Gel Polský Lianail

Gel Polský Lianail

Každá žena potvrdí, že krásné a dobře udržované měsíčky nejsou jen vizitkou a souhlasem druhých, ale také jejich vlastní sebeúctu. Koneckonců, nikdo nechce chodit s nesestříhanými a špinavými nehty. S takovou osobou je nepravděpodobné, že by bylo příjemné se s ní vypořádat. V moderním světě, ženy mají spoustu možností, jak své ruce dobře upravené a krásné. Můžete si vybrat výlet do salonu, a pokud máte touhu a čas provést manikúru doma. Mnoho firem a značek domácího i zahraničního původu nabízí k dnešnímu dni řadu nástrojů pro péči o rukojeti a měsíčky pro každý vkus, barvu a peněženku. Dále se dozvíte o značce Lianail, jejích produktech, aktuální sérii výrobků a paletách různých gelových leštidel.

O značce

Velmi mladá značka se objevila v roce 2013 a již se dokázala prosadit svými vynikajícími produkty pro mistry nehtů a amatéry. Je oficiálním výrobcem svých výrobků. Značka se stala známou v mnoha městech naší země i v zahraničí. Z obvyklého internetového obchodu Lianail se stala ochranná známka s vlastními výrobky.

Obchod Lianail Intern dodává produkty do všech koutů Ruska a má miliony fanoušků po celé zemi, a to nejen mezi běžnými milovníky domácí manikúry, ale i profesionálními profesionály.

V posledních letech Lianail pravidelně aktualizuje fondy a vydává exkluzivní nové položky. Například v roce 2016 se jednalo o speciální gelové leštění, které jsou určeny pro začátečníky.

Kromě toho značka prodává další výrobky pro vytvoření manikúry, lampy, kapaliny, barvy a mnohem více pro pohodlnější práci mistrů.

Hlavním cílem značky je poskytnout začínajícím profesionálům a profesionálům vše potřebné pro jejich práci, stejně jako kvalitní materiály a nástroje za přijatelné ceny.

Pro začátečníky

Lianail má poměrně široký sortiment různých nástrojů, zejména leštících gelů, které jsou prezentovány v různých sériích a různých odstínech. Mezi obrovské množství vhodných produktů najdeme začátečníky i amatéry, ale i odborníky na nehty.

Řada nástrojů "Lianail Academy" určená speciálně pro začínající mistry, kteří se chtějí naučit umění nehtů. Základní kolekce obsahuje asi 50 módních a relevantních odstínů gelových leštidel s hustou texturou pro rovnoměrnější a vysoce kvalitní distribuci produktu na nehtové desce. Tyto prostředky jsou vyvíjeny podle speciální technologie, díky které se nešíří a neprotékají pod kutikulou, jsou to skutečně „poslušné“ laky.

Všechny odstíny výrobků jsou velmi bohaté a jasné, díky čemuž někdy jedna vrstva postačuje k dosažení požadovaného výsledku. Celá paleta odstínů je navržena tak, aby barvy byly velmi dobře kombinované, což znamená, že máte obrovský prostor pro realizaci nejsložitějších nápadů na nehtech.

Kromě barevných variant najdete v sérii výrobků základní nátěr a vrchní nátěr (povrchovou úpravu).

Více informací o Lianail gel polish se dozvíte v následujícím videu.

Aktuální sbírky a palety barev

Katalog výrobků značky obsahuje mnoho kolekcí s laky, které si budete chtít zakoupit. Jsou navrženy s nejnovějšími trendy v módním a kosmetickém průmyslu, přání žen a požadavky kvalitních výrobků od mistrů.

Kolekce "Wish" obsahuje 14 módních odstínů s kovovými vločkami, které září jako skutečné drahokamy. Tyto gelové laky mají hustou strukturu, rovnoměrně padají na nehty, v procesu ponožek nedávají praskliny a štěpky, a odstíny nevyblednou a nerostou matně.Takže pokud chcete kouzlo na nehty, pak směle vybrat tuto sbírku. Věnujte pozornost následujícím odstínům:

  • "Wish Gold Shine 002", nechte své nehty získat ušlechtilý zlatý lesk a luxusní záři.
  • "Wish Nude Shine 009", pomáhá vyjádřit vaše citové pocity a určitě přitáhnout pozornost na vaše pera.

Kolekce "Dolly Molly" s nejrůznějšími a delikátními odstíny růžové vám umožní vytvořit loutkový obraz přímo na nehtech. Cukroví stupnice obsahuje 6 topických odstínů gelů, které vypadají stejně dobře na dlouhých i krátkých nehtech. Tato kolekce je vhodná pro vytvoření slavnostního vzhledu ve stylu dětské panenky nebo pro letní oslavu.

Klasické nehtové umění je považováno za francouzskou manikúru. Tento sofistikovaný a ženský design je vybrán miliony žen po celém světě, vypadá stejně dobře s ležérními i večerními šaty, dokonale ladí s jakoukoliv barvou pleti a šperky na rukou. Lianail má zvláštní sbírka "Balet", která vám umožní vytvořit takovou univerzální manikúru. Řada nástrojů této kolekce obsahuje bílý lak pro vytvoření řady úsměvů, 4 nejjemnějších odstínů kamufláže pro vytvoření hlavního tónu a vrcholu, který prodlouží životnost nehtů o více než dva týdny.

Kolekce "Star Cats" potěší vás jasnými, nasycenými a hlubokými barvami, které se v celé své slávě rozvinou v jakékoliv délce měsíčku a budou odrážet vznešený zlatý lesk. V kolekci najdete 8 odstínů, které lze použít nejen jako prosté obklady, ale také ztělesnit s nimi spoustu nejoriginálnějších nápadů a návrhů.

Doporučujeme také věnovat pozornost kolekci "Cat's eye", kde najdete také neobvyklé odstíny, které vytvoří ultramoderní design na nehtech.

Kolekce gel leštění "lízátko„Pomůže vám najít nejneobvyklejší laky z barevného skla, které se opět staly tak populární. Mají vynikající lesklý efekt, který zůstane v procesu celodenních ponožek. oblázky "na nehty a mnoho dalšího. Prostředky mají poměrně silnou texturu, díky které nebudete mít při aplikaci problémy.

Pokud hledáte něco, co zdůrazní vaši individualitu nebo individualitu vašich zákazníků a jejich sofistikovanost, pak byste se měli určitě podívat na kolekce "7 hříchů", ve kterém najdete různé odstíny laků s třpytem nebo mikrovláknem, což vám umožní zdůraznit skutečné kouzlo ženy. Věnujte pozornost následujícím odstínům:

  • "Lust" vytvořit hravé a svůdné měsíčky.
  • "Chamtivost" vhodné pro sebevědomé dámy, které zbožňují šperky.

A další "hříšné" odstíny, které vaše nehty nedělají špatné.

Kolekce gelových laků "Bad Girls" potěší neobvyklými chameleonovými odstíny s nejluxusnějšími modulacemi. Paleta obsahuje 6 výrazných a jasných barev, osloví mnoho žen. Kolekce je dokonale navržena tak, aby prováděla gradient manikúru. Všechny barvy v něm jsou ideálně kombinovány.

Odborníci vám doporučují aplikovat odstíny z této kolekce na černou podložku, takže získáte hlubší a sytější barvy.

Chcete-li vytvořit elegantní a uvolněné nehty, nezapomeňte věnovat pozornost sbírka "Nude" s jeho smyslnými odstíny. Přírodní paleta nabízí odstíny od světle růžové až hnědé, což bude vynikající volbou pro manikúru každý den. Tyto gelové leštidla se nerozpouští, takže je obtížnější je odstranit než všechny předchozí verze.

Pokud hledáte něco chutného na léto, pak všemi prostředky zvažte sbírku "Chuť léta", kde najdete šťavnaté odstíny pro vytvoření slunečné a čerstvé manikúry.

Kolekce "Sladké sny" Ujistěte se, že přilákat sladkosti.Kromě lahodných a karamelových odstínů vám dodá skvělou náladu. Nezapomeňte věnovat pozornost následujícím možnostem:

  • "Citrónový koláč" - šťavnaté, ale neonové barvy dodají vaší manikuře příjemnou kyselost.
  • "Jahodová zmrzlina" - krémová růžová barva nezanechá lhostejného milovníka dortů.

Recenze

Mnohé komentáře od profesionálů z oboru nehtů jsou pouze pozitivní ve vztahu k lakům Lianail, dostávají pevné čtyři. Odborníci říkají příjemnou cenu, která je v průměru 350-400 rublů za slušnou kvalitu a příjemný výsledek.

Odborníci poznamenávají, že jsou spokojeni s tím, že výrobky jsou vyráběny v Německu, což znamená, že splňují řadu evropských norem kvality a jsou naprosto bezpečné pro použití, kromě toho složení bez přísad škodlivých pro nehty je dobré.

Odborníci také nemohou zaznamenat nejširší paletu různých odstínů, neobvyklých sbírek a mnoho dalších znamená, že není třeba hledat jiné značky. Vše lze vybrat a zakoupit od jedné značky.

Všechny lahvičky s laky mají optimální objem a spotřeba je velmi ekonomická - ženy na vědomí.

Kromě toho stačí pouze jedna vrstva gelového leštění, aby se získal bohatý efekt.

Pěkná jména, jako například „karamelový muffin s meruňkami“, se nemohou radovat. Tento jemný odstín vypadá na nehtech skvěle.

Chcete-li koupit nebo ne gel leštidla a další produkty od Lianail je na vás. Ale většina zpětné vazby od profesionálních umělců je opravdu pozitivní. Všechny produkty se již staly populárními u mnoha žen, proto je nepravděpodobné, že byste při nákupu laků od společnosti Lianail ztratili, protože vám budou dávat spoustu potěšení z jejich používání a budete s největší pravděpodobností chtít koupit více nových a „chutných“ odstínů.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky