Hnědé plavky

Hnědé plavky

Pro spravedlivé sex, výběr plavky je stejný čas-náročný úkol jako výběr chytré šaty. Z této volby záleží na náladě během odpočinku - protože budete nosit plavky většinu dne. Správně zvolené plavky by měly být na tváři, pokud je to možné, zdůraznit zásluhy a skrýt nedostatky postavy.

Správná volba

Samozřejmě je velmi důležité, aby plavky odpovídaly vaší velikosti. Pak bude dobře ležet a nebude dávat vaší postavě další vizuální svazek, který vytvoří ošklivé záhyby na těle.

Stejně důležité je zvolit správnou barvu, aby se nesměřovala s barvou vaší pleti a nezdůrazňovala přílišnou bledost a nedokonalosti.

Co dělat, kdybyste chtěli něco nového a odlišného od toho, co je ve vašem šatníku? Například hnědé plavky?

Vlastnosti

To je věřil, že hnědá barva - ne nejlepší pro plavky. Hnědá barva však má mnoho odstínů, a pokud si ji vyberete správně, hnědé plavky budou vítěznou.

Než půjdete do obchodu, podívejte se do zrcadla a uvidíte barvu pleti a vlasů.

Pokud jste světlovlasá blondýnka, zastavte se na ztlumených odstínech, pastelových, kakaových barvách. Nebudou vytvářet ostrý kontrast s barvou pleti.

Ženy s tmavými vlasy a bledou pletí by měly zvolit světlé barvy. Také budou vypadat dobře plavky velmi tmavě hnědé, téměř černé.

Dámy s červenými a hnědými vlasy by měly dávat přednost bohatým, šťavnatým tónům s načervenalým nádechem, terakotovými odstíny.

Ale pokud jste milovník opalování a vaše pleť rychle získá silné opálení, buďte opatrní s volbou hnědé barvy - některé z jeho odstínů se budou mísit s barvou vaší pleti a vytvoří efekt nedostatku oblečení na těle.

S potisky

Volba jednobarevných plavek představuje určité potíže. Dekorace a světlé výtisky usnadňují práci.

Můžete si vybrat jak jednodílné, tak jednodílné plavky. Obchody a internetové obchody poskytují obrovský výběr různých stylů a modelů od různých výrobců.

Najdete zde výrobky s geometrickými tisky, výtisky ve formě barevných pruhů, aranžování květin, s velkými a malými výkresy. Hitom sezony se stávají puntíky.

S ohledem na doporučení stylistů, můžete snadno udělat slušnou volbu podle svého vkusu a preferencí.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky