Černá maska ​​film Bielita-Biteks

Černá maska ​​film Bielita-Biteks

Krásná a dokonale čistá pokožka je indikátorem zdraví a zárukou sebedůvěry. Film Bielita-Bitex černá maska ​​vám pomůže dosáhnout požadovaného ideálu.

Vlastnosti

Běloruská kosmetika je již dlouho populární mezi ruskými zákazníky. Svaz značek Bittex a "Bielita" mnoho známých. To je jeden z předních výrobců kosmetických výrobků a domácí chemie.

Řádek "Black Clean" Již milovníci zákazníků díky úžasným výsledkům v transformaci kůže obličeje. Na rozdíl od řady "F-Control", která je určena pro problémovou pleť dospívajících, je tato série vhodná pro lidi jakéhokoliv věku.

Výrobky řady obsahují bambusové černé uhlí. Tato úžasná přírodní složka je populárně nazývána "černým diamantem" az dobrého důvodu. Jeho užitečné vlastnosti jsou již dlouho používány egyptskými a japonskými krásami.

Pro získání této složky jsou vybrány pouze rostliny ve věku 3-5 let. Pak se třídí a zahřívají ve speciální peci bez kyslíku. To zachovává všechny jedinečné vlastnosti bambusu.

V kosmetologii se bambusové uhlí používá v různých výrobcích. Jeho hlavním úkolem je hluboké čištění a tonizace kůže.

Uhlí jako magnet přitahuje znečištění. Odstraňuje také toxiny a přebytečný maz, zjemňuje pokožku a dodává jí čerstvost. Čištění pórů odstraňuje problém „černých teček“.

Kromě toho prostředky, včetně uhlí, jemně odlupují odumřelé kožní buňky, což přispívá k obnově epidermy. Pleť se zlepšuje a vyhlazuje, póry jsou vizuálně zúžené.

Design řady výrobků s aktivním uhlím je vyráběn v černé a šedé barvě. Řada zahrnuje mytí obličeje, leštící masku, nosní proužky, mýdlo na péči o tělo a masku fólie.

Výhody

Fólie masky je hustá, krémová černá látka balená v 75 ml zkumavce. Otevřením víka můžete zajistit, že výrobek je vybaven ochrannou fólií, což indikuje vysokou úroveň hygieny a pravosti výrobku.

Výrobek je určen pro použití v zóně T. Tato oblast zahrnuje nos, bradu a čelo. Příručka nezakazuje používání výrobku pro jiné zóny. Výrobce pouze doporučuje vyhnout se okolí očí.

Přesto se nedoporučuje vkládat masku na celou tvář, což potvrzuje zpětná vazba od zákazníka (detaily tohoto bodu jsou popsány na konci článku).

Výhody filmu masky:

  • Hluboké čištění. Složky adsorbují a odstraňují nečistoty. Černé tečky jsou méně patrné, kůže vypadá zdravě.
  • Odstranění toxinů. Cenné uhlí vyživuje pokožku blahodárnými látkami, obnovuje ji a dodává jí svěží, krásnou barvu.
  • Eliminace mastného lesku. Díky odstranění přebytečného tuku se kůže stává matnou a hladkou.
  • Konstrikce Díky speciálnímu složení se zvětšené póry stávají méně patrnými.
  • Snadné použití. Maska se snadno aplikuje a rychle schne. Doba expozice přípravku pokožce je pouze 20 minut. V tomto případě můžete provádět domácí práce. Tento postup nevyžaduje klidovou nebo ležecí polohu. Po stanovené době vytvoří maska ​​na kůži lehký film, který se odstraní jedním pohybem.
  • Bezpečnost Navzdory obsahu alkoholu v masce pokožku vůbec nevysušuje. A bambusové uhlí tak jemně čistí pokožku, že by se nemělo bát žádné poškození pokožky.
  • Nízká cena Díky své účinnosti má tato maska, stejně jako všechny výrobky běloruského výrobce, dostupnou cenu.

Nulové aplikace

Především je důležité čistit pokožku omýt make-up.

Masku naneste tenkou rovnou vrstvou. Je důležité vyvarovat se aplikace výrobku do okolí očí! Počkejte 20 minut. Během této doby se krémová konzistence masky změní na film. Opatrně ji odstraňte z obličeje.

Výsledkem akce, kterou vidíte nejen na kůži, ale také na kompozici, která byla z ní odstraněna. Obsah "černých teček" zůstane na filmu.

Používejte výrobek 1 až 2 krát týdně.

Recenze

Většina kupujících, kteří se pokusili o akci masky z Bielita-Bitex, potěšeni tímto produktem.

Za prvé, mluví o snadnosti použití masky filmu. Není příliš silný a lehce lepkavý v konzistenci hmoty se snadno aplikuje a rozloží na obličej.

I když není po 20 minutách velmi rovnoměrná aplikace, vytvoří maska ​​jednotný film. Film je odstraněn bez námahy a nepříjemných pocitů. Neodtrhuje se a nezanechává stopy na kůži.

Ale většina ze všech kupujících obdivuje akci masky. Je to opravdu "vytáhne" póry z pórů, které zůstanou na uhlí filmu. Po odstranění prostředků obličej vypadá svěží a odpočívá. Póry jsou zúžené, kůže svítí zdravím a krásou.

Neutralizuje nápravu a lesk. To je obzvláště potěšeno majiteli mastné a kombinované kůže. Maska zároveň kůži opravdu nevysušuje, dává jí něhu a hladkost.

Během procedury, někteří zákazníci cítí mírný “brnění” to prochází rychle. Samostatné recenze hovoří o pocitu snadného ochlazení kůže (což je vysvětleno přítomností mentolu ve směsi).

Citlivá pokožka obličeje může reagovat s pocitem pálení a "brnění" v masce.

To není obvyklé, ale je lepší zkontrolovat pokožku na alergii na složky přípravku před použitím přípravku na obličej. K tomu můžete dát masku na malou plochu kůže na vnitřním ohybu lokte.

Spotřeba znamená poměrně úsporné. I když je výrobek používán dvakrát týdně, jedna tuba je dost dlouhá. Kromě toho, dostupné ceny masky, která je jednomyslně uznána jako další plus, vám umožní pravidelně nakupovat bez obětování rozpočtu.

Vady výrobku jsou nepatrné. Obecně platí, že každý mluví o silném pachu alkoholu, který se projevuje při jeho používání. Menthol aroma je také znatelný, ačkoli tento fakt je zvažován mnoho být dokonce plus.

Někdo má rád čerstvou čerstvou mátu, přerušuje alkoholickou složku. A někdo dokonce mluví o příznivých účincích mentolu na snadnost dýchání. S chladným člověkem dostává druh inhalace, zmírňuje ucpaný nos.

Pokud jde o ostatní nedostatky, jsou zanedbatelné. Někteří jsou frustrováni skutečností, že maska ​​pouze odstraňuje existující znečištění, aniž by bránila vzniku nových „černých teček“. Ale tento efekt nedává žádnou kosmetiku.

Kontaminace širokých pórů je fyziologický rys, který vyžaduje neustálou péči. Proto, aby byla tvář čistá, měla by být maska ​​používána pravidelně, což je to, co dělají mnohé dívky, které se staly pravidelnými zákazníky značky.

Samostatné recenze naznačují, že maska ​​nemůže zvládnout velmi širokou kontaminaci pórů a „černé tečky“ zcela nezmizí. V tomto případě můžete před zákrokem poradit, aby se pokožka obličeje zalila pro efektivnější čištění (při absenci výrazné kuperózy).

Kromě toho, mnoho krás tvrdí, že pokaždé, když použijete masku, výsledek se těší stále více a více, takže byste neměli dělat kategorické závěry po jednom postupu.

Co se týče použití výrobku pro celou osobu, a nikoli pouze T-zón, samotní zákazníci to nedoporučují. Za prvé, mentol, který je ve složení výrobku, když se aplikuje na lícní plochu, je velmi dráždivý pro oči. Za druhé, pokud je maska ​​odstraněna snadno a bezbolestně z kůže v oblasti T, pak odstranění filmu z tváří způsobuje nepohodlí.

Faktem je, že kůže na tvářích je tenčí a citlivější než oblast čela nebo nosu. Navíc, mnoho na obličeji jsou téměř nepostřehnutelné chlupy. Když maska ​​ztuhne, stane se zachycena ve filmu a postup pro její odstranění se podobá bolestivému procesu voskování.

Toto video poskytuje zpětnou vazbu pro zákazníky černá maska ​​film Bielita-Bitex.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky