Trichup vlasový olej

Trichup vlasový olej

Krásné a zdravé vlasy jsou snem každé dívky. Někdo se snaží jíst vyváženou stravu, jiní připravují samoobslužné a výživné masky. Mnozí však používají speciální indický olej na vlasy Trichup, který poskytuje tloušťku a lesk vlasů.

Vlastnosti

Hlavními složkami oleje Trichup jsou oleje - sezam a kokos. Mají pozitivní vliv na vlasy, spolehlivě je chrání před vnějším poškozením, obnovují poškozenou strukturu po vystavení fénu, kleštěm, chemickému nátěru.

Hlavními složkami sezamového oleje jsou vitamíny E a B, vápník, fosfor a hořčík. Pronikne do pokožky, zvyšuje krevní oběh, díky čemuž se vlasy začínají aktivně pěstovat, stávají se hedvábnými, lesklými, měkké.

Sluneční paprsky suší pokožku hlavy. Z negativního dopadu utrpení a vlasů je vyblednutí vlasů, jejich křehkost. Sezamový olej pomáhá zbavit se tohoto stavu, poskytuje výživu a hydrataci.

Kokosový olej eliminuje lupy, zabraňuje suchým a křehkým vlasům, mizí zlomené konce. Výsledkem jsou silné, zdravé a silné kadeře.

Bylinné složky a jejich působení

Výroba je prováděna indickou firmou Vasu - vznik je založen na ájurvédských tajemstvích starověku a speciálních technologií pro zpracování rostlinných surovin. Struktura kromě sezamového a kokosového oleje zahrnuje:

  • Bringaradzh a modlitba abrus - zabránit vypadávání vlasů a šedivění;
  • extrakt z lékořice - změkčuje vlasy, čistí nečistoty;
  • Jasmín - zabraňuje ztrátám, zabíjí škodlivé bakterie;
  • amla (indický angrešt) - dodává kadeřím lesk, obnovuje jejich přirozenou barvu;
  • varuna - má protizánětlivý účinek, příznivě působí na pokožku hlavy;
  • indigofer barvení - dodává vlasům objem, odstraňuje lupy;
  • Extrakt Neem a extrakt Karanja mají uklidňující účinky, zmírňují svědění a podráždění kůže;
  • Vrihati a hořká tykev - zmírňují zánět;
  • Brahmi - obnovuje kožní buňky.
12 foto

Komplex olejů a bylinných extraktů je pečlivě vybírán - na tom závisí krása vlasů, jejich zdraví a růst. Stávají se poslušnými, silnými a brilantními.

Uplatnění opravného prostředku

Intenzivní léčba komplexních stavů trvá jeden až dva měsíce. Olej se aplikuje na díl po umytí hlavy a úplném vysušení. Je nutné masírovat pokožku hlavy prsty a kartáčkem na vlasy, aby se produkt absorboval. Nechá se přes noc a ráno se vypere šamponem, použije se klimatizace nebo maska.

Pro prevenci předčasného šedivění, redukce vlasů, podráždění by měl být olej používán maximálně třikrát týdně po dobu jednoho měsíce. Prostředky se aplikují po dobu jedné hodiny před mytím hlavy, nasaďte si čepičku na sprchu, nahoře je obalený ručník. Poté se olej opatrně vymyje šamponem, aplikuje se kondicionér.

Jak používat oleje pro vlasy blogger řekne Natasha Naffy: \ t

Ženy zanechávají pozitivní zpětnou vazbu o přípravku Trichup a zaznamenávají jeho pozoruhodný vliv na pokožku hlavy. Dokonale odstraňuje svědění, vlasy jsou silnější a poslušnější. Vlasy vypadají zdravé a dobře upravené.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky