Oční masky proti vráskám

Oční masky proti vráskám

Jak se říká, oči jsou zrcadlem duše, což je jeden z důvodů, proč jsou ženy na celém světě velmi opatrné. Kůže kolem nich je velmi jemná a citlivá, náchylná k suchu, což vede k předčasné tvorbě vrásek. K tomu přispívají také aktivní výrazy obličeje, protože během šilhání nebo usmívání svalů v této oblasti se aktivně zapojují. Mnozí z nich navíc čelí tomuto problému v důsledku změn souvisejících s věkem, které se stávají katalyzátorem, ne-li hlavní příčinou vrásek.

Vlastnosti

Jak ženy stárnou, kolem očí se objeví vrásky. Stojí za to zmínit téma tradiční medicíny a zjistit, co domácí prostředky pro péči o tuto oblast pomohou minimalizovat počet vrásek, učinit je neviditelnými a také zabránit vzniku nových.

Dnes, s rozvojem medicíny a kosmetických výrobků, je stále obtížné pečlivě sledovat kůži kolem očí, takže populární recepty jsou stále velmi populární. Nelze však hledat řešení problému bez pochopení jeho příčin a specifik.

Pro oblast kolem očí hraje významnou roli biologická změna těla přímo spojená se stárnutím. Kryty se stávají méně pružnými v důsledku postupného snižování množství kolagenu, který určuje elasticitu. Pro jeho obnovení je nutné použít prostředky pro utažení a proti stárnutí.

Samostatná položka, která stojí za zmínku o problémech spojených se vznikem "vrány". Mimické vrásky se mohou objevit i v poměrně mladém věku - po 30 letech. Mezi důvody jejich vzhledu se nazývá natahování kůže na vhodných místech kvůli výraznosti mimikry, která odráží všechny emoce na obličeji, ale to není důvod, proč se přestat smát, usmívat se a ukazovat jiné pocity. Díky použití různých prostředků k odstranění vrásky na obličeji lze výrazně vyhladit oblasti kolem očí.

Existují různé produkty, které pomáhají zbavit se hlubokých záhybů, protože nepříznivě ovlivňují vzhled. Absence problémů kolem očí je hlavním indikátorem zdraví a krásy ženy. Tato kritéria se odrážejí přímo a kolem obrysu očí.

Pro kůži očních víček existuje celá řada léků a lidových receptů, které se používají k udržení elastického stavu této oblasti a zbavení se sáčků. Tyto metody jsou velmi vhodné proti edému. Tyto nepříjemné symptomy indikují akumulaci intersticiální tekutiny v této oblasti, která je důsledkem změn souvisejících s věkem, hormonálních změn a celkové tělesné únavy. Nevypadá to nej estetičtěji, takže není divu, že se ženy snaží co nejvíce zbavit.

Odrůdy

Někteří lidé se naivně domnívají, že péče o pleť obličeje začíná teprve tehdy, když se objeví první zvony, sotva znatelné vrásky, ke kterým dochází již v dospělosti. Tato pozice je však zásadně nesprávná. Zvažte následující:

 • Dívky po 30 letech by měly začít pozorně sledovat stav kůže a dělat obličejové i kosmetické masky. Zpomalí proces stárnutí a stimulují tělo k tvorbě nových buněk. Správně zvolený nástroj obnoví vaše oči. Pro tento účel jsou skvělé výživné masky, které jsou také užitečné při péči o pleť za 35 let.
 • Po dosažení 40 musíte udělat výživu a omlazení problémových oblastí obličeje., použitím utahovacích masek obsahujících kolagen, včelí vosk, kyselinu hyaluronovou, různé oleje, glycerin. Dávají pleti zdravý a dobře upravený vzhled.
 • Po 45 letech se vrásky stávají hlubšími a výraznějšími, v důsledku čehož přitahují více pozornosti, takže boj proti nim by se měl dostat do aktivní fáze. Používejte krémy a přípravky, které mají na tuto oblast obličeje komplexní účinek: snižují otok, zmírňují zarudnutí a odolávají vzhledu sáčků pod očima. To pomůže vyřešit ne jednu stranu problému, ale celé spektrum.
 • K těmto postupům je nutné přidat zvedací masku po 50-55 letech, protože od tohoto okamžiku by měla být kontura očí nejen vlhká, ale také napnutá. Při dosahování žádoucího efektu hraje klíčovou roli dodržování určitých pravidel pro používání kosmetiky a péče o obličej, o nichž bude pojednáno níže.
 • 60 let je dalším datem, kdy je třeba posílit opatření na péči o obličej, protože epidermis již ztratila pružnost, stala se tenčí a zvrásněná. Od této chvíle se tento přístup stává inkluzivním a pravidelným (to je nejdůležitější).

Nejčastěji se ženy různého věku obracejí na kosmetické výrobky, ale lidové prostředky, jejichž počet je velký, budou mít další účinek.

Jak udělat doma?

Mezi lidmi, různé směsi, gely a krémy se staly velmi populární, a oni jsou docela snadno připravit doma.

Recepty

Pokud se chystáte bojovat se vznikem nových vrásek, měli byste je dotáhnout a vyhladit. Nejdříve musíte udělat infuzi zelených, která bude zahrnovat petržel přímo. Jedna polévková lžíce zelených by měla nalít třetí nebo půl šálku vroucí vody.

Dalším krokem bude infuze odvarů po dobu patnácti minut (nejdříve je třeba nádobku pevně uzavřít víčkem). Škrábněte brambory na jemném struhadle a přidejte jednu lžíci rostlinného oleje na hmotu, dvě polévkové lžíce připravené kapaliny. Pak si vezměte gázu a rozprostřete ji v tenké a rovnoměrné vrstvě na ní předem míchanou kaši. Umístěte hadřík na oči a přidržte masku až dvacet minut.

Klíčovým bodem je skutečnost, že obsah nelze vyprázdnit. Jednoduše se odstraní bavlněnou podložkou, protože užitečné prvky tvořící gel mohou být snadno opláchnuty vodou a celý postup bude bezvýznamný. Je lepší, aby se tato maska ​​před spaním, na noc umožňuje živin, které mají být absorbovány do kůže.

Anti-aging škrob masti s účinkem Botox může, s pravidelným použitím, nejen utáhnout kůži, ale také výrazně snížit počet vrásek, vyhlazuje je. Pro dosažení tohoto výsledku postupujte podle níže uvedených tipů:

 1. Vařte vodu. Zatímco tento proces probíhá, vezměte lžíci škrobu a nalijte do 100 ml studené vody. Míchej.
 2. Kapalinu nalijte do 50 ml vroucí vody. Tato směs by měla být vařena, dokud nezhustne, ale nepřivádějte ji do varu. Jakmile se textura stane hustší, odložte nádobu stranou a nechte škrob vychladnout. Poté přidejte do ní jednu lžičku zakysané smetany s vysokým obsahem tuku.
 3. Připravte si mrkvovou šťávu výhodně čerstvý, protože má širokou škálu živin.
 4. Přidejte šťávu do směsi škrobu a zakysané smetany, který již trval.
 5. Po smíchání přijatých prostředků jej rozložte v rovnoměrné vrstvě na kůži kolem očí a přidržte, dokud maska ​​neschne. Nyní můžete aplikovat druhou vrstvu a znovu čekat, až uschne.
 6. Odstranění masky O půl hodiny později rozetřete obličej výživným krémem.

Tento recept se aplikuje každý den (po dobu dvou týdnů), po které by měla oblast kůže „odpočívat“ na týden.

Jedním z nejpozoruhodnějších receptů je použití aloe pro zvlhčení oblasti kolem očí. Je známá svou účinnou výživou pokožky, která pomáhá eliminovat suchost v této oblasti.

K dosažení tohoto výsledku pravidelně aplikujte aloe šťávu na problémové oblasti před spaním. Z čerstvého listu rostliny je nutné vytlačit určité množství kapek, které budou následně aplikovány kolem očí.

Pokud nemůžete najít skutečnou rostlinu, pak tam je cesta ven taky. Stačí si koupit v lékárně šťávu z této rostliny nebo masti (lze ji prodávat jako gel), která obsahuje až 98% aloe oleje. Mělo by se používat stejným způsobem jako ve výše popsaném případě se šťávou z listů: namazat problémové oblasti před spaním.

Dalším nástrojem, který aktivně bojuje proti vráskám kolem očí, je maska ​​s medem. Tuto metodu je třeba jednoduše použít, aby se odstranila suchost, zejména proto, že ingredience pro recept budou nalezeny v kuchyni naprosto každé hostesky.

Měli byste vzít 1 lžíci medu, pšeničné mouky, jednoho poraženého vaječného bílku a promíchat. Je-li med hustý, musí být předem roztaven. Pokud doma není mouka, vejdou ji ovesné vločky. Po promíchání naneste výslednou texturu na oblast postiženou vrásky. Doba použití gelu - dokud nezaschne, což odpovídá přibližně patnácti minutám. Pak je třeba umýt. Pokud se v kompozici použily ovesné vločky, měla by Masochka trvat déle - asi čtyřicet minut.

Dalším jednoduchým a produktivním nástrojem je maska ​​brambor, která se třepe na jemném struhadle, následuje přidání mléka nebo smetany. Kaše se rozprostře na problémové oblasti a trvá asi patnáct minut.

Kosmetické použití lze snadno nalézt v ovoci tím, že například mango nebo banánové masky. Dělat nutriční hmotu této druhé, kaše ovoce na dužinu, vezměte si ji v množství dvou lžíce, přidejte stejné množství předem rozpuštěného másla, vše smíchejte. Směs zahřejte konečky prstů a aplikujte pod a kolem očí. Po půl hodině opláchněte teplou vodou.

Stejný postup lze provést s mangem, který zajistí hlubokou hydrataci a intenzivně vyživuje pokožku prospěšnými složkami.

Orientální krásy najednou neočekávaně objevily výhody používání koření proti vzhledu „nohou vrána“. Prvním místem z hlediska účinnosti je kurkuma, která obsahuje prvky, které zabraňují vzniku zarudnutí a podráždění. Podporuje rychlou regeneraci buněk. Zde je recept:

 1. Vezmi dvě lžičky kurkumy a tři lžíce ananasové šťávy.
 2. Míchání ingredience na hustou konzistenci, nechte ji vařit směs, mezitím očistit kůži.
 3. Použít masku na problémových místech a nechte ji po dobu 30 minut, pak opláchněte studenou vodou.

Postup se provádí do týdne, třikrát nebo čtyřikrát dle vlastního uvážení. Při správném použití tohoto koření v kombinaci s jinými prvky (například s olivovým olejem) budou patrné účinky ve formě rekonstruované oblasti kůže.

Stejného efektu lze dosáhnout použitím želatinového léku, ale tento recept má svou specifičnost, aniž by pochopil, že na kůži může dojít k nevratnému poškození natažením. Chcete-li se tomu vyhnout, přečtěte si pozorně pokyny a pečlivě je dodržujte:

 1. Chcete-li začít, škrábněte obličej. Tím se viditelně očistí póry, odstraní se přebytečné částice kůže. Můžete použít připravené křoviny, a můžete si to doma (pomocí ovesné vločky).
 2. Vezměte hrst mletých nebo celých ovesných vloček, zředit teplou vodou, důkladně promíchat v husté kaši. Postupně si vezměte měkké vločky a jemně masírujte jejich obličej.Po pouhých několika vteřinách se vločky stanou mýdlem a začnou čistit pokožku.
 3. Dále pokračujte v přípravě masky. Do misky nalijte jednu lžíci želatiny. Přidáme na něj ohřáté mléko a nádobu na chvíli vyjmeme, díky čemuž želatina nabobtná.
 4. Čekám na to ve směsi vitamínů A a E, vše důkladně promíchejte.
 5. Hotovou masku naneste na plochu kolem obrysu oka tlustou vrstvou, kterou můžete dokonce. Zakryjte také horní a dolní víčka, bude mít omlazující účinek a zmírní otoky.
 6. Když mast ztuhne, budete ji muset odstranit, ale nemůžete to udělat, zpřísnit film z obličeje, jinak to povede k protažení kůže, což je v přímém rozporu s cíli postupu. Místo toho se musíte uchýlit k použití bavlněných podložek namočených v mléce. Pokud tyto disky položíte na oči a čekáte, až směs změkne, je třeba ji jemně opláchnout mlékem a odstranit zbytky hmoty.
 7. Poté použijte oční krém.

Tato metoda by se neměla dostat pryč, protože je velmi aktivní v kůži. Podobný efekt má "vrána nohy" a prostředek glycerinu, který je bezpečný a cenově dostupný výrobek v boji proti nedokonalosti. Jeho nejvýznamnější výhodou je absence kontraindikací a škodlivých účinků. Je vhodný pro téměř všechny typy pleti, které se při působení glycerinu stávají měkčími a pružnějšími. Zvažte, jak vytvořit masku:

 • Začněte nemusíte lahvičku silně protřepávat, abyste ji připravili pro následné akce.
 • Jako další přísady používejte vitamíny A nebo E., která může být vytlačena přímo do lahve s lékem, ale stále je lepší míchat v keramické misce, čímž se vyhnete nežádoucím reakcím složek. To platí zejména pro ty, kteří do kompozice přidají další prvky - v případě nesprávného použití mohou oxidovat, takže nejlepší možností by bylo odmítnout míchání látek v kovových nádobách.
 • Udělejme si rezervaci hned, že je vhodnější ředit glycerin s akcí lidových prostředků: bylinky, oleje, dokonce odvar. To sníží intenzitu látky, důraz je kladen na tuto skutečnost, protože kapalina má silný biologický účinek. Navíc odborníci nedoporučují aplikovat je na obličej s konečky prstů díky aktivní reakci látky.
 • Pokud se chystáte aplikovat glycerolové výrobky do extrémně citlivých oblastí kolem očí, Je nutné vyzkoušet složení v jiných oblastech.

Tip: masku nemusíte zahřívat prsty, ale je nutné ji aplikovat tenkou (téměř beztlakovou) vrstvou, aniž by se agent dostal do epidermy. Je nutné pouze namazat problémové místo a odstranit jej za patnáct minut.

 • Stejně jako v případě želatiny nelze filmový povlak trhat. Musíte si vzít mokrou ubrousek a použít ji k otření léčivé hmoty z obličeje. Po takovém kosmetickém sezení byste v žádném případě neměli okamžitě umýt speciálními gely a namazat si obličej krémy, protože to jen přispívá k podráždění pokožky a vzniku zarudnutí.
 • Tato metoda může být používána jen několikrát týdně po dobu jednoho měsíce, zbytek času musíte dát kůži "dýchání". Díky důkladnému dodržování doporučení a racionálnímu používání výrobku ztrácí pokožka svou predispozici k vráskám a předčasnému stárnutí.

Zobrazit více videí pro více masek kůže kolem očí.

Recenze

Obecně řečeno, recenze jsou dobré - jak o populární recepty, tak o značkových produktech. Mezi první, masky z glycerinu jsou považovány za účinné, protože dívky si všimly pozitivní změny v nejkratším možném čase, na které byly příjemně překvapeny. Ženy však dosáhly nejlepších výsledků tím, že se uchýlily ke dvěma přístupům najednou - doplňovaly kosmetiku domácími produkty.

Správně vybrané produkty péče o problémové oblasti budou věrnými pomocníky v boji proti vráskám. Pokud každý den aplikujete různé lidové metody, pozitivní výsledek bude znatelný a napjaté rohy očí bez vrásek potěší ženu jakéhokoliv věku.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky