Pánské sportovní bundy

Pánské sportovní bundy

Bundy jsou v pánském šatníku po celý rok. V létě se jedná o lehčí větrovky nebo kožené bundy, v zimě zahřáté bundy a parky. Multifunkční svrchní oděvy nejen šetří silnější sex před chladem a rozmarem proměnlivého počasí, ale také vám umožňují za všech okolností vypadat stylově.

Varianty modelů

Dnes si každý muž z široké škály stylových bund může vybrat něco, co mu vyhovuje. Výběr bundy, musíte vzít v úvahu velké množství faktorů. Tento materiál a velikost, a dokonce i společnost výrobce. Nyní mají spotřebitelé velký výběr různých modelů. Podívejme se, na které stojí za to věnovat pozornost.

Léto

Nejlepší volbou pro pánské bundy na léto je větrovka. Dokáže vás ochránit před silným větrem a deštěm. Větrovku lze nosit na chladných letních večerech nebo ve špatném počasí. Nejčastěji jsou větrovky vyráběny bez obložení, takže mohou být nošeny přes jakýkoliv oděv, aniž by byl váš outfit příliš mnohovrstvý.

Větrovky jsou nejčastěji doplněny kapucí a velkými kapsami. Taková bunda na knoflících nebo na blesku je zapnutá na zip. Může být také lano na dně nebo v blízkosti pásu, které vás utáhne a chrání před pronikavým větrem.

Zima

Pro zimní období si vyberte teplé modely. Bundy z vlny a kašmíru jsou považovány za nejteplejší. Pokud nevíte, které z těchto možností zvolit. Pak zvažte vlastnosti každého materiálu.

Kašmír je teplejší než jiné tkaniny, ale rychleji se nosí. Vlna je zase odolnější. Vlněná bunda vás však nezachrání před deštěm. Rychle navlhne a neodpudí vlhkost.

Tento úkol zvládne textilní spodní bundu. Kryt je vyroben z odolné voděodolné tkaniny. Současně je poměrně teplý díky své náplni. Výplň se skládá z peří a dolů a stupeň, do kterého je bunda teplá, závisí na tom, kolik chmýří je uvnitř. Alternativní výplň - syntetický winterizer. Tyto modely jsou levnější.

Podzim

Na podzim si můžete vybrat nepromokavou teplou bundu. Toto oblečení původně nosili námořníci, ale později proniklo do každodenního šatníku obyčejných lidí. Pea bunda je středně dlouhá bunda vyrobená z tlusté vlny. Vodotěsnost bundy zajišťuje speciální ošetření. Z dekorativních prvků na bundě jsou klopy a kovové knoflíky.

Další možnost pro podzim - izolovaný park. Tyto izolované bundy s kožešinou zdobené kapuce jsou nyní v trendu. Jedním z hlavních rysů parků je absence plniva. To však neznamená, že park je studený, protože místo obvyklé izolace je zde tepelně izolační membrána.

Také není možné věnovat pozornost koženým bundám. Jsou vysoce odolné a odolné. Styly kožených bund mohou být velmi odlišné. Z hlediska barev jsou nejoblíbenější černá a hnědá. Dávají chlapovi mužnost.

Přehled velkých sportovních bund

Sportovní bundy jsou oblíbené mezi turisty, sportovci a jen milovníky aktivního životního stylu. Pánské sportovní bundy se liší stylem a barvou. Všechny modely lze rozdělit na zkrácené a protáhlé.

Pro milovníky aktivního životního stylu jsou krátké bundy vhodnější, což nebrání pohybu a nenarušuje vaše oblíbené sporty.

Módní styly

S kapucí

Kukla se velmi často používá při vytváření pánských bund. Doplňuje mnoho parků, sako a větrovky, dobře se mísí se sportem a ležérním stylem. Bunda s kapucí poskytuje dodatečnou ochranu před povětrnostními vlivy.Koneckonců, i když zapomenete doma šátek a klobouk, nebudete se bát větru a deště.

Dlouho

Dlouhé bundy nejsou kategoricky vhodné pro krátké muže. Jsou schopni snížit růst ještě více a siluetu nesympatický. Dlouhá bunda nebo park je nejlepší volbou pro vysokého muže.

Jak si vybrat

Svrchní oděvy by měly být teplé a pohodlné. Pánské bundy, na rozdíl od žen, by měly být volné a ne pevně přiléhající k tělu. Výběr bundy, to stojí za to měřit, uvedení na dně verze oblečení, které máte v plánu nosit s ní. Bunda by vám měla poskytnout svobodu pohybu a ne rozdrcení ani v ramenou ani v krku.

Chcete-li svrchní oblečení vypadalo dobře na vás, ujistěte se, že sedí dobře v ramenou. Tento okamžik určuje, jak elegantní bude váš vzhled vypadat.

Co hledat při nákupu

Při koupi saka si ho zkontrolujte, zda neobsahuje závady. Oblečení musí mít vysokou kvalitu ve všech ohledech. Odolný materiál, dobré kování a spolehlivé spojovací prvky - to je to, co by se mělo lišit od vaší bundy.

Pokud si vyberete nepromokavou bundu, ujistěte se, že její švy jsou dobře podlepené. Existují dvě možnosti pro švy: zcela a částečně lepené. Pokud často spadáte do deště, je lepší utratit o něco více peněz a vybrat si model s plně podlepenými švy.

Nové oblíbené značky

Firetrap

Anglická značka Firetrap, stejně jako většina britských značek, je zárukou kvality. Stylové bundy firmy Firetrap jsou vyráběny v moderním městském stylu v Londýně. Novinky z této značky se liší ve stejné stručnosti a přísné manliness jako první modely, které přinesly společnost slávu. Nejoblíbenější kvalitní bundy a lehké podzimní bundy pro muže.

Karrimor

Další populární britská společnost, Karrimor, může také potěšit své fanoušky novinkami. Více nedávno, Karrimor představil jedinečnou nepromokavou bundu. Tento nepromokavý oděv je vyroben z trojvrstvé membrány s oboustranným vodotěsným zipem. Kromě této vysoce kvalitní ochrany před vlhkostí, bunda šetří před silnými větry díky přítomnosti vysokého límce a husté kapuce.

Adidas

Slavná sportovní značka Adidas nás nikdy nepřestane ohromovat. Lehké vodotěsné větrovky jasných barev jsou velmi populární mezi mladými kluky a staršími muži.

Bez ohledu na váš styl a životní styl můžete vždy najít vhodnou bundu pro sebe. Sledujte naše tipy a zůstaňte styloví i ve špatném počasí!

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky