Vrásčité masky doma

Vrásčité masky doma

Po třiceti letech by se každá žena měla starat o speciální péči o pokožku, aby se zabránilo vráskám. Koneckonců, nikdo nechce, aby jeden den viděl, jak jeho tvář uschla a stárla. Perfektní prevence a odložení příznaků stárnutí jsou domácí masky, které je každá žena schopna použít. Hlavní věc - vybrat správný recept na kůži a používat ji pravidelně. Takový přístup k opatřením péče navíc nevyžaduje žádné zvláštní výdaje. Musíme najít jen čas a touhu postarat se o sebe. Koneckonců, po padesáti letech nebude vaše tvář takovou cestou, jakou vám dala příroda, ale způsob, jakým jste to udělali.

Vlastnosti

Čas a skutečnost, že se objevují takové známky stárnutí jako vrásky, závisí samozřejmě na velkém počtu faktorů. Dědičnost, ekologie, vnější faktory, emocionální pozadí a mnohem více přispívají. A s většinou těchto důvodů potřebujete a můžete bojovat. Použití obličejových masek má své vlastní vlastnosti.

Neočekávejte, že se okamžitě zbaví vrásek. Ano, jedná se o poměrně účinné postupy, ale pokud je začnete včas. Mohou pomoci vyhladit nově se objevující mělké vrásky a ty, které byly vytvořeny již dávno, mohou být učiněny méně nápadnými.

Při pravidelném používání těchto nástrojů můžete vidět následující změny:

 • zdraví pokožky se zlepší v důsledku zrychlení metabolismu budou buňky dermis dostatečně zásobovány živinami a vodou;
 • zvýšení krevního zásobení a kůže nedostane kyslík;
 • Zlepší se pleť, bude hladší a čerstvější, což bude zdobit jakoukoli kůži;
 • malý vrásky, mimické nebo dynamické, vyhladit nebo úplně zmizet;
 • hluboké záhyby budou mnohem méně výrazné, takže masky mohou sloužit místo Botoxu;
 • doplní se zásoby nezbytné kožné kůže, elastinu a kyseliny hyaluronové související s věkemcož způsobí, že dermis bude pružnější, silnější a zdravější

Je třeba mít na paměti, že čím dříve se začnou používat speciální masky, tím lepší bude výsledek po určité době. Po 25 nebo 30 letech musíte začít používat péči proti stárnutí.

Výrobky domácí péče pomáhají saturovat pokožku vodou a nutnými živinami, což bude výborná prevence vrásek. Stejně jako u mnoha problémů, v tomto případě je snazší zabránit, než opravit později.

Maska proti vráskám by měla být používána moudře. Představujeme základní pravidla, která vám pomohou maximálně využít postup při jeho používání.

 • Nezapomeňte zkontrolovat složení prostředků pro projev alergických reakcí, zejména věnujte pozornost tomu, pokud vaše epidermis je náchylný k těmto projevům. Naneste malé množství na pokožku a počkejte patnáct minut, než se omyje. Sledujte reakci dermis několik hodin. Pokud není svědění, vyrážka, nepohodlí, můžete bezpečně použít směs k určenému účelu.
 • Snažte se míchat ingredience ve skleněných nebo keramických nádobách.. Kontakt s kovem může zahájit oxidační proces, který masce nepřinese žádné užitečné vlastnosti.
 • Složky důkladně promíchejte, dokud nebude hladký. Aby se zabránilo hrudkám a sraženinám, můžete použít mixér.
 • Léčba vrásek by neměla být připravena předem. Před použitím se smíchá.
 • Neagresivně netřete kompozici do dermis. Stačí jej aplikovat ve směru masážních linek.
 • Obvykle masky připravené speciálně pro boj proti vráskám neobsahují takové dráždivé látky, jako je alkohol, hořčičný olej nebo pepřový olej, sůl. Proto Produkt můžete nechat na obličeji až půl hodiny. Pokud má maska ​​liftingový efekt a cítíte silné utažení, je lepší odstranit kompozici předem.
 • Během působení masky zaujměte pohodlnou polohu a relaxujte. Kůže tak může plně asimilovat všechny užitečné složky.
 • Při mytí nepoužívejte pěny ani gely. Používejte čistou vodu. Zbytky produktu můžete také vyčistit vatou namočenou v bylinném vývaru.
 • Po umytí se doporučuje použít krém., perfektní lék, také určený k prevenci vrásek.
 • V závislosti na věku a závažnosti problému kompozice se používá s různými frekvencemi. Ženy starší než třicet let mohou provádět prevenci jednou týdně. Po čtyřiceti je lepší zvýšit frekvenci až dvakrát. Od padesáti let můžete postupovat každý druhý den.
 • Pokud neustále používáte jednu kompozici, epidermis se použije a přestane ji vnímat. Po několika měsících změňte účinné látky, abyste dosáhli nejlepšího výsledku.

Neočekávejte, že použití jakékoli masky, smetany nebo séra, a to i s jedinečným složením bude kůže ideální po první aplikaci. Ani domácí ani průmyslové prostředky takové zázraky nedělají. Účinek bude patrný pouze po neustálé každodenní péči, pravidelné práci na sobě.

Počínaje péčí o pleť není nikdy pozdě. Je však mnohem jednodušší a efektivnější zabránit vzniku vrásek zvlhčením a vyživováním dermis.

Odrůdy

V kombinaci s adekvátní vlhkostí, správnou výživou a ochranou před sluncem může být použití domácích přípravků pro péči o tělo účinné v boji proti jakémukoli druhu vrásek.

Masky můžete rozdělit podle jejich dalších účinků a složek do následujících skupin.

 • Moisturizers. Obsahují aloe šťávu, odvar z heřmánku, petržel nebo měsíčku, ovoce a bobule, glycerin, med, kyselinu hyaluronovou, extrakt hedvábí, vitamín E a rostlinné oleje.
 • Výživné. Mohou obsahovat vaječný žloutek, mastné mléčné výrobky, jako je tvaroh, kyselá smetana, smetana nebo mléko, oleje z různých rostlin, vitamínové komplexy, lanolin, med, kaviár, minerály, výtažky z kávy nebo zeleného čaje.
 • Vytáhněte. Obvykle obsahuje tyto složky: škrob nebo brambory, kaolin, želatinu, banán, obiloviny, ovesné vločky, krupici. Pomohou dotáhnout dermis včetně na čele. Vhodné pro vyrovnání pokožky.
 • Ochrana a obnova. Rostlinné a živočišné tuky, vitamíny A, C, D, E, složky mnoha druhů zeleniny a zeleniny pomáhají pokožce působit proti škodlivým faktorům prostředí.
 • Čištění. Mají mezi složkami ovocných kyselin z ovoce, jako je citron, pomeranč a jiné citrusové plody. Často se také používají různé čisticí prostředky, kyselina salicylová nebo mýdlo.

Také izolované sloučeniny, které mohou být použity v různých oblastech. Produkty obličeje mohou zahrnovat velké množství různých složek, které musí být samozřejmě správně vybrány v závislosti na typu pleti, jejích potřebách a požadovaném účinku. Výběr komponentů je zde poměrně široký.

Velmi citlivá a potřebná péče je dermis kolem očí. To je nejtenčí na obličeji, má prakticky žádné mazové a potní žlázy, a proto nemůže snášet škodlivé vlivy. V důsledku toho se první vrásky objevují častěji a dříve. Masky pro tuto oblast by neměly obsahovat agresivní látky, které mohou způsobit podráždění sliznic. Nejčastěji se používá pro péči o tuto oblast sloučeniny s okurka, brambory, olivy a lněný olej.

Video rady, jak odstranit vrásky kolem očí, viz další video.

Masky na kůži krku a dekoltu v podstatě musí vykonávat výživné a hydratační funkce. V těchto oblastech také není mnoho mazových žláz, takže obložení potřebuje další zásobování živinami. Současně prakticky neexistují žádné problémy, které jsou pro obličej standardní, takže to není nutné a někdy také praní, loupání a těsné póry jsou škodlivé.

Je důležité vybrat si ingredience pro domácí masku správně. Musí brát v úvahu stav a rysy epidermis, jinak namísto pozitivního účinku mohou být stávající problémy zhoršeny. Například použití ovocných kyselin na suché dermis povede k ještě většímu sušení. Mastná pleť nebude potěšena velkým množstvím olejů. Koneckonců mohou ucpat póry a způsobit zánět. Je nutné vybrat prostředky moudře, pojďme zvážit, které složky jsou vhodné pro každý typ kůže.

 1. Masky pro normální typ. Tento typ dermis vám umožní použít největší škálu produktů při tvorbě domácích masek. Zvláště vhodný med, tvarohové výrobky, vejce pro účinnou výživu. Dobrá vyhlazující maska ​​se získá kombinací ovoce, které obsahuje ovocné kyseliny a výživný vaječný žloutek.
 2. Prostředky pro suchou dermis. Obvykle je tenká a citlivá. Ženy s takovou epidermií často pociťují problémy, jako je suchost, těsnost, deskvamace. V nepřítomnosti upravené péče je tento typ náchylný k tvorbě mělkých statických vrásek. Pro suchou pokožku je třeba složky pečlivě vybírat, aby se ještě více nesušily. Přírodní rostlinné oleje z oliv, mandlí, pšenice budou mít dobrý účinek. Mléčné výrobky a vodnatá nekyslá zelenina, jako je okurka, také pozitivně ovlivní.
 3. Masky pro mastnou a kombinovanou pleť. Často má charakteristický olejovitý lesk, zvětšené póry, náchylné k tvorbě zánětu. Kombinovaný typ se liší pouze tukem na bradě a T-zóně.

Olejová a kombinovaná derma musí být zvlhčena a vysušena. Ovoce a bobuleobsahující kyseliny, dokonale se vyrovnávají s čištěním takového obalu, odlupují odumřelé buňky, rozpouštějí tuk, odstraňují toxiny. Musí zavést práci žláz, příliš aktivně produkující maz. Clay a Tea Tree Oil bude mít protizánětlivé a odmašťovací účinky. Také pro použití. medu, mající celý komplex nenahraditelných látek.

Lidové recepty

Tam je obrovské množství receptů na vrásky masky. Zvažte nejoblíbenější možnosti.

 • Maska z avokáda schopný dotáhnout a omladit pokožku díky skutečně jedinečnému obsahu vitamínů, makro- a mikroživin, aminokyselin. Chcete-li získat směs, přidejte dvě lžíce olivového oleje na dvě lžíce nasekané avokádové buničiny, dobře promíchejte a zahřejte ve vodní lázni na tělesnou teplotu. Udržet složení na kůži obličeje a krku by mělo být asi půl hodiny, pak opláchnout vodou, nejprve teplé a pak studenou vodou.
 • Složení zakysané smetany, kaolinu, citronu a medu vhodný pro každý věk, má vynikající výživný, hydratační a utahující účinek. Je třeba smíchat lžíci bílého jílu a kysané smetany s vysokým obsahem tuku. Přidejte k nim lžičku jemného medu a citronové šťávy. Složení by mělo být ponecháno na kůži až do úplného vysušení a opláchnutí vodou.
 • Glycerinové léky mají ohromující hydratační účinek. Vařené brambory rozmíchejte na slupce, dokud hladké a smíchejte dvě lžíce s lžící mléka se stejným množstvím zakysané smetany. Do směsi přidejte lžičku glycerinu a veškerý rostlinný olej.Výsledná hmota se aplikuje po dobu 15 minut a promyje se.
 • Léčivé účinky kosmetiky kurkumy jsou známy z indického lidu. Tvarovaná maska ​​s kurkuma má hojivý účinek na rány, je určena pro použití na problematických nebo mastných epidermis. Maska zlepšuje krevní oběh a podporuje regeneraci buněk. Polévková lžíce tvarohu křehká s vaječným žloutkem a smetanou, přidejte malé množství kurkumy. Před obličejem umýt vývarem boky a dát vrstvu peněz na 20 minut.

Pak indické dámy doporučují mytí a použití kokosového oleje pro zvýšení vlhkosti.

 • Žloutkové masky obzvláště populární v mladém věku. Dokonale udržuje dobrý stav pokožky. Jeden kuřecí vaječný žloutek se míchá se dvěma lžičkami měkkých pšeničných otrub a lžičkou olivového oleje. Namočte na kůži půl hodiny.
 • Maska rýže schopný dotáhnout tvar obličeje, zvlhčit a naplnit energií. Lžíce rýžové mouky se smíchá se dvěma lžícemi grapefruitové šťávy a stejným množstvím smetany, mléka nebo zakysané smetany. Naneste na dermis po dobu 20 minut.
 • Aloe formulace Vhodné pro potírání jemných linek a snížení hlubokých vrásek. Šťáva z této rostliny má tonizující a hydratační účinek. Získané v lékárně nebo vymačkané z listů šťávy vezměte v množství dvou lžíce a smíchejte s lžící smetany a lžičky olivového oleje. Všechny složky jsou dobře promíchány a aplikovány po dobu 30 minut. Potom můžete zbytek směsi otřít ubrouskem nebo nechat přes noc.
 • Bramborová mashka díky obsahu škrobu má dobrý tahový účinek. Syrové brambory musí být strouhány, přidány žloutky a lžíce plnotučného mléka nebo smetany. Je lepší aplikovat směs na obličej a krk.
 • Lněný olej Obsahuje celou řadu živin. Dokonale hydratuje, vyživuje a hojí epidermis. Skvělé pro boj proti vráskám kolem očí. Nejjednodušší způsob je aplikovat, jemně masírovat a nechat přes noc.
 • Dýně domácí opravné prostředky bohaté na vitamíny, živiny, mají mírný účinek zesvětlení. Pro suchou pokožku a boj proti příznakům stáří je vhodný ve vařené formě, a pro mastnou pleť je dobrá v sýru. Také se používá k odvar, který může být použit jako krém. Dušená nebo vařená dýně je mletá, míchaná s měkkým medem, žloutkem a bohatým krémem. Složení pokrývá kůži po dobu 20 minut. Doporučuje se postup opakovat za tři až čtyři dny.

Jako rychlá metoda se voda s dimexidem používá k otírání problémových oblastí. K tomu, ve sklenici zředit půl lžičky léku. Po vysušení naneste krém "Solcoseryl" nebo jinou mast na regeneraci tkání. Po 20-25 minutách se nástroj vyjme, umyje si obličej a použije výživný krém.

 • Výrobky Hercules mají jasný omlazující účinek. Hercules krupice dušená s mlékem a přidejte lžičku olivového oleje a zakysanou smetanou. Směs se ponechá půl hodiny na obličeji.
 • Maska Aspirin dokáže se vyrovnat se zánětem, očistit, zvlhčit a vybělit pokožku. Pět tablet aspirinu je rozdrceno a smícháno s ohřátým medem. Směs se udržuje 10 minut a promyje se vatou namočenou ve vodě.
 • Kiwi lék má čisticí a výživný účinek. Dvě lžíce tvarohu smíchané s nasekanou kiwi buničinou. Obličej by měl být umyt a používat lehké křoviny. Masku aplikujte půl hodiny a opláchněte vodou. Je lepší používat v noci, bez použití krémů po opláchnutí.
 • Mumiyo je uznávaná léčivá minerální látka. Stimuluje tvorbu elastinu a kolagenu, vyhlazuje vrásky. 2 g pryskyřice mumie se rozpustí v teplé vařené vodě. Zadejte žloutek, lžíci zakysané smetany a medu. Naneste směs po dobu 15 minut a opláchněte vodou.
 • Laminaria maska zejména nasycené lipoproteiny, obnovující pružnost pokožky. 2 čajové lžičky suché řasy nalít 4 lžíce vroucí vody, trvat na 10 minut. Můžete přidat lžičku medu do směsi, půl lžíce citronové šťávy pro mastné derma, a několik kapek rostlinného oleje pro suché. Směs udržujte na obličeji 20 minut a opláchněte.

Recenze

Mezi mnoho pozitivních recenzí můžete najít různé příběhy o účinnosti a efektivnosti masek od vrásek. Ženy říkají, že při pravidelném používání můžete vidět viditelný výsledek. Dermis se stane více tónovaným, nasyceným životní silou a energií. Budete se cítit sebejistě a v pohodě, přitáhnete pozornost opačného pohlaví.

Dívky slaví významné úspory nákladů. Můžete ušetřit své finance, aniž byste utratili všechny své rodinné úspory na omlazení. Nyní nebudete muset navštívit drahé kosmetické salony. Můžete vytvořit účinný nástroj doma. V tomto případě budete přesně vědět, jaké složky jsou v látce obsaženy.

Také, zástupcové spravedlivé sexuální přístupové nástroje. Můžete si kdykoliv koupit správné ingredience a vytvořit pro vás nezbytnou látku. Ženy s důvěrou a láskou jsou recepty lidí. Když jsou připravovány produkty pro vlastní péči, můžete si být jisti, že se jedná o užitečné složení a kvalitu použitých výrobků.

Je třeba mít na paměti, že složky musí být zvoleny v závislosti na typu pleti, predispozici a přítomnosti alergií na ně.

V dalším videu - přehled nejúčinnějších obličejových masek doma.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky