Prošívaná pánská bunda - styl a kvalita

Prošívaná pánská bunda - styl a kvalita

Podzim je hned za rohem, a přestože máme čas si užít teplé dny v srpnu, stojí za to uvažovat o „oteplování“ na podzim a na jaře. Dámy a jejich pánové začnou brzy hledat ideální svrchní oděvy, které se nejen ohřívají v zimě, ale také zdůrazňují jejich individualitu. Bunda je univerzální svrchní oděv, který bude vyhovovat mužům každého věku. Obzvláště populární v této sezóně jsou prošívané bundy. Oni stali se dokonce více populární vzhledem k tomu, že jsou vhodné pro téměř všechny oblečení.

Stejně jako každý kus oblečení má i prošívaná bunda svou vlastní historii. Tento oděv se objevil v 60. letech minulého století, kdy společnost Barbour odhalila své stvoření světu. Plášť nosili členové královské rodiny a zástupci aristokracie Velké Británie při odchodu na lov.

Co je důvodem takové popularity? S hlavními výhodami bundy - lehkost, teplo, styl a odolnost. Na rozdíl od anglické společnosti z poloviny minulého století se dnes taková bunda nachází v šatníku jakéhokoliv muže.

Klasická prošívaná bunda má sametový límec a skrytý zip. Různých modelů a stylů umožňuje každému, i ty nejnáročnější mod, vybrat si sako, které pomůže vyjádřit svůj styl a zahřát se na podzim zima. Nejoblíbenější jsou níže uvedené modely.

  1. Vestavěné modely bundy budou vyhovovat těm, kteří pracují v kanceláři, nosí oblečení ve stylu chytré ležérní, klasické. Ano, ano, my jsme se nemýlili, prošívanou bundu lze nosit s klasickým oblekem, a to bude zcela vhodné.
  2. Také pod klasickým oblekem se dobře hodí prodloužený model na kolena nebo nad kolena se švy v příčném směru, tvořící klasický kosočtverec. Rhombus je vynikající volbou pro ty, kteří chtějí vizuálně přispět k růstu.
  3. Prošívané bundy s volným stylem budou dobrým prvkem sportovního nebo pouličního stylu, který má rád moderní subkultury.
  4. Jedním z nejoblíbenějších modelů našich krajanů je bunda s odnímatelnými rukávy. Výhodou tohoto modelu je, že se může nosit bez rukávů počátkem podzimu, kdy je slunce stále teplé, a po upevnění rukávů v pozdním podzimu, kdy se zima dostane do plné síly. Tak se z jednoho pláště získají dva.

Demi-season prošívané bundy jsou ve velké poptávce, vzhledem k tomu, že jsou lehké z hlediska ponožek az hlediska péče. Bundy s polstrovaným polyesterem se velmi snadno omyjí a čistí. Bunda s odnímatelnou podšívkou se v posledních letech stala velmi populární. Stejně jako bunda s odnímatelnými rukávy se nosí na počátku i na podzim.

Módní odstíny

Pokud jde o módní odstíny, tam je, kde se "otočit." Mezi trendovými barvami jsou: chrpy modrá, vínová (královská červená), grafit, béžová, námořnická, černá, hnědá, hořčice.

Grafit

Grafitová barva je velmi neobvyklá a způsobuje obdiv těch, kteří jsou zvyklí nosit stylové oblečení. Co lze nosit s břidlicovou prošívanou bundou? Jelikož se jedná o odstín šedé barvy, který zase odkazuje na neutrální tóny, tato barva v oděvu je kombinována s téměř všemi odstíny duhy. Tato barva bude vždy vhodná, zdůrazní eleganci a dobrý vkus.

Hlavním pravidlem šedého saku není vypadat šedě a bez popisu. Neměli byste se oblékat do všech šedých. Šedá bunda s barevným doplňkem - šátek nebo batoh bude skvěle vypadat. Perfektní kombinace, šedá bunda + tmavě modré kalhoty, šedá bunda + kalhoty z hořčičné barvy, šedá bunda + bordové kalhoty + černá tílko.

Maroon

Vínová barva je jedním z hlavních odstínů podzimu 2016. Tato barva je dnes mezi hipstery velmi populární. Navzdory skutečnosti, že se jedná o jasnou barvu, je snadné zachytit další prvky obrazu. Například, hořčicové kalhoty + černá nebo tmavě modrá košile zdůrazní individualitu a vytvoří luk ve stylu chytré ležérní. Výběr jednoho prvku obrazu jasné barvy, nepřehánějte to s jinými jasnými barvami. Jeden jasný "skvrny" na celý obraz bude stačit.

Chrpa

Chrpa modrá barva - neobvyklá a světlá. Je ideální pro mladé lidi, kteří chtějí vystupovat z davu. Také tato barva je dnes velmi populární mezi pracovníky v kanceláři. Rodinná procházka, výlet z města s přáteli, obchodní jednání - tato barva bude vhodná pro každou akci.

Neobvyklost této barvy činí výběr dalších prvků trochu obtížnějším, protože ne všechny barvy jsou s ní kombinovány. V souladu s pravidly barev lze tuto barvu kombinovat s neutrálním odstínem nebo kontrastní barvou: sako modrá sako + šedé kalhoty + bílá košile.

Modrá

Nejtypičtější bude modrá bunda. Nicméně, na rozdíl od žen, muži nejsou příliš zběhlý ve stylu a výběru prvků obrazu. Je možné zvážit několik možností. Modrá barva všech odstínů je trendem současné sezóny. Modrou bundu však vybírají ti, kteří jsou znuděni černou a ti, kteří chtějí přidat trochu jasu na šedé podzimní dny. Jaká je kombinace modré barvy?

Dokonale kombinuje hnědé, šedé a béžové barvy. Hnědé kalhoty s modrou bundou vypadají velmi elegantně, pokud je přidáte s šedým nebo černým šátkem. Tmavě červená nebo vínová barva bude vypadat výhodná s tmavě modrou barvou. Tato barva se stala klasickým svrchním oděvem. Jasně červená nebo máta šátek přidá jas podobného vzhledu. Další skvělý vzhled: bílá košile + tričko bez rukávů špinavé zelené barvy + béžové kalhoty + modrá bunda. Tento obrázek doplní hořčičný klobouk. Šedí milenci mohou nosit sako s tmavě modrými kalhotami, kombinující je s bílou nebo modrou košili.

Co můžete nosit prošívanou bundu

Po výběru barvy vzniká otázka: co můžete nosit prošívanou bundu. Vybavený nebo rovný model vypadá skvěle v klasickém vzhledu. Koneckonců, mnoho lidí mylně věří, že prošívané bundy jsou vhodné výhradně pro styly ležérní nebo chytré casuals.

Malé "baculaté" modely dobře doplňují obraz v pouličním stylu (ve stylu ulice), stejně tak jako sportovní obraz.

Podzim a jaro jsou nejvhodnějším obdobím pro prošívanou bundu. Rozmanitost modelů předložených moderními výrobci vám umožní vybrat si nejlepší variantu, která kombinuje nejlepší cenu a vynikající kvalitu.

Dnes jsou prošívané vesty nedílnou součástí šatníku každého člověka. Bude nejen teplá v zimě, ale také zdůrazní mužský styl, preference a životní styl. Dodejte obrazu stylovou eleganci a lehkost. Nezapomeňte, že pohodlí oblečení je stejně důležité.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky