Plavky tankini

Plavky tankini

Tankini plavky jsou zajímavý model, který vyhovuje mnoha ženám. Styl této plavky byl rozšířen ve 20. letech 20. století. Pak byl použit jako sportovní oblečení. Tento plážový oděv je dnes považován za univerzální - může ho nosit děti, těhotné ženy, dámy štíhlé a plné postavy.

Jak to vypadá

Tankini plavky - je samostatný model plážového oblečení, který se skládá z košile a šortky. Slovo „tankini“ pochází z anglických bikin a tílka (pletené tričko). Moderní tankini se rychle staly módou a získaly svou dřívější popularitu. Jeho uzavřené formy vrátí ženy v dobách cudnosti a retro stylu. V nové sezóně jsou sloučeny příslušné modely s kraťasy, se sukní.

Vzhledem k tomu, že plavky jsou podobné sportovnímu oblečení, úspěšně skrývá problémové oblasti.

Tankini - průměrná volba mezi společnými a rozdělenými plavkami. Tento model nelze považovat za upřímný vzhledem k aktuálním módním trendům a normám. Vrchní plavky mohou být vyrobeny ve formě sportovního trička s pohárky nebo bez nich. Tankini s šálky, jako podprsenka zdůrazňuje a zvedá hrudník. Udržuje špičku na vázacích pásech, popruzích se širokým nebo úzkým popruhem.

Modely

Tankini plavky jsou ideálním modelem pro obézní ženy. V takové pláži šaty žena cítí pohodlně a sebevědomě. Plavky s top "baby dol", volánky a flounces jsou v módě. Pamatujte, že frank plavky styly jsou vhodné pouze pro ženy s dokonalou postavu. V nové sezóně jsou vyloučeny modely s jasnými detaily a doplňky, ozdobným lemem, závěsy, lesklými tkaninami.

Nevzdávejte plavky s velkými výtisky jasných barev. Návrháři se ujistili, že žena, bez ohledu na strukturu těla a plnost, se cítila pohodlně a sexy. Otevřené a elegantní modely v trendu. Věnujte pozornost stylům plavek, které opakují siluety 50. let 20. století. Blízkost, skromnost - vítejte. Kalhotky s vysokým pasem, štíhlá postava a skrývá břicho, vypadají luxusně.

Jemně a jemně vypadá top s poháry, které krásně kreslí výstřih. Top s širokými popruhy zvýrazní hrudník. Výsledkem bude přidání modelu top plavky-tankini s jedním popruhem, který se nosí přes krk. Módní sbírky nabízejí ženám, aby věnovaly pozornost modelům plavek, které kombinují světlé výtisky nahoře a šortky. Plavky model - vysoké kalhotky a barva horní zdůrazňuje hrudníku a snižuje velikost boků.

Model tankini se může skládat z tanga kalhotky, pražce, tango, šortky, stejně jako topy rozšířené z hrudníku linie, semi-malé možnosti, které skrývá problémové oblasti. Tato silueta dává postavě štíhlost.

Barvy a výtisky

V této sezóně oblíbené mořské barvy. Tyrkysové, modré, modré tanky se na pláži harmonicky a atraktivně dívají. V módě krásné ozdoby na tkanině: "turecká okurka", etnický vzor, ​​kreslení "buta". Plné dívky fit vzor plavky v malých svislých pruhů. To bude vizuálně upravit tvar, aby bylo harmonické.

Kontrastní trim plavky vizuálně zvětšit hrudník.

Musí mít sezónu - tankini ve stylu retro, doplněné zajímavými a neobvyklými detaily. Trend léta - všechny odstíny růžové a oranžové v kombinaci s bílou barvou. Chcete být trendy? Vyberte si plavky s abstraktními a květinovými motivy. Takové kresby dokonale zdůrazňují siluetu. Stylisté doporučují hrát na kontrastu.Perfektní kombinace - prosté šortky a top s potiskem.

Dámy s ladnou nejlepší volbou tankini tmavé barvy. Tato barva vizuálně odstraňuje tyto extra libry, modeluje obrázek. Monotónní nádrže s minimalistickým designem pomohou dosáhnout harmonie. Původně vypadá plavky, které zdůrazňují boky. Krátké šortky s nízkým pasem, zdobené kamínky a popruhy, přitahují plážové oblečení. Bílá barva je skvělou volbou pro plavky tankini. Pro ženy s tmavou a opálenou pletí to bude vypadat příznivě.

K obleku

Plavecká sezóna je velmi brzy a je čas přemýšlet o krásném plážovém oblečení. Tankini je pozoruhodný v tom, že je vhodný pro ženy jakékoliv velikosti těla. Zdůrazňuje štíhlou postavu a také skrývá nedostatky. Tukové ženy s typem postavy "jablko" a "hruška" by měly bydlet na tancích s topem a sukní.

Dámy se širokými rameny a postavou „obráceného trojúhelníku“ jsou lepší koupit modely s kalhotkami. Vzhledem k tomu, že tankini se nehodí na postavu velmi těsně, je ideální pro ženy, které nejsou zvyklí předvádět svá těla.

Plavky s dlouhými šortkami a dlouhými šortkami vypadají skvěle na dívkách s dlouhýma nohama a problémových oblastech v bok a břiše. Dámy se svěžími prsy ocení tanky s vrchní částí a šálky.

Model by měl vybírat energické a mladé dívky, které milují plavání a aktivní odpočinek na pláži. Pro milovníky plážového volejbalu vyvinuli návrháři pletené rychleschnoucí tanky.

Zvláštností plavky je, že se může nosit jako běžné oblečení. Harmonicky kombinuje výhody všech typů plavek. Módní návrháři experimentují s barvami a styly tankinů. Top plážové oblečení je vyrobeno ve formě klasické podprsenky nebo gangu.

Vše záleží na tvaru a objemu prsu ženy. Úspěšný tvar A činí postavu štíhlejší a vytváří lehkost. Ženy s dokonalýma nohama by si měly vybrat tanga nebo tanga kalhotky, a pro dámy se svěžími boky, je lepší zastavit se na plavkách nebo mikro šortkách.

Jak si vybrat

Výběr plavky-tankini je zajímavé zaměstnání, protože toto plážové oblečení vyhovuje téměř všem ženám. Plné dámy se mohou rozhodnout pro dlouhý top, který pokrývá žaludek, šortky nebo sukně. Tankini, stejně jako společné plavky, bude klást důraz na ženské kouzlo a skrýt vady postavy. Ženy s velkými prsy by si měly koupit top s poháry. Budou zdůrazňovat poprsí a udržet ji na správné pozici.

Při hledání dokonalé plavky pro plnou postavu, postupujte podle těchto pravidel.

  • Látkové plavky mají velký význam. Složení musí být lycra. To umožňuje tankini pevně obepnout tělo, ale ne přetáhnout, ale skrýt všechno zbytečné. Optimální obsah lycry v tkanině je od 18 do 30 procent. Takové plavky umožňují pokožce dýchat, neztrácí tvar po umytí a účinně zapadá do těla. Stylisté nedoporučují kupovat plavky z lesklých tkanin a pletených modelů.
  • Vyberte si světle barevné plavky jakékoliv barvy, stejně jako černé, modré, vínové, fialové a hnědé. Tento rozsah příznivě zdůrazňuje důstojnost.
  • Pokud chcete tisknout, dávejte přednost modelům s kontrastními, velkými a asymetrickými vzory, včetně diagonálních, vertikálních pruhů. Krásně zdůraznit hrudník a vizuálně prodloužit krk plavky s V-neck a světlý top.
  • Z řezu plavky závisí na tom, jak to bude vypadat na ženu. Uzavřené tankini obleky dámy s jakýmkoliv typem postavy. Plavky jsou vhodné pro postavu „hruška“, jejíž spodní část je vyrobena ve formě sukně.
  • Pokud se vám líbí plavky s top, který má kosti na živůtku a hubnutí vložky, nevybírejte modely s úzkými popruhy, tanga kalhotky, šněrování a dekor. Lesklé tkaniny a dekorační prvky vizuálně zvětšují obrázek.
  • Když si koupíte plavky, vyzkoušejte si to. Pokud nikde nestisknete, budete se v něm cítit dobře, pak je volba správná.

Ženy s mírnými parametry prsou jsou nejlepší, když si vyberou tankinského gangu. Poháry s pěnovým kaučukem vizuálně zvyšují objem a dělají formu chutnou. Model plavky s protínajícími popruhy - pohodlný a bezpečný. Měly by být vybrány dívkami, které hrají na pláži. Volba spodní části plavky závisí na tom, jak atraktivní mají ženy hýždě. Ideální tvar je lepší zdůraznit otevřené sexy kalhotky.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky