, vždy důkladně omytý mýdlem. Kartáč by měl být s měkkými štětinami, plastové tvrdé kartáče nebudou držet tekutinu na jejich klky. Také v obchodech s kosmetikou ready-made kartáče jsou prodávány, které vypadají stejně jako z řasenky, jsou prodávány pouze bez trubice, která je pro nás obvyklá a stojí penny. Koupí to, nemusíte čistit kartáč ze zbytků kosmetiky.

Jednoduchý bavlněný tampon na uši nebo dobře vymytá kosmetická oční vložka je také vhodný pro aplikaci oleje za předpokladu, že je vyroben z přírodního vlákna. Je to důležité! Pokud používáte vatový tampon, nezapomeňte, že je jednorázový a vyměňujte jej při každém použití. Vlasy mohou být rozšířeny a bez použití jakýchkoliv dostupných nástrojů, ukazováček. Hlavní věc před tím je umýt si ruce důkladně mýdlem a suchou papírovou utěrkou.

Jak se přihlásit?

První věc, kterou udělat před použitím oleje na řasy - je test na alergie. Směs naneste na povrch kůže a počkejte asi 20-30 minut. Pokud během půl hodiny nedochází k zarudnutí, svědění, podráždění, pak se můžete bezpečně začít starat o řasy.

Ponořte hůlku nebo štětec do olejové kapaliny a opatrně ji vytlačte, neměl by být příliš mnoho oleje. Spusťte přístroj od středu řas až ke špičkám, aniž byste se dotkli kořenů. Za prvé, toto je děláno tak to olejová kapalina nedostane se do očí, a za druhé, směs sám se rozšíří do kořenů řasy.

Jakákoliv olejovitá kapalina nebo směs několika olejů je žádoucí aplikovat ve formě tepla, takže naše řasy dostanou maximum užitečných látek. K tomu zahřejte směs ve vodní lázni o teplotě nepřesahující 35 ° C, jinak může být olejová směs zkažená. Poté se na řasy aplikuje teplá maska ​​alespoň 60 minut. Nedoporučuje se však ponechat směs na chlupech po celou noc, což je plné edémů očních víček, které se v dopoledních hodinách bude velmi obtížné zbavit.Ale po masce byste si neměli umýt oči, nejlepším řešením by bylo namočit řasenku suchou bavlněnou podložkou a odstranit zbývající olej.

Je třeba také poznamenat, že je nejlepší použít masku večer, protože Po ranním zákroku nespadne řasenka na mastné vlasy. No, nejdůležitější věc v této péči - nebuďte líní. Cilia nebude růst, pokud uděláte masky zřídka a ne kurz. Pro dosažení maximálního efektu je třeba jej udržovat každý den po dobu jednoho měsíce a pak nechat vlasy relaxovat 7-14 dní. Udělejte to proto, abyste nezpůsobili závislost na složkách oleje.

Recepty na masku

Aby řaska rostla co nejrychleji, aby se stala měkčí a silnější, můžete míchat několik olejů a přidávat užitečné pomocné látky. Níže jsou uvedeny recepty nejúčinnějších masek:

 • Smíchejte 1 polévkovou lžíci oleje lopuchu, 1 lžičku oleje z pšeničných klíčků a pár kapek vitamínu A. Tato maska ​​stimuluje růst vlasů, udržuje směs v tmavém obalu a na chladném místě.
 • Jojobové, konopné a kokosové oleje se smíchají ve stejném poměru, do směsi se přidá 1 lžička aloe šťávy. Tato směs vyživuje jak vlasy, tak pokožku očních víček.
 • Oleje arganové a brokolice se smíchají ve stejném poměru. Takováto jednoduchá směs je velmi účinná při péči o vaše řasy, zkuste to!
 • Smíchejte čajovou lžičku mandlového oleje a makadamie, do směsi přidejte několik kapek vitamínu E.

Bez ohledu na to, které masky si vyberete, experiment, všechny výše uvedené oleje mohou být smíchány dohromady. Nezapomeňte však na pravidla ukládání:

 • Tara pouze tmavé sklo a pevně uzavřené;
 • Místo skladování olejů by nemělo být vyšší než 18 stupňů;
 • Zabraňte přímému slunečnímu záření na nádobě s oleji;
 • Ujistěte se, že dodržujete datum exspirace každého oleje a nepoužívejte jej po uplynutí doby použitelnosti.

V souladu s doporučeními tohoto článku, budete jistě růst zdravé, dlouhé a načechrané řasinky!

A teď video o tom, jak pěstovat elegantní řasy s olejem.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky