Lesklý lesklý gel

Lesklý lesklý gel

Dnes je gelová polská manikúra jednou z nejžádanějších salonních služeb. Mistři nehtové služby opravdu milují tento materiál a odvážně ho používají k vytvoření krásného a jasného designu. Jedním z trendů letní sezóny je manikúra s jiskrami. Design vypadá dost odvážně a originálně. Taková manikúra dokonale doplňuje světlý letní obraz mladé dívky.

Vlastnosti a výhody

Ve srovnání s jinými typy nehtů je manikúra s jiskrami jasná a vzdorná. Hlavní věc v tomto oboru není přehánět. Použití příliš mnoho jisker vede k tomu, že manikúra vypadá alyapisto a nedbalý.

Hlavní výhodou tohoto designu je, že vypadá dobře na krátkých i dlouhých nehtech. V procesu stavby se často používá gelový lesk s jiskrami. S jeho pomocí vytvořte originální francouzskou manikúru.

K výhodám designu patří:

 • schopnost vytvářet složité vzory na nehtech;
 • široká škála odstínů;
 • flitry jsou prezentovány v různých formách.

Další výhodou této možnosti je odpor. Jiskry aplikované pod gel polish, držet na nehty na dlouhou dobu.

Téměř všichni výrobci přípravků na manikúru prezentují materiály s takovými jasnými prvky. Díky brilantnímu gelovému leštění můžete rychle a jednoduše vytvořit krásný design, aniž byste trávili čas s použitím prvků pod základnou.

Pro krásný design nehtů se často používá několik odstínů najednou. Hlavní věc je vybrat si barvy tak, aby se vzájemně harmonicky mísily. Pokud design používá stříbrné nebo zlaté třpytky, je nejlepší doplnit je jemnými neutrálními odstíny. Flitry jsou často používány k dekoraci jednoho nehtu na ruce, který vypadá krásně a neobvykle.

Stejně jako v každém případě je třeba v lampě sušit gel s lesklými komponenty uvnitř. V tomto případě trvá proces déle než obvykle.

Složení a další nuance

Pokud jde o složení, hotové základy se skládají ze stejných složek jako běžný lesk na gely:

 • film bývalý, kvůli kterému silný film se tvoří na nehtu pod vlivem UV paprsků;
 • aktivní ředidla, která zachovávají konzistenci produktu;
 • fotoiniciátor podporující polymeraci laku;
 • pigment poskytující barvu;
 • různá plniva a přísady, které dodávají laku další vlastnosti.

Jediný rozdíl je přítomnost jisker uvnitř výrobku. Stojí za zmínku, že vytvoření takových materiálů zahrnovalo téměř všechny výrobce výrobků pro manikúru.

Práce s levnými formulacemi často trvá hodně času, zejména pro začátečníky. Jejich nevýhodou je, že i na připravených nehtech padají špatně. Během procesu se často stává, že se gelový lesk s třpytkami při sušení ve lampě zhroutí, takže mistr musí vše znovu zopakovat.

Nejlepší je zvolit průměrné náklady na laky. Tyto možnosti jsou snadno použitelné díky přítomnosti kvalitních složek v kompozici. Leží na nehtech, během práce mají jen zřídka problémy. Gel leštění lze použít i pro začátečníky v procesu učení.

Je těžké se dohadovat o kvalitě drahých výrobků, protože cena mluví sama za sebe. Práce s takovými gelovými leštidly je snadná a jednoduchá, během aplikace se vzácně vyskytují problémy.Často na základně jsou užitečné přírodní složky, které mají pozitivní zpevňující účinek na oslabenou nehtovou desku. Ale cena tohoto produktu je poměrně vysoká.

Jednou z univerzálních moderních možností je zastavení. Jednodušší slova - malovat razítka. Díky použití takového příslušenství můžete rychle vytvořit komplexní vzor na nehtech. Vytvoření návrhu vyžaduje minimální sadu nástrojů a samotný proces netrvá dlouho.

Pro manikúru naneste speciální barvy ve formě gelu a disků. S pomocí těchto jednoduchých zařízení se kresba rychle přenesla na nehty. Normální procesní laky se nepoužívají, protože práce s nimi trvá příliš mnoho času.

Populární značky

Jak již bylo uvedeno výše, mnozí výrobci vyrábějí glazované gely s třpytkami. Produkty budou dobrou volbou. od Sagitta Professional. Společnost představila poměrně široký rozsah základů třpytů. Nasycené hluboké odstíny vypadají dobře na krátkých i dlouhých nehtech.

Hlavní výhodou produktu je dostupnost. Kompozice řady Blue Sky jsou vynikajícím příkladem kombinace rozumné ceny a vysoké kvality. Práce s gelovými leštidly je rychlá a snadná, sušení ve lampě netrvá dlouho.

Chcete-li vytvořit brilantní manikúru, můžete použít kompozice od společnosti Nailpassion. Díky své široké paletě barev mistři na svých nehtech vytvářejí opravdová mistrovská díla pomocí sofistikovaných technik.

Hlavní výhodou výrobků této společnosti je kvalita a bezpečnost. Gely jsou dobře upevněny na nehtech a po dlouhou dobu neztrácejí svou sytou barvu a jas.

Jednou z nejoblíbenějších společností je Kodi. Složení této značky široce používají manikérské mistři. Zvláštním místem ve sbírce jsou husté skladby se třpytkami. Stejně jako všechny ostatní výrobky, i gelové leštidla jsou kvalitní, založené na bezpečných složkách, které mají posilovací účinek.

Myšlenky designu

Pomocí gelových leštidel se třpytkami můžete vytvořit krásnou a jasnou manikúru, která bude vypadat harmonicky v jakémkoli obraze. Kompozice se často používají k navrhování všech nehtů, ale v tomto případě musíte být opatrní. Pro vytvoření manikúry je nutné aplikovat gel s jemným třpytem, ​​protože velké budou vypadat příliš nalyapisto a domýšlivě.

Jeden z populárních trendů této sezóny je bílá francouzská manikúra s šumivým efektem.

Dnešní mistři ve všech možných způsobech zlepšují klasickou registraci pomocí různých odstínů a prvků. Díky této manikúru se slavnostní pohled.

Často se třpytky používají pouze k ozdobení prstence. Tento trend byl dlouhodobě udržen na vedoucích pozicích.

Dalším zajímavým řešením je vytvořit brilantní červenou francouzštinu. Tato manikúra je vhodná pro dívky, které chtějí zdůraznit svůj temperament a jas. S přidáním brilantní prvky k registraci, nehty dostat šťavnaté odstín.

Zvláště populární mezi představiteli krásné poloviny je gradient design. Hluboké nasycené odstíny vypadají skvěle na nehtech. Pomocí modrého gelu s flitry pro manikúru můžete dosáhnout efektu hvězdné oblohy a přechod měkkých barev vždy vypadá zajímavě a záhadně.

Neméně populární je měsíční manikúra. K jeho vytvoření se nejčastěji používají třpytky, které zdobí otvory na nehty. Tato metoda vždy dává obraz ženskosti a elegance. Chcete-li vytvořit letní světlo manikúra je nejlepší použít měkké světlé odstíny.

Pokud jste fanouškem minimalismu, měli byste se podívat na jednobarevnou verzi. Udělejte si manikúru zajímavější, aby pomohla gelový polštář s třpytkami, aplikovaný na prstenec. Pro dekorace si můžete vybrat jak klasické, tak světlé šťavnaté odstíny.

Trendem této sezóny je matná manikúra. V poslední době tato možnost doslova získala srdce žen.

Manikérky používají různé techniky, přičemž používají několik materiálů současně. Žádná výjimka v tomto případě, ocel a flitry, které jdou dobře s matným povrchem.

Klasickým řešením v designu nehtů jsou různé výkresy. Pro tyto účely se používají malé a velké jiskry. Než začnete vytvářet manikúru, musíte přijít s výkresem a vybrat vhodné materiály.

Pokud nemáte čas zabývat se vzory a použít jiné složité techniky, můžete použít nejjednodušší a nejjednodušší možnost: naneste gel na nehty a pak je usušte v lampě. Nejprve však musíte připravit desku pro další manipulaci.

Jak se přihlásit doma

Můžete si vytvořit krásnou manikúru s jiskry doma. Pro tento proces je zapotřebí pouze manikúra, materiál a trochu času. Pozornost by se měla zaměřit na předběžnou úpravu nehtu. V tomto případě se můžete zaměřit na dokončené pokyny.

Nejprve se musíte rozhodnout, jaké jiskry použijete pro proces: suché nebo kapalné. V prvním případě musíte zakoupit speciální sklenice s materiálem. Suché třpytky se prodávají samostatně a nejsou součástí gelů. Je snadné s nimi pracovat, ale pro začátek stojí za to „vyplnit ruku“.

Pokud jde o tekutý materiál, připomíná transparentní lak. V základně se třpytí, a proto proces trvá méně času než předchozí verze. Tato metoda je vhodná pro majitele krátkých nehtů.

Nejdříve je třeba základ správně nanesit a řádně upevnit. Flitry pokrývají celý povrch nehtu, protože nejsou vhodné pro vytváření vzorů.

 • Použití suchých třpytů pro manikúru, musíte dodržovat jasné pořadí kroků. Aby byl nátěr odolný, musíte nejprve připravit hřebík. K tomu je nutné dát požadovaný tvar a délku.
 • Pak je třeba odstranit kůžičku. V další fázi začnou leštit povrch a připraví hřebík pro aplikaci základního nátěru. Poté se sušení v lampě nevyžaduje, protože produkt sám schne. Poté se podklad a gel nanesou na povrch v malé vrstvě. A již v těchto fázích se nehty suší ve lampě.
 • Poté se gel znovu nanese na povrch. Není však nutné produkt sušit, protože je základem pro upevnění suchého materiálu. Kartáč sbírá malé množství jisker a kropí povrch. Materiál v žádném případě nelze lisovat, protože celá manikúra bude poškozena.
 • Vše, co se probudí kolem nehtu, musíte jemně protřepat. Poté se nehty suší ve lampě a zakryjí se fixačním prostředkem.
 • Zvláštní pozornost by měla být věnována skutečnosti, že všechny procesy jsou prováděny krok za krokem. Třpytky nelze aplikovat na první vrstvu, protože konečný výsledek bude neúspěšný.

Často se používají tekuté i suché materiály k vytvoření manikúry s 3D efektem. Tato metoda je vhodnější pro prodloužené a dlouhé nehty. Je-li pro manikúru použita kapalná verze, pak je pro ně nejlepší namalovat povrch jako normální lak. V případě suchého třpytu použijte štětec.

Recenze

Chcete-li najít dobrý materiál pro vytvoření manikúry s jiskry, můžete se zaměřit na recenze těch, kteří již podobné metody používají. Pro dosažení pozitivního výsledku je důležité získat kvalitativní kompozici. Mnoho žen tvrdí, že práce s lesklým gelem je mnohem jednodušší než u tekutých nebo suchých materiálů.

Zvláštní pozornost je třeba věnovat výběru výrobce. Výše byl uveden seznam nejlepších nejlepších možností. Díky široké paletě barev si můžete vybrat brilantní lesk na gel podle svých vlastních preferencí.

Pokud jde o design nehtů, mnoho začátečníků a zkušených mistrů doporučuje zaměřit se na sezónnost a styl oblečení, které dáváte přednost. Na jaře av létě stojí za to vybrat jemné světlé odstíny. Modrá, růžová, béžová - tyto možnosti jsou skutečnými trendy.

Docela původně vypadá manikúra citrónová barva. Tento odstín lze s výhodou doplnit zlatými jiskrami. Manikúra je ideální pro každodenní i večerní představení.

Dívky, které milují rozmanitost a excentricitu, by měly hrát s různými odstíny v designu nehtů. Mistři poukazují na to, že v manikúru můžete bezpečně používat lesklé linie a další geometrické tvary.

Jak udělat brilantní manikúru, můžete vidět na videu níže.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky