Weleda Tělové máslo

Weleda Tělové máslo

Historie značky Weleda začíná v roce 1921 jako výrobce přírodní kosmetiky pro obličej a tělo. Současný sortiment značky je tak široký, že vám umožní péči o jakýkoliv typ epidermis, bez ohledu na věk žen. Řada rostlinných olejů pro tělo Weleda se skládá ze šesti druhů prostředků na ochranu a výživu pokožky, liší se od sebe v hlavních účinných látkách, ale jejich přirozený původ je v nich obsažen.

Druhy

Růžová

Tělový olej Weleda s divokou růží má smyslnou vůni slavné rostliny a neméně přirozeného složení: výtažky z jojoby, sladkých mandlí, damaškové růže a květu komárů. Jeho použití se doporučuje na čisté, vlhké kůži - po sprchování to umožní rychlejší vstřebání kapalné kompozice a dodatečné nasycení pokožky vodou.

Granátové jablko

Tělový olej Weleda s výtažkem z granátového jablka je založen na několika výtažcích z rostlin: jojoby, olivy, slunečnice, sezamu, makadamia ořechů, pšeničných klíčků, koncentrátu z granátových jablek, semen prosa a několika dalších přírodních surovin. Aromatický výrobek má bohatou žlutou barvu a tekutou strukturu, příjemnou vůni granátového jablka. Rychle se vstřebává do pokožky a nezanechává na něm žádné nepříjemné zbytky tekutin. Výrobce doporučuje olej z granátových jablek pro ženy 40+, ale dámy mladší generace si užívají rostlinný produkt.

Weleda regenerační lék z granátového jablka pro tělo zlepšuje regeneraci buněk, tj. Jejich obnovu, což z něj činí ideální produkt pro stárnoucí pleť. Kromě toho extrakt z granátového jablka v jeho složení tóny epidermis nasycuje komplexem mastných kyselin.

Rakytník řešetlákový

Kompozice z rakytníku je známá svými nutričními vlastnostmi, bohatou citrusovou vůní a nepřekonatelnou skladbou, o které budeme hovořit. Je založen na mořském rakytníku a sezamovém oleji, silně texturovaný a s cenným komplexem mastných kyselin. Je nepostradatelný v chladném období a pro suché oblasti těla, používá se v denní péči o tělo po celý rok.

Levandule

Levandulový olej Weleda má nádherné uklidňující aroma a je vhodný pro večerní rituál péče. V jeho složení jsou produkty rostlinného původu: mandlový, sezamový olej, extrakt z levandulového éteru, který dodává tělu pružnost pokožky a lehkou vlhkost, navíc nenasycená vůně levandule má relaxační účinek a uvolňuje nervové napětí.

Olej Arnica

Hydratační přípravek pro tělo Weleda s extraktem z arniky je určen k masáži doma nebo v kosmetické ordinaci. Extrakt Arnica ve složení výrobku zmírňuje napětí a zklidňuje podrážděnou stresující pokožku a má pozitivní vliv na zdraví člověka.

Složení kosmetického přípravku obsahuje oleje z oliv, slunečnice, arniky, bílé břízy, jeho struktura je tekutá, lehká, dokonale se ohřívá mezi dlaněmi a proniká hlubokými kožními buňkami.

Zajímavé je, že v roce 1923 začalo uvolňování aromatických masážních přípravků Weleda s arnikou, tedy téměř od samého počátku legendární značky, což nám umožňuje důvěřovat německému výrobci ještě více.

Březový olej z celulitidy

Tento lék je obzvláště známý u spravedlivého pohlaví: rostlinný produkt bojuje proti pomerančové kůře a dobře vyživuje stresující pokožku těla. Březový olej z celulitidy Weleda se skládá z výtažku z meruňkových semen, jojobového oleje, bílé břízy, rozmarýnu, pšeničných klíčků.Jeho práce je zaměřena na cirkulaci krve a její tonizaci, výrobek nemá ve svém složení žádné topné složky a při aplikaci nezpůsobuje nepohodlí. Výrobek pro tělo Weleda s extraktem z březové mízy se doporučuje aplikovat s masážními pohyby - malé samostatné sezení zvýší průtok krve a pomůže v boji proti pomerančové kůře.

Přezkoumání tohoto produktu jsou pozitivní: spotřebitelé hovoří o jeho hydratačních a vyhlazujících vlastnostech, zatímco ženy poznamenávají, že v boji proti celulitidě nestačí pouze olej samotný.

Ve videu níže, dívka sdílí její dojmy z používání olejů Weleda.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky