Alginátová maska ​​Faberlic

Alginátová maska ​​Faberlic

Kosmetický trh nám každoročně nabízí stále více vyspělých novinek pro péči o obličej a tělo. Jedním z těchto nových produktů byla alginátová maska, které se podařilo získat srdce obrovského množství dívek. Faberlic také nezůstal stranou a vydal svou vlastní linii alginátových masek "Expert", která shromáždila obrovské množství pozitivní zpětné vazby.

Co to je?

Hlavní složkou tohoto kosmetického přípravku je alginát sodný. V laboratorních studiích vědci zjistili, že mají vlastnosti proti stárnutí. Poté se komponenta začala používat v kosmetologii, vaření a dalších oborech. Alginát sodný nejenže omlazuje, ale také hydratuje, vyživuje, vyhlazuje a vyživuje pokožku nezbytnými minerály a vitamíny.

Nástroj má neuvěřitelně pozitivní vliv na pokožku obličeje.

Užitečné látky hluboce vyživují epidermis, akné a další vyrážky se stávají méně patrnými a s týdenním užíváním zcela zmizí kvůli skutečnosti, že všechny toxiny jsou kresleny zevnitř. Pigmentace je zbarvená a kůže získává neviditelnou ochranu, aby se v budoucnu vyhnula problémům. Póry, a vzhledem k tomu, že maska ​​pomáhá zlepšit zásobování krví, vrásky se postupně začínají vyhlazovat a malé zmizí úplně. Pevnost a pružnost pleti se postupně zvyšuje, díky čemuž vypadá mnohem čerstvěji a mladší.

Vlastnosti

Produkt od této značky má významný rozdíl od ostatních. Jestliže masky od jiných značek jsou původně prodávány ve formě prášků a jsou zředěny vodou, se kterými má mnoho problémů v důsledku hrudek, které se tvoří, pak je Exelior okamžitě k dispozici v hotové formě a má obal ve formě trubek. To je velká výhoda pro kosmetiku tohoto typu, protože nevyžaduje žádné další akce nebo pokrmy pro chov.

Všechny prostředky jsou v jedné plastové trubičce s otočným víkem, což je dostačující pro jednu aplikaci, díky které je velmi pohodlné dávkovat obsah a vzít masku na cesty. Stačí jen hodit trubku do kufru a to je vše, nepotřebujete žádné další nádobí, a co je nejdůležitější, čas na zředění masky. Společnost se starala o to, aby šetřila náš čas, který někdy nestačí k dobrému spánku.

Alginátové kompresní výrobky Faberlic jsou čtyř typů, z nichž každý zvažujeme v tomto článku. Každý z nich má dobrou konzistenci a tloušťku, příjemnou vůni, a co je nejdůležitější - viditelný efekt je patrný ihned po první aplikaci. To je také velká výhoda výrobku, protože pomáhá osvěžit a zlepšit stav obličeje za pouhých půl hodiny bez jakýchkoliv dalších postupů.

Vzhledem k různorodosti sortimentu si každá dívka a žena budou moci vybrat vhodný a vhodný nástroj pro ni.

Způsob použití

Před použitím masky musíte vyčistit obličej. Potom produkt vytlačte z trubičky, rozložte na obličej a nastříkejte ho sprejem, který jej upevní. Mělo by být opatrné, aby se nedostalo do očí, takže výrobce doporučuje zakrýt bavlněné podložky.

"Energie vitamínů"

V tomto případě název produktu mluví sám za sebe. Obsahuje komplex vitamínů C, B3 a E nezbytných pro kůži, maska ​​dokonale tóny, přispívá k obnově ochranné funkce kůže a omlazení.Minerály, které tvoří produkt, stimulují přirozenou produkci kolagenu, pomáhají epidermis udržovat požadovanou úroveň vlhkosti a pružnější a pružnější.

Tento nástroj je ideální pro obyvatele velkých měst, protože vyživuje pokožku vitamíny a osvěžuje obličej, čímž je vzhled zdravější, hydratovaný a hladký.

"Matování"

Tento výrobek je určen pro mastnou a problémovou pokožku. Jeho hlavní složkou je Acnet, který má protizánětlivé vlastnosti, stejně jako seboregulační a hojivý účinek. Maska tak dokonale zvládá různé druhy zánětu, odstranění černých skvrn, odstranění zarudnutí a úpravu mazových žláz v kůži. Rovněž dokonale spáruje a zjemňuje tón obličeje. Při matování kůže nepřesušuje, ale udržuje si vlhkost, kterou potřebuje uvnitř.

"Zvedání"

Tento nástroj je navržen pro okamžitou akci, dokonale napíná, simuluje kontury obličeje, zlepšuje pružnost pokožky. Obsahuje peptidy, které pomáhají posilovat a tónovat pokožku. Tento nástroj je ideální pro ženy nad čtyřicet, které začaly ztrácet svůj tón a kontury obličeje. Účinek aplikace je viditelný okamžitě: vrásky jsou vyhlazené, pokožka se zpřísňuje a zjemňuje.

"Hladký tón"

Tento nástroj je určen pro náchylnost k pigmentaci. To dává obličeju svěží vzhled a hladkost, a vyrovná jeho tón, jak název napovídá. Semiwhite složka pomáhá nejen zlepšit pleť, ale také chrání před prvními známkami stárnutí. Maska zvládá zarudnutí a různé záněty. Maska zlepšuje krevní oběh, což přispívá k vyhlazení malých vrásek.

Sprej

Sprej je navíc k maskám, ale musíte si je zakoupit odděleně od nich. Pomáhá nástroji přilnout k obličeji a aktivuje užitečné komponenty. Naneste rovnoměrně a vyhněte se kontaktu s očima.

Recenze

Recenze těchto masek jsou velmi pozitivní. Dívky jsou spokojeny s pohodlím jejich použití a zbytečným zředěním prášku v oddělené nádobě.

Tam je také vynikající účinek, popřel prostředky na obličeji. Kůže se stává napjatou, hladkou, tón vyhlazuje a vrásky jsou vyhlazené.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky