Yoko Gel Polský

Yoko Gel Polský

Pokrytí nehtů gelovým lakem vstoupilo do našich životů pevně. Trh nabízí obrovský sortiment tohoto výrobku zcela odlišných značek a zemí výrobců. Jedním z takových produktů je Yoko gel polish.

O značce

Yoko je ruská značka vyráběná Alliance TC, která začala v roce 2006 vyvíjet různé manikúrové výrobky. Zpočátku se zabývali uvolňováním gelových systémů pro průmysl nehtů a o něco později začali vyrábět zařízení pro nehtové salonky. V roce 2010 se v produktové řadě společnosti objevily barevné gely a výrobky pro výrobu sypkých materiálů a bio-gelů, které nevyžadují řezání.

Yoko usiluje o rozšíření sortimentu v souladu s dynamikou trhu a s nástupem gelového leštění okamžitě zabírá vydání tohoto produktu.

Nyní tato společnost vyrábí celou řadu produktů pro nehtové salóny, počínaje nástroji a končící spotřebním materiálem. Kromě toho jsou v produktové řadě nástroje pro parafínovou terapii a depilaci.

TK "Aliance" pod značkou Yoko také vytvořila školy pro školení profesionálů v oblasti nehtových služeb, aby lidé mohli pracovat s tímto produktem co nejpohodlněji. Také zaměstnanci společnosti provádějí ústupy tak, aby bylo v různých městech naší země osloveno co nejvíce lidí.

Výhody

Polštářek Yoko gel je jednofázový a třífázový produkt, který dokonale leží na nehtech a trvá až čtyři týdny. Liší se od levných analogů v jasných sytých barvách a snadné aplikaci. Tento výrobek dokonale odolává poškození, čipům, snadno se vyrovná s vnějšími vlivy.

Gel leštidla jsou zcela hypoalergenní složení. Nepříjemný zápach bude dalším plusem tohoto produktu.

Samozřejmě, že cena tohoto výrobku není malá a je asi 300 rublů za láhev v 10 ml, ale kvalita je plně oprávněná.

Paleta

Gelové laky této značky mají dnes rozsáhlý sortiment různých barev a textur.

Téměř všechny odstíny jsou prezentovány v matném a lesklém provedení.

K dispozici je také standardní barevná paleta: bílá, černá, červená, několik vínových odstínů. Existuje řada kyselých odstínů.

Tam jsou také zcela neobvyklé barvy "Cassiopeia" a "Andromeda", které s jedním pohybem ruky vytvoří efekt hvězdné oblohy na nehty.

Velká paleta gelových laků s efektem "kočičího oka" pomůže vytvořit jedinečnou manikúru pro každý den i pro dovolenou.

Je také možné zakoupit základní a vrchní nátěr z této značky nebo jednoho nástroje, který nahrazuje obojí. V tomto případě může být konečná vrstva také lesklá a matná.

Jak se přihlásit

Leštící gel Yoko, stejně jako jakýkoliv jiný výrobek tohoto typu, vyžaduje určité vybavení ve formě UF lampy.

Protože existují dva typy výrobků - třífázové a jednofázové, jejich aplikace je poněkud odlišná.

Jedna fáze

 • Samozřejmě, před použitím nátěru je třeba udělat manikúru, odstranit kůžičku, dát požadovaný tvar nehty. Poté musíte dobře umýt ruce v mýdlové vodě a osušit.
 • Dále se odřízne nehtová deska., odmastěte.
 • Dalším krokem je použití základního nátěru.. Tento postup zlepší adhezi povlaku k povrchu nehtu.
 • Gel se nanáší ve dvou vrstvách.. Každá vrstva se suší v UF-lampě asi dvě minuty.
 • Na konci postupu se odstraní lepicí vrstva., i když tento typ laku prakticky chybí.

Tři fáze

 • Substrát se nanáší pod tenkou vrstvou gelu.. Je to, jako by se třel do nehtu. Pažba hřebu je dobře zpracována, dává efekt uzamknutí hrany, což neumožňuje následně loupat kolem laku. Vyhněte se kontaktu s pokožkou a boční kůží nehtu.Vrstva se suší v ultrafialové lampě po dobu 2 minut.
 • Dále je třeba otřít lepivou vrstvu ze základny. K tomu použijte několikrát suchý kartáč z kořene hřebu na jeho špičku.
 • Dalším krokem je zahřátí gelu a smíchání jeho složek.. Chcete-li to udělat, jako by se láhev bušila mezi dlaněmi.
 • Nyní můžete použít gelovou polštář s tenkou vrstvou. Za tímto účelem se na kartáč odebere malé množství produktu a tenká vrstva se nanese na nehet. Pokud se produkt dostane na kůži a kůžičku, opatrně se odstraní dřevěnou tyčí.
 • Vrstva se suší lampou po dobu dvou minut.Poté se aplikuje podruhé a také se suší. Nezapomeňte na konec nehtu.
 • Další dal konec. Je také "zapálen" pod lampou.
 • Na konci postupu aplikuje se výživný olej z kůžičky.

Jak střílet

Gelový lak Yoko se odstraňuje pomocí speciálního nástroje, který je k dispozici také v produktové řadě této značky. Nanáší se na bavlněnou podložku, která se pak aplikuje na nehet a upevní fólií.

Takový obklad trvá 10-20 minut, v závislosti na typu nehtové desky a na tom, kolik gelového laku vydrží na nehtech.

Poté vyjměte fólii a odstraňte zbytky produktu oranžovou tyčinkou.

Recenze

Recenze gelového laku Yoko rozmanité. Mnozí chválí tento produkt, mluví o jeho kvalitě, snadnosti aplikace. Ale jsou tu ti, kteří tento produkt nemají rádi, i když s největší pravděpodobností je to způsobeno porušením technologie používání.

Toto video vás seznámí s produkty Yoko.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky