Černá maska ​​BioAqua

Černá maska ​​BioAqua

Hedvábí, krásné a jemné na kůži obličeje - všechny ženy a dívky, které pečlivě sledují jejich vzhled, o tom sní. Náhlá vyrážka, akné a další defekty ruší veškeré úsilí, takže dívka není příliš atraktivní, kazí její vzhled a náladu.

K odstranění nepříjemných nuancí na obličeji nabízejí výrobci kosmetiky různé výrobky, ale doba působení mnoha z nich je zklamáním, protože jen na chvíli očistí obličej.

Ale nenechte se zoufat dopředu! Na kosmetickém trhu se objevil zcela nový produkt, který se může trvale zbavit všech vad na kůži obličeje - a to je černá maska. BioAqua.

Příjemná konzistence látky v základu s aktivním bambusovým dřevěným uhlím je skvělý způsob, jak obnovit dobře udržovanou a přitažlivou mladou dívku, aby se vrátila k úspěchu obchodní dámy!

Vlastnosti a výhody

Už nemusíte navštívit drahé kosmetické salony, využívat služeb VIP kosmetologa a utratit obrovské množství peněz na nákup kosmetiky, abyste se zbavili problémů na tváři. Černá maska ​​pomůže zbavit se mnoha nedostatků. BioAqua. Po použití tohoto nástroje, jak výrobce garantuje, budou uživatelé mladší několik let. Každá buňka epidermis se naplno nadechne, když přijme chybějící množství kyslíku, pokožka obnoví svou přirozenou krásu, stane se hladkou a sametovou, její tón a přirozená barva se vyrovná.

Složení masky Bioaqua pouze přírodních složek, které mají pozitivní vliv na dermis obličeje, nasycení je základní vitamíny, minerály a stopové prvky. Po použití masky, kůže dostane zdravý vzhled, stává se elastický. Kromě toho pozitivní aspekty použití masky zahrnují:

 • rychlá úleva od akné, pupínků, zvětšených pórů;
 • eliminuje mastný lesk, dává pleti otupělost;
 • nasycení kůže nezbytnými látkami;
 • účinek omlazování v důsledku pravidelného užívání;
 • zbavit se tváří věkových skvrn;
 • provádění hojení ran;
 • bělící účinek;
 • vynikající hydrataci pleti;
 • obrysy obličeje jsou hladké a napnuté;
 • není třeba navštívit salóny krásy;
 • i se čistímhluboké úhoře;
 • rozumnou cenu.

Komplexní BioAqua představují tři aktivní látky: černá maska ​​pro akné, sérum pro otevření pórů, tonikum pro zúžení pórů.

Složení

Čínský výrobce dokonale vybral složení masky, takže má účinný účinek, šetrně a pečlivě pečuje o pokožku obličeje. Jako použité složky:

 • Želatina. Přirozená složka obnovuje buňky obličeje, plní funkci omlazení.
 • Bambusové dřevěné uhlí. Pronikne hluboko do kůže a čerpá toxiny, nečistoty a tuky. Posiluje imunitní systém dermis.
 • Kyselina hyaluronová. Zlepšuje pleť, odstraňuje vrásky a další viditelné nedokonalosti na obličeji.
 • Vitamin E - má antioxidační účinek, podporuje buněčný metabolismus, omlazuje a zjemňuje pokožku.
 • Nikotinamid - chrání, obnovuje a regeneruje epidermální buňky, zlepšuje pružnost pokožky, snižuje věk a vrásky na obličeji, zánět.

Jako další složky jsou: zelený čaj, výtažky z bylin a bobulí. Tyto látky obohacují pokožku mikronutrienty a vitamíny.Černá maska ​​tak příznivě ovlivňuje strukturu kůže obličeje: snižuje obsah melaninu v buňkách, odstraňuje pigmentové skvrny, dává obličej přirozené barvě a záři, vrací zdravý vzhled dermis, což je více jemné a pružné.

Všechny látky, které tvoří masku Bioaqua, jsou hypoalergenní, takže každý, kdo má jakýkoliv typ pleti, může kosmetiku použít.

Kontraindikace

Neexistují žádné kontraindikace pro použití černé masky. Jeho použití je nutné odložit pouze v případě, že jsou na obličeji čerstvé poranění a rány, jakož i individuální intolerance na některou z použitých složek.

Jak používat

Všechny prostředky určené k použití na obličeji musí být nejprve testovány na vnitřní straně zápěstí. Tímto způsobem se můžete ujistit, že se nevyskytnou žádné alergické reakce. Maska se aplikuje pouze na čistou, mírně vlhkou pokožku. Pro zvýšení efektu před použitím masky doporučuje výrobce parní tvář ošetřit a ošetřit sérem.

Pak je třeba zmáčknout malé množství masky a dát rovnou vrstvu na kůži (oblast kolem očí zůstala nedotčená) tak, že nejsou bílé mezery. Nástroj pracuje po dobu 25 minut, během které maska ​​úplně vyschne.

Po odstranění filmu je třeba otřít obličej tonikem, který je součástí soupravy. Chcete-li výsledek opravit, musíte masku použít třikrát týdně.

Recenze

Velký počet žen si vybral masku BioAqua z Číny, protože s jeho pomocí, jak poznamenali mnozí, se můžete obrátit z ošklivé káčátko do skutečné krásy.

Maska z černých bodů funguje podle uživatelů BioAquaprofesionálně. Očekávaný výsledek je viditelný po první aplikaci. Kůže se rozjasní, stane se hladkou, matnou, vypadá zdravěji a dobře se upraví. Pimples a dokonce i malé vrásky zmizí, a po dvou týdnech je obličej zcela odstraněn nedostatků.

Ženy si všimnou, že nejprve je dost těžké vybrat správné množství látky. Pokud si to vezmete s pomstou, film masky vyschne po velmi dlouhou dobu a naopak - malé množství rychle uschne a na dotek se objeví efekt těsnosti. Pro některé ženy je poměrně obtížné odstranit film, ale přizpůsobením se všechny nepříjemné okamžiky eliminují. Hlavní pro většinu je výsledek. A on, soudě podle recenzí, opravdu je. Stopy únavy a vyblednutí kůže zmizí, dostává potřebnou výživu. A co je nejdůležitější - vše na přirozeném základě.

Šťastní zákazníci označují filmovou masku za cenově efektivní prostředek bez vedlejších účinků.

Mezitím však existuje podíl negativity. Určitý počet uživatelů nazval vůni produktu poněkud podivným a specifickým, ani nebyli nadšeni z procesu používání. Bylo zjištěno, že maska ​​je odstraněna spolu s chlupy, což způsobuje bolestivé pocity. Také návod k použití způsobuje rozhořčení, ve většině případů není překlad do ruštiny. Stěžují si na malou částku peněz, i když cena za takovou částku, jak uvádí mnoho, je velmi přijatelná.

Toto video poskytuje zákazníkům zpětnou vazbu k tomuto produktu.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky