Obličejová maska ​​Avon "Planet SPA"

Maska na obličej Avon Planet SPA

Sotva existuje alespoň jeden dospělý, který o společnosti Avon neslyšel. Výrobky značky používají miliony lidí z různých částí světa. Dekorativní a ošetřující kosmetika, parfémy, doplňky, oděvní řada - to vše nabízí Avon svým obdivovatelům.

Ze všech nejrůznějších produktů by měla být věnována zvláštní pozornost sérii Planet SPA, která poskytuje jemnou a vysoce kvalitní péči o pleť, kterou bylo možno dříve získat pouze v profesionálním salonu SPA. Inovativní vzorce založené na složkách přírodního původu jsou vybírány tak, aby byl účinek na kůži co nejúčinnější a nejúčinnější.

Odrůdy

SériePlanet SPA"je reprezentován velkým sortimentem kosmetických přípravků, které se starají jak o tělo, tak o jemnou pokožku obličeje. Složení produktů jsou složky získané z různých částí světa, pečlivě vybrané a testované specialisty společnosti."

Slavné masky "Planet SPA" zahrnují:

  1. "Středozemní letovisko". Maska se skládá z výtažků z olivových listů a olivového oleje. Hydratuje, činí pokožku na dotek čistou a hedvábnou. Každá buňka je nasycena vitamíny a esenciálními tuky, čímž získává zdravý lesk a přirozenou záři.
  2. "Bílý čaj". Hlavní složkou masky je extrakt z bílého čaje. S ní, zralá kůže dostane příležitost obnovit, povzbudit, oživit. Čínský bílý čaj je nejcennějším antioxidantem, rychle odstraňuje známky únavy a stresu, nabíjí pokožku energií.
  3. "Japonská saké a rýže". Výhodou této masky je její složení. Obsahuje extrakt z rýže a saké, který přispívá k tonickému účinku použití. Tato produktová řada je dokonalou kombinací příjemné, nenápadné vůně a beztíže. Extrakt rýže vyhlazuje vrásky, vyživuje pokožku, saké dává jí sametovou a jemnou.
  4. "Poklady Mrtvého moře" - je to lék vzácného černého bahna a krystalů mořské soli. Zvyšuje pružnost pokožky, dodává jí hluboké čištění. Soli a minerály z Mrtvého moře vyživují dermis makro- a mikroelementy, které pronikají do pórů, pomáhají odstraňovat toxiny a zklidňují pokožku.
  5. "Himalájské bobule". Maska obsahuje extrakt z bobulí goji, jehož cílem je obnovení pokožky a její zdravý a svěží odstín. Složení "himalájské bobule" je kosmetika bohatá na minerály, vitamíny, proteiny a aminokyseliny. Zvlhčuje povrch epitelu, činí obličej hedvábným a "čerstvým". Dodává pokožce pružnost, intenzivně ji obnovuje.
  6. "Květiny Thajska". Kombinace lotosového extraktu a kokosového mléka. Maska zjemňuje hrubou pokožku, vyživuje ji mikroprvky nezbytnými pro normální život, chrání a šetrně se stará, činí pokožku jemnou, jemnou a hladkou. Díky lotosovému extraktu jsou škodlivé radikály eliminovány. Kokosové mléko zvlhčuje, obnovuje a vyživuje.
  7. "Africké exotické" Vyznačuje se přítomností ve složení bambuckého másla, které uvolňuje a vyživuje buňky, obnovuje a hydratuje oslabenou a suchou pokožku, chrání před účinky agresivních faktorů prostředí.

Vlastnosti a výhody

Masky Avon Planet SPA jsou skutečným zdrojem pro dívky a ženy, které jsou zvyklé se o sebe starat. Kosmetika je prezentována pro různé věkové kategorie, pro různé typy pleti, takže si vyberte z čeho.

Hydratační maska ​​se vyznačuje hustou texturou, příjemnou vůní a průhlednou, někdy mléčnou barvou. Perfektně se hodí na pokožku, je tak rychle a snadno odstraněna, jak je distribuována. Po ní vypadá kůže vesele, svěží.

V důsledku aplikace - zmizely známky sucha a vadnutí kůže. Maska vyživuje a hydratuje.

Tónovací maska ​​se snadno aplikuje. Během 12-15 minut začne vysychat, což znamená, že je čas opláchnout masku. Při jeho odstranění je nutné strávit více času než předchozí. Maska má příjemnou vůni, hustou strukturu. Po její tváři dermis vypadá vesele, čistě a dobře upravený.

Maska má transparentní konzistenci, příjemnou vůni, bez obtíží. Po zaschnutí se stává nejtenčím filmem, který je třeba odstranit prsty. Po odstranění se na kůži objeví pocit čistoty, pokožka se stává hladkou a příjemnou na dotek.

Recenze

Soudě podle četných recenzí masky řady "Planet SPA" plně odpovídají očekáváním a povinnostem, které jim byly přiděleny: dokonale čistí, vyhlazují a hydratují pokožku, zejména masku „SPA rituálu potěšení"Výrobce deklarovaný výrobcem kvality plně vyhovuje."

Uživatelé si všimnou hladkosti kůže po aplikaci prostředků, říkají o čistotě a příjemném pocitu svěžesti na obličeji. U některých žen zmizí první známky vyblednutí kůže, vrásky jsou vyhlazené.

Kůže je omlazena, přebytečný tuk a nečistoty jsou odstraněny, které nelze umýt běžným praním. Taktilní pocity také hovoří o účinku masek. Kůže se stává sametovou a je patrná nejen vizuálně, ale také při dotyku prsty.

Existuje však určitý počet připomínek o možných alergických projevech, ale jedná se o více osobních charakteristik spotřebitelů, než je špatná kvalita výrobku.

Toto video pomůže určit volbu obličejové masky od Avon.

Tam jsou také negativní názory. Například, hydratační obličejová maska ​​"himálajské berry" zklamaný mnoho lidí. Po aplikaci je cítit příjemný chlad, po umytí nedochází k pocitu těsnosti, ale nebyl pozorován smáčecí účinek zákazníka.

Ale obecně o maskách Planet SPA existuje více pozitivních recenzí než negativních. Zákazníci si všimnou cenově dostupných finančních prostředků, stejně jako impozantních objemů balíčků. Jedna zkumavka obvykle trvá několik měsíců. Ekonomická spotřeba. Štítek obsahuje všechny podrobné informace o produktu a návod k použití.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky