Marocký vlasový olej

Marocký vlasový olej

Řada olejů ženy už dlouho. Například starobylé krásy z Maroka věděly o jedinečných vlastnostech arganového oleje (jinými slovy „marrákešský olej“), který byl získán zpracováním ovoce arganového stromu. Tento strom roste pouze v Maroku a je známý pro jeho omlazující účinek. Za tímto účelem dokonce obdržela druhé jméno - „tekuté zlato Maroka“.

V tomto cenném přírodním oleji, který má světelnou strukturu, jsou všechny komponenty, aby se zachovalo zdraví vlasů nebo aby se vyřešily problémy s tímto poškozením vlasů.

Některé produkty přírodního původu, určené pro péči o vlasy, nejsou levné a jejich získání není tak snadné. Často je nutné investovat spoustu peněz a trávit spoustu času, abyste získali nezbytný produkt a obnovili krásu a zdraví svých vlasů. To je jedinečný přírodní lék - marocký vlasový olej.

Popularita produktu

Náklady na lékárnu na tuto marockou exkluzivní, stejně jako náklady na tento produkt on-line, není nikdy menší než 2000 rublů pro malou láhev. Ale recenze o tomto zázraku drogy hovoří samy za sebe, takže je jasné, jak efektivní je tento přírodní prostředek v péči o vlasy.

Dlouho oceňují hvězdy ze světa módy a showbusiness, kteří věří, že nejlepší způsob, jak udržet krásu svých vlasů než marockého oleje, prostě neexistuje na světě. Tento lék je schopen udělat krásné a zdravé kudrlinky z nejvíce oslabené koudel.

O původu a vlastnostech

Moroccanoil je společnost z Ameriky, která představuje celou řadu produktů péče o vlasy v Rusku, které obsahují marocký olej.

Tento produkt se vyrábí zpracováním ovoce stromu, který roste pouze v Maroku a v Alžírsku. Argan je pichlavý - strom je poměrně vysoký a má stinnou korunu. Je vhodný pouze pro klima suchých polopouští, které příznivě ovlivňují jeho růst a vývoj. V jiných oblastech světa ve volné přírodě tento strom neroste.

Jinak, arganový pichlavý je nazýván “železným stromem”, to se odkazuje na rostliny, které jsou chráněné UNESCO. Pouze na území Maroka je území o rozloze 2560000 hektarů, které je obsazeno unikátní biosférickou rezervací Argan, která nemá na světě obdoby.

S částmi tohoto stromu se místní lidé naučili léčit všechny druhy nemocí - zde vědí o slavné rostlině jako o zdroji hodnotných léčivých vlastností.

Jak používat

Arganový nebo marocký léčivý přípravek má dva účely - v potravinářském průmyslu av kosmetice. Pro vaření používají jako běžný olej, ale tento výrobek je k dispozici pouze místním obyvatelům. Nepoužívají ho k smažení, ale připravují tradiční pokrmy (pasta ampu) - podává se na snídani na chleba.

Pro kosmetické účely se používá olej získaný lisováním za studena, nazývá se technický a obsahuje užitečné látky v maximálním množství. Je to cenný, výživný, světle žlutý výrobek se zlatým odstínem a kořeněným ořechovým pachem.

Takové "tekuté zlato" je jak fyto-ochrana proti ultrafialovým paprskům, tak pomoc při obnově keratinového krytu a stimulace zvlhčováním pokožky hlavy. Výrobek se rychle vstřebává do vlasů a do kůže, vyplňuje všechny póry a mikroskopické poškození vlasové struktury, takže po takovém zpracování vypadají jako hladké, jako hedvábí.

Součásti výrobku

Francouzští experti vyšetřovali olej z Arganu v laboratoři. Podařilo se jim zjistit, že tato léčivá tekutina je 80% složena z nenasycených mastných kyselin a 35% je kyselina linolová. To je důvodem schopnosti výrobku proniknout bez překážek do struktury vlasů a do pokožky hlavy, jakož i do procesů hydratace a vnitřní výživy.

Tento marocký produkt je navíc bohatý na vitamín E, antioxidanty a některé další látky, které jsou zodpovědné za urychlení růstu vlasů.

Bohatost kompozice získané z ovoce argany lisováním za studena způsobuje vysoké nutriční vlastnosti produktu. Je výživou pro vlasovou linii, zpevňuje kořeny a hydratuje pokožku hlavy. Obsah antibiotik a fungicidů v přípravku umožňuje tvorbu lokální imunity kůže a eliminuje patogenní bakterie a houby.

Vzhledem k obsahu antioxidantů v produktu dochází k regeneraci tkání a urychlení metabolických procesů na buněčné úrovni.

Problémy řešené "tekutým zlatem":

 • zvlhčuje pokožku hlavy;
 • vyživuje poškozenou strukturu vlasů;
 • zabraňuje plešatosti;
 • eliminuje lupy;
 • hojí malé rány na kůži a zbavuje ho podráždění;
 • růst vlasů je výrazně zrychlen.

Máte-li prameny, které jsou suché a oslabené po barvení nebo chemii, pak zlato z Maroka je něco, co vám pomůže. Recenze od lidí, kteří už zažili účinek ropy, plné obdivu, takže na tebe čeká stejné potěšení, s největší pravděpodobností.

Produkty americké společnosti Moroccanoil jsou reprezentovány dvěma druhy ropy a každý z nich má zvláštní efekt.

Jeden může být použit pro jakýkoli typ vlasů a léčit ji prameny, nebo jednoduše udržet zdraví vašich vlasů. Druhá verze tohoto produktu byla vytvořena výhradně pro kadeře světlých odstínů a velmi tenkou strukturu. Takové vlasy budou lesk a budou velmi atraktivní.

Vlastnosti

Americký kosmetický přípravek pro péči o vlasy a pleť, který vyrábí společnost Marcanoil, lze zakoupit jak v lékárnách, tak i prostřednictvím online obchodování, ale samozřejmě nejbezpečnější způsob, jak toho dosáhnout, je ve specializovaném kosmetickém obchodě.

Společnost vyrábí různé produkty, ve kterých je "tekuté zlato" - ve velkém sortimentu šamponů, sprejů, kondicionérů a krémových masek.

Je zajímavé, že přezkoumání těchto produktů není vždy jednoznačné, i když ve většině případů zůstávají pozitivní. Nespokojenost je někdy způsobena tím, že marocký olej je smíchán s jinými složkami. Některým uživatelům se to nelíbí a obviňují výrobce z toho, že zavedení dalších přísad snižuje účinnost tohoto cenného produktu.

Výsledkem je, že léčba je zpožděna a odstranění problému trvá mnohem déle, než bylo možné použít přírodní produkt bez přísad. Ale vždy je na výběr - můžete si koupit čistý olej z Maroka, bez jakýchkoli přísad, ale cena v tomto případě bude mnohem vyšší než produkty s různými složkami.

Zlato Maroka Barex Olioseta

Tato terapeutická kompozice je schopna intenzivně vyživovat, chránit a obnovit strukturu pokožky hlavy. Vlasy jsou lesklé, hedvábné a snadno se rozčesávají. Lék může být použit pro vlasy jakéhokoliv typu, včetně nepoddajných kudrnatých zámků.

O účinných látkách přípravku

Mezi ně patří například lněný olej, ve kterém je mnoho minerálů a vitamínů. Díky této složce je zvýšena účinnost ochrany vlasů, na kterých je vytvořen nejtenčí film, což činí kadeře pevnými, lesklými a elastickými. Kombinace těchto dvou ingrediencí poskytuje zářivý lesk a přitažlivost.

Jak používat

 • Před barvením můžete vlasy ochránit použitím marockého oleje. Aby barvivo proniklo lépe a ukázalo se, že je podtržené, přidejte k němu pět gramů přímo.
 • Dobrého efektu lze dosáhnout, pokud je arganový olej protřepán do kořenů přes noc a postupně je rozložen po celé délce kudrlinek.
 • Můžete přidat hlavní produkt do některého z vašich kosmetických přípravků, jako je šampon, balzám nebo maska ​​na vlasy.
 • Olej se také spotřebovává uvnitř, a proto s využitím léčivých vlastností arganového stromu chrání marocké imunitu, zvyšují metabolismus a zlepšují fungování srdce a cév. Pokud se každé ráno v půlměsíci použít uvnitř 1 lžíce. lžíce přírodního argonového oleje, blahobyt bude znatelně lepší.
 • Směs může být vyrobena s přídavkem složek, jako je mandarinkový esenciální nebo citrónový olej. Vhodné pro tření do pokožky hlavy a extrakty z rostlin, jako jsou například nesmrtelnice, psí růže, pelargónie, růžového dřeva a myrty. Nedoporučuje se používat etherové směsi pouze pro těhotné ženy a kojící matky, alespoň by se v této záležitosti měly nejprve poradit s gynekologem.

Některé typy kosmetických přípravků, které zahrnují marocký olej:

 • Zpracování lehkého oleje - verze lehkého "tekutého zlata". To se vejde tenké a volné kadeře. Prameny budou pružné a lesklé. Přípravek se nanáší před pokládkou a nevymyje se.
 • Kondicionér na opravu vlhkosti - kondicionér s zpevňující činností. Naneste na mokré kadeře na pár minut, pak opláchněte. Navlhčení a obnovení poškozených pramenů.
 • Šampon na opravu vlhkosti - hydratační a obnovující šampon, ze kterého budou kadeře měkké, poslušné, vrátí jejich přirozenou krásu a zdraví.
 • Intenzivní hydratační maska - Jedná se o intenzivní hydratační masku, která se doporučuje lidem se suchými, neživými a velmi poškozenými prameny. Kudrlinky budou nasyceny vlhkostí a dostanou všechny živiny potřebné pro regeneraci. Pro středně dlouhé vlasy budete potřebovat jednu lžičku balzámu. Držte hlavu 5 až 10 minut, poté opláchněte. Pokud tuto kosmetiku používáte pravidelně, kudrlinky budou hedvábné a lesklé.
 • Třpyt lesklý sprej - obohacený sprej s ochrannými vlastnostmi. Sprej doporučený pro suché vlasy. Vlasy budou mít krásný vzhled a budou chráněny před škodlivými účinky spalujícího slunce a dalších vnějších vlivů.
 • Curl definující krém - kosmetické pro kudrnaté zámky. Díky této péči, z neposlušných kudrnatých pramenů získáte krásný elegantní styl.

Bez ohledu na to, jaký kosmetický přípravek obsahuje kouzelný olej z Maroka si vyberete, bude to v každém případě přinese zdraví a krásu na vaše vlasy.

Následující video vám poví o výhodách marockého vlasového oleje:

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky