Indola vlasový olej

Indola vlasový olej

Péče o vlasy je často omezena nejen na jejich čištění, ale také na dodatečnou vlhkost, výživu díky nesmazatelným prostředkům, jako jsou oleje. Olej Indola "okouzlující světlo" je multifunkční maska ​​na bázi rostlinných olejů, která se stará o zdraví a krásu vlasů, dodává kudrlinám neuvěřitelný lesk a dobře upravený vzhled. Druhým známým produktem značky je nesmazatelná kompozice „rovnání keratinu“ pro hydratační a vyhlazující kadeře.

Vlastnosti

Výrobce nazývá výrobek "Enchanting Radiance" nesmazatelnou maskou, ve skutečnosti se jedná o obyčejný pečující olej pro kadeře, který má spolu s druhým vyhlazovacím prostředkem znatelné výhody:

 • Olej nevytváří tenké vlasy a má lehkou texturu;
 • Výrobek není kroutí tuk
 • Uvolňuje statické napětí. s kudrlinami, nedovolí jim "tlačit";
 • Poskytuje přirozenou hladkost. a lesk;
 • Vyživuje vlasy po celý den a před následným promytím vlasů;
 • Dělá kadeře hladké a učenlivévlhké a drobivé;
 • Olej pro kadeře Indola lze použít před nebo po instalaci.
 • Vhodné pro všechny typ vlasů;
 • Nevyžaduje proplach;

Další významnou výhodou je ekonomická spotřeba výrobků. Pro jednorázové použití postačí jedna nebo dvě kapky kompozice - stačí je roztřít mezi dlaněmi a prsty, rozdělit přes vlasy a vyhnout se oblasti kořenů a pokožky hlavy.

Mezi kontroverzními rysy indolového nesmazatelného oleje je patrný jeho pach - pro některé lidi je to téměř nepostřehnutelné, pro někoho příliš rušivého. V každém případě aroma oleje rychle mizí a nezanechává nepříjemnou pachuť.

Indikace

Nezmazatelné formulace jako Indola se používají pro:

 • Péče o normální kadeře udržovat jejich přirozenou krásu a zdraví;
 • Pro poškozené, bez života, suché kadeře a bez přirozeného lesku za účelem jejich zotavení. V tomto případě byste měli použít integrovaný přístup, který zahrnuje intenzivní regenerační masky, šetrné čistící šampony;
 • Pro barveníMaska zvlhčí suché vlasy, obnoví jejich strukturu a poskytne ochranu před negativním vlivem vnějších faktorů vytvořením tenkého filmu na povrchu vlasů.
 • Pro rozdělené konce a poškozené kadeře. Je to, jako by olejové pájky rozvrstvily a poškodily oblasti vlasů, vyplňují je zevnitř, bojují s problémem rozlomených konců kvůli jejich pájení.
 • Série Keratin Straightening se používá pro vlnité, nepoddajné vlasy.které "tlačit" a elektrifikovat po česání, postrádají lesk a hustotu.

Jak používat

Výrobci často uvádějí na obalu pokyny pro použití výrobku, který vám umožňuje racionálně a správně používat nástroj. Ženy ne vždy následují radu, což vede k vytvoření negativního stanoviska. FŘádné použití oleje pro kudrlinky Indola klesá na následující body:

 1. Doporučuje se umístit strukturu na mokrých vlasech sušených ručníkem nebo zcela suchých kadeřích;
 2. Stačí užít 1-2 kapky přípravku., otřete je mezi dlaněmi a jemně naneste na střed délky a špiček;
 3. Po nanesení oleje Indola stojí za to čekat až 5 minut, aby se dobře vstřebala a nerozšířila se po celé délce vlasů a kořenů.

Použijte kosmetický olej pro kudrlinky Indola při každém mytí vlasů.Je to pravidelné používání výrobku, které vám umožní vyhodnotit jeho práci a obnovit poškozené kadeře, aby jemnost a hladkost zdravé hlavy vlasů.

"Rovnání keratinu"

Indola Keratin Straightening Oil je určen pro hladké kadeře a dává jim rovnací účinek. Má hustou, nemastnou strukturu a okamžitě se vstřebává do vlasů, takže na pokožce dlaní nezanechává žádné nepohodlí. Název výrobku mluví sám za sebe, což určuje jeho volbu dívkami s vlnitými, nezbednými kadeřemi. Mezi hlavní složky tohoto produktu patří rostlinné oleje (makadamová matice) a chemické sloučeniny, jako je cyklomethikon, isopropyl miristrat a další.

Recenze

Indola olej má poměrně vysoké hodnocení na webu, což z něj činí jeden z nejlepších nesmazatelných produktů péče o curl. Ženy si všimnou své nízké ceny a velmi hospodárné spotřeby - 75 ml objemu je obvykle dostačující více než půl roku používání. Indola olej má širokou funkčnost: někdo dá to na tipy každý den živit a obnovit je, někdo zesvětlit vlasy, dát mu přirozený lesk a hladkost.

Oleje "Okouzlující záře" a "Keratin rovnání" Indola Mírně se liší konzistencí a složením, ale každá z nich „dobře funguje“ podle názoru většiny žen. Malé stížnosti jsou často spojeny s křehkostí plastové láhve nebo nepohodlného dávkovače, ale ne se vzorcem pro přípravky pro péči o vlasy.

Péče o vlasy z keratinu Indola "Keratin" "narovnání keratinu" vlasů.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky