Gelový lak bohémie

Gelový lak bohémie

Společnost Bohemia byla založena v roce 2006 a nyní se specializuje na vývoj a prodej materiálů pro návrh nehtů. Značka je ruského původu, ale úzce spolupracuje s americkými a evropskými specialisty. Oficiální výrobce gelových laků řady "Professional Apex Gel" je tedy ve Spojených státech. Tam jsou také některé laky, topy a základní nástroje, které pocházejí z Francie. Kvalita produktu je kontrolována v Petrohradu, kde je také distribuční centrum. Tady je to zabaleno. V roce 2017 společnost změnila název a nyní se jmenuje BHM Professional. Společně s názvem společnost posílila kontrolu nad dodaným zbožím, které nyní prochází třemi úrovněmi kontroly kvality. Dnes se kosmetika BHM nachází ve více než padesáti ruských městech.

Sortiment společnosti zahrnuje dva hlavní laky. Řada Bohemia Professional obsahuje 9 kolekcí odolných laků, přípravků pro péči o nehty: pro růst nehtů, pro změkčení kutikuly, bělících a zpevňujících gelů, obohacených základů a nástrojů a dekorací pro dekoraci. Řada Apex Gel obsahuje asi 100 typů gelových laků s tradičním třífázovým použitím.

Nabízí také základní a horní základny, stejně jako speciální nástroje pro odstraňování barevného nátěru a LED lampy. Pro pohodlí zákazníků nabízí společnost také hotové startovací sady pro řemeslníky. Zahrnují:

 • přímo základna "Apex Base Coat";
 • paleta gel lesk "Color Coat", skládající se ze 4 různých barev;
 • Povrchová úprava;
 • olej "Beauty Beauty Oil" pro změkčení kůžičky a posílení nehtové desky,
 • univerzální kapalina "Gel Cleanser" pro odstranění lepící vrstvy, která je také odmašťovadlo;
 • Tekutina na odstranění polského gelu;
 • lampa pro sušení povlaku;
 • řezání a leštění.
8 foto

Objem lahví s gelovými laky Bohemia je 11 ml. Pro profesionální použití je to velmi pohodlný formát, ale soudě podle názorů soukromých klientů, takový objem není příliš vhodný pro domácí použití, protože spotřeba produktu je velmi ekonomická a spotřebitelé prostě nemají čas strávit celý obsah láhve. Některé gely jsou dostačující pro aplikaci v jedné vrstvě, protože jejich struktura je poměrně hustá.

Výhody

Barevný nátěr popsané společnosti má zkratku Big5Free. Obvykle označuje produkty, jejichž vzorec neobsahuje škodlivé složky. Zde je seznam pěti hlavních látek, které nepříznivě ovlivňují kůži a nehty:

 1. dibutylftalát.
 2. amfora (kafr).
 3. toluen (toluen).
 4. formaldehyd (formaldehyd).
 5. formaldehydová pryskyřice (formaldehydová pryskyřice)

Odborníci říkají, že vysoce kvalitní moderní gelový lesk by měl být založen na právě takové formulaci. Proto můžete získat BHM Professional kosmetiku, můžete si být jisti jak pro kvalitu výrobků, tak pro své vlastní zdraví.

Kromě toho by laky a gelové laky označené touto ikonou měly mít také řadu výhod:

 • Plastová textura středně silný, dobře padne, nezanechává stopy stopy.
 • Povlak schne dostatečně rychle když je sušení samo vyrovnáno a tvoří krásný lesklý povrch. V ideálním případě rovnoměrný povlak znamená, že složení tohoto výrobku obsahuje správné podíly koloidních výrobků a změkčovadel.
 • Odolnost proti opotřebení. Doba nošení gelu je v průměru od 10 do 14 dnů. Některé dámy poznamenaly, že zůstala nedotčena po dobu tří týdnů.
 • Životnost produktů BHM Professional je velmi velká, To vám umožní používat ho nejen v salonech krásy, ale i doma tak dlouho, že se některé barvy unaví.Kromě toho, společnost neustále potěší své fanoušky s vydáním módní nové produkty, které chcete mít ve své sbírce.
 • Pro každý efekt je vybrán samostatný štětec. Hromada má rovnoměrný a těsný obal.
 • Demokratická hodnota. Doporučená maloobchodní cena barevného pokrytí v obchodě je 450-500 rublů
 • Množství různých odstínů a designových efektů. Webové stránky společnosti prezentují celou škálu barev a stručné, ale velmi informativní komentář k jednotlivým odstínům, což vám umožňuje vytvořit představu o vybraném povlaku.

Balení

Gelové barevné povlaky jsou baleny v lahvičkách s 11 ml neprůhledného skla odolného proti nárazu. Černá barva skla spolehlivě chrání před ultrafialovým zářením. Chcete-li se chránit před nákupem neoriginálních produktů, pečlivě zvažte láhev. Na původním obalu musí být uvedeno nejen jméno značky a série, ale také barevný vzorek v kruhu.

Stíny řady "Apex Gel Bohemia"

Jak bylo uvedeno výše, sortiment společnosti obsahuje obrovské množství barev a odstínů a pouze pro jejich zařazení bude trvat poměrně dlouho. Proto v tomto článku zvažujeme pouze několik nejoblíbenějších povlaků.

"Noční poušť" (č. 2)

Povlak má ušlechtilý vínový odstín. Barva je nasycená, hustá, neprůhledná. Jeho „trik“ spočívá v tom, že má tendenci měnit intenzitu v závislosti na typu osvětlení: na slunci se stává velmi jasným, připomíná zralé bobule a s nedostatkem světla se stává tmavším. Tato barva je univerzální a na nehty jakékoli délky bude vypadat stejně působivě.

"Perla" (č. 19)

Jemný růžový odstín. Soudě podle recenzí, má mírně vodnatou strukturu, takže se doporučuje aplikovat ve 2 vrstvách. Pokud aplikujete tento gelový polštář ve třech vrstvách, ukazuje se, že je to malá karikatura jako loutková barva.

Královna (č. 25)

Ušlechtilý bardo - možná jedna z nejtemnějších barev ve sbírce "Apex Gel". Navzdory krásné barvě se pánům toto číslo opravdu nelíbí. Recenze uvádějí, že lak je při použití rozmarný, dlouhodobě schne i se silnou lampou. Aby se dosáhlo rovnoměrného povlaku, je nutné aplikovat 3 a někdy i 4 vrstvy, z nichž každý předsuší. Pokud se však přizpůsobíte, budete moci na tři týdny zapomenout na svou manikúru.

"Orchidea" (č. 26)

Barva rozpuštěné čokolády. Při pouhém pohledu na tuto velkolepost se nedobrovolně objevují asociace s kávou a čokoládovými zákusky. Ideální v kombinaci se šatní skříní v béžových tónech. Oblíbená podzimní kolekce.

(Č. ​​69)

Klidný béžový tón s mírně narůžovělým nádechem, který se mísí s barvou pleti. Taková manikúra je zcela vhodná pro kanceláře a jiná zařízení, kde je k dispozici oblékání. Také je vhodný pro romantické rande a pro setkání s kamarádkami.

"Purple Heart" (č. 79)

Jasný, nápadný fialový pigment. Připomíná léto s nepokojem barev a zábavnými večírky hluboko po půlnoci. Vypadá obzvláště působivě na slunci a opálené kůži.

"Bílá perla" (č. 64)

Husté textury v bílém. Povlak je ideální jako podklad pro následné vytvoření návrhu, který se udržuje na nehtech po dobu 2-3 týdnů.

Vedle monochromatických nátěrů má sortiment značky Bohemia celou řadu laků s komíny. Zvažte některé z nich.

"Malinový sorbet" (č. 14)

Karamelový růžový odstín s malými jiskrami stejné sladko-sladké barvy. Jiskří velmi krásně v paprscích slunečního světla, jde dobře s monochromatickými gelovými laky stejného odstínu.

"Merlot" (č. 85)

Tmavá švestková barva s jemným poprášením jemnozrnného zlatého šimpu s načervenalým odstínem. Povlak je silný a rovnoměrný, někdy stačí jedna vrstva. V ponožce se ukázalo, že je výborný - stále se udržuje od dvou nebo více týdnů.

"Indický granát" (č. 91)

Hue opevněné víno s přidáním velkého kalibru lesk červeně. Vypadá velmi působivě na krátké a čtvercové nehty.

Na závěr bych rád dodal, že pro lepší přilnavost nátěru BHM Professional k hřebu se doporučuje použít základní a dokončovací nástroje stejné firmy.

Přehled kolekce třífázového gelového laku Apex Gel - následující video.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky