Pánské a dámské bundy velkých velikostí podzim-zimní sezóna

Pánské a dámské bundy velkých velikostí podzim-zimní sezóna

Nejjednodušší způsob, jak obnovit obraz v každém ročním období, je koupit si novou bundu. To je takový prvek šatníku, který často musí vyzvednout všechny ostatní sady oblečení. Pánské a dámské bundy velkých velikostí podzimní a zimní sezóny jsou prezentovány tak široce, že se s nimi snadno spojí stylové sportovní doplňky a formální obleky obchodního stylu.

V tomto smyslu máme štěstí, že žijeme v době, kdy lze různé druhy stylů a eras v oblečení bezpečně míchat bez obav z toho, že se objeví příliš frivolní.

Odrůdy

Téměř všechny zásahy v minulém století a zůstávají v módě. Moderní materiály, design a detaily vytvářejí pestré varianty. A stejná větrovka, ve které vousatí dělníci SSSR postavili BAM, je nyní sotva rozpoznatelná v módní bundě ve stylu sport-chic. Co by mělo věnovat velkou pozornost deštivý podzim a mrazivé zimě roku 2016?

Větrovky

Modely vytvořené pro nošení v podzimním období nevypadají vůbec jako lehké letní vzorky. S hustými, tuhými materiály kreslí především siluetu a teprve poté si mohou dovolit hrát se vzorem. Tyto bundy jsou velmi pohodlné s teplým svetrem a budou vhodné jak v kanceláři, tak v městském prostředí.

Pletené bundy

Pokud je podzim studený, ale ne deštivý, bylo by vhodné použít dobrou pletenou bundu: sportovní oblečení, nepromokavé manžety a pohodlné zapínání. V některých případech se používají tlačítka. V takových případech stojí za to připomenout, že větrný pád pod kabátem by měl poskytnout něco větruvzdorného.

Kosuhi: zpět na rock and roll

Oblíbený oděv cyklistů a rockerů, navzdory drsnému vzhledu, se již dlouho stal známou součástí moderní skříně. Jak ukazuje blížící se sezóna, kosukhs nejsou jen černí s nýty - designéři experimentují s maximální smělostí, a teď taková bunda bude vypadat organicky nejen na brutálním muži, ale také na křehké dámě. Nemůžete se starat o pohodlí podzimních ponožek - cyklisté nezmrznou za volantem?

Kůže

Zde jsou relevantní militarizované bundy a bombardovací bundy. Tyto bundy jsou tak pohodlné a praktické, že zvolíte-li si takový případ, budete 100% připraveni na větry a déšť.

Přísné bombardéry vypadají skvěle v sadě s bílou košili, a pokud jste zvyklí nosit oblečení ve vojenském stylu, pak by koupě kožené bundy spolu s rovnými bundami s kapsami byla ideální volbou.

Jak si vybrat

Výběr bund by měl být brát velmi vážně: obvykle jedna nebo dvě bundy jsou obvykle nosí pro celou sezónu, a to by bylo nepříjemné trpět nepříjemným oblečením až do jara.

Bunda, odpovídající velikosti, dobře vyhovující zbytku šatníku nedává majiteli nepohodlí. Pro správné určení velikosti je třeba zvážit dva hlavní parametry:

  • objem prsou;
  • růstu

Ve většině případů jsou dostačující pro výběr bund pro muže. V ženské verzi musí být také zohledněna velikost pasu.

Nezapomeňte věnovat pozornost rozměrové mřížce výrobce - v dnešní době se mohou velmi lišit!

Designové pánské a dámské bundy velkých velikostí podzimního zimního období letošního roku se vyznačují mimořádně elegantním, pečlivým detailem, stylem. Značkové oblečení, jako vždy, jsou známé pro vynikající kvalitu a jsou vyrobeny z drahých, spolehlivých materiálů podle správných vzorů.

Módní novinky sezóny podzim-zima

Co hledat v této sezóně?

  • Stylový elegantní bombardér Gucci;
  • Ekologická řada oblečení z drahé koženky od firmy Phillip Lim;
  • Originální pánské kožichy od Valentina a Fendi;
  • Bundy velké velikosti v nejrůznějších provedeních od Louis Vuitton a Versace.

Přeji vám, abyste tento podzim vypadali stylově a stylově. Uvidíme se znovu!

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky