Módní bundy pro dívky

Módní bundy pro dívky

Módní bundy pro holčičky si musí každou sezónu vybrat znovu. Není to snadný úkol pro mamu, která sleduje módu, protože se každý rok mění. A někdy jsou ve světě módy také revoluce.

Existují nové trendy a styly, barvy a materiály. Na podzim se módní rodiče setkávají s volbou: co si pro jejich princeznu?

Módní styly

Komfort poskytuje dívce nejen dobrý materiál, ale i pohodlný styl. Konec konců, dítě se hodně pohybuje a měl by mít zároveň svobodu pohybu a krásný a elegantní vzhled.

Podzim je proměnlivé a chladné období. Proto musí standardní sada prvků řezu obsahovat tyto podrobnosti:

  • Hluboká kapuce, chránící před větrem a deštěm.
  • Izolace podstezhku, která se snadno rozepne, stejně jako manžety a stojací límec. Módní trendy se zde projevují obzvláště silně: přírodní vlna a srst, speciálně vyrobené a plstěné, jsou v módě. Bavlněná izolace poprvé vstoupila do top světových značek dětské módy.
  • Kuliski, opevněný v pase a lemu bundy tak, aby se pohodlně hodil k tělu.
  • Pohodlný zip, zvláště vhodný pro dívky předškolního věku.

Nejmódnější styly na podzim roku 2016

Bunda s baterkou

Jedná se o bundu sestavenou s elastickou nebo páskou nahoře a dole. Díky vrstvám tkaniny zůstává výrobek ve středu široký a řez se podobá původní baterce. Tyto modely jsou vyrobeny z nylonu a dalších hladkých tkanin.

Se zrcadlem

Zrcadlo nebo membrána je reflexní potisk, který zvyšuje bezpečnost dětského života venku. Tento prvek je viditelný z dálky, zejména večer. Exkluzivita takového designu nalezne bundy se zrcadlem populárním a žádaným. Barevný termotransfer se obvykle montuje na hrudník a záda. Je ideálním modelem pro aktivní procházky v přírodě a poskytuje absolutní pohodlí.

Pláštěnka

Nádherný model odolný proti povětrnostním vlivům. Je šitá z nepromokavé tkaniny a preferují se ženské a přilehlé siluety. Tato bunda vypadá stylově a vyniká z jiných typů demi sezóny oblečení. Individuální styl takové bundy doplňují různé výtisky. Tento módní model doplňuje krásný šátek nebo jiné dekorativní prvky.

Bunda vesta

Nepostradatelná věc ve skříních dívek. Nafouknuté a prošívané vesty pevně drží dlaň v podmínkách nadcházejícího podzimu. Bundy-vesty jsou šity z různých tkanin - od textilií až po umělou kůži a membránové materiály.

Je třeba poznamenat, že v současné sezóně návrháři dávají přednost prodlouženým modelům, bundám ve stylu bundy, i když krátké a stylové bundy neztrácejí své pozice díky pohodlí a lehkosti.

Tendence zavést do dámské módy styly žen je v této sezóně zvláště patrná. Sportovní rodina, která jdou po ulici v podobných zajímavých modelech bund, vypadá na podzim tohoto roku zvláště moderně a kult jednoho stylu pro celou rodinu nabírá na síle. Někteří návrháři již představili vývoj pro matku a dceru ve stejných elegantních bundách z podzimu 2016 sezóny.

Barvy a výzdoba

Při návštěvě obchodu s oděvy pro děti, budete ohromeni množstvím široké škály barev v jejich produktech. Na podzim-zima 2016-2017 je zároveň boom všech barev najednou - v jedné bundě může být až 6-7, umístěných podél stejné vodorovné linie. Květinové a geometrické tisky v podobě hrachu a kuliček, pruhů a klecí, ovoce a zmrzliny, tajemných ptáků a zvířat.

Ne bez ozdobných vzorů ve stylu leopardů a různých aplikací.To je guipure, a výšivky, a dekorativní prvky, které jsou umístěny na zadní straně, rukávy a kapsy. Dívky všech věkových kategorií vypadají v této sezóně půvabně a krásně. Starší dívky si mohou vyzkoušet vojenský styl, také originální a populární.

Ženský a sportovní styl reprezentuje téměř stejný počet modelů ve sbírkách předních módních návrhářů. Deklarujte sebe a nové módní trendy.

Nejprve chci říci, že tradiční růžová barva v sezóně 2016 se stala živější a sytější, získala načervenalý odstín. Design vyžadoval skutečné barvy od nejjasnějšího pravítka. Oblíbená barevná řešení pro bundy:

  • Červená - od šarlatové, karmínové a korálové, fialové a rubínové až po třešňovou a malinovou.
  • Barevný rozsah zelený. Jedná se o odstíny vápna a lehkého listí, vápna a mořských vln. Kontrast k nim jsou fuchsie a burgundské.
  • Tmavě modrá Toto je džínová barva, která převažuje v modelech džínoviny, ale v jiných případech, často nalezený v kombinaci s červenou a růžovou, citronovou a terakotovou.

Materiály a jejich kombinace

Jaké materiály tento rok získaly prioritu? Přemýšlejme o tom podrobněji.

  • Na podzim roku 2016 se na vrcholu objevily materiály na bázi polyesteru s vlastnostmi odpuzujícími vodu. Dostali olovo pohodlným použitím - protože jakékoli znečištění z deště nebo prachu lze snadno odstranit vlhkým hadříkem.
  • Kůže, přírodní nebo umělá. Tato bunda vypadá perfektně na dívkách školního věku a zde je zřejmá volba návrhářů - převažují modely jasných a veselých barev. Navzdory překrývajícím se módním trendům tyto bundy nekopírují ženskou módní linii. Zvláště s velkou představivostí z kůže "kožené bundy" v dětské verzi.
  • Bavlna, zvláště džínové textilie se staly králem tkanin pro dětské oděvy. Textil prošel zkouškou času a žádná tkanina se s ním nemůže srovnávat z hlediska šetrnosti k životnímu prostředí a pohodlí. Krátké bundy z textilií jsou dobré v každém ročním období, a na začátku podzimu si prostě nemůžete dělat bez nich. Módní materiál doplněný prvky krajky, dekoru a aplikací.

Přehled modelů značek

Reima

Tato značka je známá lehkými výrobky pro pád a zimu membránové tkaniny. Taková tkanina drží teplo po dlouhou dobu a dítě nemůže pršet ani vítr. Dívka může vždy vypadat elegantně a elegantně, protože tkanina takových věcí odpuzuje vodu a nečistoty. Chlad a jakékoli nepohodlí jsou vyloučeny. Oblečení pod kabátem zůstává vždy suché.

Molo Roxy

Bundy této společnosti jsou známé pro ochranu před nízkou teplotou a vodou. Švy jsou nahrané a všechny modely jsou regulovány pod rostoucím dítětem. Bunda s pevnou kapucí a podšívkou z hustého úpletu. Odlišuje se v dobré kondici pro sport na čerstvém vzduchu v nejchladnějším počasí.

Loone

Parky protáhly siluetu s hlubokou kapucí. V pase je stahovací šňůrka, která umožňuje pohodlné uchycení těla a ochranu před větrem. Bunda je měkká a hladká. Materiál - bavlna s polyesterem. Lyžaři hodnotili úroveň ochrany před povětrnostními vlivy u výrobků této značky.

Kanárské rozmanité

Atraktivní a delikátní barvy odlišují bundy této značky pro dívky. Skvělé pro děti a vypadají stylově a pohodlně. Tato značka je praktická, vrch je vyroben z polyesteru a zip dává obrazu stručnost a eleganci.

Marshmallow

Prošívané marshmallow bundy, šité z laku, vzdušné a lehké. Vytvářejí romantický a tajemný obraz díky přizpůsobené siluetě. Ozdobné lemování podél zipů uprostřed a na kapsách a vinylový pás zdobený lukem kontrastuje se základní barvou bundy. Na polici je šitá značka s nápisem "B".

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky