Tabulka velikostí plavek

Tabulka velikostí plavek

Letní sezóna, a tím i plážová sezóna je již na cestě. Proto je čas zamyslet se nad nákupem správného příslušenství, oblečení, obuvi a samozřejmě plavek. Moderní značky nabízejí obrovské množství modelů a široký barevný gamut, mezi nimiž bude obtížné vybrat pouze jednu. Koneckonců, všichni potřásají představou originálního vzhledu, krásného barevného schématu a neuvěřitelných prvků výzdoby, které zdobí kreativní designéři.

Při výběru plavky, ujistěte se, že je změřit, aby se ujistil, že sedí na vás dokonale a netlačí nikde a nespadá dolů. V obchodě je to snadné, stačí vzít požadovaný model ve dvou velikostech a měřit oba v místnosti. Poté můžete snadno pochopit, jakou velikost potřebujete.

S nákupem v internetovém obchodě je mnohem složitější. Koneckonců, montáž není vůbec možná, ale s návratem zboží a následnou výměnou se nechci obtěžovat chybou. Aby nedošlo k zaměňování se správnou velikostí vybraných plavek při nákupu přes internet, byly vyvinuty speciální tabulky, které pomáhají správně určit velikost plavek. Ale tato síť má také určité vlastnosti.

Co je třeba zvážit při výběru

Při nákupu plavky přes internetový obchod existuje několik potíží, které jsou zpočátku neviditelné. Konec konců stačí porovnat objemy v údajích v tabulce. Ale ne všechno je tak jednoduché. Pro začátek byste měli pochopit, že standardní označení odpovídá typu přesýpacích hodin a průměrné výšce 168 cm. Pokud jste vlastníkem nižší nebo vysoké, pak standardní velikost není pro vás.

Rozdíl je patrný zejména při nákupu jednodílných plavek nebo modelu monokini, kde by měl být stahovací šňůra přesně v pase a délka bez ramínek je určena pro standardní vybavení.

Kde začít

Nejdříve musíte zvolit správný model, který vyhovuje vašemu typu těla. Rozhodněte se sami, co potřebujete: uzavřené plavky nebo samostatné plavky. A pak změřte své tělo správně.

Při nákupu konkrétního modelu mnoho dívek počítá s tím, že tkanina je poměrně elastická, takže si myslí, že i když se plavky ukáží jako příliš malé, stále se budou protahovat. Takže jsou velmi hluboce mylní. Výpočet elasticity byl původně položen designéry a modelářskými designéry, proto nesprávný nebo příliš jistý výpočet přinese při nákupu větší nepohodlí než radost. Mnoho značek věnuje této položce pozornost.

Pokud se vaše data najednou nacházela na křižovatce dvou velikostí, doporučuje se zvolit ten, který je větší, protože na obrázku bude vypadat harmoničtěji a nebude se tisknout na zbytečná místa.

Určete velikost typu obrázku

Před výběrem jakéhokoliv prvku skříně, měli byste určit svůj typ obrázku a poté vyberte požadovaný a vhodný produkt. Stejné pravidlo platí pro koupi plavek. Chcete-li správně skrýt nedostatky a zdůraznit zásluhy, musíte vybrat správné modely, které současní návrháři nabízejí mnoho, nehledě na původní barvy.

Dívky s postavou přesýpacích hodin nebudou mít s volbou žádné problémy, protože pro ně je vhodný jakýkoliv model.

Obrázek "hruška" se hodí jako plavky uzavřeného typu a oddělené. Takovýmto dívkám se doporučuje, aby si koupili kalhotky s živůtkem gangu, protože v tomto případě je vrchní část univerzální a při výběru velikosti nebudou žádné problémy. Široké boky a úzká ramena a hrudník, ideální jsou plavky se závěsy nebo volánky na živůtku.

Při výběru plavky je třeba věnovat pozornost skutečnosti, že velikost kalhotek musí být větší než velikost živůtku.

Dívky s postavami "obráceného trojúhelníku" by měly působit přesně opačně. Maximální pozornost by měla přitahovat stehna, takže pro ně budou ideální modely modely s volumetrickým dnem nebo tavenými monokini s pevnými kelímky, protože hrudník tohoto obrázku je obvykle objemný. V každém případě, při nákupu uzavřené plavky by se měla zaměřit na velikost poprsí, a samostatné plavky mohou být tvořeny dvěma různými modely.

Jak měřit

Než si koupíte plavky, určitě změřte číslo bez ohledu na to, zda si pamatujete data nebo ne. Tělo se mění a výsledky měření vás mohou překvapit.

Chcete-li změřit číslo, které potřebujete zvláštní způsob, každá část má své vlastní nuance, které musí být vzaty v úvahu. Doporučuje se, aby si pomohla přítelkyně nebo matka, protože budou schopny vyrábět stále více a přesněji. Objem boků by měl být měřen na úrovni nejvýraznějších bodů na hýždě a centimetr by měl být držen vodorovně a ne příliš těsně, ale neměly byste měřící přístroj držet volně. Totéž platí pro obvod pasu. Centimetr udržuje přesně vodorovně a co nejvíce přesně. Pokud se indikátor zastavil uprostřed mezi dvěma čísly, měl by být zaokrouhlen na větší délku, aby nedošlo k omylu ve velikosti.

Je nutné měřit prsa na dvou místech, pro začátek je nutné určit velikost obvodu oblasti pod prsou a teprve poté změřit prsa centimetrem ve dvou nejvýznamnějších bodech. To je nezbytné pro přesnější určení úplnosti podprsenky pohárku. Ve druhém případě musí být centimetr vztyčen na zádech o něco výš než lopatky. Je důležité určit velikost šálku, zejména pokud má živůtek kosti nebo push-up efekt.

Po měření je nutné pouze porovnat jejich údaje s rozměrovou mřížkou uvedenou na internetových stránkách prodávajícího. S kompetentními akcemi budete určitě schopni vybrat správnou velikost pro sebe a vypadat na pláži v plavkách, které dokonale padnou na vás, a které zdůrazní vaše zásluhy.

Poté, co jsou všechny části těla správně změřeny, můžete začít ověřovat svá data pomocí rozměrových tabulek. Zpravidla jsou vždy uvedeny v části s informacemi na webových stránkách každého internetového obchodu.

A tak, abyste si vybrali jednodílný model plavek nebo kalhotek, budete potřebovat znát obvod pasu a boků v centimetrech.

  • Pokud FROM 57-59 cm, a O 80-83 cm, pak vaše ruská velikost je 38.
  • Pro velikost 40 by měla být vaše data následující: 60-63 cm a 84-88 cm, pro 42: 64-67 cm a 89-93 cm a pro 44: 68-71 a 94-97 cm.
  • Pokud je obvod pasu 72-75 cm a obvod boků je 98-101 cm, pak byste měli zvolit velikost 46, a pokud je 76-79 cm a 102-105 cm, pak 48.
  • Dívky s OT 80-83 cm a OB 106-109 cm by měly kupovat 50 velikostí a pro dámy s O 84-87 cm a OB 110-113 cm se doporučuje užívat 52.
  • Při měření 88-91 cm v pase a 114-117 cm v bocích by měla být zvolena velikost 54 a 92-95 cm a 118-121 cm - 56.
  • Majitelé 96-98 cm a OB 122-125 cm budou potřebovat 58, a 99-102 cm a 126-129 cm - 60 ruské velikosti.
  • S FROM 103-106 centimetrů a OB 130-133 centimetrů bude potřeba 62 velikostí a 107-109 cm a 134-137 cm - 64.
  • Pokud FROM 110-113 cm, a OB 138-141 cm, pak byste měli zvolit 66, a pokud FROM 114-117 cm, a OB 142-145 cm, pak 68 ruské velikosti.

Zvolte samostatný model

Chcete-li si vybrat správné bikiny pro sebe, budete potřebovat velikost obvodu pasu a boky pro výběr správné velikosti kalhotek a dva obvody hrudníku pro podprsenku. Jak si vybrat spodní část plavky je popsáno výše, ale jak správně koupit živůtek, bude popsáno níže.

Nejprve je třeba změřit obvod části pod prsou a pak celý obvod hrudníku na prominentních bodech. Aby bylo možné určit objem šálku, je třeba odečíst první z indikátorů druhého obvodu a pomocí speciální tabulky vypočítat potřebnou velikost.

Pokud je tedy rozdíl mezi ukazateli 12-14 centimetrů, pak velikost vaší podprsenky je A, pokud je 13-15 centimetrů, pak B. V případě, že požadujete velikost C, pak by měl být rozdíl mezi oběma rameny od 15 do 17 centimetrů. Majitelé velikosti D mají rozdíl 18-20 centimetrů a dívky s velikostí E - 21-23 cm.

Evropské velikosti

Pokud nakupujete v internetovém obchodě, který se nachází v Evropě, měli byste velmi přesně prozkoumat evropskou dimenzionální síť. K tomu změřte hrudník, pas a boky a porovnejte výsledné údaje s tabulkou evropských velikostí. Existuje však další osvědčená metoda, která je mnohem snazší a rychlejší. A spočívá v následujícím: stačí odnést šest jednotek z ruské velikosti. To znamená, že pokud budete nosit 46, pak mezi evropskými, 46 - 6 vám bude vyhovovat, a to se ukáže být 40. V důsledku toho bude výsledné číslo správné a správné velikosti. Tyto výpočty zahrnují francouzské, německé a italské plavky, jakož i výrobky vyrobené v jiných zemích západní Evropy.

Pokud jde o anglickou dimenzionální mřížku, pak všechno vypadá trochu jinak, protože Britové měří svou postavu v palcích, ne v centimetrech. Samozřejmě, na internetových stránkách jsou zpravidla dvě tabulky v obou výpočetních systémech, ale přesto stojí za to se seznámit s vlastnostmi produktů této země.

V zásadě je vše stejně jednoduché jako u evropských velikostí, pouze zde musíte odečíst osmdesát osm jednotek z vašeho ruštiny a dostanete angličtinu, kterou potřebujete. Například, 46 - 38 = 8, respektive, pokud jste vlastníkem velikosti 46, pak se mezi Brity vejde přesně 8.

Přirozeně nejrozšířenějšími značkami velikosti jsou písmena - S, M, L a tak dále. Tato tabulka se zpravidla bude snažit nejen v Evropě, ale i v USA. S tímto označením stojí za to být obzvláště opatrný, protože někdy mají spárované velikosti. Například velikost M může odpovídat ruským 44 a 46 velikostem.

V takové situaci se vyplatí rozhodnout především pro sebe, jaký druh řezu potřebujete: volný nebo těsný. A pak udělat konečnou volbu ve prospěch určité velikosti. Ale obvykle všechny webové stránky internetových obchodů mají své vlastní tabulky nesmyslů, podle kterých můžete snadno najít velikost, kterou potřebujete.

V ideálním případě je nejlepší koupit si plavky po nasazení, abyste si byli jisti, že se perfektně hodí.

Nezapomeňte ji doplnit o doplňky v podobě klobouku a velkých brýlí, taška s proutěnými rukojetí a barva pareo se také stanou vynikajícími společníky jakéhokoliv módního modelu.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky