Plážové oblečení a plavky

Plážové oblečení a plavky

Každoročně nás návrháři překvapí nečekanými novinkami. V roce 2017 trend módní trendy sezóny - pevné plavky. Kdyby se dříve věřilo, že by ženy s plným oblečením měly nosit uzavřené plavky, v letošním roce budou elegantní dámy svítit v čistých plavkách. Podívejme se tedy na módní plavky v této sezóně.

Dámské plavky na pláž

První a nejoblíbenější model - monokini. Je to směs frivolních samostatných a elegantních pevných plavek. Může být velmi upřímný a spíše přísný - záleží na tom, který prvek spojuje horní a dolní část. Bohužel, jen dívky s bezchybnou postavou si mohou dovolit tento typ plavek.

Další, neméně populární model - Tankini. Na rozdíl od předchozího modelu je tankini ideální pro skrytí vad vaší postavy. Jedná se o samostatné plavky skládající se z plaveckých plavidel a dlouhého topu.

Ale všichni víme, že mladé dámy dávají přednost otevřeným plavkám, protože se snaží získat atraktivní opálení na co největší ploše těla. Tato verze plavky je stále relevantní, ale návrháři provedli několik úprav. V sezóně 2017 v trendu 2 možnosti pro samostatné plavky:

  • Krytý živůtek a výškové plavky.
  • Maximální uzavřený živůtek a pěkně otevřené plavky.

Móda 2017 je tedy zaměřena na uzavřené modely, které především zdůrazní bezvadnou chuť a styl mladé dámy a teprve pak věnují pozornost postavě.

Rozsah barev

Pokud jde o barevná řešení, hlavním pravidlem jsou světlé barvy, světlé výtisky. V této sezóně můžete kombinovat různé výtisky na živůtku a plavkách. Zvláště výhodné budou různé mořské výtisky, které budou ideálně kombinovány s kůží bronzového odstínu. A zjevně neztratíte, pokud si vyberete khaki plavky, vynikne ostře na pozadí půvabného ženského těla, které přitáhne pozornost muže.

Výběr perfektních plavek

Nejdůležitějším pravidlem pro výběr plavky je zvolit vhodnou velikost. U dívek s obnaženými formami je obzvláště důležité věnovat jim pozornost. Zde je několik tipů na výběr plavek pro plné dámy:

  • Pokud se vám opravdu líbil kit, ale ne vaše velikost, ale jen o něco více či méně, vždy si vyberte ten, který je o něco více. Malá velikost maximálně zvýrazňuje všechny nedostatky vaší postavy
  • Živůtek musí být na popruzích, jinak vaše prsa nebudou vypadat tak atraktivní, jak byste chtěli. Vyberte si živůtek, který se vejde těsně na hrudník, pak to bude vypadat pružně a sexy.
  • Monokini, tanga a všechny ostatní modely příliš otevřených plavek - ne pro vás. Budou vypadat nevhodně, směšně. Vyzdvihnout tankini, nebo spíše uzavřené plavky - budou skrýt vady.
  • Stojí za to věnovat pozornost barvě plavek. Brilantní, velmi jasné tóny vám vizuálně přidají několik kilogramů jako horizontální kresbu. Zastavte na klasických odstínech a svislých pásech.

Plážové oblečení a doplňky

Chcete-li vypadat stylově, musíte znát několik dalších trendů na pláži sezóny 2017. Nepostradatelnou věcí na dovolené bude plážové letní šaty nebo šaty. Dlouhé pasové plážové šortky také získávají na popularitě.

Pokud potřebujete chránit hlavu před sluncem, budete potřebovat slaměný klobouk. Pokud jde o plážové boty, v trendových sandálech, sandálech a žabkách na pevné podrážce.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky