Moderní barvy gelový lak na nehty v zimě a na podzim

Moderní barvy gelový lak na nehty v zimě a na podzim

Gel Polish dává dívce možnost zapomenout na korekci manikúry na několik týdnů. Dobrý mistr si nejen namaloval nehty v oblíbené barvě klienta, ale také vypráví o módních trendech sezóny. Vysvětlí, jaký druh nehtu je hlavním proudem, jaký je nejlepší způsob, jak ozdobit manikúru, aby nevypadala hloupě, jak způsobovat nadšené mužské pohledy a závistivé ženy. Je-li tvar nehtů poměrně stabilní, pak se móda pro aktuální barvu gelu mění každou sezónu: pádlo-léto a podzim-zima.

Jak si vybrat odstín

Význam barevného řešení záleží nejen na módě, sezóně, ale také na vašem typu barev. Typy studených barev (léto i zima) nebudou zahřáté odstíny, přidají na kůži rukou žloutnutí. Teplé tsvetotipam (jarní a podzimní) studené odstíny dávají rukou modravou senilní barvu.

Mistři manikúry mají základní pravidlo týkající se výběru barev pro lakování nehtů na podzim a v zimě. V této sezoně jsou přípustné velmi jasné barvy, které vypadají z místa v létě a někdy i vulgární: šarlatové, třešňové, modré, fialové a dokonce i černé - všechny těžké a hluboké barvy spojené s večerním líčením a nádhernými tkaninami. A, samozřejmě, nezapomeňte na skutečnost, že "studené" dívky potřebují vybrat laky s modrým podtónem, a "teplé" se žlutou.

Pravidla existují, aby je rozbila, a v této sezoně zasáhne podzim-zima všechny pastelové odstíny: levandule, smetana, tyrkysová, růžová, modrá, fialová, světle zelená. Je pravda, že jejich volba je vážně omezena délkou nehtové desky a rostoucí hranou.

Poměr barvy a délky

Pokud jsou vaše nehty krátké, pak víte, že tmavě lesklé barvy, které vizuálně prodlouží nehtovou desku a dodají vašim prstům eleganci, budou na ně působit efektivněji. Můžete také bezpečně "nosit" kovové, "sklo" a "craquelure" (popraskané zemní efekt).

Středně dlouhé nehty vyberte jakoukoliv barvu laku, s výjimkou „nahého“ a ozdobte ji pískovým efektem, holografickým, zrcadlovým povlakem. To je nejvhodnější délka nehtů, protože neomezuje jeho majitele při výběru barev.

Ti, kteří nosí dlouhé nehty, i v období podzim-zima stojí za to vzdát se jasných barev, protože na rukou vypadají vulgárně a nejsou vhodné pro každodenní nošení. Majitelé dlouhých nehtů (delší než polovina nehtové desky) se hodí pouze na pastelové odstíny.

Swarthy dámy V této sezóně se nedoporučuje používat světlé laky, i když to délka nechtu dovolí. Faktem je, že v tomto případě dochází k ostrému přechodu mezi pastelově růžovým nebo levandulovým lakem a načervenalým povrchem kůže. Aby lak vypadal slušně, musíte mít dokonalý tvar nehtu a bezchybně aplikovat nátěr.

Design

Kromě standardních základních pravidel existují sezónní trendy, které nejsou relevantní déle než jeden rok. Například v podzimním a zimním období letošního roku jsou nehty v trendu co nejblíže přirozeným. To znamená, že dlouhé a klyuvoobraznogo tvar jsou v minulosti, je čas na nehty, jejichž délka není větší než 2-3 mm, a tvar je nejlepší ovál nebo mandlový tvar. Faktem je, že se jedná o nejpraktičtější délku, se kterou se žena nebude muset vzdát manikúry ani běžných domácích prací, které jsou nepohodlné s dlouhými nehty.

Tato sezóna je stále relevantní "měsíc" manikúra. Takže zdobené ruce ve starověkém Řecku, opouštět nehty díra není malovaná přes.V této sezóně se manikúra Měsíce změnila a je považována za účinný způsob, jak tímto způsobem ozdobit prsty tímto způsobem: díra a okraj nehtové desky v jedné barvě a samotný hřebík v jiném. Další možností pro manikúru je inverze barev na prstenci.

Po dlouhou dobu, hit období byl monotónní krytina všech prstů, kromě prstů prstenu. To bylo dovoleno dělat kreslení nebo ozdobit to s kamínky. Nejdůležitějším doplňkem je také barva špiček nehtů v barvě laku prstence.

Soudě podle analýzy módních trendů, ombre (gradient) vydrží na vrcholu popularity pro další dvě nebo tři sezónyZvláště módní bude kombinace černo-červená, modrofialová a růžovo-modrá.

Chcete-li si vybrat samostatný barevný gel pro každý prst, pak zvolit barvu, nezačínejte z doplňkových (doplňkových), ale z analogových nebo monochromatických kombinací.

To znamená, že je třeba dát barvu na prsty v pořadí, ve kterém jsou umístěny na barevném kole - tři vedle sebe a jejich odstíny, jedna barva a odstíny.

Dekorace na nehty

Tendence zdobit každý hřebík samostatným vzorem, strazikik, luk a nálepka je minulostí. Celá manikúra by neměla vyvolávat pocit hrubosti a „kolektivní farmy“. Kamínky jsou platné pouze v případě, že děláte manikúru na svatbu nebo na Nový rok.

Vynikající nová možnost by byla "efekt rosy"když pár středních prstů, již lakované, jsou aplikovány průhledné kapky gelu. Maximální efekt bude dosažen, pokud se v manikúru kombinují tmavě zelené a žlutooranžové odstíny napodobující „zlatý podzim“.

Nátěr "písek", jak je to možné v zimě. Lehké pískové vzory namalované na modrých nehtech vytvářejí pocit zimní nálady. Krása tohoto typu povlaku je, že můžete aplikovat vzor na všechny nehty, bude to stále vypadat vzdušně, aniž by přetížení vnímání detaily.

Krajkové vzory jsou také charakteristické pro zimu. Nezáleží na tom, zda jsou gelově leštěné nebo jsou opatřeny termo nálepkami. Barevnost samotného nehtu je stejná - modrá, fialová, vínová, třešňová. Ale barva "krajky" je lepší zvolit bílou nebo tři nebo čtyři odstíny světlejší než hlavní. Nevybírejte černou barvu, v této sezoně to není ve vysoké úctě.

Vánoční manikúra se vzorem vánočních stromků, kuliček, sněhuláků a sněhových vloček je přípustná pouze během samotné dovolené. I když máte chuť vytvořit si novoroční náladu dříve, omezte se na ne tak výrazné atributy nového roku.

Francouzská manikúra

Francouzská manikúra nikdy neztratí svůj význama naopak rozšiřuje své hranice a umožňuje použití nejen bílých a transparentních gelových polštářů, ale i naprosto neuvěřitelných barevných kombinací.

Novinkou módních trendů je malování bílých špiček nehtové desky v červené, modré, zelené. Na podzim je lepší zvolit květinový ornament a v zimě geometrický.

Aktualizace se týká také tvaru špičky, může být vyrobena nejen rovně, ale také trojúhelníková, vlnitá, klikatá, zaoblené hrany mohou být přivedeny i do otvoru na nehty. Jediné, co není dovoleno, je černý tip na přírodní nehty. Tento typ manikúry, ačkoli to bylo populární pro pár sezón, je nyní z módy.

Vzhledem k tomu, že na vrcholu přirozenosti a přirozenosti v manikúru, byly černé špičky vnímány jako špinavé nečisté nehty.

Máte-li přísný oblékání v práci, která neumožňuje nosit manikúru, která je příliš oko-lov, pak matný gel polský bude vynikající způsob, jak ven. Hlavní barva zhasne, čímž se sníží její jas, ale zároveň působí ušlechtile a působivě. To bude vypadat dobře měsíc nebo francouzská manikúra v kombinaci s lesklým základem laku na díru nebo špičku nehtu a matný povrch nehtové desky.

Nudná „nahá“ manikúra může být snadno přitažlivá, pokud nanesete tečkovaný ornament na lak na nehty se světlejším odstínem nebo analogovou barvou.

V nové sezóně manikúry podzim / zima:

  • pohybující se od lesklého půvabunadměrné zdobení krystalů s kamínky, různé vzory na každé nehtové desce a kontrastní kombinace barev;
  • experimentovat s tvarem a délkou nehtůpreferují nehty střední délky a přirozeného tvaru;
  • Vyberte si kryt gelový lak přírodní přírodní barvy nebo pastelové odstíny.

V tomto videu jsou prezentovány Módní barvy gel na nehty v zimě a na podzim.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky