Černá maska ​​z černých teček

Černá maska ​​z černých teček

Černé tečky - problém, který trápí jak muže, tak ženy jakéhokoliv věku. Dávají vám pochybnosti o vaší přitažlivosti a v opomíjených případech kůže vypadá neuspořádaná. S největší pravděpodobností je problém v práci mazových žláz nebo nedostatečné čištění. V každém případě je vše vyřešeno - existuje mnoho nástrojů z černých bodů.

Důvody

Černé tečky jsou otevřené komedony, které jsou zpravidla umístěny na čele, nosu, tvářích a bradě. Oni jsou nejvíce obyčejní v majitelích mastné nebo problémové kůže, ale oni jsou také nalezeni v jiných typech. Objevují se nejčastěji kvůli zvýšené produkci mazu, který ucpává naše póry. Nemůže najít cestu ven kvůli zablokování pórů, a proto tvoří malé kožní řasy pod kůží, jejichž hlavy jsou zbarveny černě v důsledku interakce s kyslíkem. „Tělo“ takového bodu je bílé.

Hlavním důvodem jejich vzhledu - problémy v mazových žlázách, ale můžete také zmínit takové věci jako:

 1. Prach, nečistoty a chemikáliekteré se smísí s mazem dodatečně zanášejí póry;
 2. Nevyvážená strava. Tuk, sladká a slaná, alkohol, stejně jako kouření, zejména v období dospívání, mají obecně velmi silný vliv na kůži. Měli byste být velmi opatrní při své vlastní výživě, jíst více zeleniny a ovoce, mléčné výrobky a ryby bohaté na vitamíny pro kůži;
 3. Nesprávné čištění. Kromě každodenního praní pěny nebo gelu je třeba provádět další čistící postupy - křoviny jednou týdně, loupání - dvakrát a masky - například hlinky.
 4. Podstandardní kosmetika. Kosmetika, která ucpává póry, se nazývá komedogenní. To může být jako zástupci dekorativní kosmetiky a péče. Kromě černých teček vyvolávají akné. Také je třeba zmínit, že kosmetika musí být řádně vymyta - micelární vodou, lotionem nebo hydrofilním olejem.
 5. Hormonální poruchy. V tomto případě stojí za to se zmínit o endokrinologovi a výběru kvalitní léčby pro sebe - nemůžete vyřešit problém s převlekem a kosmetikou, dokonce ani obvazem. Zpravidla je to příčina mnoha kožních problémů během puberty, těhotenství a menopauzy.
 6. Dědičnost nebo genetická predispozice. Geny hrají obrovskou roli v našich životech a také ve vzhledu. Ve většině případů lidé řídí, ne-li vyhrát úplně, pak snížit počet bodů řádnou péčí.

Složení

Barva masky do značné míry určuje její složení. - a je zcela logické, že maska, která se nazývá „černá“, má v sobě nějaké černé přísady. Především je třeba chápat, že černá barva, i když je spojena s něčím špinavým, nezanechává na kůži žádné stopy. To je vysvětleno tím, že složení nástroje zahrnuje buď černou hlínu, nebo aktivní uhlí, nebo terapeutické bahno.

 1. Černý jíl je účinný proti akné, zvětšeným pórům a černým skvrnám. Čistí pokožku a urychluje krevní oběh, což zase zlepšuje regeneraci pokožky a dýchání. Obzvláště oblíbené u žen s mastnou pletí, protože odstraňuje lesk a kámen. Je však vhodný pro jiné typy. Maska, jejíž hlavní složkou je jíl, je hustá a rychle schne.
 2. Aktivní uhlí je také ideální pro mastnou a problémovou pokožku. - Póry mat a konstrikční. Dokonale uvolňuje akné a dokáže vyrovnat texturu pleti a pleti. Je schopen proniknout do hlubších vrstev kůže a očistit dermis zevnitř.Masky s aktivním uhlím jsou zpravidla prodávány ve formě filmů - suší se na obličej a suší se v jedné látce, aby zaschly. Je také možné s dřevěným uhlím.
 3. Terapeutické bahno je známé pro své výživné a čistící vlastnosti.. Díky minerálům čistí póry na hluboké úrovni a je také schopen omladit - utáhne pokožku, zjemní konturu, zlepší tón a zlepší tón. Vhodné pro všechny typy pleti, zralejší. Maska je ze špíny odstraněna mnohem snadněji než ostatní, je plastová a snadno se rozloží po obličeji.

Indikace pro použití

Nástroj je opravdu účinný a měli byste se podívat na černou masku, pokud:

 1. Máte zvětšené nebo hluboké póry.které se rychle znečišťují, protože maska ​​má tažný účinek a pomáhá odstraňovat dopravní zácpy v kanálech mazových žláz;
 2. Na čelenos, brada, nos nebo tváře mají černé tečky;
 3. Potřebujete účinný lék na akné nebo černé tečky., protože čistící a antiseptické vlastnosti masky jsou také vysoké;
 4. Vaše pleť je mastná nebo problém., s mastným leskem nebo edematózou a tón pleti je nerovnoměrný;
 5. No, nebo prostě potřebujete dobrou čistící masku. pro prevenci zánětu a podráždění.

Užitečné vlastnosti

Užitečné vlastnosti masky vzhledem ke svému složení. Bez ohledu na to, jíl je hlavní složkou, uhlí nebo léčivé bahno, nástroj je ideální pro majitele mastné a problémové pleti, protože je zaměřen na kvalitní čištění hlubokých vrstev dermis, snížení zánětlivých procesů, černých skvrn a regulaci mazových žláz při sušení zánětu.

Černá maska ​​aktivuje metabolismus na buněčné úrovni, čímž urychluje regeneraci a přirozené regenerační procesy kůže, což jistě také ovlivňuje zánět, podráždění a stopy po akné, což jim brání v dalším šíření.

Hliněné a bahenní masky dodávají minerály a kyslík do hlubokých vrstev kůžetak umožňuje pokožce dýchat. A "berte" do strusek a toxinů. A maska-film s uhlím ve složení tahání znečištění z hlubin pórů. Ovlivňuje také tón a rovnoměrný tón pleti. Odstraňuje oteklost, pleť je skutečně veselá a hladká, matná, je schopna oddálit vzhled mastného lesku.

Maska zpevňuje kůži, zvládá jemné vrásky a ochablé tváře, čímž je obrys jasnější. Má dobrý zvedací účinek.

Kontraindikace

Film z černé masky může způsobit pocit těsnosti a sucha, stejně jako deskvamaci mezi majiteli suché kůže. Takovou masku lze také velmi obtížně odstranit a jsou možné bolestivé pocity. Totéž platí pro tenkou a citlivou pokožku.

Také před použitím masky by měla zkontrolovat přítomnost alergenů a nepoužívat, pokud existují.

Také nemůžete použít masku s otevřenými ranami na obličeji (vředy, kožní tuberkulóza, akutní zánětlivé, plísňové a alergické procesy) a popáleniny.

Funkce aplikace

Jeden z hlavních rysů černé masky lze nazvat její univerzálností. Tento lék proti černým skvrnám, akné a černé tečky může nahradit několik drahých masek a séra, přičemž má relativně dostupnou cenu.

Nicméně, stejně jako u jiných kosmetických léků, měli byste dodržovat pravidla používání a vytvořit masku s kurzy v závislosti na složitosti problému.

„Černé“ masky lze určitě nazvat jedním z nejoblíbenějších a nejúčinnějších léků na akné a černé skvrny., stejně jako jiné nedokonalosti pleti. Abyste však dosáhli maximálních výsledků, musíte je používat správně. Černé masky by měly být aplikovány 1 krát týdně po dobu 1,5 měsíce.

Jak se přihlásit

Před nanesením masky na pokožku musí být připravena. Můžete si umýt svůj běžný denní gel nebo pěnu, ale bude lepší, když po této fázi použijete peeling nebo peeling, můžete si ho vyvalovat. Tím se zvýší účinek masky, protože dermis bude předem zbaven většiny mrtvých částic, prachu a zbytků make-upu. Maska bude fungovat hlouběji. Můžete také pre-parní tvář nad vodou nebo infuze bylin.

Masku aplikujte co nejrychleji, ale bez spěchu. Má tekutou konzistenci a může prosakovat, takže by měl být aplikován na dřez nebo ubrousek. Pohybujte se od středu obličeje k periferii a můžete se dotknout jakýchkoli problémových oblastí černými tečkami a celou plochou obličeje. Fólie uchovávejte až do sucha a tekuté nebo na bázi hlinky - ne déle než 15 minut. Opláchněte studenou vodou - přispívá k uzavření pórů, mytí obličeje ručníkem nebo látkou na jedno použití a nanesení hydratačních nebo zavíracích pórů. Další a poslední fází je hydratační krém. Nedoporučujeme chodit ven hodinu po zákroku.

Často se nedoporučuje používat takovou masku - je schopná vysušit pokožku. Můžete použít maximálně dvakrát týdně. Před použitím se doporučuje otestovat alergie - na zápěstí položte kapku masky, rozložte a počkejte na sušení. Pokud nedochází k podráždění, alergii nebo olupování - masku lze aplikovat na obličej.

Recenze nejlepší hotové kosmetiky

Černé masky jsou velmi výnosným výklenkem v moderní kosmetologii.proto jej lze nalézt zcela z různých společností - zástupců jak farmaceutické kosmetiky, masového trhu nebo luxusu, tak i různých cenových kategorií, typů (hlíny, masky nebo tkaniny) a „občanství“. Korejský, thajský, běloruský, japonský a samozřejmě čínský. Můžete se například podívat na čisticí masku na bázi uhlí Mary Kay "Jasný důkaz". Tato společnost je již dlouho známá svými prostředky péče a dekorativní kosmetiky pro obličej. Přestože je určen pro problematickou pleť, je ideální pro majitele běžného, ​​kombinovaného nebo olejového typu. Složení obsahuje hlinku a cena je asi 1200 rublů za 114 gramů. Pro výraznější efekt se můžete na lince podívat na jiné prostředky značky.Jasný důkaz".

Filmová maska ​​z Shiseido "Jemná toaleta„S hlubokými mořskými řasami a bambusovým uhlím lze právem nazvat legendárním. Je to poměrně známý japonský kosmetický zástupce na trhu. Složky, kromě složek uvedených v názvu, zahrnují jód, železo, hliník, křemík, měď, zinek a to není úplný seznam Složení je opravdu úžasné, výrobce tvrdí, že se jedná o detoxikační masku, která kromě kvalitního čištění také pomáhá udržet vlhkost v hlubokých vrstvách epidermy, za cenu 150 rublů si zaslouží být vyzkoušen.

Maska pro obličej MeiTan je určena pro hluboké čištění kůže. Schopen nejen vytáhnout špínu z pórů, ale také vyschnout ty, kteří mají záněty. Jako součást, můžete vidět kolagen a olej z pšeničných klíčků, známý pro jejich omlazení a zpřísnění, hydratační vlastnosti, stejně jako bambusové uhlí přímo. Nástroj lze zakoupit v lékárně.

L'oreal má zajímavého zástupce "černých masek" - masky na obličej "Clay Magic" s eukalyptemurčený pro všechny typy pleti. Výrobek se objevil na trhu poměrně nedávno, ale již se mu podařilo chytit ozdobu dámy všech věkových kategorií a typů pleti. Cena - ne více než 500 rublů za 50 ml, což je dost pro 10 aplikací. Kompozice obsahuje tři typy jílu pro čištění kůže - kaolinu, gassulu a montmorillonitu. Všechny tři složky spolu s dalšími složkami mají antiseptické a matovací účinky, stejně jako úzké póry.

Jedním z nejpopulárnějších prostředků pro čištění pórů a zbavení se akné a černých skvrn je tzv. „Černá maska“ - “Černá maskaJeho vlasti je Čína.Doslova vybuchla síť - fotky a videa s ní na její tváři šířily stovky tisíc dívek a chlapců po celém světě do svých blogů. Stojí za to říci, že taková popularita je docela oprávněná - soudě podle fotoreportů „před“ a „po“ je nástroj skutečně účinný. Obsahuje bambusové uhlí, známé svými antiseptickými a sušícími vlastnostmi, které také bojuje proti nadměrné mastné pleti, olejům z pšeničných klíčků, změkčuje a hydratuje hlubokou dermis, má také anti-agingové a regenerační vlastnosti a olivový skvalen, který bojuje proti plísňovým a bakteriálním infekcím.

V současnostiČerná maska"žádná chemie, která by ho odlišovala od padělků. Dalšími složkami jsou grapefruitový olej, glycerin, čištěná voda, polyvinylalkohol (nemá nic společného s lékařským alkoholem a je povolen i v produktech pro děti), propylenglykol, panthenol a také kolagen a. parfumerie.

Obrovské množství lidí kupuje falešnou masku a diví se, proč není žádný účinek. Maska, která není zakoupena na oficiálních stránkách, nemůže nejen vyléčit kůži, ale také ji výrazně zhorší. To je důvod, proč je tak důležité používat originální nástroj a přečtěte si pokyny.

Způsob aplikace "Černá maska"prakticky se neliší od použití jakékoli černé masky. Za prvé, obličej musí být předčištěn bez použití tonik nebo pleťových vod, protože zavírají póry a nedovolují masce proniknout hluboko do epidermy." kolem očí a rtů Ponechte asi půl hodiny až do úplného vyschnutí, po čase odstraňte měkkými pohyby od okrajů, pokud jsou masky na obličeji, omyjte je čistou čistou vodou. a nebo krém.

Průběh léčby je dva týdny. Je klinicky potvrzeno, že pomocí masky jednou týdně po čtrnáct dní, budete se zbavit většiny akné, akné a černé tečky, aby vaše tvář blíže k ideální. Můžete použít masku a na konci kurzu - k udržení efektu. Nástroj má prodloužený účinek - při každém použití se efekt zlepšuje a zlepšuje.

Jak to udělat doma

Připravit masku z černých bodů doma je snazší než kdy jindy. Je nutné pouze prostudovat některá pravidla přípravy a aplikace a doplnit pár složek.

S hlínou

 • Složky: černá hlína, čistá voda (může být nahrazena infuzí bylin nebo minerální vody), citronová šťáva nebo pár kapek šťávy z aloe. Hlínu smíchejte s vodou nebo infuzí v poměru 1:1. Směs by měla získat konzistenci tekuté zakysané smetany. Přidejte několik kapek citrónové šťávy nebo aloe šťávy, můžete je nahradit několika kapkami esenciálního oleje - citron, borovice, čajovníku nebo rozmarýnu. Naneste na předčištěnou pleť a nechte působit 15 minut, možná trochu svírající. Po čase opláchněte studenou vodou a použijte běžné mléko, tonikum a krém.
 • Složky: černá hlína, olej z hroznových semen a citron, želatina, voda. Lžíce želatiny by měla být naplněna teplou převařenou vodou v poměru 1: 3 a ponechána půl hodiny. Roztavte v mikrovlnné troubě po dobu 10 sekund. Přidejte lžíci hlíny, důkladně promíchejte a přidejte 0,5 lžičky oleje z hroznových jader a pět kapek citronového oleje. Okamžitě naneste na obličej (v problémových oblastech černými tečkami) a počkejte na sušení. Odstraňte výsledný film, pohybující se od brady k čelu. Použijte hydratační krém.

S aktivním uhlím (uhlí)

 • Složky: aktivní uhlí, želatina. Polévková lžíce želatiny se smísí se třemi lžicemi teplé vody, zahřívá se 30 minut ve vodní lázni. K výsledné suspenzi se přidají tři rozdrcené tablety aktivovaného úhlu, smíchané, nástroj se aplikuje na problémové oblasti - bradu, čelo, líce a nos.Po úplném vysušení odstraňte zbytky vody, naneste hydratační krém.
 • Složky: aktivní uhlí, vaječný bílek. Dvě tablety s rozdrceným úhlem by měly být přidány vaječným bílek a důkladně šlehány, naneste první vrstvu na obličej. Vrchní kryt s tenkým papírovým ubrouskem se štěrbinami pro oči a rty, naneste druhou vrstvu. Po 15 minutách se produkt vyjme z obličeje, zbytky se promyjí studenou vodou.

Bahno

 • Složky: léčivé bahno, voda. Nečistoty se ředí vodou v poměru 1: 1 na krémovou konzistenci a aplikují se na obličej. V případě potřeby můžete do směsi přidat dvě nebo tři kapky citronu, pomeranče, mandarinky nebo grapefruitového oleje. Oplach po 15 minutách.

Recenze

Čistící maska ​​na bázi uhlí Mary Kay "Jasný důkaz" obecně pozitivní. Jeho průměrné hodnocení je 4, 8, což je poměrně vysoké číslo. Zákazníci si všimnou efektivního složení - dvou typů jílu a kyseliny salicylové, práškového uhlí a několika výtažků. Samozřejmě to nebylo bez chemie, ale žádné škodlivé látky, včetně alkoholu, nebyly nalezeny. Z minusů je nedostatek kompozice a nápisů obecně v ruštině - angličtina je přítomná, ale stále. Obaly jsou velmi pohodlné, víko je těsně uzavřeno, nástroj, který má dostatečně tekutou konzistenci, nesleduje.

Maska Shiseido jemný "záchod" s hlubokými řasami a bambusovým uhlím jsou chváleni stejně jako jeho protějšek Mary kay. Dokonale čistí a napíná póry - účinek trvá několik dní. Pomáhá v boji proti akné. Snadné použití - nepálí ani nesvítí. Z relativních minusů - konzistence masky je velmi viskózní a viskózní, poněkud připomínající dehet a nepohodlné balení - obálka 20 gramů, ze které je maska ​​sama o sobě dost problematická. K poznámce - je lepší ihned obálku rozřezat, aby byl nástroj přímo v přímém přístupu. Maska je také schopna udržet lehké odstranění chloupků - pokud ji neuvolníte mokrými prsty a odstraníte ji jako film, vytáhne pár chloupků.

Obličejová maska ​​"Clay Magic"od L'oreal má pevné hodnocení 4. Dívky si všimnou velkolepého skleněného obalu a jednotné krémové konzistence, která se snadno aplikuje na pokožku. Závislost nebo alergie maska ​​také nezpůsobuje. Může však lehce dotáhnout kůži - ale ihned po aplikaci hydratačního přípravku zmizí. Opravdu zpřísňuje póry a osvěžuje tón pleti. Nicméně, to je poznamenal, že taková maska ​​může být snadno vyrobena doma, používat minimum přísad - stejný jíl a eukalyptový olej.

V dalším videu - testování masky proti černým tečkám černé masky.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky