Polské plavky

Polské plavky

Vlastnosti

Polské plavky se stávají stále populárnější v Evropě a Rusku, a to nejen díky pohodlí a stylu, ale také díky jasným designům, kvalitním materiálům a sofistikovanému stylu.

Tyto plavky jsou oblíbené mezi módy, protože vám umožní vypadat elegantní a krásné, přitahují vzhled ostatních. V takových šatech na pláži nikdy nepozorujete.

Je třeba mít na paměti, že plavky jsou konstruovány a vyráběny přímo v Polsku, což znamená, že všechny modely splňují evropské normy. Ve výrobě výrobců používajících kvalitní italské materiály. Velkým plusem je, že polské modely jsou vyvíjeny s ohledem na rysy ženské postavy. Tady nejen hubené a štíhlé dívky najdou plavky pro sebe, ale i dámy s uniformami.

Populární značky

Jednou z předních polských značek plavek jsou: Marko, Feba, Etna, Self. Podívejme se podrobněji na každého z těchto výrobců, jaká je jejich zvláštnost a co výrobce věnuje při výrobě

  • Marko. Výrobci této značky vyvíjejí každý rok nové modely. Plavky kvalitní a zajímavý design. Marko je na trhu ne tak dávno, ale už získal srdce módy. Originální modely zdobí kvalitní a zajímavé doplňky, například řetězy, nýty. Výrobce vyrábí hladké a samostatné plavky. Hlavně kolekce Marko jsou určeny pro mladé dívky s elegantní postavou.
  • Feba. Tato značka byla vytvořena speciálně pro sofistikované a sofistikované ženy. Zde se můžete setkat s klasickými modely, které se vyznačují dokonalým střihem, což umožňuje plavkám dokonale sedět na obrázku. Stejně jako světlé, barevné modely, které vytvářejí nejen romantický styl, ale také dávají obrazu sexualitu. Plavky Feba jsou skvělé nejen pro plavání, ale i pro sport na pláži a ve vodě.
  • Etna - kombinuje vynikající kvalitu, originální styly, autorský design a širokou škálu barev. Každý rok je vydávána nová kolekce. V této sezóně představila Etna modely s potiskem tropického ovoce, květin a ptáků. Plavky jsou zdobeny závěsy a různými dekorativními prvky. Společnost vyrábí otevřené modely plavek společně, stejně jako speciální modely, které vám umožní upravit postavu.
  • - jedna z nejstarších polských firem. Plavky této společnosti přemýšlely do nejmenších detailů. Hlavním rozdílem tohoto výrobce je originální designový střih a zajímavé povrchové úpravy. Vlastní produkuje různé styly podprsenek, které se přizpůsobují rysům postavy a objemu každé ženy. Plavky mohou být jak oddělené, tak tavené. A ty druhé jsou vyvinuty speciálně pro opravu obrázku. Může se jednat o tmavé vložky po stranách, které opticky zužují pas, stejně jako high-tech hubnutí materiálů.

Je třeba poznamenat, že navzdory různorodým barevným kombinacím plavek, nikdy nenajdete alyapisty nebo směšné vzory.

Všechny modely od každého polského výrobce jsou primárně používány výhradně k dekoraci ženského těla, zdůraznění zásluh a skrytí vad.

Stylové obrázky

Fotografie ukazují plavky Etna z nejnovější kolekce. Klasický model samostatných plavek dokonale zdůrazňuje důstojnost postavy. Produkt má módní potisk exotických květin.Masivní náhrdelník a velké náušnice jsou kombinovány v barvě s plavkami a činí obraz dravějším a sexy.

Na fotografii je krásné jednodílné plavky Self. Vezměte prosím na vědomí, že lehké závěsy dodávají hrudníku další objem a přitahují pohledy na ladné tvary. Plavky mají mírný tažný efekt, takže postava vypadá štíhlejší a ladnější.

Samostatné plavky Feba umožňují dívce vypadat nejen krásně na pláži, ale i stylově. Světlé barvy zdůrazňují světlé opálení. Leotard plavky má mírně rostoucí účinek. Plavky elastické barevné vložky, které vám umožní nastavit linii břicha.

Marko je tmavě červené rozdělené plavky nejen zdůrazňuje štíhlou postavu, ale také přitahuje vzhled opačného pohlaví. Dívka v takových šatech na pláži bude vždy vypadat sexy. Trochu romantiky a hravosti v obraze přinášejí volánky na živůtku a plavkách. Podprsenka má další karty, které nejen podporují prsa, ale také mírně zvyšují její velikost.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky