Osvěžující obličejová maska

Osvěžující obličejová maska

Často, ve snaze o krásu, ženy získávají drahé kosmetické přípravky v očekávání, že jejich použití zmírní nejen vrásky, ale také stopy únavy, které lze vidět každý den. Jsou však cenově dostupnější a účinnější prostředky, například osvěžující obličejová maska. Přípravek na kůži, vydaný známým výrobcem, lze zakoupit ve specializovaném obchodě nebo lékárně. A můžete vařit doma, vyzvednout potřebné ingredience.

V každém případě, pravidelná péče a použití prospěšných osvěžujících masek zajistí, že pleť bude zdravá, krásná, dobře upravená a zářivá.

Na co jsme

Není to vždy povaha, která velkoryse propůjčuje spravedlivý sex měkké, broskvovité kůži. A musíte se přinést k dokonalosti s pomocí těch kosmetických produktů, které nám nyní nabízejí výrobci na trhu s kosmetikou. Dobře, nebo použití self-made kompozice založené na nejvíce přírodních ingrediencích.

V moderním světě, ženy pracují hodně, není dostatek odpočinku, jsou předmětem stresu, účinky špatného prostředí. Kvůli okolnostem, oni jedí nefunkční, často postrádají dostatek spánku a téměř denní zážitek stresu. Když ženy přijdou k kosmetičky se stížnostmi na problémový stav jejich kůže, odborníci berou v úvahu všechny okolnosti, včetně těch, které lze dosáhnout pouze zdravým životním stylem a zdravé výživy.

Chcete-li obnovit vnitřní síly těla, které se zase bude odrážet na obličeji, bude trvat dlouho, správné menu vyvinuté, dobrý spánek, procházky na čerstvém vzduchu. Existují však situace, kdy teď potřebujete vypadat skvěle.

K tomu může dojít v předvečer důležité události, před svátkem a v jiných případech, kdy je nutná expresní maska.

Jak se přihlásit

V tomto postupu není nic složitého. Pro dosažení očekávaného efektu musíte použít pouze kosmetiku nejvyšší kvality. Nebo používejte jen ty nejlepší a nejčerstvější ingredience pro výrobu masky doma.. Účelem procedury je vyživovat pokožku přírodními vitamíny a minerálními látkami, jsou schopny hluboce zvlhčit a vyživovat pokožku, doslova „obnovovat“ obličej.

Nanášejte masku pouze na očištěnou pleť, po odstranění všech kosmetických přípravků, čištění obličeje pěnou pro praní.

V různých obdobích roku musíte zvolit kosmetický přípravek v souladu s povětrnostními podmínkami as typem epidermis. Skutečnost, že můžete používat horká léta, by neměla být používána v chladných zimách. A ty masky, které jsou ideální pro kombinovaný a mastný typ pleti, jsou zcela nevhodné pro suché a citlivé. Je proto velmi důležité se všemi zodpovědnostmi přistupovat k výběru prostředků, kterými chcete osvěžit svou tvář. A teprve pak maska ​​splní vaše očekávání a vzhled potěší čerstvost.

Populární značky

Mnoho žen důvěřuje produktům známých kosmetických firem, a proto dává přednost nákupu produktů pro péči o pleť ve specializovaných prodejnách nebo lékárnách. Pomáhají nejen osvěžovat dermis, ale také vytvářejí maximální péči. Recenze použití ukazují, že správný nástroj může pracovat zázraky.

Prostředky aplikované podle instrukce během několika minut mají očekávaný efekt.

Tyto vlastnosti mají expresní masku „Bathhouse Agafi“, je schopna se během několika minut transformovat a osvěžit. Mnoho žen věří, že je to nejlepší v řadě podobných kosmetických přípravků. Jedna směs způsobuje rozkoš: extrakt z louky lesní, sibiřská karamelka, lesní borůvka a chilli mincovna v deseti minutách návrat do obličeje zdravý, odpočatý a osvěžující vzhled.

Výrobce jej nabízí ve velmi pohodlném balení s dávkovačem. Nejenže osvěžuje, ale také tóny, takže jej můžete používat tak často, jak chcete.

Dalším skladovým produktem je Himaláje. Jedná se o ovocnou masku, která se doporučuje pro suchý a normální typ dermis. Prodává se ve vhodném tubovém balení, složení kosmetického přípravku obsahuje bílý jíl a extrakt z takového ovoce jako papája. Nářadí se aplikuje v husté vrstvě po dobu několika minut a poté se omyje teplou vodou.

Některé ženy poukazují na to, že tento produkt má mnoho výhod, protože nejenže dokáže osvěžit, ale také vyčistit a odstranit černé tečky.

LuLuLun - osvěžující maska ​​hlubokého dopadu, lze ji zakoupit také v kosmetických odděleních. Je bohatý na vitamíny, obsahuje kyselinu hyaluronovou, glycerin. Tento produkt se často nazývá magický, protože nejenže zvládá svůj úkol, ale také pomáhá zbavit se pigmentace v různých oblastech.

Je třeba poznamenat, že se jedná o textilní masku z Japonska, obsahuje částice speciální rostliny - konnyaku. Výrobce ho obohacuje brusinkami, jahodami a jinými plody a bobulemi.

Domácí kosmetika

V každém ročním období připravte masku k osvěžení obličeje, dejte ji do pořádku, můžete najít nejužitečnější a nejpotřebnější ingredience nejen v obchodě, lékárně, ale i ve vaší chladničce a skříni.

Kefír, kyselé mléko, mléko, jogurt jsou vynikající ingredience pro osvěžení normálního nebo kombinovaného typu pleti. Pro suchou zakysanou smetanu, ryazhenka. Užitečné přípravky, které vrátí obličej mladým lidem, vynikající odpočinkový vzhled, mohou být vyrobeny ze zeleniny, ovoce a bobulí, které jsou doma.

Hlavními složkami jsou čerstvá okurka, brambory, zralá rajčata, mladé zelí, mrkev. Používají se banány, jablka, třešně, jahody, maliny, broskve, švestky, hrušky. Samostatné masky se připravují pomocí koprových listů, petrželky, zahradního salátu. Svou tvář můžete osvěžit doma pomocí medu, ovesných vloček, vajec, bramborové mouky.

A co je důležité - připravené kompozice mohou být uchovávány v chladničce pro časté použití.

7 foto

Co očekávat od "domácího produktu": na rozdíl od průmyslové výroby doma, nejsou přidány žádné umělé komponenty, chemikálie nebo jiné "přísady". Doma připravuje nejpřirozenější produkt nejčerstvějších surovin. V důsledku toho, malé vrásky zmizí z použití takových masek, pigmentace zmizí, pružnost se vrátí, póry se vyčistí a mastný lesk se sníží. Ráno postup pro použití domácí lék je nejběžnější a efektivní.

Recepty

Používají se pro různé typy dermis, různého věku, v různých obdobích roku, a to musí být vzato v úvahu. Existují univerzální základy receptů, na jejichž základě můžete zadávat další komponenty podle charakteristik sezóny nebo kůže.

Pro suchý typ můžete vytvořit medovou směs. Budete potřebovat jednu lžíci tvarohu, stejné množství tučné domácí zakysanou smetanou a mlékem, dvojnásobek množství tekutého medu. Vše je důkladně promícháno a upraveno. Po dvaceti minutách můžete vidět rozdíl.

Pro mastný typ je směs citronu vhodná v kombinaci s čerstvým nebo mraženým ovocem a bobulemi. Vezměte jahody, maliny ve stejném množství, přidejte lžíci tekutého medu a tolik čerstvě vymačkané citrónové šťávy. Takový domácí lék nejen pečuje, ale také běloch. Nesmí se používat více než dvakrát týdně.

Podívejte se na následující video, kde naleznete recept na svítící obličejovou masku.

Kdo se nehodí

Různé sloučeniny mohou v některých případech způsobit alergické reakce. To je důvod, proč ne každý může používat masky.

Aby se předešlo nepříjemným následkům, je nutné předběžně provést zkušební vzorky v lokti. Absence zarudnutí indikuje možnost použití nástroje.

Kosmetička varuje, že s maximální opatrností k použití by mělo být přistupováno k těm, kteří jsou blízko povrchu kapilárních cév, kteří mají rány na obličeji, odřeniny a kožní onemocnění. Masky nejsou aplikovány na kůži kolem očí, a doma po uplynutí složení je přísně zakázáno používat výrobky s uplynutou platností.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky