Jak aplikovat lesk na gelový lak

Jak aplikovat lesk na gelový lak

Jak aplikovat třpytky na gelových lacích je otázka, že mnoho módních žen se ptá, kteří jsou připraveni experimentovat v umění nail. Třpyt je krásný, ale složitý materiál. Dává manikúru nejen brilanci a výraznost, ale i kouzlo. Krása, kterou třpyt dodává gelu, není tak jednoduchá. Manikúra, doplněná jiskrami, těžší odstranit z nehtové desky, zejména gelový lesk. Lesklé nehty se hodí nejen na párty, svatby, gala akce, ale i v každodenním životě.

Co jsou jiskry pro manikúru

Třpyt, nebo jiskry - úžasné šumivé mikročástice, které mohou proměnit jakoukoli manikúru na dovolenou. Chcete-li vytvořit takovou manikúru, stačí mít na ruce základnu laku, barevný lak a několik odstínů speciálních článků (malých, velkých, kulatých, čtvercových, podlouhlých). Jak dopadne dekor, záleží jen na fantazii. Jediná podmínka, která je důležitá pro dodržení - upevnění povrchové úpravy, jinak se jiskry rozpadnou. Na základnu je prostě nemožné vložit třpyt, vše musí být upevněno speciálním nátěrem.

Lak na nehty suchý Jedná se o brilantní prášek, který se používá k zakrytí celého nehtu nebo jeho části na šabloně. Nanášejí se na mokrý lak a lepí se na nátěr při jeho zasychání. Tím se dosáhne požadované stability manikúry. Není nutné na ně aplikovat fixační prostředek, i když v některých případech se to dělá. Takové třpytky přicházejí v různých velikostech a tvarech, někdy mohou být konfety, které se aplikují individuálně pinzetou, zatímco v nejmenším prášku můžete zcela nechat hřebík upustit.

Druhý typ znamená třpytky, které se mísí s tekutým čirým lakem. Prodávají se v lahvích jako normální lak na nehty a aplikují se na vysušený lak. Musí být aplikovány fixační v případě, že třpyt velké. Tekuté třpytky jsou obecně schopny poskytnout hustý povlak nebo jen vzácné blikání, které se liší velikostí a dokonce i ve formě brilantních inkluzí.

Kromě toho se jiskry na nehtech liší nejen typem uvolnění a způsobem jejich použití, ale také vzhledem. Mohou být různých velikostí: velmi malé, jako prach nebo velké - až jeden a půl milimetru. Také velké flitry mohou mít různé tvary: mohou být kulaté, obdélníkové, čtvercové, ve tvaru hvězdy, srdce. Třpyt se může lišit v barvě.

Pokud jste si vybrali tekuté třpytky na nehtech, pak by neměly být žádné problémy s jejich správným použitím.

Pokud jsou malé a husté, pak by měly být použity stejně jako běžný lak na nehty. Hlavní rozdíl od suchých flitrů spočívá v tom, že by měly být aplikovány přísně na vysušený lak základu. Takové třpytky mohou pokrýt celý hřebík nebo jen jeho část, nebo lze použít vzor. Mohou nastat problémy s použitím vzácných a velkých třpytů na nehtech.

Barevná paleta

Módní manikúra 2017 - geometrická se třpytkami, která se skládá z několika jasných barev. Lze provádět jak na průhledném, tak barevném základě, s použitím gelových leštidel nebo třpytivých, třpytivých a třpytivých výrobků. Pro milovníky klasiky vhodné monochromatické lesklé nátěry. Mezi nejvýznamnější odstíny flitrů v této sezóně - červená, zelená, zlatá, stříbrná, fialová, vínová, černá a smaragdová.

Jasné jiskry jistě převezmou vedení.Takový design může být nejen alternativou slavnostního umění, ale je také velmi populární v každodenním použití. Konstrukce konstrukce nehtů demonstruje, jak úplné pokrytí nehtových destiček a částečné. Flitry dokonale ladí s matným povrchem nehtu. Francouzská manikúra s jiskry vypadá jemně a luxusně. Současná paleta módního období je zlatá, stříbrná, modrá, černá, smaragdová, safírová, chrpy a ultramarínové flitry.

Technika krok za krokem

Technologie použití suchých třpytů není tak jednoduchá, jak se zdá. Abyste je mohli upevnit na nehty, musíte použít speciální fixační nebo jednoduchý transparentní lak.

Existuje několik možností použití suchých třpytů na nehty:

 • Je-li nutné pokrýt celou desku s nimi, vložte čerstvě natřený hřebík do nádoby se třpytkami a přitlačte druhým prstem na hřebík.
 • Pokud chcete vytvořit vzor na nehtu, můžete to udělat, pokud použijete transparentní lak na plochu stávajícího vzoru, rozlití třpytky nahoře, ale za předpokladu, že podkladová vrstva laku již byla vysušena.
 • Je poměrně obtížné vytvořit pomocí suchého třpytku hladký přechod od špičky nehtu pevně zakryté flitry k základně, na které je jen několik jisker. V tomto případě je nutné aplikovat třpytky úhledně a ve vrstvách, pohybující se od základny směrem k volnému okraji.
 • Někteří používají jiný způsob, jak opravit suché třpytky na nehtu. Glitter musí být smíchán s lakem zvoleného odstínu nebo transparentní v malé nádobě, a pak aplikován na nehty štětcem, jako běžný lak.

Je-li třpyt velký, pak musí být z nádoby vyjmuty pinzetou a položeny na požadovaných místech na nehtové desce, pokryté ještě neušušeným lakem. Existuje další možnost, jak aplikovat třpytky. K tomu je smíchejte s vodou nebo zafixujte mokrým kartáčkem. To není nejvhodnější způsob, takže ne každý má kvalitní manikúru s ním.

Pro pokrytí nehtů třpytkami budete potřebovat měkký kartáč. Získává potřebné množství volných flitrů a třepe se lehkým poklepáním na nezpracovanou silnou vrstvu gelu. Třpytky lze aplikovat jak na celý hřebík, tak na jeho jednotlivé části. Po nanesení lesklých částic se uschnou nehty, odstraní se zbytky písku, nanese se další vrstva laku.

Druhá možnost pro připevnění jisker je uvedena v postupné technice:

 • Na předem připravené nehty se nanese tenká vrstva základního gelu a suší se v lampě.
 • Zakryjeme vrstvou modelovacího gelu, sušíme lampou.
 • Na nehty se nanese gelový lesk s třpytkami. Používají se různé typy použití: na celý hřebík nebo na samostatnou sekci. Můžete také použít třpytky na obrázek nebo francouzskou manikúru.
 • Poslední vrstva gelu se aplikuje bez flitrů a suší se v lampě. S hřebíkem otřete lepivou vrstvu a lesklý povrch dokončí práci.

Pokud chcete na manikúru připevnit velké třpytky, nemusíte postupovat podle podrobných pokynů. Pro dekoraci použijte suché volné velké jiskry - ve vzhledu připomínají fragmenty drahých kamenů. Nanášejí se na předsušený hřebík pokrytý vrstvou laku nebo speciálního lepidla. Každý třpyt se vejde samostatně.

V klasické verzi francouzské manikúry poskytuje bílé lemování nehtu na krémovém nebo růžovém podkladu. Ale dnes se můžete vzdát nudné klasiky a diverzifikovat manikúru pomocí geometrie, jasných barev, dekorativních dekorativních prvků, perleťových drahokamů a kamenů, třpytů a dalších. Ve všech těchto rozmanitostech by měla být sledována hlavní koncepce služebního pláště - design špičky nehtu s dekorem a samotná základna - ve světle nebo v blízkosti přirozené barvy. Tvar nehtů může být standardní, čtvercový, zkosený, styletový.

Zajímavý design

V seznamu nejoblíbenějších designů zaujímá vedoucí pozici manikúra s jiskrami. Kromě toho, že vypadá jasně a působivě, je takové umění nail univerzální. Existuje mnoho různých variant manikúry s třpytkami, které jsou vhodné pro každou situaci. Šumivá manikúra je vhodná pro večírek, večírek, neděli, důležitou událost, svatbu. Ale může být úspěšně používán v každodenním životě. V tomto případě je nutné dodržovat princip umírněnosti a nepřehánět ho blikáním detailů.

Přísná omezení používání manikúry s třpytkami č.

Můžete ozdobit jakýkoli design s šumivým zrna písku. Neexistují žádná zvláštní omezení týkající se tvaru a délky nehtové desky. Na krátkých nehtech vypadá brilantní manikúra stejně skvěle jako na dlouhých. Různé varianty designu mohou být vytvořeny experimentováním s hustotou lesklého povlaku, kombinací třpytivých částic různých velikostí a barev.

Barva základny se volí podle obrazu a nálady. Jasné smaltu preferují mladé dámy, které chtějí na párty vypadat velkolepě. Je však třeba poznamenat, že denní manikúra vyžaduje více uklidňující odstíny. Na špičku nehtu můžete například aplikovat lak s třpytem, ​​zbytek povrchu potažený neutrálním barevným lakem. Jako volitelný doplněk: zakryjte hřebík na prstenci s jiskry a zbarvte zbývající nehty do pastelových barev. Jako další nápad, mistři navrhují aplikovat třpytky výhradně na oblast studny po barvení s vaším oblíbeným lakem.

Třpytivá manikúra s lakem a jiskrami vypadá skvěle v kombinaci s ražbou. Nepoužívejte tištěné kresby s jiskry na všechny nehty - omezte prstenec. Nail-art nail art vypadá luxusně. Použití této techniky je velmi jednoduché: měli byste použít suché třpytky na vrstvu bezbarvého laku, pak počkejte několik minut a setřást přebytečný třpyt měkkým suchým štětcem.

Manikúra s jiskrami, zdobená gelovými leštidly, udržuje čerstvost déle než dva týdny. Takový lak se odstraní během několika minut, ale zachovává si pevnost nehtů. Při použití UV laku si nehty zachovají svou eleganci a estetický vzhled po dlouhou dobu. Lak s třpytem lze snadno provést ručně. Smíchejte standardní smalt s třpytkami nebo dastomem, po kterém se nátěr nanese na nehtovou desku.

Vypadá to na francouzskou manikúru se třpytkami na párty. Na takové manikúry se na volný okraj nehtu aplikují třpytky, perlový lak nebo mikroprach. Základ nehtu se provádí ve světle béžové barvě. Flitry by měly být vybrány malé, aby se krásně otočil hřebík. Současně se je snažte aplikovat pevně bez mezer. Pokud ozdobíte bundu s kamínky, třpytkami, vzorem nebo speciálními samolepkami, můžete získat jedinečnou manikúru.

Pokud chcete, aby design nehtů byl pestrý, posypte nehtovou desku barevnými suchými třpytkami. Uvedení třpytu na gelový podklad není tak obtížný proces, ale může to nějakou dobu trvat.

Módní trendy

Design nehtů s třpytkami dodává sytosti a jasu manikúry. Tato technologie může být bezpečně použita k ozdobení základny a špiček nehtů v různých nátěrech nehtů - od klasické francouzské manikúry s gelovou polštářkou až po krásné barevné nehty. Význam použití třpytů v dnešní manikúru je vysoký.

Takováto dekorace je široce používána pro slavnostní vycházky i pro každodenní „světelnou“ manikúru. Charakteristickým rysem jisker v designu nehtových desek je, že ženy mohou nezávisle kombinovat vrstvy jisker s kartáčem, což jim dává požadovaný vzor, ​​odstín a průhlednost. Nádherná díla manikérky vás mohou inspirovat k vytvoření zajímavého designu pomocí třpytu.Existuje spousta možností, jak aplikovat třpytky na gelové laky, a každá žena si bude moci vybrat pro sebe přesně to, co jí nejlépe vyhovuje pro konkrétní případ a oblečení. Dnes jsou každému z nich k dispozici podrobné pokyny, které podrobně rozebírají průběh postupu a jak aplikovat třpytky na gelový háček tenkým kartáčem, různými povrchy laků a všemi druhy technik.

Než dáte třpyt na gel leštění, je velmi důležité přemýšlet nad vaším obrazem. Použití tlusté vrstvy lesku bude vhodné podívat se na párty, na párty, na speciální akce. Přebytečné barvy a jiskry jsou nevhodné pro práci nebo pro každodenní práci. V takových případech průvodce doporučuje přidělit pouze jeden hřebík se třpytkami. Zbytek nehtů by měl být pokryt matnou základní barvou. Široká paleta typů jisker potěší svou rozmanitostí nejen díky různorodosti odstínů, ale také díky velikosti a způsobu aplikace.

Navzdory velkému potenciálu třpytů pro lesk na gelu, mistři doporučují, abyste to nepřeháněli třpytkami, jinak můžete manikúru proměnit v špatnou chuť. Glitter manikúra přitahuje hodně pozornosti. Může být úspěšně použit jako hlavní zaměření obrazu. Doporučuje se doplnit pouze matnými detaily. Jak víte, zářit fascinuje a dává tajemství, takže je nejlepší udělat takovou manikúru pro zvláštní příležitosti, kdy potřebujete vyčnívat z davu a úspěšně zdůraznit svou individualitu.

Před nanesením třpytu na gel leštění, měli byste se zabývat jejich odrůdy, protože každý subtyp lesku má samostatnou aplikační techniku. Nejmenší dekorace nebo tzv. „Prach“ jsou volné a mají zlatou nebo stříbrnou paletu. Takové třpytky mohou bezpečně pokrýt celý povrch nehtu, aniž by se obávaly, že konečný design bude příliš jasný.

Středně velké třpytky ve formě písku jsou suché odrůdy nehtů, které mohou mít různé odstíny. Také prodával soubory s multi-jiskry barvy. Manikúra s přídavkem se ukáže jako jasná, takže ozdobte nehty by mělo být velmi opatrné. Velké jiskry mají konvexní tvar a podobají se oblázkům. Mohou doplnit kresby na nehtech a dát luxusní manikúru. Obvykle se takové šperky používají v malých množstvích a pouze na několika nehtech.

Chcete-li lépe pochopit, jak aplikovat třpytky na gel polish, použijte dva hlavní způsoby použití módní třpytky na nehty:

 • Připravte si nehtovou desku - nasaďte na ni požadovaný tvar, vyleštěte a odstraňte kůžičku. Pokud jsou nehty poškozené nebo exfoliované, můžete si předem připravit koupel s mořskou solí a esenciálními oleji.
 • Stupeň nehty a kryt základním nátěrem laku.
 • Počkejte na zaschnutí první vrstvy a naneste základní vrstvu gelu. Vysušte ji v UV lampě.
 • Malé množství suchého třpytu smíchejte s čirým gelem v oddělené nádobě.
 • Aplikujte správné množství jisker na nehty.
 • Suší se v UV lampě.
 • Zakryjte fixačním roztokem a znovu osušte.

Aby se v roce 2017 stala módní manikúra, která se stala neuvěřitelně populární, připravte si tyto nástroje předem: základní nátěr na manikúru, fixátor, odstraňovač laků na nehty, pilník na nehty, tenký štětec na nehty, oranžovou tyč, UV lampu na sušení manikúry , laky na nehty různých odstínů, bavlněné podložky, třpytky, které chcete použít. V technice nanášení třpytů na gelový lak není nic složitého, a to i začátečníci.

V roce 2017, na vrcholu módy, další design s jiskry:

 • Nanesení jemných volných třpytů jako hlavního nátěru nehtů.
 • Použití velkých flitrů doplnit manikúru ve francouzském stylu nebo designu měsíce. Tento lesk se aplikuje na samotný okraj nehtu a kamínky podél nehtové desky.Přidání k takové šperky manikúra s malbou květy budou vypadat harmonicky v případě, že jiskry jsou velké.
 • Krásná, ale zároveň složitá geometrická manikúra s jiskry dává spoustu nápadů na design.
 • Oslňující jiskřivé jiskry mohou být naprosto jakékoliv barvy, ale zlaté a stříbrné třpytky zůstávají vždy nejoblíbenější, bronzová barva jisker je také populární.
 • Tvar třpytu může být odlišný - někdo preferuje standardní kulaté jiskry a nejodvážnější dámy rádi použijí třpytky v podobě kosočtverců, šestiúhelníků, hvězd, tyčí v designu nehtů.

Pokud je obtížné vybrat si jeden typ, můžete si vždy koupit balíček nejrůznějších třpytů, ve kterých budou jiskry různých tvarů a barev. Manikérky doporučují aplikovat třpyt na celý povrch nehtu a ve formě různých vzorů s různou intenzitou aplikace. K rovnoměrnému nanesení třpytu na celý povrch nehtu nejprve zakryjte nehtovou desku základním lakem a bez čekání na její zaschnutí zakryjte horní část třpytkami vybraného odstínu. Ujistěte se, že lak pokrývá celý hřebík, jinak budou prázdné prostory bez jisker.

Můžete jednoduše dát prst do sklenice s jiskry, a pak konečný výsledek bude vynikající. Zůstane jen stisknout všechny vyčnívající jiskry s polštářkem prstu. Po zaschnutí laku odstraňte přebytečný třpyt štětcem a nechty natřete vrchním nátěrem. Zajímavý a neobvyklý vzhled je kombinace tmavého laku a jisker. V tomto případě je lepší vyzvednout černý lak a stříbrné třpytky.

Jak aplikovat belstki na gelový lak - v dalším videu.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky