Vivienne Sabo Gel Polský

Vivienne Sabo Gel Polský

Vivienne Sabo nabízí inovativní textury v Nail Atelier gel polishV nichž se používá několik látek, které tvoří obraz profesionálních gelových povlaků. Pro použití nevyžaduje sušení UV lampou, stejně jako obtížný postup odstranění.

Historie značky

Vivien Sabo sama žila v Paříži ve 30. letech. Studovala chemii na Sorbonně a byla ve vztahu s Louisem, který byl jejím spolužákem. On vždy podporoval jeho milovaného, ​​spolu s ní se podílel na tvorbě nových receptur pro trvalé rtěnky, kontury očí a další kosmetiku. Celý recept byl zaznamenán v osobním notebooku Vivien. Dívka cítila velkou pýchu ve svém stvoření - inkoust, který měl schopnost rychle uschnout a ne rozmazaný.

Vivienne měla dvě vášně - milovaný Louis a fialky. Její milenka nikdy nenavštívila dívku bez kytice nebo bez květu své oblíbené odrůdy. Mladý pár věděl, že celý svůj život věnují práci s krásou a v budoucnu plánují otevřít osobní laboratoř, ve které by byly vytvořeny nové nástroje pro udržení ženské krásy.

Válka však změnila plány milenců. V 1940, Louis šel do odporu a opustil ji sbohem hrnce fialek. Tento dar symbolizoval jeho duši, která navždy zůstane s Vivien v krásných barvách a on bude vždy s ní. Když se rozloučil, řekl jí, že kdyby se mu něco stalo, fialky by jí o tom řekly.

Vivienne se každé ráno dívala na fialky, aby zjistila, zda je její milovaná naživu. Jakmile květy padly a o týden později byla informována, že Louis je mrtvý. Od té doby se dívčí deník skončil a ona sama v poválečné Evropě bez stopy zmizela.

Tento romantický příběh byl inspirací pro tvůrce značky. Oni používali recepty deníku, které sloužily jako vzorec pro kosmetické výrobky společnosti. Výrobce vylepšil recepty a obohatil je podle pravidel moderního vzhledu. Výroba kosmetiky byla provedena společností Vivienne Cosmetics AG, která sídlila ve Švédsku.

Byla zde tedy dekorativní kosmetika, která je známá po celém světě. Vivienne Sabo je ztělesněním snu Vivienne a nese její jméno. Dnes je firma známá jako výrobce vysoce kvalitní kosmetiky, mezi nimi je i gelový lak Vivienne Sabo.

Výhody a vlastnosti

Gel lak na nehty má normální konzistenci, která není příliš tekutá. Při použití každé dívky bude možné si všimnout pohodlí kartáče, který uzavřel v průměrné velikosti. Vzhledem k tomu, že kartáč nemá široké parametry, nebudete se při jeho použití setkávat s proužky, stejně tak jako při rozmetání laku. Výrobek leží na nehtech v rovnoměrné a světlé vrstvě. Pro maximalizaci účinku doporučuje výrobce použít alespoň dvě vrstvy.

Stojí za zmínku, že nástroj rychle schne, a na rozdíl od laků od jiných výrobců, udržuje na nehty po dlouhou dobu. Máte-li tenké nehty, bude držet na nich asi pět dní. Vyjměte nástroj z běžného odstraňovače nehtů.

Lak na nehty skvěle působí na nehty díky lesku. Tato kvalita je podobná gelu. Výrobce nabízí světlé letní odstíny oblíbené v této sezóně. Každá barva má poslušnost, takže se při aplikaci nebudete setkávat s mezerami a pruhy.

Zakoupením tohoto výrobku nemusíte každý den malovat nehty kvůli štípaným špičkám. Pro majitele krátkých a křehkých nehtů bude tento lak tou nejlepší volbou.

Pokud chcete shrnout všechny výhody gelového laku Vivienne Sabo, lze identifikovat následující vlastnosti:

  • Tento nástroj je považován za nejlepší náhradu za standardní laky.. Zůstává na nehtové desce po dlouhou dobu, nepoškozuje, nepodléhá štěpení, vytváří hladký povrch;
  • můžete udělat profesionální manikúrubez nutnosti nákupu UV lampy;
  • díky speciálně vybrané kombinaci polymerů laky mají lesklý efekt a barevný jas;
  • rychlé schnutí zajišťují akrylové pryskyřicekteré jsou přítomny v kompozici;
  • v produktu není toluen a formaldehydové sloučeniny.

Produktová řada

Každý ví, že krásná manikúra spolu s make-upem je považována za hlavní bod v otázce péče a sebevědomí. Vivienne Sabo ví, co zákazníci potřebují, a proto nabízí široký výběr gelových povlaků, které jsou nadřazené standardním lakovým vrstvám.

V sortimentu firmy je několik sérií:

"Ateliér nehtů"

"Nail Atelier" se objevil v roce 2015. Celkem má více než 40 tónů. Z hlediska trvanlivosti je tato řada lepší než tradiční laky. Tento gel je ideální pro vytvoření specializované manikúry, aniž by šel do salónu krásy. Nevyžaduje sušení UV lampou.

Po nanesení na nehty zamrzne lak po několika minutách. Tato akce je dodávána s akrylovými pryskyřicemi. Také v této sérii nejsou přítomny toxický formaldehyd s toluenem. Na povrchu nehtu může tento lak trvat až několik týdnů. Pokud se porovnáte s tradičními laky, „odlupují“ již třetí den.

Pravidelná manikúra se stává vysoce odolnou díky vrchnímu potahu šelakovým efektem „Nail Atelier“. Tento výrobek rychle schne i venku. Může být nanesen na jakýkoliv nátěr laku od firmy Vivienne Sabo, což mu dodává extra lesk a objem. Pomocí výzkumu bylo prokázáno, že použití šelaku zvyšuje odolnost manikúry o 50%. Nástroj je ekonomický a pomáhá udržovat zdraví nehtů.

"Matte Magnifigue"

Tato série byla vytvořena za účelem vytvoření stylové manikúry v pastelové paletě. Matný povrch se vyznačuje skromností a pevností. Tento gel od Vivienne Sabo pracuje na podobném principu jako "Nail Atelier". Nevyžaduje sušení pod UV lampou, protože povlak schne jako normální lak. Chcete-li získat matný povrch, použijte několik vrstev s přestávkou 30 minut.

Požadavek na dlouhé čekání může být přičítán jediné nevýhodě takového gelu, jakož i jiných produktů, což umožňuje získat stabilní manikúru. V sérii jsou pouze 4 barvy, které lze vzájemně kombinovat.

Přítomné v tónové sérii:

  • růžová béžová;
  • nahnědlá růžová;
  • třešeň;
  • ostružiny a bobule.

Dívky, které preferují klasiku, jsou potěšeny gelovou polštářkou, aby vytvořily francouzskou manikúru. Kartáč s hranatým tvarem umožňuje nakreslit „úsměv“ jediným dotykem. Povlak má mléčně bílou barvu, která by měla mít tradiční bundu.

"Joli bouton"

Tato řada patří do kategorie specializovaných gelových laků Vivienne Sabo. Specialisté pracující v oblasti tvorby nail art, zanechávají pozitivní zpětnou vazbu na tento lék. Mezi výhody nátěru patří cenově dostupná cenová kategorie, vysoká odolnost, jas odstínu. Tato kolekce navazuje na gelový lak "Vivienne Sabo Joli Coulerurs", ve kterém je paleta tmavých barev, která vytváří profesionální manikúru.

Je třeba poznamenat, že tento vysoce odolný nátěr může být smýván pouze pomocí speciální kapaliny, která je určena k rozpouštění gelového laku.

Pro tento účel vytvořila tekutina "Nail Atelier", která byla zmíněna dříve. Díky speciálnímu složení se polymery okamžitě rozpouští a nehtová destička není poškozena. Jako součást prostředků existují speciální provitaminy s panthenolem, které zásobují nehtovou destičku.

Recenze

Existuje mnoho recenzí o Vivienne Sabo gelových leštidlech.Mnoho žen používá produkty tohoto výrobce, protože má cenově dostupné ceny a vysokou kvalitu spolu s maximální trvanlivostí.

Mnoho dívek ocenilo pohodlí kartáče, díky kterému se nanášení laku stává co nejpohodlnějším. Vytvoření francouzské manikúry je doprovázeno jediným dotekem, díky kterému se i začátečník může stát atraktivní bundou. Nepřítomnost mezer a pruhů při aplikaci je také jednou z výhod této značky.

Uživatelé také ocenili skutečnost, že použití gelového leštění nevyžaduje nákup UV lampy. Můžete získat profesionální manikúru doma, takže sušení pod širým nebem. Někteří kupující zaznamenali poměrně dlouhou dobu sušení, ale doba, po kterou se lak udržuje na nehtech, zdůvodňuje čekací dobu.

Dívky si všimnou sytosti a jasu palety laku, originálního designu výrobků i samotného obalu. Problém štípaných konců byl vyřešen přesně po zakoupení nádherného produktu Vivienne Sabo.

Přehled gelových laků Vivienne Sabo.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky