Clarins Face Oil

Clarins Face Oil

Každý rok je v kosmetologii stále více a více nových produktů. Asi před pěti lety se na trhu krásy objevily speciální oleje na obličej, které byly vytvořeny tak, aby pomohly dívkám vyrovnat se s kožními problémy, zvlhčují je a zlepšují barvu.

Oleje na obličej Clarnis patřily k nejlepším. Tato společnost je známá svými výrobky jako obličejová kosmetika a dekorativní kosmetika. Ženy a dívky po celém světě dávají přednost produktům této značky a jsou vždy s výběrem spokojeny.

Vlastnosti a výhody

Clarnis vyrábí tři typy olejů ve stejných obalech a lahvích: "Blue Orchid" (Modrá orchidej), "Lotus Oil" a "Santal". Každý z nich je určen pro konkrétní typ kůže - suché, kombinované a citlivé. Základem všech tří produktů je olej z lískových oříšků, k němuž se již přidávají estery nebo extrakty.

Velkou výhodou olejů je jejich dávkovač pipet, díky kterému můžete snadno vytlačit správné množství tekutiny do ruky, aniž by došlo k přehánění množství.

Další výhodou je hospodárnost. Jedna láhev stačí na jeden rok. Clarnis "Treatment Oil" dokonale zvlhčuje pokožku, proniká hluboko do vrstev epidermy, vyživuje ji a dodává obličeji přirozený lesk. Rovněž vyrovnává tón pleti av některých případech ji dokonce čistí a normalizuje práci mazových žláz.

Jednou z nevýhod olejů je láhev, která je vyrobena z průhledného skla, takže ponechání na horní straně toaletního stolku se nedoporučuje, protože sluneční paprsky mohou nepříznivě ovlivnit kapalinu uvnitř nádoby. Musíte jej uložit buď do krabic, nebo do značkové krabice.

Nevýhodou je také krátká skladovatelnost produktu, což je dvanáct měsíců po prvním použití. Některé dívky kvůli zvláštnostem kůže musí koupit dva, a někdy tři oleje. V takových případech se produkt spotřebuje ještě ekonomičtěji, což znamená, že do konce doby použitelnosti může zůstat v lahvích asi čtvrtina peněz.

Ale soudě podle recenzí, děvčata nezoufají a dávají ji na tělo a vlasy, což jsou také užitečné další vitamíny.

Způsob použití

Před použitím "Ošetřovacího oleje" na obličej by měl být důkladně vyčištěn a potřen tonikem. Musíte utratit dvě kapky na každou část: obličej, krk nebo dekolt. Vyjměte několik kapek z pipety do dlaně a zahřejte, pak naneste na kůži. Přebytečný materiál namočte do tkáně.

Můžete je použít jako nezávislý prostředek a jako základ pro krém. V druhém případě se hydratační vlastnosti obou produktů několikrát zvýší.

"Lotus"

Tento olej je vhodný pro kombinaci a mastnou pleť. Nástroj dokonale zvlhčuje pokožku, vyhlazuje ji, čistí a napíná póry a také zabraňuje prvním známkám stárnutí a mimických vrásek tím, že zabraňuje ztrátě potřebné vlhkosti. Díky některým speciálním přísadám se zlepšuje výkon mazových žláz.

Velkou výhodou oleje je, že nezanechává skvrny na oblečení. - i když malá kapka kapaliny dopadne na blůzu, skvrna nebude viditelná. Cítíte příjemnou vůni pelargónie a růžového dřeva, jehož výtažky jsou také součástí tohoto nástroje. Absorbuje se během pěti minut.

Clarnis Lotus Lotus Treatment Oil se skládá výhradně z přírodních rostlinných složek a neobsahuje žádné konzervační látky.

Hlavní a základní složkou je lískový olej, která má uklidňující účinky, zpevňuje a zjemňuje pokožku a zároveň ji vyživuje, chrání ji před ultrafialovými paprsky. Další vlastností je redukce pórů. Druhou složkou je pelargónie, který je často používán jako lék. Není náhodou, že je součástí "léčebného oleje", protože pelargónie extrakt normalizuje práci potních a mazových žláz, tóny, čistí a změkčuje pokožku a má také bělící účinek. Příjemná vůně pelargónie se uvolňuje, uvolňuje stres a zklidňuje tělo jako celek.

Rozmarýn má neuvěřitelné vlastnosti. Čistí pleť, odstraňuje akné, po akné, jizvy a také léčí velké množství vyrážek. Díky této složce je pleť vyrovnána. Slunečnicový olej hydratuje a regeneruje a Římský Heřmánek tóny, hojí, zklidňuje a působí protizánětlivě, stejně jako zmírňuje podráždění.

Extrakt z šalvěje zmírňuje podráždění. Výtažek z lotosového květu jako součást zvlhčuje, rozjasňuje, zjemňuje, čistí, táhne akné, odstraňuje vrásky a má mnoho dalších příznivých účinků.

Bohaté složení prostředků mluví samo za sebe. Jeho účinnost a užitečnost potvrzuje mnoho kupujících.

"Modrá orchidej"

Tento výrobek je určen pro suchou a dehydratovanou pleť, protože má silný hydratační účinek. Nástroj obnovuje lesk, odstíny a dodává svěžest suché pleti. Zabraňuje vzniku mimických vrásek a věří v potřebnou vlhkost. Čistí póry a úhoře. Absorbováno asi dvacet minut. "Modrá orchidej" Má neuvěřitelně jemnou vůni květin, která je uklidňující a uvolňující díky skutečnosti, že obsahuje růžové dřevo a oleje z pačuli. Stejně jako ostatní produkty této řady nemá konzervační látky.

Kompletně přírodní složení pomáhá pokožce znovu získat hladkost a zářit.

Stejně jako u ostatních dvou produktů je zde základní složkou lískový olej, který má uklidňující účinek. Zjemňuje a zjemňuje pokožku, vyživuje ji, chrání ji před UV zářením a napíná póry. Patchouli omlazuje, odstraňuje peeling, hojí pokožku a dodává jí pružnost. Slunečnice obnovuje buňky, zvlhčuje a normalizuje mazové žlázy. Blue Orchid Extract změkčuje, omlazuje, zlepšuje pružnost a snižuje zánět. Rovněž dobře hydratuje pokožku a zpomaluje proces stárnutí.

"Santal"

Tento výrobek je určen pro suchou a citlivou pokožku a má uklidňující účinek. Obnovuje rovnováhu pleti, zvlhčuje a tóny. Přípravek také uvolňuje podráždění a nedovoluje, aby se požadovaná vlhkost vypařovala a objevovaly se vrásky.

Základem je - olej z lískových oříšků, jako u ostatních dvou produktů. Olej ze santalového dřeva Vyživuje, osvěžuje, zjemňuje pokožku a hluboce čistí. Odstraňuje také peeling, napíná pokožku, vyhlazuje drobné vrásky a bojuje proti volné kůži. Cardamom má regenerační vlastnosti, zjemňuje tón obličeje, rozjasňuje, dodává přirozený lesk a normalizuje tvorbu kolagenu.

Petržel extrakt léčí akné, snižuje vrásky, zužuje krevní cévy. Levandulový olej ve složení zlepšuje krevní oběh, odstraňuje odlupování a zarudnutí a vyhlazuje reliéf epidermis.

Recenze

Absolutně všechny recenze olejů obličeje Clarnis jsou pozitivní. Dívky jsou potěšeny účinkem na kůži obličeje. Dokonce i vysoká cena 3000 rublů není mínus, protože je tam dost zboží na jeden rok použití.

Zpětná vazba na olej z tváře Clarnis Podívejte se na další video.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky