Maska na červenou papriku

Maska na červenou papriku

Každá žena chce vypadat skvěle. Zvláště důležité pro vytvoření krásného obrazu, aby vaše vlasy. Co prostě nedělá slabší sex, zlepšit strukturu kadeří a zabránit jejich křehkosti! Kupují lékařské šampony, balzámy ke zlepšení pramenů. Ale ne vždy s jejich pomocí můžete dosáhnout požadovaného výsledku.

Nejen ženy, ale i muži trpí nadměrným vypadáváním vlasů. K obnovení se uchylují k prostředkům založeným na červené paprice, která je již dlouho známá svými jedinečnými vlastnostmi.

Vlastnosti

Hot pepper se používá ve vlasové kosmetice jako urychlovač růstu. Je schopen rychle a účinně posílit kořeny, zlepšit prameny a zahájit proces regenerace vlasových buněk. To je způsobeno kapsacinem v produktu - stimulantem, který přenáší nervová zakončení do mozku. Zároveň je na hlavě cítit mírný pocit pálení.

Pálivá paprika zlepšuje krevní oběh v tkáních hlavy, což pomáhá revitalizovat vlasy. Taková stimulace zabraňuje vypadáváním pramenů a činí je silnými a zdravými.

Kromě toho, růst kadeří se stává rychlejší, takže v krátké době můžete pěstovat několik centimetrů.

Kosmetičky jsou si vědomy léčivých vlastností tohoto produktu a používají jej k vytvoření revitalizačních a revitalizujících vlasových masek. Pomáhají svým klientům v boji s plešatostí, dávají příležitost znovu získat husté vlasy.

Pepper tinktura masky pomáhají zabránit vypadávání vlasů. Zvyšují krevní oběh v tkáních hlavy a vyživují folikuly. To umožňuje, aby vlasové folikuly byly vyživovány prospěšnými látkami, které mají příznivý vliv na strukturu vlasů. Pravidelné používání výrobku s pepřovou tinkturou činí vlasy hustými, zdravými a dodává jim zářivý vzhled.

Z chilli papriček se vyrábí mnoho různých přípravků, protože v něm se nachází karoten, rutin a vitamíny A a C. Společně jsou schopny stimulovat růst pramenů spalováním.

Mnoho obchodů produkty pro kadeře vyrobené s výtažkem z červené papriky. Pomáhají dosáhnout požadovaného účinku zahřátím pokožky hlavy.

Populární off-the-shelf nástroje

Na policích najdete obrovské množství různých léků s přidáním pepře. Mnozí výrobci kosmetiky z něj činí zvláštní pozornost. To je způsobeno jeho úžasným účinkem na poškozené a slabé kořeny vlasů.

Populární masky pepře:

 • "Compliment Naturalis" - Prostředek na boj proti plešatosti. Stimuluje růst a posiluje slabé prameny. Jeho zvláštností je, že probouzí folikuly s pomocí intenzivního hoření. Složky obsažené v něm zahřívají pokožku hlavy, zvyšují průtok krve do vlasových folikulů a aktivují buněčné dělení, čímž přispívají k hlavě hustoty vlasů.

Cena - 170 r pro 500 ml.

Podívejte se na následující video pro přezkoumání masky na vlasy s červenou paprikou z Compliment Naturalis.

 • "Ruské pole" - Výrobce vlasové masky Red Pepper, který zvyšuje krevní oběh v tkáních hlavy a zásobuje folikuly kyslíkem a terapeutickými látkami. Prostředky probouzí a oživuje žárovky, posiluje kořeny a urychluje růst vlasů. Obsahuje nejen pepřový extrakt, ale také bambucké máslo, které zadržuje vlhkost uvnitř chlupů a chrání je před negativními vlivy prostředí.

Cena - 140 r za 250 ml.

Podívejte se na masku na balzám na vlasy Red Pepper "ruské pole", viz následující video.

 • "Koňská síla" - roztavení vlasové masky s extraktem z červené papriky a kyselinou hyaluronovou. To vám umožní obnovit oslabené a rozdělené konce, zabránit plešatosti a zvýšit růst vlasů. Přípravek obsahuje prospěšné vitamíny a stopové prvky, které pronikají hluboko do pokožky hlavy. Po několika procedurách, vlasy stanou se měkké a kompatibilní s česáním.

Cena - 730 r pro 250 ml.

Podívejte se na masku vlasů "Horsepower", viz následující video.

 • DNC - prostředek urychlení krevního oběhu a probuzení folikulů. Jeho použití pomáhá omladit kadeře a saturovat pokožku hlavy užitečnými vitamíny. Jako výsledek - zdravé a zářící prameny, které rostou rychle.

Cena - 70 r za 100 ml.

 • Apotek je - činidlo na bázi výtažku z červené papriky a skořice. Ohřívá pokožku hlavy, což urychluje proces regenerace buněk a zvyšuje růst pramenů. Pepř zlepšuje krevní oběh a skořice dává pramenům zdravý vzhled a pružnost. Maska je obrovské množství živin, které jsou potřebné k posílení a zvýšení růstu kudrlinek.

Cena - 50 r za 250 ml.

 • Červená paprika - Analog "ruského pole", který se skládá z oleje šafránu, mono a bambucké. Maska má ohřívací účinek, v důsledku čehož dochází ke zrychlení růstu vlasů. Pravidelné používání vám umožní vyléčit poškozené prameny a učinit je silnými a poslušnými pro česání. Jedinou nevýhodou tohoto výrobku je ostrý zápach, který zůstává po šamponování.

Cena - 150 r pro 250 ml.

 • "Lékárník" - produkt na bázi červené papriky a lopuchu Bielita-Vitex. Maska má ohřívací účinek. Zahajuje proces regenerace buněk a urychluje krevní oběh v tkáních. Vlasy po jejím použití se stávají měkkými, zdravými a mají dobře upravený vzhled. Balení obsahuje 10 sáčků po 10 ml.

Cena - 150 r za balení.

Jak to udělat doma

 • Než začnete, musíte připravit nádobí a kartáč.
 • Musí být k dispozici všechny složky uvedené v receptu. Pokud jeden z nich není, pak je lepší zvolit jiný recept.
 • Zelenina musí být čerstvá, aby zachovala všechny živiny.
 • Doporučuje se do směsi přidat lopuch nebo rostlinný olej, aby se vyloučila možnost popálení.
 • Chcete-li, aby pepř tinktura je třeba vzít drcené horké papriky a zalijeme sklenkou vodky. Měl by trvat 20 dní, po kterých lze tinkturu bezpečně použít.
 • Pokud nechcete čekat, až bude produkt podán infuzí, můžete si v lékárně zakoupit hotovou tinkturu.
 • Existuje spousta domácích receptů na pepřové masky, takže k dosažení viditelného výsledku musíte použít několik z nich.

Recepty

 • S pepřovou tinkturou: 4 lžíce pepřové tinktury smíchané se 2 lžícemi eukalyptu a heřmánkového vývaru. Můžete přidat třezalku a měsíčku. Výsledná směs se aplikuje na vlhké kadeře po dobu 15-20 minut. Hlava se zahřívá kapesníkem nebo ručníkem. Směs omyjte teplou vodou.
 • S mletým pepřem: 3 lžíce smíchané s 6 lžícemi předehřátého medu. Výsledná hmota se aplikuje na kořeny vlasů a nahoře se izoluje plastovým sáčkem. Po 15 minutách si vlasy omyjte studenou vodou. Tuto metodu můžete použít jednou týdně.
 • S tinkturou: 4 lžíce pepřové tinktury se smísí se 45 g čerstvých kvasinek. Výsledná směs se aplikuje na hlavu vlasů a drží čtvrt hodiny. Poté by měla být hlava důkladně opláchnuta čistou vodou.
 • S chilli: 40 ml olivového oleje se smísí s 5 g chilliho prášku, 40 ml brandy, jednoho vaječného žloutku a 100 ml citronové šťávy. Nahradit brandy může vodka. Směs se aplikuje na mokré kořeny a neudrží více než 20 minut. Můžete si umýt vlasy po zákroku s heřmánkovým odvarem. Můžete držet relaci ne více než dvakrát týdně.
 • S černým pepřem: 1 polévková lžíce mletého pepře se smíchá se 4 lžicemi předehřátého medu. Výsledná hmota se aplikuje na kořenovou plochu hlavy a zahřívá se nahoře ručníkem. Po 15 minutách se maska ​​opláchne čistou vodou. Postup můžete provádět dvakrát týdně po dobu několika měsíců. Je však nutné přestávky mezi kurzy.
 • S vejcem: porazit žloutek v šálku, pak přidejte lžíci pepře, malý olivový nebo rostlinný olej, 20 ml vodky a lžíci citronové šťávy. Výsledná hmota je rovnoměrně rozložena na hlavě vlasů, pečlivě třením složení kořenů. Z výše uvedeného je třeba hlavu zahřát šátkem a po 15 minutách ji umýt teplou vodou. Tento postup můžete opakovat 1-2krát týdně.
 • S olivovým olejem: 2 lžíce olivového oleje se smíchají s feferonkami (10 g) a 2 lžícemi šamponu. To je nezbytné, aby se vlasy nespálily. Hmota rovnoměrně rozložená po kořenové oblasti a držet ji čtvrt hodiny. Po sezení je třeba vlasy důkladně umýt čistou vodou.
 • Water-pepř: 50 ml extraktu z máty peprné se smísí s tobolkou vitaminu E. Masáž výsledné kompozice se aplikuje na vlasové kořeny po dobu 20 minut. Po stanovené době se maska ​​opláchne čistou vodou. Tento recept pomůže urychlit růst pramenů a učinit je silnými a odolnými proti poškození.

Pro více receptů na masky na vlasy na bázi pepřové tinktury, viz video níže.

Kontraindikace

Jako každý jiný výrobek má pepř vlastní kontraindikace.

 • Nepoužívejte masky s pepřovou vodkou během těhotenství, kojení, onemocnění srdce a ledvin. Při častých bolestech hlavy je použití této zeleniny také nežádoucí.
 • Majitelé citlivé a problematické pleti by neměli používat recepty s pepřovou tinkturou, zejména pokud jsou na hlavě rány a pupínky.
 • Barvené prameny po použití masek s chilli mohou lehce změnit odstín.
 • Před použitím masky musíte zkontrolovat tělo na alergickou reakci. Pokud je člověk náchylný k diathesis, edému a kožním onemocněním, pak je pro něj lepší, aby se vzdal pepřových receptů.
 • Je nutné míchat komponenty v přesném poměru tak, aby maska ​​nezpůsobila intenzivní ztrátu kroutí. V prvním sezení je lepší přidat trochu méně pepřového prášku pro kontrolu reakce kůže na toto koření. S výrazným pocitem pálení by měla být kompozice okamžitě odstraněna z kůže.

Jak používat

 • Naneste pepřovou masku nejlépe na kořenovou oblast hlavy, aby nedošlo k popálení pramenů. Aby se zabránilo možnosti poškození kadeří, musí být jejich špičky navlhčeny v rostlinném oleji.
 • Alkohol tinktury z pepře byste si neměli v hlavě otírat, aby nedošlo k přesušení kůže a nepoškozování vlasů. Je lepší ho ředit jinými produkty, například olivovým olejem. Pro suché kadeře je lepší použít med, žloutek nebo kefír.
 • Směs by měla být čerstvě připravena tak, aby měla spoustu užitečných vitamínů a minerálů. Po nanesení masky na kořeny je lepší zahřát hlavu plastovým sáčkem nebo kapesníkem, aby se vytvořil skleníkový efekt.
 • Masku uchovávejte déle než 20 minut je nežádoucí. Tentokrát stačí namočit vlasové folikuly živinami a urychlit krevní oběh. V tomto případě, pokud je směs silně upečená, měla by být okamžitě odstraněna z hlavy.
 • Na konci se vlasy důkladně promyjí čistou vodou. Můžete použít šampon nebo odvar z bylin. Pro dosažení co nejlepšího efektu je nutné provést několik postupů po dobu 2-3 měsíců.

Recenze

Masky na pepř vlasy jsou velmi populární nejen mezi ženami, ale i mezi muži. Obchod nástroje jsou téměř neliší od domácí recepty. Jsou také účinné, ale na rozdíl od lidových prostředků mají poměrně dlouhou trvanlivost a příjemnou vůni.

Uživatelé mluví dobře o pepřových výrobcích, které jsou zaměřeny na zlepšení struktury pramenů a urychlení růstu vlasů. Po několika ošetřeních se vlasy stanou silné, zdravé a měkké na dotek. Kadeře se snadno rozčesávají a špičky už nejsou rozděleny.

Jediný mínus pepřových masek je silný pocit pálení. Ne každý může stát na čtvrt hodiny směs pepře na hlavě. Zbytek nástroje je ve velké poptávce, protože je schopen rychle zabránit plešatosti.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky