Anticelulitidový březový olej Weleda

Anticelulitidový březový olej Weleda

Slavná březová linie proti celulitidě "Weleda" má ve své nabídce spoustu skvělé kosmetiky. Mezi nimi je takový hit prodeje jako olej vyrobený zpracováním mladých listů břízy, které jsou sebrány ručně. Tento způsob sběru surovin splňuje všechna pravidla pro výrobu biokosmetiky, což potvrzuje zelený certifikát společnosti „NaTure“.

Olej z březových listů je přírodní a organický kosmetický přípravek, který dokáže účinně bojovat proti celulitidě a zlepšit stav kůže. Složení léku, který obsahuje pouze přírodní bylinné složky, má nejen lokální účinek, ale obecně na těle, což nakonec vede k pružnosti a hladkosti kůže.

Všichni o tomto zázračném nástroji slyšeli a mnozí z nich už dokázali zažít svůj vliv na sebe. Tento olej patří do kosmetických přípravků, které zabraňují takové nepříjemné situaci pro jakoukoli ženu, jako je celulitida. S tímto nástrojem se stav kůže stává znatelně lepší.

Začátkem roku 2005, kdy se v Norimberku konala výstava produktů šetrných k životnímu prostředí („BioFach“), tento výrobek byl uznán jako nejlepší kosmetický výrobek.

O popularitě

Bříza proti celulitidě "Weleda" kladla na popularitu na druhém místě po kosmetice pro nejmladší spotřebitele, založené na měsíčku. Řada linií je malá a skládá se pouze ze dvou položek: brezové drhnutí „Weleda“ a olej proti celulitidě, balené ve skleněných lahvičkách zelené barvy.

Navzdory tomu, že dnes je sortiment olejů na regálech obchodů s kosmetikou poměrně rozsáhlý, jsou recenze od zákazníků o tomto oleji nejvíce nadšené.

Ale je to pravda a je to opravdu možné s pomocí třecího břízového oleje, stejně jako pomocí tření jakéhokoli jiného oleje proti celulitidě, aby se opravdu stala štíhlejší a získat hladký a tónovaný kůži, budeme nyní zjistit.

Princip činnosti

Zdá se, že každý dospělý by měl pochopit, že je nemožné dělat cokoliv s viditelnou celulitidou a nerovnoměrnou kůží s olejem samotným, ale jaký má účinek?

Projevy celulitidy spojené s ošklivými hrboly na kůži, nepravidelnostmi a prohlubněmi nelze odstranit pouze jeden kosmetický přípravek, i když je velmi drahý a velkoryse používán, žádné aktivní látky nemohou proniknout hluboko pod kůži a „zabývat se“ nenáviděnými tuky.

Sen, že máte hladkou a rovnoměrnou kůži, by měl být doprovázen systémem denní péče, který obsahuje řadu akcí z vaší strany:

 • jít na dietu;
 • pravidelně využívat služeb masážního terapeuta;
 • neodmítají vodní postupy;
 • být častěji na volném prostranství;
 • používat kosmetiku.

Pro dosažení žádoucího efektu je důležité provést každou z těchto položek a olej v tomto případě je vrcholem, který upevní úspěch. A toto je tajemství působení tohoto anticelulitidního léku - když můžete přivést svou postavu na požadovanou rychlost, olej bude schopen posílit oslabenou tkáň, dotáhnout kůži a zvýšit její elasticitu. Vaše pleť bude hustší a vyživovaná, takže ani při ostrém hubnutí nebude viset ve formě kůže a brzy se bude moci přizpůsobit vaší nové krásné postavě.

Vlastnosti

Dle některých recenzí holky přiznávají, že když držíte tuto malou láhev ve vašich rukou, uvědomíte si, že je to vysoká kvalita a dokonce i vzácnost.

Ostatní uživatelé mají nejvíc nadšení, pokud jde o chuť tohoto produktu. V porovnání s chutným plátkem citronu, s jinými citrusovými plody, s rozmarýnovou příchutí, a věří, že se můžete do tohoto oleje zamilovat jen kvůli jeho vůni. A je těžké nesouhlasit.

Tento olej má skutečně jedinečnou vůni, kterou lze přirovnat k vůni zeleného citronu (podivného, ​​ale pravdivého), smíšeného s jemnou vůní jarních bylin, a tato magická vůně je další radost, kterou žena tento výrobek používá.

Pokud hovoříme o konzistenci, je to poměrně tekuté a absorpční proces probíhá rychle, ale masáž je možná ještě několik minut, po které na pokožce nejsou stopy oleje. I když na pokožku aplikujete více oleje, než je nutné, obsah tuku zůstane, ale ve velmi malých množstvích. Doporučuje se používat tento produkt, probouzet se v dopoledních hodinách - tento postup je schopen oživit a dát sílu do příštího dne.

Recenze

Někteří uživatelé ve svých recenzích srovnávají účinek oleje „Weleda“ s olejem „Balance Me“, nicméně poznamenávají, že anticelulitidový břízový olej „Weleda“ je stále jejich nejoblíbenější a všechny ostatní oleje, bez ohledu na to, jak jsou dobré, zůstat daleko za ním.

Díky břízě je tento produkt nejúčinnější ze všech jeho analogů, když jej používáte podle všech pravidel boje proti celulitidě. Všechno funguje a tuberkulátory opravdu zmizí - není to z dobrého důvodu, že listy brouzdají břízy.

Mnoho žen si tento olej zvolilo za svého hlavního agenta v boji proti celulitidě, protože mimo jiné může být dokonale kombinováno s jakýmkoliv krémem nebo gelem. Nejdříve byste měli olej aplikovat, důkladně masírovat pokožku a pak aplikovat svůj oblíbený krém na vrchol - výborný, pokud se jedná o činidlo proti celulitidě.

Mnoho uživatelů získává zpětnou vazbu, která rozpoznává olej Weleda jako nejlepší ze všech výrobků proti celulitidě, pokud jde o jeho složení a stupeň účinnosti. Neexistuje vůbec žádná zmínka o nevýhodách.

Ačkoli jeden mínus byl ještě si všiml, toto je kvůli úniku oleje během jeho použití a skutečnosti, že láhev sám stane se mastný. Ale ve stejné recenzi, uživatel odpouští olej za to mínus a nazývá to vynikající složkou v kombinaci s fitness a dietou, aby se zapomnělo na celulitidu a všechny problémy s ní spojené.

O masáži

Při nákupu jakéhokoli kosmetického přípravku pro tělo, měli byste vždy věnovat pozornost tomu, jaké komponenty se skládá. Je nepřijatelné mít vazelínu (petrolatum), špatnou konzervační látku nebo akrylát (sůl kyseliny akrylové nebo její estery). Taková kompozice je přípustná pouze v atopickém a pak krátkém použití.

Masážní terapeuti dávají přednost práci s olejem, ale obvykle se jedná o levnou verzi minerálních olejů, která je volena podle principu dobrého skluzu a nízkých nákladů.

Ale pokud jde o boj proti celulitidě a posílení elastických vlastností kůže, tato možnost je nepřijatelná a tento olej vám nedělá nic dobrého (masáž je samozřejmě skvělá, ale v tomto případě je třeba konsolidovat úspěch). Pro tento účel je vhodný i stejný přírodní přípravek „Weleda Birch Anticellulite Oil“.

Složení

Základem výrobku Birch Oil Weleda jsou tři složky:

 • meruňkový olej;
 • jojobový olej;
 • naklíčený pšeničný olej.

Nejedná se pouze o zdravou výživu pro pokožku, ale také o dlouhotrvající kluzný efekt při domácí masáži rukou, pomocí maséra a jeho dřevěných prstů, nebo pomocí silikonových plechovek.

Meruňkový olej se obecně označuje jako klasika masáže a naklíčená pšenice je považována za dodavatele přírodního vitamínu E pro pokožku, díky čemuž je zvlhčena a stává se pružnější.

K posílení složení oleje dochází v důsledku skutečnosti, že zavedla směs, ve které se smísily éterické oleje a výtažky z některých rostlin:

 • Rosemary extrakt (pro tónování a posílení kůže, stejně jako pro odstranění toxinů);
 • extrakty z jehly (jiným způsobem, otáčení myši - aby kůže získala sílu a aktivovala v ní tok krve a lymfy);
 • extrakt mladých březových listů, který může ovlivnit metabolické procesy, posílit pojivovou tkáň a má vynikající vyhlazující účinek.

Působení všech těchto složek je zaměřeno na urychlení procesu rozkladu žáruvzdorných tuků, které se tvoří pod kůží. Kromě toho existuje proces obnovení vodní rovnováhy kůže a odstranění veškerého přebytku z těla.

Olej "Weleda" je vyroben z mladých březových listů, které jsou sbírány bez zapojení technologie. To se děje v květnu a červnu v České republice, kde jsou bio březové plantáže. Jedná se o chráněnou oblast, kde se člověk cítí v naprostém souladu s přírodou.

Design tmavě zelené skleněné láhve je také dokonale promyšlen, na obou stranách jsou speciální vybrání a příčné pruhy, a proto je velmi výhodné držet láhev v ruce. I když jsou vaše ruce mokré, láhev se neklouzne a vzácné máslo se nerozsype.

Chcete-li dělat vše tak, jak chcete, aplikujte olej na kůži konečky prstů, pak jej masírujte speciálním štětcem - to bude okamžik, kdy olej začne pracovat, krevní oběh se zvýší a kůže se zahřeje. Navíc není třeba se obávat žádného zbytkového účinku obsahu tuku nebo lepkavosti - absorpce oleje „Weleda“ je 100%.

Společnost "Weleda" se mimo jiné také zabývá klinickými zkouškami svých výrobků. A olej proti celulitidě nebyl výjimkou. Výsledkem těchto studií bylo, že použití oleje dává znatelný účinek.

Dermatologické testy, kterým byl olej proti celulitidě vystaven, ukázaly, že při pravidelném užívání této drogy po dobu jednoho měsíce se hladina celulitidy značně snižuje a přechází z fáze těžkého zanedbávání na průměr. Totéž je uvedeno v mnoha recenzích mnoha žen, které zažily drogu na sobě. Ale to je za předpokladu, že průběh léčby olejem je pouze jednou ze složek celého průběhu léčby.

Kůže vděčně reaguje na každodenní tření oleje a minimálně vodní procedury. Stává se znatelně rafinovanější, rovnoměrnější, počet kopců a jamek klesá. Tento účinek je zvláště patrný, když jsou sůl a cukr zcela opuštěny.

Kde koupit

Cena tohoto produktu bude záviset na místě, kde jej koupíte. Nejziskovější bude nákup kosmetiky „Weleda“ vyrobený v Rakousku nebo v Německu v lékárnách nebo jiných specializovaných prodejnách, kde navíc můžete často získat slevy, které se vztahují na celý sortiment. Pro láhev s objemem 100 ml zde budete muset zaplatit 16 euro a za 200 ml - 30.

Nejen v těchto zemích je tento výrobek tak populární - produkty anticelulitidové březové linie „Weleda“ jsou známé obyvatelům alsaského města Colmar ve Francii. Tady v lékárnách můžete vidět reklamy této značky, stejně jako krásně navržené jako dárek a vybrané sady.

Pro amerického spotřebitele, cena tohoto produktu odpovídá evropské, a někdy je to ještě výhodnější, pouze toto máslo není k dispozici k prodeji volně - musíte ho chytit, protože pokud jde o prodej, jakmile je vyprodáno.

Nejvyšší cena za výrobky z anticelulitidní linie "Weleda" očekává švýcarské, ale obecně mají vysoké ceny za všechno. A z tohoto výpočtu vyplývá, že jedna láhev je dostačující na maximálně tři týdny a pak, pokud ji utratíte velmi ekonomicky.V Rusku na 100 ml břízového oleje bude muset zaplatit asi 1200 p.

Pokud se máme spolehnout na účinnost používání tohoto oleje, pak si zároveň zakoupíme křoviny, také vyrobené z břízy - "Weleda, Birch Body Scrub" a také - speciální masážní rukavice firmy "EcoTools" - v recenzi sauna a v obvyklé ruské lázni.

Jak používat

V první fázi se provádí suchá masáž pomocí štětce, která má přírodní štětiny nebo speciální masážní kartáč ze dřeva. Zajišťuje odstranění únavového syndromu, povzbuzuje tělo, stabilizuje práci metabolických procesů, krevního oběhu a lymfatického pohybu.

Je důležité dodržovat určitá pravidla masírování, poskytující mírný tlak a přísný směr - začínáme od končetin a pohybujeme se směrem k srdci, jak je vidět na videu.

Na konci první etapy pokračujte aplikací oleje na stehna a hýždě. To by mělo být prováděno po dobu několika minut, prováděním kruhového pohybu a postupným třením kompozice do kůže. Tyto účinky způsobují intenzitu účinku výrobku a pociťujete veškerou lehkost, s jakou se anticelulitidový olej vstřebává do pokožky, což ho činí hedvábným a nasycuje ho nejhodnotnějšími účinnými látkami. Kůže jako by oživuje a získává pružnost a svěžest.

Každá žena sní o elastické a hladké kůži a dnes se tento sen může snadno proměnit v realitu s olejem z mladých březových listů, který vyrábí společnost Weleda. Tato kosmetika je doporučována předními lékaři, dermatology a kosmetology na světě. Weleda může používat každá žena, která má problém jako je celulitida.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky