Alginát Teana masky

Alginát Teana masky

Ruská kosmetická společnost Teana byla poprvé představena v roce 2007 jako sada séra v ampulích, která učinila na trhu skutečnou revoluci. Soubor byl prezentován 5 typů kosmetického séra pro různé účely. Úspěch, s nímž byly tyto fondy vnímány kupujícími, inspiroval tvůrce společnosti k vývoji nových inovativních produktů, které by udržely atraktivitu žen. Příkladem takové inovace může být maska ​​alginátu.

Výhody

Existuje celá řada důvodů, které vysvětlují neuvěřitelnou popularitu těchto masek po celém světě:

 1. Složení. Masky alginátu Teana obsahují převážně přírodní složky. Všechny masky obsahují myoxynol, známý pro jeho omlazující účinek. Jedná se o peptidy rostlinného původu. Dostaňte je ze semen ibišku. Princip působení tohoto léku lze srovnávat s injekcemi Botoxu a jeho derivátů. Snižují mechanickou kontrakci svalů na obličeji a zabraňují tak vzniku nových vrásek. Myoxynol má navíc antioxidační účinek na pokožku obličeje, což je ochranná bariéra proti agresivním vlivům prostředí. Hnědé řasy a řasy řasy obsahují soubor vitamínů nezbytných k výživě pokožky a také zabraňují její dehydrataci.
 2. Okamžitý efekt. Výrobci slibují, že první výsledek použití lze pozorovat ihned po prvním použití. A pokud uděláte doporučený průběh 10 nebo 15 procedur, účinek bude stejný jako po návštěvě drahých kosmetologů. A pokud si myslíte, že četné recenze této jedinečné kosmetiky, to je velmi vzácný případ, kdy reklamní slogany nejsou jen krásné sliby, ale skutečné akce.
 3. Univerzální produkty. Kosmetické výrobky Teana nemají žádné kontraindikace a jsou vhodné pro jakýkoliv typ pleti. Všechny kosmetické přípravky jsou doporučovány pro ženy ve věku 25 let. Starší ženy se doporučuje aplikovat anti-aging sérum od stejného výrobce před použitím masky. Jako základní masku můžete také použít jakýkoliv jiný ošetřující prostředek. V tomto případě se jejich účinky na kůži zvýší a výsledek bude více vizuální.
 4. Komplexní péče. Masky alginátu Teana zvyšují krevní proudy krve, odstraňují toxiny na buněčné úrovni, obnovují regenerační a ochranné vlastnosti pokožky, udržují rovnováhu vody, udržují vlhkost uvnitř kůže.
 5. Prevence předčasného vädnutí. Pokud budete dodržovat doporučení a provádět celý kurz, masky Teana mohou nejen odstranit první známky stárnutí, ale také oddálit vznik nových vrásek a dalších nedostatků.

Doporučení pro použití

Všechny alginátové masky mají vzhled polotovarů a vyžadují vlastní přípravu. Tento výrobek je balen v sáčcích po 30g. V prodeji najdete mononaborové masky, soupravy několika produktů pro různé účely, jakož i individuální tašky pro jednorázové použití.

Kosmetologové doporučují koupit jednu masku na vzorek před zakoupením celého kurzu.

Na obalu výrobku jsou uvedeny pokyny pro správnou přípravu tohoto výrobku. Obsah vaku se smíchá s 90 ml vody při příjemné teplotě a rychle míchá, dokud se nedosáhne homogenní hmoty. Můžete použít minerální vodu. Při správném poměru by měl mít hotový výrobek konzistenci zakysané smetany.

Výsledná hmota by měla být aplikována na očištěnou tvář a krk, včetně rtů a očí. Doba expozice je 15 až 30 minut. Po vytvrzení lze masku snadno odnést - k tomuto účelu je dostatečně intenzivní, aby pohybovala svaly obličeje a snadno se opozdila. Po použití se doporučuje, aby se zbytkový produkt vrhl do odpadků a ne do odpadních kanálů, aby se zabránilo ucpání.

Vzhledem k tomu, věk, stejně jako stav kůže, je jiný pro každého, bude účinek použití kosmetiky bude držena jinak pro každého. V průměru je to 3 dny. Je to s takovou frekvencí, že výrobci doporučují opakovat postupy péče. Výrobek zpravidla nevysušuje pokožku, ale v případě potřeby můžete po aplikaci masky aplikovat obvyklý krém.

Složení kosmetiky od Teana obsahuje potravinářská barviva, která jsou pro pokožku zcela neškodná, ale při použití mají poněkud děsivý vzhled. Proto je před procedurou žádoucí dbát na to, aby v okolí nebyly žádné malé děti ani jiní nervózní lidé.

Odrůdy

Všechny masky od Teana mohou být rozděleny do několika podkategorií v závislosti na destinaci.

Obnovení. Tato kategorie zahrnuje následující produkty:

 • "Magic Ocean Casket" se skořicí a hřebíček. Jedná se o druh nabíjení obličeje - maska ​​má zároveň relaxační a tonizující účinek.
 • „Mořské poklady“ s acerolou a vitaminem C. Chrání před suchem a špínou, rozjasňuje pigmentové skvrny a redukuje vrásky, produkuje kolagen.

Anti-aging

 • "Pikantní vůně moře" s minerály, olivovým olejem a výtažky z levandule a rozmarýnu dává okamžitý účinek chirurgického výtahu.
 • "Kouzlo hlubokého moře" s řasami a minerály. Posiluje pokožku, utahuje konturu, má tonizující účinek.
 • "Sea Winds Rose" s výtahem z Damaškové růže eliminuje viditelné nepravidelnosti a nedokonalosti na obličeji, eliminuje nadměrné otok.
 • "Afroditin úsměv" s lněným olejem a chitosanem. Navrženo pro nasolabiální zónu, zklidňuje podráždění a urychluje regenerační procesy.

Osvětlení

 • „Jantarový vítr“ s výtažky z meduňky a řebříčku. Kromě bělícího účinku, maska ​​kompenzuje nedostatek imunity, odstraňuje toxiny z epidermis, zmírňuje příznaky únavy.
 • „Sea Passion“ s kyselinou alginovou. Určeno pro výstřih. Má utahující účinek, zároveň eliminuje stáří pigmentace a další známky vadnutí.
 • Sea Queen s Tea Tree a citronové esenciální oleje snížit velikost žil pavouků, bělení a zklidňuje podráždění.

Čištění

 • "Crystal Wind Spray" s papája. Exfoliovaná maska ​​jemně obnovuje pokožku, blokuje tvorbu tukových buněk.
 • Ostrov pokladů s olejem tea tree a extraktem vrby zklidňuje podráždění, odstraňuje akné a černé skvrny.
 • Mořský vánek s borůvkami a vitamínem C léčí růžovku, odstraňuje zarudnutí, posiluje stěny cév.
 • "Hudba moře" s papája a ananasem. To je jak maska, tak peeling. Opatrně odstraňuje odumřelé kůže, obnovuje dermis. Papája má antioxidační účinek, zabraňuje stárnutí. Ananas zjemňuje a pečuje o citlivou pokožku.

Nutriční

 • Maska Aquilona s mořskou solí a minerály eliminuje toxiny a strusky, zlepšuje pleť. Lze ji použít jak v mladém věku, tak i ve zralém věku.
 • "Píseň sedmi moří" s extraktem ženšenu. Tato záchrana pro obyvatele metropole - chrání před suchem, znečištěním plynu a dalšími škodlivými faktory. Nástroj napíná póry, nedokonalosti v úrovni, stimuluje tvorbu vlastního kolagenu.

Jak správně používat tyto masky najdete ve videu níže.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky