Zlatá maska

Zlatá maska

Zlatá obličejová maska ​​není stožár v každé kosmetické tašce. Nicméně, tento produkt je miloval mnoho. Maska zlata se cítíte jako egyptská královna, i když to děláte doma. O výhodách a nevýhodách tohoto výrobku se můžete dozvědět v tomto článku.

Vlastnosti

Začněme, zjistíme, kdo měl nápad použít zlatý prostředek na kůži. Jak víte, tento kov byl vždy považován za známku pohody. Zlaté šperky, prsteny a řetízky vždy dávaly ženám a mužům luxusní obraz.

Ve stejné době je však zlato již dlouho známé jako kov, který se nejen krásně třpytí, ale má také užitečné vlastnosti. Nezpůsobuje alergické reakce, a to nejen v případě kontaktu řetězu nebo přívěsku s pokožkou, ale také v případě jejího požití nebo jeho použití jako obličejové masky.

Aplikovat produkt v potravinách začal v asijských zemích. Vědci ukázali, že částice tohoto kovu, vstupující do gastrointestinálního traktu, čistí tělo a zjednodušují jeho fungování. Kosmetici empiricky zjistili, že když se aplikují externě, ionty zlata přicházejí do styku s kůží, pronikají do ní a zpomalují stárnutí. Na tomto principu byly založeny kolagenové masky s biogoldem. Nedovolují, aby pokožka v průběhu času klesala a přispívala k aktivní regeneraci epidermy.

Masky s kolagenem popularizované Kleopatrou. Tajemství této egyptské královny jsou stále obdivovány mnoha moderními dívkami. Zlatá maska ​​pomohla Kleopatře udržet dobře upravený vzhled a mladistvý obličej.

Tyto masky lze dnes provádět nejen v salonu u kosmetičky, ale i doma.

Kosmetický výrobek se prodává ve formě tenké zlaté fólie. Obsahuje poměrně malé množství zlata, takže nástroj je k dispozici i dívkám se skromnými příjmy. Je pravda, že masku lze použít pouze jednou, protože po aplikaci bude muset proniknout do malých částic, aby se zcela odstranila z povrchu obličeje.

Tento typ masky funguje velmi jednoduše. Je dostačující aplikovat na povrch obličeje. Při kontaktu s horní vrstvou epidermis maska ​​uvolňuje ionty zlata. Díky tomu se zvyšuje krevní oběh a buňky jsou aktivněji nasyceny kyslíkem. Tak, kůže je omlazena a pigmentové skvrny zmizí na jeho povrchu.

Druhy

Film ze zlata může být nejen jednorázový. Existuje dražší varianta. Tuto masku lze použít několikrát za sebou. Výrobci tvrdí, že jeden výrobek je dostačující pro 60 aplikací. Tento film obsahuje vločky pravého zlata. Magnetická maska ​​je snadněji odstranitelná z kůže a nezanechává nepříjemné pocity.

Opakovaně použitelná maska ​​působí stejně aktivně poprvé i po několika aplikacích. To je věřil, že ona je schopná vrátit mládí i znatelně ve věku kůže. S tímto výrobkem můžete dotáhnout obličej, takže pokožka je krásnější a pružnější.

Zlaté masky se také dělí na alginát a kolagen.

Maska s kolagenem obsahuje kromě zlata celý komplex vitaminů, aloe a kyseliny hyaluronové. Všechny tyto složky spolu mohou účinně dotáhnout kůži a zbavit se stárnutí, které se po třiceti letech objeví na tvářích mnoha dívek.

Alginátová maska ​​vypadá jako jednoduchý prášek s přidáním flitrů. Tento produkt by měl být rozpuštěn nezávisle a aplikován na obličej. Tento nástroj pomáhá nejen utáhnout kůži, ale také ji zvlhčit, stejně jako zbavit stopy růžovky a post-akné.

Vyberte si variantu, která vám lépe vyhovuje a nebudete zklamáni výsledkem.

Výrobci

K dnešnímu dni jsou zlaté masky vyráběny mnoha značkami. UhMohou to být domácí výrobky, jako jsou masky z Natura Siberica, a výrobky z Thajska nebo Vietnamu. Značky jako Gold Bio nebo Wokali.

Fanoušci asijského principu péče o sebe často kupují korejské a čínské masky.

To je zcela oprávněné, protože na asijském trhu se objevují neobvyklé a velmi kvalitní výrobky, které splňují požadavky náročných orientálních krás. Také, pokud máte příležitost, koupit si thajské nebo egyptské masky.

Při nákupu, honit nejen značku, ale zajistit správné složení. Měl by obsahovat vitamín C a prostředky, které pomáhají napnout kůži - například kolagen nebo kyselinu hyaluronovou.

Jak používat

Aby jste si všimli efektu, je důležité, aby byla maska ​​aplikována správně. Nejoblíbenější možností je výrobek, který se prodává v suchém stavu a musí být rozpuštěn.

Maska se skládá ze dvou sáčků. V jednom je suchý prášek av druhém gelu. Musí se smíchat, vylévat z obalu do vhodné nádoby. Pro získání požadované konzistence mohou být produkty smíchány. Výsledkem je silná maska, kterou lze již aplikovat na obličej. To lze provést pomocí stejné špachtle, se kterou jste smíchali komponenty.

Nezapomeňte, že složení rychle tuhne.

Proto by měl být aplikován na obličej rychlými pohyby. Kryt může být po celé tváři, včetně citlivé oblasti pod očima nebo na rtech.

Zlatou masku je třeba udržet na obličeji po dobu dvaceti minut, poté jemně odstraňte celou vrstvu z povrchu kůže.

Jak si vybrat

Skutečnost, že existuje několik typů masek, již bylo řečeno. Proto při výběru musíte přemýšlet o tom, jak se správně rozhodnout a najít produkt, který bude fungovat na vaší kůži.

Nejprve se podívejte na kompozici. Musí obsahovat všechny komponenty nezbytné pro efektivní práci.

V tomto případě budou splněny všechny sliby výrobce a maska ​​vám skutečně pomůže dotáhnout kůži a posílit ji.

Také věnujte pozornost skutečnosti, že maska ​​neobsahuje látky, které mohou způsobit alergii. V tomto případě vám výrobek nejen pomůže, ale také poškodí.

Nekupujte masku jen kvůli reklamě. Značková značka je často jen figurína, za kterou není nic skryté. Vyberte si tedy výrobek, který vás baví.

Recenze

Můžete se ujistit, že nástroj bude fungovat dobře čtením recenzí těch, kteří již testovali svůj účinek na sebe. V tomto případě uvidíte skutečný výsledek a skutečnou zpětnou vazbu o účinnosti nebo bezcennosti produktu.

Obecně platí, že zlaté masky chválí jak běžné kupující, tak kosmetologové. Vědci pečlivě zkontrolovali a vyzkoušeli tuto neobvyklou technologii omlazení a podařilo se jí vytvořit produkt, který skutečně funguje na kůži.

Účinek masky na kůži je opravdu jemný a jemný. Zlaté ionty pronikají epidermální vrstvou a saturují buňky kůže kyslíkem. Tímto způsobem zrychlení krevního oběhu je pleť tonizována a zdravější jak u mladých dívek, tak u zralých žen.

Další výhodou práce tohoto neobvyklého produktu je skutečnost, že funguje jako antiseptikum.

Nástroj umožňuje zničit bakterie a mikroorganismy, které vám mohou ublížit.

Zákazníci ve své zpětné vazbě rádi sdílejí pozitivní změny, které si na kůži všimli. Po nanesení této luxusní masky se pokožka okamžitě dotáhne. To znamená nejen to, že se epidermis stává napjatější, ale také, že obrysy obličeje jsou jasnější.

Také okamžitě zjistíte, že kůže je obnovena a omlazena.Nejen mimické, ale i poměrně znatelné vrásky zmizí. A nové známky stárnutí se neobjeví tak rychle. Faktem je, že díky aktivnější produkci kolagenu a elastinu se vrásky na povrchu epidermis neobjevují po dobu několika týdnů po použití zlaté masky.

Více o zlaté masce se dozvíte v následujícím videu.

Vzhled kůže se také zlepšuje díky tomu, že pigmentové skvrny jsou odlehčené. Kromě toho, opuch zmizí, což znamená, že bez ohledu na to, kolik času dovolíte si odpočinout, budete vždy vypadat svěží. Odpočívaný vzhled se získává také díky tomu, že se produkce melaninu v těle zpomaluje a tón pleti se stává rovnoměrnějším a jasnějším.

Je příjemně potěšeno, že účinek po použití, i když dočasný, trvá dostatečně dlouho. Kůže zůstane vyživovaná a dobře upravená po dobu několika dnů nebo dokonce týdnů. To vše záleží na jeho původním stavu a jaký druh životního stylu jste vedli.

Kosmetička doporučuje neomezovat se na jedno použití masky.

Můžete si koupit několik balení s tímto lékem proti stárnutí najednou, nebo jednoduše vybrat masku, která může být použita na obličej několikrát. Po průběhu takzvané zlaté terapie se kůže stane hladší, sametově na dotek a samozřejmě znatelně mladší.

V moderním světě, péče o pleť s pomocí zlatých masek může nejen dovolit královny a první dámy, ale také dívky s běžným příjmem. Pokud tedy chcete na vlastní kůži zkontrolovat, jak vypadá pleť po takovéto elitní péči s použitím biogoldu, můžete si vybrat vhodnou masku a dokonce dokončit celý průběh péče o stárnutí pleti doma. Po první aplikaci bude tvář vypadat tónovaně, mladá a dobře upravená.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky