Oční maska

Oční maska

Zóna očních víček je velmi zranitelná. Je náchylná k vráskám. Vedete-li aktivní životní styl, hodně pracujete, spíte jen velmi málo, pak je možné, že se pod očima objeví vzhled pytlů a modřin. V článku budeme hovořit o tom, jak se zbavit všech výše zmíněných negativních projevů, aby pohled zářil zdravím a krásou.

Vlastnosti

Stojí za zmínku, že struktura kůže kolem očí se vyznačuje absencí tuku a svalů. Proto se v této oblasti obličeje začínají objevovat první vrásky. Pokud se nebudete uchýlit k drastickým opatřením, situace může být každoročně zhoršena. Masky pro pokožku kolem očí vám pomohou znovu sebedůvěru, cítit se přitažlivou a okouzlující. Mezi hlavní rysy tohoto kosmetického postupu patří:

 • Dostupnost Můžete si zakoupit složky, které jsou nezbytné pro výrobu masek v každém obchodě a kdykoliv.
 • Úspory. Nyní nebudete muset navštěvovat drahé salóny a nechat tam všechny své úspory. Můžete si udělat kosmetický přípravek doma. Takový proces bude příjemný i jednoduchý. Budete přesně vědět, co je ve složení látky, a také se ujistěte, že produkt je účinný.
 • Máte-li první věkové změny v očních víčkách, pak je nutné podniknout okamžitou akci. Pokud používáte pravidelnou vhodnou péči, můžete vidět účinnost každého nástroje.
 • Pro dosažení maximálního efektu je důležité striktně dodržovat recept na každou masku. Teprve pak můžete vidět pozitivní výsledek.
 • Složení této kosmetické látky zahrnuje pouze přírodní složky. To umožní, aby se vaše dermis stala čerstvou, zdravou, zbavila se nemocí.
 • Skvělá nálada. Když cítíte účinnost léku, pak se budete cítit sebejistě a atraktivně.

Měli byste také pamatovat na základní pravidla pro aplikaci látky:

 • Před provedením takového postupu, očistěte obličej a oči před nečistotami a make-upem. Pre derma je třeba parit. To se provádí tak, že všechny živiny rychle jednat, a vidíte pozitivní výsledek.
 • Zvláštní roli hraje doba aplikace masky.. Doporučuje se to provést hodinu před spaním. Tato mezera bude nejpříznivější. Všechny stopové prvky za noc mohou být účinně absorbovány. Ráno můžete cítit lehkost a hladkost kůže.
 • Než provedete postup, stojí za to testovat lék na přítomnost alergických reakcí. To je poměrně důležitý bod, který by neměl být přehlížen. Vaše bezpečnost a vaše zdraví bude záviset především na vás.
 • Aplikujte látku velmi pečlivě, Udělejte si čas Je nemožné, aby se hmota dostala do kontaktu s očima.
 • Maximální doba, po kterou může být produkt na dermis obličeje - ne více než třicet minut. Během této doby mohou mít všechny důležité stopové prvky příznivý vliv na organismus.
 • Po zákroku stojí za to umýt celý obsah masky teplou vodou, otřete pokožku krémem, aplikujte obvyklý krém na péči o pleť.
 • A ještě jedno důležité pravidlo. Pomalu masky, pečlivě promíchejte všechny ingredience. Zapomeňte na domácí práce.

Stojí za zmínku, že pozitivní účinek jakéhokoliv postupu bude pouze při pravidelném používání kosmetického přípravku. Proveďte masku alespoň dvakrát týdně. Je také důležité vybrat správné přírodní produkty. Pomohou zajistit zvedací účinek, odstraní opuch.

Odrůdy

Doma si můžete vytvořit celou řadu kosmetických produktů. Stačí se jen rozhodnout, jaký efekt chcete získat. Mezi hlavní složky patří:

 • Kopr, kořen petržele;

 • Různé odrůdy čaje;

 • Jakékoliv mléčné výrobky. Může to být zakysaná smetana, tvaroh, smetana a další;

 • Mezi zeleninou často používané brambory, cuketa, okurka;

 • Účinné kosmetické přípravky s přírodními oleji;

 • Skvělý doplněk k nástroji je heřmánek., měsíček, šalvěj, aloe, březové pupeny a další.

Mezi všechny masky jsou velmi populární zvlhčovače. Jsou vhodné pro každodenní použití, pomohou vaší pokožce, aby se stala čerstvější a pružnější. Existují také různé další možnosti: pára, chlazení, výživný, zlato, oteplování, pro suchou pokožku, bělení, obnovení, únava, noc, opuch. Nejprve musíte pochopit, jaký problém se chcete zbavit, a pak použít vybraný recept.

Pamatujte si, že použití těchto kosmetických prostředků, nejen zlepšit stav kůže, ale také obnovit víčka a řasy.

7 foto

Pro omlazení

Zvláštní pozornost by měla být věnována kosmetickým přípravkům pro omlazení. Umožňují vám dát pružnost pokožky, odstranit vrásky, vytvořit dobrou náladu. Po 30 letech se v těle již nevyrábí kolagen ve správném množství. Kůže ztrácí vlhkost. Výsledkem jsou jemné vrásky. Pokud neprovedete patřičná opatření, pak ve 40, 50 letech bude pro vás ještě obtížnější obnovit svou přirozenou krásu.

Je důležité odstranit nebo vyhladit negativní momenty pomocí masky proti nohám vrána a jiných podobných kosmetických výrobků. Pokud se rozhodnete pečlivě postarat o svou krásu a zdraví, měli byste hledat recepty na masky, které jsou vytvořeny pro dermis kolem očí před 40. rokem věku. Jinak může látka jednoduše poškodit a urychlit proces stárnutí. Musím říct, jak to ovlivní vzhled.

Je nutné vybrat takové léky, které mají mírný liftingový účinek.

Za účelem zpřísnění dermis v této oblasti můžete vytvořit syrové bramborové masky. Stojí za to sekání. Smíchejte jednu polévkovou lžíci této směsi s půl lžičky kopru nebo petrželky. Vše by mělo být důkladně promícháno. Místo syrových brambor můžete použít bramborovou kaší bez soli.

Existuje další recept na vrásky na obličeji. Vezměte si máslo, roztavte ho. Bude to dost lžíce. Nyní přidejte jednu lžičku banánového pyré. Aby hmota měla hustou konzistenci, přidejte pšeničnou mouku. Tento nástroj používejte okamžitě, jinak se složky změní na černou.

Složení

Kůže očních víček je velmi citlivá. Proto musí masky také obsahovat jemné složky. Stojí za to připomenout, že je lepší aplikovat lék pomocí gázy. To může být smýt teplou čistou vodou nebo odvar z rostlinných bylin. Je lepší udělat vždy nový nástroj.

Všechny ingredience musí být čerstvé.

Takže složení léku může zahrnovat kyselina alginová. Tato maska ​​má spoustu vitamínů a minerálů, stejně jako živin. Mrazí, tvoří film na dermis, vyplní všechny mimické vrásky, dokonale napne dermis. Můžete si všimnout efektu zvedání. Takový nástroj si můžete koupit v každé lékárně. Je to prášek / gel. Gel může být aplikován okamžitě, ale prášek musí být nejprve rozpuštěn ve vodě. Dbejte na trvanlivost.

Stojí za zmínku, že alginátové činidlo je bezpečné pro použití doma. Lze jej snadno aplikovat a snadno odstranit. Můžete mít další látky s sebou hned, jako je obličejový krém, který je třeba zvlhčit dermis po zákroku. Směs můžete smíchat s vitamínovými komplexy, bylinami a vytvořit požadovaný efekt.

Tato látka účinně odstraní toxiny, zvlhčí pokožku, nasytí ji užitečnými látkami, zmírní záněty a podráždění, rozloží tuky a obnoví ochrannou funkci.

Jsou zvláštní turmalínová oční maska. Obsahuje magnety a krystaly turmalínu. Při pravidelném používání výrobku můžete cítit lehkost a krásu. Tento nástroj pomůže vyrovnat se s taškami pod očima, stejně jako jemné vrásky a stárnutí. Musíte takovou látku pouze dvakrát denně zavést. Neměli byste ji však používat, pokud máte poškození kůže, vysoké horečky, přítomnost alergických reakcí.

Složení kosmetické látky může zahrnovat žraločí olej. Má léčivé účinky. Tato látka obsahuje mnoho různých vitaminů (A, E, D a další), má regenerační účinek, vyživuje a hydratuje dermis, je účinná proti otoku, tmavým kruhům a vráskám. Mnoho žen již ocenilo pozitivní vlastnosti produktu.

Mnohé kosmetické výrobky mají ve svém složení a glycerinu. Je to chemická látka ve formě bezbarvé, viskózní kapaliny. Tato složka pomáhá živinám aktivně a hluboce proniknout do vrstev dermis, hydratuje a vyživuje. V kombinaci se smetanou bude mít omlazující účinek, bojovat proti mimickým vráskám, dotáhnout kůži obličeje.

Častou složkou je také aloe. Pomáhá zvlhčovat, dezinfikovat pokožku, odstraňuje zánětlivé procesy, obnovuje buněčný metabolismus, podporuje regeneraci dermis. Tato složka je dobře vstřebávána, stimuluje tvorbu kolagenu. Rostlinná šťáva dokonale odstraňuje vrásky kolem očí.

Složení kosmetického výrobku tak může obsahovat zcela odlišné složky. Můžete si vybrat masku, která se vám líbí, a aplikovat ji podle receptu.

Výrobci

Moderní výrobci prezentují řadu kosmetických přípravků, které pomohou zvládnout tento problém, včetně masek. Budete si moci vybrat, co vám nejlépe vyhovuje nebo se vám líbí. Zvažte hlavní známé společnosti a jejich produkty:

 • Megrhythm

Japonské oční masky mají pozitivní hodnocení. Pomohou zmírnit únavu, otok, oddechnou oči. Zvláště relevantní parní masky. Pomáhají oku relaxovat, zapomínají na stres a napětí. Nepostradatelný takový nástroj bude pro všechny cestovatele. Pomůže vám svěží, odpočinkový a radostný vzhled.

Princip jeho fungování je poměrně jednoduchý. Maska je v kontaktu s dermis a zahřívá se na teplotu vhodnou pro lidské tělo. V tomto bodě dochází ke zvýšení krevního oběhu, cirkulaci kyslíku. To má příznivý vliv na oblast kolem očí. Vrásky, otok zmizí, kůže přichází na tón.

Příjemným okamžikem je, že celý proces je doprovázen příjemnou vůní bylin. Mají příznivý vliv na nervový systém. Po takové lázeňské léčbě se budete cítit nejlépe. Je pozoruhodné, že takový nástroj lze použít několikrát denně.

 • Mary kay

Tento výrobce vyrábí účinné produkty, které vám pomohou zmírnit únavu, znovu se cítit atraktivní a úspěšný. Můžete si koupit gelový výrobek, který se snadno aplikuje doma. Můžete zakoupit možnosti s různými přísadami. Látka pomůže zvýšit krevní oběh, zpřísnit volnou kůži, zpomalit proces stárnutí. Pokud bude lék obsahovat rostlinné extrakty.

Můžete cítit tón, pružnost dermis. Hlavním účinkem takové látky je ochlazování kůže.

Před prováděním procedury je nutné výrobek umístit na několik minut do chladničky.

Opakovaně použitelná maska ​​vhodná pro jakýkoliv typ pleti.Pokud máte suchou dermu, je lepší použít zvlhčující prostředek, pokud je mastný - sušení. Je lepší používat takový kosmetický přípravek jednou za tři dny. Jako výsledek, můžete zmírnit únavu, zarudnutí, dotáhnout dermis, aby vrásky méně patrné.

 • Krytí očí

Tato opakovaně použitelná maska ​​je umístěna na dermis obličeje v oblasti očí. Díky pružnosti může mít nástroj anatomický tvar tváře. Lze použít jak horké, tak i studené. Vše záleží na tom, jaký cíl si stanovíte: tónovat svaly nebo relaxovat. Výhodou tohoto výrobku je, že jej lze kdykoliv zakoupit a použít v domácnosti.

Pravidelné užívání látky pomůže zmírnit otoky, únavu, zarudnutí, stres, hematom, eliminuje vrásky. Můžete ji aplikovat během dne, osvěžit obličej, odstranit stres a negativní emoce. Stačí držet po dobu 10-15 minut a uvidíte tmavé kruhy zmizí, otok.

 • Sisley

Expresní maska ​​pomáhá zvlhčit dermis v krátké době, zbavit se stop únavy. Vrásky budou méně patrné, kůže bude hladká, otok zmizí. Pomáhá k posilování ochranných funkcí těla. S lehkou texturou zanechává kosmetický přípravek požadovaný film, který prodlužuje jeho působení.

Složení léku zahrnuto pouze účinné látky, rostlinné složky, vitamíny, prospěšné stopové prvky. Aplikujte látku na víčka a nechte působit deset minut. Zbytky by měly být blotovány ubrouskem, ne oplachováním. Na očištěnou pleť je nutné aplikovat ráno nebo večer.

Ženy také oceňují čínské výrobky. Můžete si vybrat masku, která vám nejvíce vyhovuje.

Jak to udělat doma

Samozřejmě, pro ty, kteří nemají čas nebo nemají chuť, si můžete koupit masku slavné značky v obchodě. Ale ty dámy, které jsou zvyklé dělat všechno opatrně a nezávisle, budou moci v domě vytvořit účinné nástroje, které pomohou s urgentním problémem vyrovnat.

Takové prostředky nejsou budou vyžadovat velké finanční náklady, jsou poměrně bezpečné a někdy ještě účinnější než možnosti obchodu. Můžete vytvořit látku z kruhů pod očima, zvlhčit a vyživovat dermis, zvedání směsi. Nejlepší je provést takový kosmetický postup několik hodin před spaním, pak bude efektivnější.

Když dáte kompozici, měli byste relaxovat, zaujmout pohodlnou pozici a přemýšlet jen o příjemném a pozitivním. Nezapomeňte se postarat o krém po zákroku.

Například si můžete udělat masku modřiny sami. Vezměte med, brambory, okurku, tvaroh, kefír, mléko a petržel. To vše by mělo být důkladně promícháno a pomocí vatové vložky naneste na víčka. Držte po dobu 20-30 minut a směs opláchněte. Je třeba poznamenat, že pozitivní výsledek bude pouze v případě, že modřiny pod očima nejsou spojeny s patologií těla, ale jsou způsobeny přepracováním, stresem, nedostatkem spánku.

Recepty

Tam jsou také další recepty, které vám pomohou vypadat svěží a atraktivní. Například kurkuma maska. Pomůže účinně se zbavit tmavých kruhů. Vezměte jednu čajovou lžičku kurkumapůl lžičky rajče, jedna polévková lžíce citrusové šťávytolik cizrna mouky. Všechny složky důkladně promíchejte mixérem. Uložení znamená náklady na očištěnou kůži. Držte dvacet minut, pak opláchněte teplou vodou. Tento postup opakujte třikrát týdně.

Tato maska, přes rozdíly ve vaření, má své fanoušky.

Zde je další zajímavý recept. Budete potřebovat čerstvé brambory, které by měly být strouhány (jedna polévková lžíce). Vezměte lžičku mouky, dvě čajové lžičky mléka. Celá kompozice by měla být dobře promíchaná. Naneste na víčka patnáct minut. Při běžném používání bude výsledek viditelný.

Chcete-li se zbavit vrásek, tam je želatinózní postup. Stojí za to vzít jednu polévkovou lžíci želatinadvě lžíce mléka, Vitamin A a E čtyři kapky. Želatina nalije teplé mléko a nechá se nabobtnat. Poté přidejte všechny ostatní složky. Míchejte celou směs. Aplikujte na vrásky kolem očí silnou vrstvou. Zvláštní pozornost věnujte husím nohám. Vyčkejte, až směs ztvrdne, ale nedovolte, aby kůže utáhla. Pak je nutné promýt celou konzistenci. Při pravidelném používání budete pozorovat pozitivní výsledek.

Avokádový lék pomůže dokonale zvlhčit vaše dermis. Stojí za to vzít tři čajové lžičky bramborová kaše, přidejte tolik medu. Tato směs bude mít hydratační a vyživující vlastnosti. Pokud jste alergický na med, může být nahrazen tvarohem. Po 15 minutách naneste celou kompozici na dermis, opláchněte vodou.

Považuje se za účinnou a okurkovou masku. To obnoví dermis, aby bylo zářivé zdraví a krásu, omlazení kůže, zmírnit zánět. Tam je také mnoho jiných účinných receptů: od řasy, od škrobu, od petrželky, s sodou, od žloutku, od banana. Zpočátku byste měli rozhodnout, jaký účinek chcete dosáhnout. Poté můžete vybrat požadovaný recept.

Pamatujte, že nejlepší lék je bezpečný. Nezapomeňte zkontrolovat před použitím svého léku vaše tělo na alergické reakce. Na kůži naneste trochu látky. Pokud po nějaké době nevidíte negativní reakci, pak může být látka použita.

Níže jsou uvedeny některé další recepty.

Recenze

Mezi četnými recenzemi veletrhu sex si všimněte účinnosti a efektivity tohoto kosmetického přípravku. Budete mít možnost se doma zbavit vrásek, učinit pokožku pružnější, svěží a napnutou. Při pravidelném používání dívek si všimněte, že redukované kruhy pod očima, otok, obličej se opírá.

Všimněte si uživatelů a dostupné ceny finančních prostředků. Můžete si koupit všechny komponenty za rozumnou cenu, aniž byste utratili veškerý rodinný kapitál. Nyní nemusíte chodit do drahých salonů. Kosmetický postup lze snadno a snadno provádět přímo doma. Důležité je pouze důsledně dodržovat recepty.

Mnoho žen si všimne, že když se takový postup provádí, nálada se zlepšuje sama. Budete se cítit sebejistě, přitažlivě a v pohodě.

Uvažovali jsme tedy o hlavních možnostech očních masek. Nyní si můžete vybrat recept, který byl pro dosažení vašich cílů nejatraktivnější. Pamatujte, že je důležité koupit pouze čerstvé suroviny. Při výrobě kosmetiky, postupujte podle receptu jasně získat pozitivní výsledek. Nechte svou tvář nýtovat nadšenými pohledy druhých.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky