Vlasová maska ​​s arganovým olejem

Vlasová maska ​​s arganovým olejem

Svěží dlouhé vlasy - karta všech sebeúctyhodných dam. To prostě nedělá perfektní podlahu, aby vaše vlasy v dobrém stavu! Jedná se o hodiny strávené používáním pleťových vod a maskováním, experimentováním s různými značkami, používáním nových receptů. To vše může trvat obrovské množství peněz a úsilí. Samozřejmě to stojí za to, protože muži jsou snadno okouzleni krásnými dlouhými ženskými vlasy, ale jen ženy vědí, co stojí za to vytvořit a udržet takovou krásu.

Vlasy vyžadují každodenní péči, měly by být nejen čisté a hedvábné, ale také zdravé a silné. Je zde jeden úžasný nástroj určený k řešení těchto problémů - je to arganový olej.

V drsných podmínkách rozsáhlých pouští severní Afriky rostou arganové stromy, které uchovávají skutečné poklady. Naučili se přežít tisíce let.

Jedná se o speciální produkt, který má úžasné vlastnosti a je jedním z nejelitnějších produktů péče o vlasy a zároveň nejdražší a vysoce kvalitní rostlinný olej na světě.

Používá se v léčebných a kosmetických přípravcích a díky svým zázračným vlastnostem je vážně stylizován s elixírem mládeže.

Získává se vytlačením jader z plodů rostoucích na stromě. Tyto stromy rostou výhradně v Maroku. Plody nejsou jedlé, vypadají jako švestky, ale extrémně hořké chuti. To je cenné a drahé z objektivních důvodů. Faktem je, že kvůli horkému klimatu a suché půdě nese arganový strom ovoce pouze jednou za dva roky.

Ovoce se sklízí ručně. Lisování extraktu je také tvrdá práce, kosti ovoce jsou rozdrceny kladivem a ze sto kilogramů semen se neuvolní více než dva kilogramy suroviny.

Tam je olej pro kosmetické účely. Má světlý odstín a nemá zápach. Tam je jídlo, je tmavé s bohatou vůní, která získává v procesu pražení. Jeho použití snižuje množství cholesterolu v těle. Čistý arganový extrakt je poměrně drahý.

Upozorňujeme, že skutečný arganový olej se vyrábí pouze v Maroku. Pokud je balíček výrobcem z jiné země, pak s vysokou pravděpodobností máte padělek. Chtěl bych také poznamenat, že doba použitelnosti nesmí překročit dva roky, a to ani v případě, že se v produktu používají konzervační látky. Barva není hlavním ukazatelem kvality. Zkažený výrobek může být rozpoznán jeho nepříjemným zápachem.

V dnešní době je vidět ve složení různých balzámů, obličejových masek, mýdla, krémů, ošetření pleti a zlepšení celkového zdraví těla. Výrobci se již dlouho dozvěděli o svých úžasných vlastnostech a přidali je do různých kosmetických produktů.

Ale hlavně dobře se olej vyrovná s péčí o vlasy:

 • Dokonale hydratuje a vyživuje.
 • Obnovuje poškozené vlasy.
 • Udržuje účes ve vlhké atmosféře.
 • Posiluje vlasy a činí ji měkkou a lesklou
 • Vytváří film, který chrání před škodlivými účinky slunce.
 • Pozitivní vliv na pokožku hlavy, omlazuje ji a pomáhá odstraňovat lupy.
 • Zvyšuje růst vlasů a snižuje vypadávání vlasů
 • Obnovuje zdravý vzhled a krásu vlasů.

Aplikace

Pro problematické slabé vlasy by měl být olej aplikován na mokré vlasy ihned po sprše nebo vany, jak je znázorněno na videu.

Stačí jen jedna čajová lžička oleje. Uchopte nějakou látku pomocí prstů a rovnoměrně ji odtrhněte od kořenů ke špičkám. Pak je můžete rozčesat. Zpočátku vypadají vlasy pokryté mastným povlakem, ale olej se velmi rychle vstřebá a vlasy budou měkké a hladké.

Pokud je poškození vlasové linie příliš významné, udělejte masku s arganovým olejem: do kořenů rozetřete dvě polévkové lžíce oleje a namažte ji, jak bylo napsáno výše.

Můžete ji smíchat s ricinovým a lopuchovým olejem. Po tom, zabalte je s filmem z polyethylenu na noc, a ráno, umyjte olej a umyjte si vlasy.

Totéž by se mělo udělat, když chcete ochránit vlasy před škodlivými účinky UV záření. Dejte si ji na hlavu, než ji umyjete, asi půl hodiny, můžete také zabalit s filmem pro lepší efekt, a kravatu ručník na vrcholu. Po tom, stačí si umýt vlasy šamponem. Udělejte to samé, pokud chcete zabránit vypadávání vlasů a zlepšit jejich růst, zbavit se lupů. Po umytí oleje, umyjte si vlasy šamponem, po deseti až dvaceti minutách opět omyjte šamponem a pak balzámem.

Pro dosažení udržitelného výsledku je nutné opakovat postup aplikace oleje jednou nebo dvakrát týdně po dobu dvou až tří měsíců. Olej nahrazuje použití různých vlasových kondicionérů a zvládá své úkoly mnohem efektivněji.

Pamatujte si, jak a kdy použít arganový olej:

 • Chcete-li vyživit vlasy po celé délce, aplikujte je před praním.
 • Pro zvýšení efektu masky - před použitím naneste olej.
 • Chránit vlasy od sucha - vyfouknout a curling;
 • Pro dosažení zářivého vzhledu - se stylem.
 • Můžete také použít tento léčivý elixír na kůži, vyhnout se poškozeným oblastem. To ji zvlhčí a omladí, a to je nezbytné v městských podmínkách, s jejich agresivním vnějším prostředím.
 • Také jeho použití zvětší délku řas, oni stanou se tmavější a tlustší.

Přiměřená cena

Vyznačuje se přírodními antioxidanty, které zabraňují zánětu kůže, zmírňují případné otoky, urychlují proces hojení otlaků a otěrů, umožňují omladit pokožku a zpomalit proces stárnutí. Kromě toho stojí za zmínku, že obsahuje unikátní složku skvalenu, která zabraňuje rakovině kůže! Z vědeckého hlediska kyseliny chránící buňky chrání buňky před dehydratací. Velké množství speciálních proteinů vytváří molekulární strukturu, která téměř okamžitě utáhne kůži.

Arganový olej obnovuje pokožku a odstraňuje strie, léčí popáleniny a popraskání, může být také použit k masáži, má velký vliv na bolavé klouby.

Uživatelé dávají k tomuto nástroji pouze pozitivní zpětnou vazbu. Nejoblíbenější a vysoce kvalitní je produktová řada společnosti Eveline. Ženy si všimnou, že po aplikaci se vlasy staly více poslušné a měkké, stejně jako silné. Zvýšený růst vlasů. Účinnost masky s arganovým olejem a skutečnost, že může být kombinována s jinými oleji, stejně jako skutečnost, že na jednu masku stačí pouze několik kapek.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky