Laminaria maska ​​na obličej

Laminaria maska ​​na obličej

V kosmetice proti stárnutí je složka hnědé řasy nebo řasy obzvláště oblíbeným zdrojem aminokyselin a vitamínů, aby se zabránilo stárnutí kůže. Účinnost postupů proti stárnutí je založena na komponentách a jejich použití, ale i doma jsou masky založené na řase stále nejefektivnější a cenově nejvýhodnější.

Laminaria je úžasná svým složením a vlastnostmi a její použití v kosmetologii se neomezuje pouze na péči proti stárnutí. "Sea gin-sheng" se používá k péči o mastnou a problémovou pleť, protože má antiseptické, hydratační vlastnosti.

Vlastnosti

Laminaria je hnědá řasa, která našla své použití ve starověku. V kosmetologii, tato složka je známá jako "tráva nesmrtelnosti", nebo "moře gin-sheng" kvůli jeho výrazné anti-aging vlastnosti. Dnes, prostě koupit řasy v lékárně, řasy se prodávají jako suchý prášek nebo práškové kompozice a je vhodný pro výrobu domácích masek.

 • Všestrannost výrobku umožňuje jeho použití bez rizika ohrožení kůže a dokonce i citlivých dermis - nasycené řasy téměř nezpůsobují alergie a podráždění za předpokladu, že se používají odděleně a připravují se v čištěné vodě;
 • Laminaria ve složení domácích masek vhodných pro péči o jakýkoliv typ epidermis - od upřímného věku a odumírání mladého problému;
 • Masky na bázi řas mají při použití pravidelně viditelný účinek proti stárnutí. - až 1 čas týdně a doba trvání kurzu až 12krát za sebou;
 • Hnědé řasy se dokonale vyrovnávají se suchou pokožkou na obličeji díky přítomnosti vitamínů B, C, PP a nadměrného obsahu tuku v obsahu vitamínů E a omega-3;
 • Laminaria dokonale bojuje s pigmentací a fotosnímáním epidermy - obsahuje vysokou koncentraci vitamínu C;
 • Tento produkt je lídrem v obsahu jódu;
 • Je bohatý na přírodní kolagen;
 • Kosmetické prostředky z mořského kale dobře eliminují matnou barvu a nerovnoměrnou strukturu obličeje v důsledku odstranění zrohovatělé nebo "mrtvé" vrstvy buněk;
 • Maska řas posiluje pokožku a urychluje metabolické procesy v buňkáchto je zvláště nutné pro vyblednutí a problémovou pokožku.

Nevýhody řasy, můžete si všimnout jeho slimy textura - maska ​​nyní a pak se snaží "plazit" z obličeje, což nám umožňuje doporučit použití kompozice v lhaní pozici.

Kontraindikace

Stejně jako každá jiná přírodní složka má řasa řadu omezení, která neumožňují použití řas, dokonce ani jako součást domácí masky:

 • Laminaria obsahuje velmi vysoká koncentrace jódu, prospěšná pro kůži, ale s problémy se štítnou žlázou, je použití těchto přípravků nebezpečné z důvodu rizika hypertyreózy a problémů s metabolickými procesy v těle
 • Kelp není povolen navázání na zapálenou tvář, navzdory antiseptickým vlastnostem;
 • Použití masek je kontraindikováno na jeho základě rosacea - cévní mřížka na obličeji;
 • V období těhotenství a kojení;
 • V případě alergických reakcí a vyrážky.

Výhody

Laminaria se používá v maskách pro péči o zralou, blednoucí, problémovou a dospívající pleť.Unikátní složení výrobku vám umožní vyčistit póry, normalizovat metabolické procesy v buňkách a zvlhčit pokožku, navíc mořská složka má schopnost odstranit opuch z obličeje. Sušené řasy řasy jsou stejně účinné v salonu i domácí péči a my vám povíme o hlavních výhodách této komponenty v maskách právě teď:

 • Laminaria dokonale čistí pokožku díky obsahu niacinu v ní; složka bojuje nejen s fyzickou kontaminací (kožní maz, prach), ale také s estetikou - nerovnoměrným tónem obličeje, pigmentovými skvrnami a akné;
 • Hnědé řasy jsou bohaté na komplex stopových prvků a pomáhají se zbavit stárnutí a akné. zvýšením metabolických procesů v buňkách;
 • Sušené ingredience zklidňují podrážděnou, suchou nebo mastnou pleť, normalizují vodní rovnováhu pokožky v důsledku uvolnění přebytečné vlhkosti - To vám umožní zbavit se opuchu na obličeji a nevzhledné kruhy pod očima.
 • Mořský produkt pomáhá normalizovat rovnováhu lipidů v kůži a snížit nadměrnou produkci kožního mazu. - v tomto případě pomáhá jodové složce, která současně dezinfikuje povrch obličeje a eliminuje nepříznivé bakterie;
 • Součástí řasy je vitamín C - silný antioxidant a nepostradatelný nástroj v boji proti stárnutí. Tato složka působí jako protektor proti UV záření, „oživuje“ buňky a tóny pleti jako celku;
 • Metabolické procesy v buňkách aktivují železo mezi složkami řasy;
 • Cholin a draslík pomáhají zklidnit a plně zvlhčit dermis;
 • Vápník ve složení sušených řas vyrovnává strukturu a tón obličeje;
 • Laminaria thalli a vitamin E jsou komplexním nástrojem pro okamžité tónování pokožky a zbavení vrásek. - nejviditelnější známkou stárnutí;

Aplikace v kosmetologii

Laminaria se často používá v profesionální kosmetologii a domácí péči, protože je indikována pro:

 • Normální dermis;
 • Suchá a šupinatá kůže;
 • Kombinované a mastné, protože pomáhá snižovat množství mazu;
 • Pro omlazení - řasa chrání buňky a obnovuje jejich strukturu díky vitamínům a minerálním látkám.

Hotové výrobky z populárních značek

Alginátová maska ​​na bázi řasy je vhodná pro jakýkoliv typ pleti; značek vydávají podobné výrobky Thalaspa, R-kosmetika, Velinia, zatímco jejich cena je velmi malá.

Maska na planetě Organica založené na třech složkách: řasa, Pacifik fucus a mořský bahno. Kyselina alginová v hnědých řasách dobře hydratuje dermis a bojuje vädnutím zvyšováním hladiny kolagenu a elastinu. Mořské bahno ve složení skladového produktu má šetrnost k životnímu prostředí a hydratační vlastnosti, zatímco fucus z Tichého oceánu obohacuje hluboké vrstvy buňky komplexem mikroprvků.

Laminaria spory na bázi kosmetického přípravku Tiande inhibují útlak kožních buněk a poskytují vynikající hydrataci pro všechny typy pleti. Pravidelné používání masky vám umožní zvýšit pružnost a pružnost epidermy, najít rovnoměrný tón pleti a přirozenou záři.

Thajská kosmetika s hnědými řasami - jedna z nejkvalitnějších a zároveň cenově dostupná - je potvrzena maskou založenou na hodnotné varné složce.

Jak to udělat doma

Doporučuje se připravit základ masky pro masku na základě čištěné vlažné vody - to zachová cenné vlastnosti mořské rostliny. Je nutné počkat, až produkt nabobtná, a nezapomenout na jeho důkladné zmáčknutí, pak se domácí výrobek nebude zrádně šířit po povrchu obličeje.

Doporučuje se ředit řasu vodou v poměru 1: 1, po nabobtnání musí být cenná složka stlačena 2-3 krát gázou, aby se odstranila přebytečná vlhkost a lépe se aplikovala na kůži.

Laminaria je docela náladová: řasa má skolzsky texturu, a proto vyžaduje pojivovou složku v jedné masce: hlínu, želatinu, jinou ránu nebo podobnou látku. Další nuance použití masky založené na hnědých řasách je, že je třeba ji ředit teplou vodou, horká voda by měla být vyloučena, protože ničí komplex stopových prvků. Kosmetologové doporučují aplikovat takový kosmetický přípravek v poloze na břiše: kompozice se neroztáhne přes obličej a pronikne hlouběji do pórů v důsledku tlaku. Chcete-li vytvořit domácí masku řasy, zřeďte malé množství prášku nebo drcené řasy teplou vodou, nechte je bobtnat po dobu nejméně 1 hodiny a připravte další složky.

Je lepší zvolit hotový prášek - bude pro vás snazší ho ředit, jinak použijte mlýnek na kávu k mletí řasy.

Recepty

Klasika

Tato maska ​​se snadno připravuje: potřebujete malé množství čisté vody a sušených řas. Namočte prášek ve vodě po dobu 1-1,5 hodiny, aby se bobtnal, pak ho dobře vytlačte a aplikujte na vyčištěnou suchou tvář. Doba trvání kompozice je stanovena na 15-20 minut, po které se doporučuje opláchnout teplou vodou a pak aplikovat hydratační krém.

Tato maska ​​ze semen řasy je vhodná pro každý typ pleti jako týdenní péče: k suchému zánětu, k normalizaci lipidové rovnováhy dermis nebo k boji proti vädnutí.

Čištění

Kombinace mořských řas a kosmetických jílů poskytuje ohromující čisticí účinek: předpijte řasu malým množstvím vody a připravte jílovitou směs: smíchejte bílý, černý nebo modrý hliněný prášek s teplou vodou. Vytlačte oteklý laminaria, přidejte jej do čerstvě připravené hlíny a důkladně promíchejte, naneste na předem očištěný povrch obličeje štětcem - to nedovolí, aby se směs rozprostřela po obličeji a rukou.

Čistící maska ​​může být založena na mořském bahně nebo jiné složce bohaté na síru - dobře vysušuje vyrážku a odstraňuje zánět, čistí póry hlouběji a intenzivněji.

Proti tuku

Předběžně namočte řasy do teplé vody a po nabobtnání důkladně zmáčkněte, přidejte jeden vaječný bílek a lžičku citrónové šťávy, směs důkladně promíchejte a naneste na obličej. Protein v masce se vyrovná se zvětšenými a znečištěnými póry, citron normalizuje produkci kožního mazu, zasychá záněty a má mírný bělící účinek.

Pro zúžení pórů a snížení mastné pleti vezměte klasický droždí a řasový prášek v poměru 1: 2, důkladně promíchejte předem namočené přísady a naneste na obličej po dobu 20 minut.

Maska na bázi kefíru nebo jogurtu vám umožní viditelně vyčistit póry a zúžit je: přidejte trochu kvašeného mléčného výrobku do promočené řasy a použijte ji jako masku.

Anti-aging

Maska je založena na sušené nori nebo řase - namočte složku předem teplou vodou a nechte ji nabobtnat. Zředit čistou jedlou želatinu vodou nebo odvar z léčivých bylin, nechat želatinu rozpustit dobře v kapalině bez hrudek. Smíchejte obě směsi dohromady ve vodní lázni a důkladně promíchejte; bez čekání na zmrazení naneste na obličej obličejovou masku a počkejte, až uschne. Uchovávejte fólii masky do 15 minut, po jejímž uplynutí musí být směs omyta teplou vodou.

Utahovací účinek je zajištěn želatinou - přirozeným zdrojem bílkovin pro mládež a pevností zralé kůže. Taková maska ​​se nedá snadno připravit, protože je nutné mít čas na zředění chladicí želatiny a řasy před prvním zahuštěním, zatímco hnědá řasa nemůže být přidána do příliš horkého roztoku - jednoduše ztratí své prospěšné vlastnosti.

Další maska ​​proti stárnutí pleti je založena na směsi řasy, rostlinného oleje a bílkovin. Beat vaječný bílek a lžíci olivového oleje v oddělené misce, přidejte předpečené řasy a aplikovat na obličej s třením pohybu.

Viz následující video pro recept na obličej řasy.

Jak používat

Pro dosažení znatelného výsledku doporučují kosmetologové provádět řadu jednoduchých podmínek, pak maska ​​na bázi hnědých řas bude mít kvalitativní účinek a pomůže se zbavit různých estetických problémů:

 • Maska na řasy vyžaduje přípravu předem: předem ponořte lžíci řas do přibližně stejného množství teplé přečištěné vody, pak dobře promíchejte a směs použijte jako hotovou masku nebo základ pro domácí péči;
 • Pokud se rozhodnete přidat komponenty, nezapomeňte, že pro lepší míchání musí být při pokojové teplotě;
 • Použijte hotovou masku pouze na dříve vyčištěném obličeji - to umožní, aby složky produktu pronikly do nejhlubších vrstev dermis;
 • Laminaria maska ​​kosmetička doporučuje použít v poloze na břiše, protože kompozice má sklon klouzat dolů;
 • Doba expozice kompozice netrvá déle než 20 minut, nedoporučuje se ji udržovat kvůli možnosti sušení kůže;
 • Flush může být čistá voda;
 • Po opláchnutí se ujistěte, že používáte hydratační krém - konsoliduje účinek procedury a navíc zvlhčuje pokožku.
 • Použijte masku založenou na hnědých řasách pDoporučuje se nejvýše 1 čas v 7-10 dnech a průběh až 12 procedur v řadě.

Recenze

Laminaria je často používána jako součást anti-agingových produktů - je snadné učinit závěr založený na zpětné vazbě od žen.

Spotřebitelé milují řasy díky své cenové dostupnosti a lacinosti, podle jejich názoru kelp snadno nahrazuje drahé alginátové masky. Po prvním použití masky je obličej viditelně vyčištěn, póry jsou redukovány a tvorba kožního mazu je normalizována - olejový lesk někde zmizí několik dní.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky