Módní zimní bundy 2019 pro ženy, muže a děti

Módní zimní bundy 2019 pro ženy, muže a děti

Módní zimní bundy 2017 pro ženy, muže a děti

Nástup zimy v nové sezóně není důvodem k odložení módních věcí ve skříni a položení staré bundy dolů. Módní zimní bundy 2017 pro ženy, muže i děti jsou pokračováním módní historie tohoto roku. V zimě můžete chodit nejen v matné bundě. Řada modelů, barev, povrchových úprav dělá zima jasnou a stylovou.

Rysy zimních bund

Hlavní funkce, které by měla zimní bunda plnit, jsou ochrana před chladem a vlhkostí. Ty bundy, které se s těmito úkoly lépe vyrovnávají, se stávají velmi populární.

Móda však nestojí v klidu a nabízí v zimě neponechat se svým oblíbeným bombardérům, denimovým a koženým bundám. Teplé a s kožešinovým lemem, tyto bundy potěší v zimě. Trendy lovecké módy jsou zastoupeny ženami.

Ženy

Různé dámské bundy přímo závisí na módních trendech.. V ženských modelech je snazší ztělesnit myšlenky originálního střihu, nových modelů, jasných vzorů nebo ozdob.

Populární modely a styly

V nových sbírkách v roce 2017 jsou prezentovány jako ovčí bundy a nahuštěny. Anorak koexistuje s koženými bundami, barevnými bloky a spensery s velkým límcem. Kožešinové bundy s krátkým a dlouhým zdřímnutím jsou doplněny kombinovanými modely.

Populární v nové sezóně parku a bombardéru. Nemění svou polohu a tradiční bundu dolů. Krátká nebo dlouhá, volitelná nebo volná střih, zimní bundy vyzkoušely nová designová řešení.

Park

Tradiční park na módních pódiích přechází z kategorie jednoduchých praktických věcí na univerzální prvek módní zimní luk. Nyní se vejde do ležérního i městského stylu.

Proud zůstává zelený, modrý, béžový a šedý. Tradiční kombinace parků s džíny se rozhodla diverzifikovat, nosit park s culottes a ženskou sukni.

Bunda dole

Být jednou z nejvyhledávanějších možností zimního nošení, bunda dolů si získala pozornost módních návrhářů. Mění nejen barvy a střih, ale také tkanina spodních bund. Plášť a nylon jsou nahrazeny kůží a rouškou, tvídem a plátěnou tkaninou.

Jsou zdobené kožešinou na límcích, kapucích a manžetách. Délka a výzdoba může být velmi různorodá. Lemování, světlé knoflíky, spousta kapes a dokonce i stojací límec místo kapuce, mění bundu dolů na nerozpoznatelnou.

Barevná řešení nejsou omezena na rámy módních barev. V seznamu všech palet barev. Módní tisky - geometrické, abstraktní a květinové, dodávají bundě zcela nepoznatelný vzhled.

Bombardér

Neztrácí vysoké pozice bunda - bombardér. Pocházela z mužského šatníku a pohodlně se usadila v samici. Nyní jsou bombardéry nejen pletené, ale také kožené, semišové, saténové. Bombardér vyzkoušel městský styl, doplněný sukněmi a šaty. Je vyzdoben kožešinou a světlým interiérem.

Krátké

Zimní bundy krátké délky jsou určeny především pro outdoorové aktivity. Může to být zkrácený park, bombardovací bunda nebo kožená bunda. Krátké bundy jsou vhodné pro ženy malého vzrůstu, protože vyrovnávají proporce postavy.

Prodloužené

V drsných zimních podmínkách mají protáhlé modely dámských bund slibnou prioritu. Absolutní komfort přinese a zdarma nakrájíme výrobky.

Zámořský styl se stal módním. A přestože velká velikost bundy je jen iluze, cítíte se v ní velmi dobře. Podlouhlé modely jsou často zdobeny velkými kapsami, kožešinami a vložkami.

S přírodní kožešinou

Kožešinový lem poskytuje zimním produktům luxusní vzhled. Zvláště pokud je to přírodní srst. Obojek a manžety mohou být zdobeny liškou, králíkem nebo stříbrnou liškou. Jako vložky - nutrie nebo bobr. Ovčí kůže je tradičně používána pro obložení. Vypadá to jako jasná kombinace různých barev.

Plné

Chcete-li skrýt vady obrázku, můžete použít několik tipů:

 1. Kombinované vícesměrné pruhy na oděvu vizuálně vytvářejí správnou siluetu;
 2. Květinový tisk je lepší zvolit médium;
 3. Je lepší zvolit si bundu bez náplasti;
 4. Optimální délka bundy pro plnou postavu - uprostřed stehna.

Pro těhotné ženy

Během období těhotenství bude nejpohodlnějším svrchním oblečením spodní bunda. Je lehký a pohodlný, zejména pokud se jedná o bundu dolů s volným střihem nebo nadrozměrným oblečením.

Skvělá volba by byla slingokurtka. Tato bunda je užitečná po narození dítěte.

Skutečné barvy

Smutná zima, i když to vyžaduje jasné barvy, ale křičí neonové barvy stále nezapadají. Hlavní módní barvy v nové sezoně mohou být zvažovány: \ t

 • burgundské;
 • korály;
 • béžová;
 • hnědá;
 • tyrkysová;
 • smaragd;
 • oranžová;
 • žlutá
 • fialová;
 • hořčice

Je třeba poznamenat, že odstíny těchto barev by měly být ztlumeny, studené. Tradiční barvy jsou také široce používány v paletě barev zimních bund.

Bílá

Bílá barva je stále relevantní, a to jak u bílé cibule, tak i v černé a bílé barvě.

Černá

Černá barva je nyní relevantní pouze v kožené bundě.

Modrá

Hluboké odstíny modré se často nacházejí v kolekcích 2017. \ t V kombinaci s jasnými a neutrálními barvami. Zajímavý soubor se skládá z různých odstínů modré na jednom snímku.

Co na sebe

Zimní bundu lze nosit s džíny, kalhoty a kalhoty, s teplou sukni nebo šaty. Je důležité kombinovat věci v barvách, materiálech a řezech.

S kalhotami

S úzkými kalhotami můžete nosit bundu jakéhokoliv střihu. Je pouze nutné správně sladit barvy. Lehké kalhoty s teplou bundou nejsou opotřebované. S krátkou bundou je snazší kombinovat oblečení. Optimální verze délky bundy - do poloviny stehna. Široké kalhoty lze nosit pouze s krátkou bundou s vestavěným střihem.

Příslušenství

Hlavním doplňkem v zimě je klobouk, šátek, rukavice a opasek. Klobouk nebo čepice z kožešiny je nejvhodnější pro koženou bundu z čelenek.

V parku zapadá klobouk s pomponem. Down bunda je méně náročný model. S ním můžete nosit klobouk s pomponem nebo kočičí uši, kožešinovou klapku nebo jednoduchý pletený klobouk.

Jedním z nejoblíbenějších doplňků posledních ročníků je šátek, zejména Pavlopossad. Lze jej nosit s koženou bundou a bundou s kožešinovým límcem.

Šátek je neméně náladový doplněk. Pro klasické oblečení fit cashmere tippet. Pro sport - pletený šátek. S koženými bundami a sako vypadá skvěle nahlas.

Široký pás libovolné barvy může rozeznat vzhled.

Boty

Boty do bundy jsou vybírány podle stylu a délky výrobků. Parkujte ve sportovním stylu v kombinaci s botami ve stejném stylu nebo s uggs. K prodlouženým modelům zapadají parky obuvi a bot různých délek.

Krátké parky se nosí s botami, klasickými, gumovými a kovbojskými botami. Pro krátkou bundu se hodí sportovní obuv nebo žokejové boty. Na dlouhé kotníkové boty, boty s velkým patem.

Boty s plochou podrážkou a uggs se vejdou do bundy jakékoliv délky. Podpatky nejsou nošeny s bundou dolů. Je však ideální pro koženou bundu.

Muži

Mužské modely bund jsou více zdrženlivé než ženy. Ale mají širokou škálu modelů.

Populární modely a styly

Nejoblíbenější bundy v této sezoně se staly parkem a sako, prošívanou bundu a bundu. Zůstane v ní módní kabát rouška, látky a kašmíru.

Park

Pohodlná bunda zdarma získala vedoucí pozici v seznamu trendů nové sezóny. Délka do poloviny stehna, náprsní kapsy a srst na kapotě sobolí a stříbrné lišky - tento park vstoupil do módního top seznamu.

Pilot bunda

Tato krátká bunda je zapínána na zip s límcem a širokými klopami. Obojek je vybaven kožešinou.

Krátké

Počet pánských krátkých bund obsahuje bundu, koženou bundu, krátkou bundu a teplou džínovou bundu. Neomezují pohyby, jsou vhodné při chůzi a řízení automobilu.

S kožešinou

Kožešinový lem je trend sezóny. Kožešina může být dlouhá a krátká napjatá, jednotná a kombinovaná. Je však žádoucí, aby to bylo přirozené. Jsou zdobeny límci různých typů bund, vyrábějí vložky, používané jako podšívka.

Bunda dole

Krátká nebo dlouhá pánská pánská bunda, podobná dámské, zapadá do pánského šatníku kvůli pohodlí a praktičnosti. Minimalismus a střih kožešin jsou jeho hlavní módní komponenty letos.

Bombardér

Bunda bombardovací bundy - univerzální věc pro pánskou šatní skříň. To se vejde do obchodní příležitostné, příležitostné, vhodné pro outdoorové aktivity a každodenní nošení. Návrháři každoročně zahrnují tento model do sbírky, kombinovat s paletou ležérního oblečení.

Pro lov

Pánské bundy pro lov vykonávají dvě funkce: kamufláž a tepelnou ochranu. Oděv pro lov se skládá ze semi-overalů a bundy. Hlavní materiály pro oděvy - alova a duplex. Jako ohřívač může sloužit jako odpálení, sintepon, ecotex nebo thermo-tex.

Sněžný skútr

Bundy sněžných skútrů jsou určeny pro zimní cestování ve vysokých rychlostech. Oblečení je založeno na nylonu a Gore-texu. Jako izolace se používá thinsulate. Vlastnosti izolace převyšují vlastnosti chmýří. Oblek na sněžný skútr je vyroben na základě anatomických vlastností osoby.

Vojenské

Vojenský maskovací oděv je navržen tak, aby byl maskován v prostředí. Lze jej využít nejen pro vojenské účely, ale i pro lov a rybaření.

Bundy jsou šité z přírodních materiálů, které umožňují pokožce dýchat. Jsou pohodlné, nebrání pohybu a vypadají úhledně, protože stopy nečistot nejsou na maskovacím zbarvení viditelné. Vojenská vojenská bunda vstoupila do každodenního života a stala se populární jak u mužů, tak u žen.

Skutečné barvy

Nejvýznamnějšími barvami pánských zimních bund v nové sezóně jsou khaki, černá, hnědá, tmavě modrá, tmavá a světle šedá, lahvová, žlutá, písková a grafitová. Kromě toho designéři přinesli světlejší barvy pro pánské bundy: azurové a šarlatové.

Co na sebe

Zpravidla se každá módní zimní bunda dobře hodí k těsným kalhotám. Sportovní a běžné nošení lze nosit s džíny. Vhodné boty - s prvky sportovního stylu a ležérní. Down bundy se doporučuje nosit s vysokou armádní boty.

Dítě

Výrobci dětského oblečení věnují svým sbírkám méně pozornosti než dospělí návrháři. Děti nejenže drží krok s globálními trendy, ale mají také skvělé barevné možnosti.

Ne každý dospělý bude riskovat, že si na bundu s dětskou kresbou relevantní pro tuto sezónu. Pro děti je to obvyklý způsob vyjádření. Proto je dětské oblečení plné barev, ozdob, textur.

Varianty modelů

Styly dámských bund jsou z velké části opakovány známými dospělými. Nejoblíbenější bundy a bundy ve sportovním stylu.

Jako ohřívač v dětských modelech bund se syntetický zimoviště používá častěji. Top materiály jsou podobné dospělým modelům.

Dětské zimní bundy mají dvě hlavní délky: střední stehno a krátké. Krátké modely častěji prodávají kompletní se semi-overaly.

Skutečné barvy

Sportovní modely dětských bund mají často jasné barvy, různé výtisky nebo kombinaci kontrastních barev. Bundy pro děti jsou více omezené než sportovní bundy, často podobné menší kopii bundy pro dospělé.

Co na sebe

Sportovní modely bund a krátkých bund opotřebení s semi-overaly nebo izolované kalhoty. Dlouhé saka - s teplou sukní nebo šaty a vlněné legíny. Pro chlapce, většinou koupit krátké bundy s montérky nebo kalhoty.

Varianty tkanin a materiálů

Nejběžnější materiály pro zimní bundy jsou:

 • nylon
 • bavlna,
 • polyester,
 • smíšené tkaniny.

Tam je druh polyesteru, duplikovaný pleteninou - duplex.

Tkanina duplex

Tento materiál se používá pro výrobu zimních bund. Výhody duplexu:

 1. Ochrana proti chladu, větru a vlhkosti;
 2. Komfort při nošení;
 3. Měkký, nešustivý povrch.

Nevýhodou je ztráta vodoodpudivých vlastností při dlouhodobém používání.

Značky

Mezi známé značky, které vyrábějí kvalitní zimní bundy, patří:

Roxy

Australská obchodní společnost, která produkuje snowboarding a bundy surfování.

Statečné duše

Britská společnost, největší výrobce oděvů v Evropě.

Nike

Americká sportovní značka pro výrobu vysoce kvalitního sportovního oblečení.

Adidas

Německý zájem o výrobu sportovního zboží.

Reimatec

Finská značka, výrobce dětského oblečení.

Jak si vybrat

Výběr kvalitních zimních bund je založen nejen na vzhledu výrobku a pohodlí, ale také na kvalitě materiálů a jejich vlastnostech.

Kolik by měla být izolace

Nejlepší izolace ve spodní bundě - dole. Nejlepší je eiderdown, trochu horší než labuť. Bundu lze naplnit a smíchat. Hlavní věc je, že částka dolů nebyla nižší než 75%.

Textilní bundy mohou mít různá syntetická plniva. Nejlepší jsou tinsuleyt a walterm. Poslední z nich má jinou hustotu. Pro zimní bundy, hustota Walterma může měnit se od 200 k 250.

Velikost

Pro určení velikosti oblečení pomůže tabulka mezinárodních velikostí. Obvod hrudníku a boky hrudníku často odpovídá různým velikostem. Hlavní věc pro výběr bundy je ta, která odpovídá obvodu hrudníku.

Velikost výrobce se často liší od obecně uznávaných mezinárodních. Na štítku mnoho výrobců uvádí příslušné parametry. Obvykle odpovídají obvodu hrudníku a výšce.

Bunda by neměla bránit pohybu. Snažím se nosit teplý svetr nebo bundu. Pokud sako s svetrem nepřinese nepohodlí a nevypadá těžkopádně, znamená to, že velikost je zvolena správně.

Známky kvalitního produktu

Následující tipy pomohou určit kvalitu bundy:

 1. Nápis „DOLŮ“ na výrobku označuje, že přírodní plnivo se používá jako plnivo.
 2. Písmena FP označují elasticitu plniva. Mělo by být v rozsahu 800-550. Pokud tento indikátor chybí, můžete produkt vrátit. Mělo by to udělat malý svazek.
 3. Přítomnost syntetických přísad v izolaci snižuje kvalitu výrobku.
 4. Hladké linie na švech bez vyčnívajících nití indikují kvalitu bundy.
 5. Přítomnost loga na tlačítkách a tlačítkách potvrzuje pravost zboží.
 6. Každé písmeno originálního štítku výrobku je vyšíváno samostatně a bez chyb.
 7. Podšívka by měla být vyrobena z hedvábí nebo viskózy.

Některé z těchto tipů platí pro textilní bundy. Pokud má bunda povrchovou úpravu srsti, pak stojí za to zkontrolovat kvalitu srsti. Nízká kvalita srsti rychle zkazí vzhled výrobku.

Známky kvalitní kožešiny:

 1. Vysoce kvalitní srst v ruce nehrozí, když se pomačká a ihned se uvolní;
 2. Když držíte nad kožešinou mokrou dlaň, neměly by na ní být žádné chlupy;
 3. Otvory ve švech kožichu by měly být neviditelné;
 4. Při hoření se vlasy z umělé kožešiny roztaví, přirozené popáleniny, které mají charakteristický zápach;
 5. Ze všech druhů kožešin je nejteplejší bobr, ovčí kůže, polární liška, liška stříbrná a sobolí.

Známky kvalitní kůže:

 1. Pokud položíte ruku na kůži, pravá kůže se rychle zahřeje;
 2. Pravá kůže, nezpracovaná vodou odpuzující vodu, může absorbovat vodu, trochu tmavší;
 3. Lem bundy by měl být hrubý;
 4. Na přirozené kůži nezůstávají škrábance od nehtů;
 5. Kůže by měla být zbarvena z zadku;
 6. Když se provádí na kůži, na mokré bílé látky by neměly být známky.

Bez ohledu na zvolený model zimní bundy je lepší dát přednost známé značce. Zaručuje kvalitu zboží a bunda vydrží dlouho.

Jak prát v pračce

Každý typ zimní bundy vyžaduje individuální péči. Obecné pokyny pro péči o spodní bundu:

 1. Pro mytí bundy musíte použít tekutý prací prostředek;
 2. Stroj by měl být nastaven do citlivého režimu a měl by obsahovat další oplach;
 3. Kondicionér pro oplachování polstrované srsti se nepoužívá, aby se zabránilo vzniku pruhů;
 4. Chcete-li se vyhnout lumpy dolů, dát tenisové míčky do stroje;
 5. Při nízkých otáčkách sako sako;
 6. Praní se provádí nejvýše dvakrát ročně, aby nedošlo k poškození impregnace materiálu;
 7. Sušení v psacím stroji by mělo být v režimu pro syntetické tkaniny nebo zavěšené na ramínkách ve větrané místnosti, občas bijící.

Doporučení pro mytí kabátu na tinsuleyte:

 1. Musíte použít jemný čisticí prostředek;
 2. Teplotní rozsah by neměl překročit 40 stupňů;
 3. Otáčejte při 600 ot / min.

Doporučení pro praní pláště na polyester:

 1. Věci na polyesteru umývají v delikátním režimu;
 2. Teplota vody by neměla překročit 30 stupňů;
 3. Pokud má oplachování povoleno používat klimatizaci, nemá-li štítek příslušné označení.

Doporučení pro mytí výrobků na sintepon:

 1. Praní se provádí v mírném režimu s použitím dalšího máchání;
 2. Používají se pouze kapalné detergenty;
 3. Teplotní rozsah by neměl překročit 30 stupňů.

Doporučení pro mytí pláště z holofiberu:

 1. Hollofiber nevyžaduje pečlivý provoz, ale mělo by být použito další oplachování;
 2. Teplota vody se může pohybovat od 40 do 60 stupňů;
 3. Sušení výrobku se provádí na dobře větraném místě.

Při mytí jakékoli zimní bundy je nutné ji otočit ven, odstranit všechny nepotřebné předměty z kapes a zipu a zipu. Některé materiály na bundách vyžadují pečlivé zacházení, proto si pečlivě přečtěte návod k péči o výrobek. Bundy z kůže nebo s koženými vložkami by měly být čistěny za sucha.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky