Estel Tónovací maska ​​na vlasy

Estel Tónovací maska ​​na vlasy

Vždycky byla její vlasy považována za ozdobu ženy a zdravé kadeře - znamení jejího zdraví. Ale agresivní vliv vnějšího prostředí, neustálé barvení, tepelné zpracování ovlivňuje stav pramenů není nejlepší způsob.

V poslední době se na trhu objevil produkt ruského lídra ve výrobě kosmetiky pro kadeřníky a kosmetické salony - série tónovacích masek.Haute Couture Newtone"Stojí však za zmínku, že doma můžete tento nástroj použít i při úspoře peněz a času."

Použití masky je velmi pohodlné, protože v době, kdy vám umožní získat módní zajímavý odstín vlasů nebo úplně změnit. Navíc takzvaná barevná injekce není jedinou výhodou tohoto výrobku. Po nanesení masky se vlasy stávají hustšími, šupiny jsou zapečetěny, takže každá z vlasů je hladká a lesklá.

Vlastnosti

 • Barvení vlasů pomocí masky se provádí pod vlivem tzv. Přímých pigmentůsestávající z molekul velké velikosti, které neumožňují, aby kompozice pronikla do vlasů. Takové kompozice jsou tedy schopny pracovat pouze na povrchu vlasů, obklopují ho a vytvářejí nejtenčí film. To je hlavní rozdíl mezi barvením stínováním a trvalým. Výsledkem tedy není nasycená barva, ale spíše průsvitná.

Samozřejmě, že tonizující kadeře s maskou nepomáhají dramaticky měnit barvu, odlehčovat prameny nebo malovat přes šedé vlasy. Tato možnost však řeší následující úkoly: neutralizaci nežádoucích odstínů, zvýšení barvy, poskytnutí nového světlého odstínu, zachování barvy a lesku již barvených vlasů po dlouhou dobu.

 • Tónovací prameny s maskou jsou velmi jemné a pečlivě, protože na ně není agresivní chemický útok. Stojí za zmínku, že je však třeba pečlivě přistupovat k tónování porézních vlasů, protože nejvíce poškozené oblasti mohou absorbovat pigmenty příliš hluboko, v důsledku čehož je barva nerovnoměrná.
 • Tonizační prostředky lze použít jak pro přírodní, tak i pigmentované, tj. barevné prameny. Přirozená barva tak může ladit se zlatými nebo měděnými odstíny nebo se ochladit, což je obzvláště důležité u blondýnek.

Volba tónů má své vlastní nuance: blond vlasy se dobře hodí k tónování, ale pokud jsou vaše kadeře tmavé, pak musíte zvolit více sytý odstín. Pro tmavé barvy kudrlinek je výběr odstínů mnohem menší než u světlých. Protože se jedná pouze o povrchový průsvitný povlak, který připomíná nejtenčí závoj a neproniká hluboko do struktury. Je nutné zvolit odstíny, které se liší od vaší přirozené barvy o více než dva tóny. Jinak je prostě neuvidíte, nebo budou vypadat nepřirozeně.

Tonizující masky umožňují prodloužit dobu mezi barvením vlasů a vypadají zdravě. Také použití těchto nástrojů vám umožní bezpečně experimentovat a vyzkoušet nové barvy.

Pokud je barva vašich kudrlinek zcela nasycená a nepotřebuje podporu, můžete použít bezbarvou ladicí masku 0/00. Díky tomuto nástroji budou vlasy hustší a lesklejší.

Řádky odstínů

Série tónovacích masekHaute Couture Newtone"umožňuje vyřešit několik problémů najednou: tónování, komplexní péče, ochrana před agresivními vlivy prostředí.

Hlavními složkami přípravku jsou vitamín. E, kyselina mléčná a včelí vosk, díky kterému vlasy získávají intenzivní výživu a náležitou péči. Za zmínku stojí také přítomnost UV filtrů, což je obzvláště důležité v létě.

Stínovací maska ​​má také své vlastní vlastnosti - barvicí pigmenty nepronikají hluboko do vlasů, ale obklopují je venku. Proto barva nezůstane tak dlouho, jak po barvení agresivními barvivy. Ale pokud si myslíte, že postup je naprosto neškodný, neměli byste se bát jeho opakování. Tónovací maska ​​je naopak silným pečujícím prostředkem.

Zabraňte předčasnému vyluhování barvy po tónování a udržujte ji co nejdéle. K tomu musíte použít speciální produkty pro barevné vlasy, které mají velmi měkké účinky. Jsou také přítomni v řadě. "Haute couture".

Výhody tónování:

 1. Tónovací činidlo pouze obklopuje povrch vlasůbez pronikání do jejich struktury a do vlasového folikulu. Barva, otevírání šupin, proniká do vlasové struktury a zároveň ji může měnit. Tónování tedy neublíží srsti, protože nepoškozuje jejich strukturu.
 2. Můžete doma dát své vlasy módní odstín nebo neutralizovat nežádoucíNapříklad žlutá nebo měď.
 3. Pokud se vám nelíbí výsledek, nebudete muset čekat dlouho, než bude opravena., protože Estel tónovací maska ​​vydrží celkem 10 návalů.
 4. Amoniak chybía tím i škodlivé účinky na kadeře.
 5. Dostanete nejen módní odstín, ale také péči.

Paleta

Estel nabízí deset módních barev a ladění neutrální tónové masky, které jsou navrženy tak, aby se mísily s jinými odstíny a vytvořily pastel blond. Tato maska ​​může být také použita jako samostatný produkt, což výrazně zlepší kvalitu kudrlinek. V paletě tónů naleznete následující odstíny:

 • 10/73 Světle hnědožlutá;
 • 10/45 Světle blond měď-červená;
 • 9/65 Fialově červená;
 • 8/36 Světle žlutá světle fialová;
 • 8/76 Světle blond hnědá-fialová;
 • 8/61 Světle fialová fialová-ashen;
 • 7/56 Blond červená-fialová;
 • 7/44 Blond měděná intenzita;
 • 7/34 Zlatá zlatá měď;
 • 7/75 Světle hnědá hnědočervená;
 • 0/00 Neutrální.

Způsob použití

Pro proceduru tónování masky budete potřebovat následující příslušenství:

 1. hřebenový hřeben;
 2. šampon, který vyhovuje vašemu typu vlasů;
 3. skleněné nebo plastové kelímky;
 4. pokud aplikujete výrobek v řadě, štětec. Takže obvykle tvoří složení v salonech krásy a doma je dovoleno aplikovat produkt jako běžnou masku a velmi dobře se protřepávat;
 5. rukavice pro ochranu vašich rukou;
 6. ve skutečnosti samotný nástroj.

Pro každý výrobce odstínů je uveden jasný návod k použití. Při aplikaci noste rukavice. Naneste kompozici na prané a prané prádlo. Po aplikaci musí být česaný hřebenem rovnoměrně rozložen. Doba expozice kompozice - 3-10 minut. Čím déle vydržíte kompozici na vlasech, tím bude výsledek intenzivnější. Výrobek má poněkud silnou texturu, proto netéká a je velmi vhodný pro použití na vlastní pěst.

Pro získání pastelových odstínů na vlasech blondýnek je nutné míchat neutrální odstín 0/00 a jakýkoliv odstín. Produkt je nutné opláchnout velkým množstvím teplé tekoucí vody bez použití šamponu. Je třeba poznamenat, že dosažení žádoucího výsledku je nemožné bez výčitek shody s technologií barvení.

Kadeřníci často používají tento výrobek po trvalém zabarvení, aby získali hlubší barvu nebo dodali další barevný lesk. Pokud se vlasy rozjasnily, lze masku použít k nastavení tónu.Nástroj může být také použit ve standardním postupu mytí hlavy před řezáním, aby se zabránilo vyluhování umělého pigmentu v pramenech.

Recenze

Převážná většina recenzí o masceNewtone"od ruské výrobní společnosti." Estel pozitivní. Jeho použití odstraňuje žlutý pigment nenáviděný blondýnkami ve vlasech. Po aplikaci se tón stává chladnějším a vznešeným.

Po použití masky si spotřebitelé všimnou dokonalého stavu vlasů. Stávají se mnohem hustšími a silnějšími. Uživatelé také poznamenali, že styling vlasů je snazší a styling vydrží déle. Jelikož má maska ​​schopnost utěsnit šupiny, kudrlinky se lesknou a hladce. Mnozí spotřebitelé srovnávají účinek používání tohoto výrobku s účinkem postupu laminování.

"Newtone"má kumulativní účinek; uživatelé si to také všimnou v recenzích a věří, že pravidelné používání masky zlepšuje kvalitu kudrlinek pokaždé."

Čerpadlo, které zajišťuje hladkou extrakci kompozice, zvyšuje pohodlí procesu barvení.

Stojí za zmínku, že většina spokojených spotřebitelů jsou dámy s vlasy, které nejsou tmavší než blond. Pokud je odstín tmavší, pak je v recenzích stále častější věřit, že maska ​​není odstín. Většina si však všimla, že tón je stále hladší, a přechod mezi barvenými a přírodními vlasy je méně patrný.

O masce ladění uživatelé opustí většinou dobré recenze. Podle jejich názoru, nástroj dělá vynikající práci s rozdělenými konci. Po aplikaci tohoto výrobku jsou vlasy výrazně rozštěpené, velmi dobře česané a nepletené.

Použití tónovací masky "Newtone" je v dalším videu.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky