Masky pro omlazení kůže krku a dekoltu

Masky pro omlazení kůže krku a dekoltu

V létě mnoho žen vystavuje krky a dekolty pro přitažlivost. Ale příčiny nepříjemností mohou být vrásky a ochablá kůže na těchto místech. K vyřešení problému existuje mnoho receptů na masky, které omladí kůži krku a dekoltu. Mohou být snadno vyrobeny doma.

Příčiny časného stárnutí

Vzhled vrásek a volné kůže na krku a dekoltu je primárně způsoben stárnutím těla. Tento problém má mnoho žen starších 40 let. Může však také existovat taková situace, kdy na pozadí mladistvé tváře a napjaté postavy označují pouze otevřené plochy v této oblasti stárnutí. Příčiny vrásek mohou být následující:

 • zvýšená suchost kůže na krku;
 • nedostatek krevních cév v oblasti, což snižuje krytí živin;
 • kůže v této oblasti je velmi tenká a zranitelná, nemá dostatek tuku k udržení pružnosti;
 • vystavení přímému slunečnímu záření, nepříznivě ovlivňující epidermis;
 • genetická predispozice;
 • neaktivní životní styl, nadváha, špatné návyky.

Mnohé ženy navíc včas nevěnují dostatečnou pozornost oblasti krku a dekoltu, ale tento problém si všimnou, když je příliš pozdě na uplatnění některých preventivních opatření. Všichni aktivně používají kosmetiku pro obličej nebo ruce a prostředky k péči o kůži krku a oblasti dekoltu jsou zanedbané.

Všechny popsané faktory se stávají příčinami stárnutí kůže v popsané oblasti.

Správná péče

Rovněž je nutné se starat o kůži krku a oblasti dekoltu tak pravidelně, jako je tomu u kůže obličeje, protože potřebuje ochranu stejně jako poslední. Nejdříve jsou nezbytné denní hygienické postupy. Je dostačující, když ráno umyjete tuto oblast vodou, ujistěte se, že je studená, a je lepší ji otřít malým kouskem ledu. Takové chladné postupy zpevňují a posilují pokožku a tkáně.

Pro každodenní péči o oblast krku a dekoltu jsou vhodné stejné krémy a gely, které se používají pro obličej. Hlavní je, že jsou hydratační a vyživující.

Je nutné aplikovat 2x denně - ráno a večer. Odlupování 2x týdně bude užitečné pro hlubší čištění kožních tkání krku. Před spaním nezapomeňte vyčistit tuto oblast kosmetiky. A samozřejmě nejúčinnějším prostředkem prevence a léčby vybledlé kůže je použití různých kosmetických masek.

Užitečné vlastnosti

Příznivý účinek použití masek má několik efektů:

 • zvlhčující, v důsledku čehož buňky epidermis nepodléhají vzniku záhybů a vrásek;
 • výživa s vitamíny a minerály, nezbytná pro jemnou kůži krku, která nemá velký počet cév;
 • ochrana před sluncem v létě a před mrazem v zimě;
 • jak se zbavit věku skvrny, které se objeví z přebytku melaninu;
 • zpřísnění kůže.

Většina masek podle populárních receptů má komplexní efekt, který dává několik příznivých účinků najednou.

Doporučení pro přípravu a použití

Různé recepty na masky mohou mít různou frekvenci a dobu aplikace, ale ve všech případech by měl být postup prováděn pravidelně, aniž by mu chyběl jeden čas.

Před použitím je třeba držet ruce několik masážních pohybů v krku a dekoltu, aby se zlepšil krevní oběh.Po použití se doporučuje omýt masku pod sprchou, aby se pokožka vyhladila, je lepší při mytí zvednout hlavu vysoko.

Některé recepty masek po aplikaci jsou schopny dotáhnout kůži, v tomto případě hydratační krém nebo gel pomáhá. Také nezapomeňte, že tyto postupy by měly být prováděny na čistém, umytém těle.

Nejlepší recepty doma

Hydratační maska ​​pro zachování dostatečného množství vlhkosti v tkáních může být vyrobena z jakéhokoliv produktu obsahujícího velké množství oleje.

Nejúspěšnější pro suchou pleť jsou rostlinné složky: banány, meruňky, broskve, kiwi, nejlépe mírně přezrálé. Pro přípravu připravte 150-200 g ovoce a promíchejte je v mixéru se 100 g teplého mléka, dokud se nevytvoří homogenní konzistence. Poté se směs aplikuje na krk a dekolt půl hodiny a po použití se vymyje ve sprše.

Čistící masky zbavit akné a akné.

Nejběžnějším receptem je výrobek na bázi ovesných vloček, který je velmi levný. 150 g obilovin se důkladně promíchá se stejným množstvím teplého mléka a lžíce smetany a přírodního másla. Maska se aplikuje po dobu 15 minut, po umytí můžete držet lehkou masáž.

Napínací maska ​​různých přísad dokonale pomáhá obnovit ztracenou pružnost pokožky.

Kvasnicová směs se připravuje z lžíce pravidelných kvasnic, stejného množství teplého mléka a medu. Směs by měla být ve věku 40 minut před zvednutím, pak se přidá 1 lžička olivového oleje a smíchá se. Taková maska ​​se aplikuje po dobu 15 minut, poté se vymyje, je možné dodatečně použít zvlhčující gel pro dotažení kůže.

Omlazující maska ​​je určena pro obnovu kožních buněk v krku a dekoltu.

Solné varianty se s tím vyrovnávají nejúčinněji. Nejlepší je použít mořskou sůl, kterou lze dnes v obchodech s potravinami snadno nalézt. Ve sklenici teplé vody, rozpusťte 2 polévkové lžíce soli, kus gázy je navlhčen v roztoku, který je aplikován na problémové oblasti po dobu 5 minut, pak je kůže důkladně opláchnout. To je účinný lék na omlazení kůže.

Nejoblíbenější a cenově dostupná léčba proti vráskám je maska ​​na bázi brambor.

Středně velké brambory by měly být vařené v uniformě, pak vyčištěny a přidány 1 lžíce rozpuštěného medu, žloutku, lžičky glycerinu a olivového oleje. Všechny složky se smísí v míchači až do hladké aplikace a aplikují se po dobu 20 minut. Nástroj se používá denně, dokonale zbavuje vrásek a uvolňuje pokožku.

Drogerie

V lékárnách najdete hotové balzámy, které se používají jako maska ​​na kůži krku.

Maska Biocos s taurinem a vitamínem E má hydratační účinek, dobře zvládá ochabnutí a zvyšuje prokrvení. Firma Dizao je osvědčený čínský výrobce léčivé kosmetiky. Produkty společnosti jsou vytvořeny s přihlédnutím ke staleté orientální tradiční medicíně. Kolagen Dizao maska dokáže dokonale hladké vrásky a vytvořit vrstvu odolnou proti vlhkosti.

Látková maska ​​"Face Collagen" od Bielity obsahuje ve svých složkách složky, výživné tkáně a buňky s vitaminy a stopové prvky, které poskytují regenerační vlastnosti. Výsledkem je, že kůže se stává svěží a napnutou, získá zdravou barvu. Nástroj je velmi cenově dostupný.

Více o péči o krk a výstřih je v dalším videu.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky