Plavky

Plavky

Ženy, které skutečně oceňují kvalitu a krásu, jsou již dlouho obeznámeny se značkou italského spodního prádla a plavek Intimissimi. Produkty této značky jsou vždy vynikající kvality, navíc designéři vždy dodržují nejnovější módní trendy, díky nimž jsou všechny věci schopny dobýt jakoukoli módy. Zvláštní pozornost přitahuje plavky Intimissimi. Jejich výrobní značka začala v roce 2013, ale nyní získali mnoho srdcí. Všechny modely plavek Intimissimi jsou vyrobeny ve stručném, elegantním stylu. Jsou ideální pro vytvoření obrazu tajemného cizince a ozdobí každou dívku.

Historie

Intimissimi je poměrně mladá, ale velmi nadějná italská značka. Stejně jako ostatní výrobci spodního prádla nabízejí také široký výběr plavek.

Zpočátku, intimissimo - to byla linie prádla v obchodech calzedonia. V roce 1996 byla společnost oddělena od calzedonia a objevila se nová značka.

Nyní je společnost v poptávce na trzích mnoha zemí. Spravidla funguje na základě povolení.

Kolekce Intimissimi má jednu nespornou výhodu - nejširší výběr modelů, zaměřených na různé preference.

V současné době společnost vyrábí:

 1. Spodní prádlo
 2. Oblečení pro domácnost
 3. Plážové oblečení
 4. Sportovní spodní prádlo
 5. Příslušenství

Modely a design

Jak budou plavky vypadat přímo závisí na modelu. Intimissimi vyrábí různé možnosti, což umožňuje zákazníkům vybrat si nejlepší variantu pro váš typ postavy. Správný styl pomůže skrýt všechny nedostatky a zvýrazní nejvýhodnější místa vaší postavy.

Štíhlé dámy si mohou dovolit jakýkoliv model. Můžete si bezpečně koupit samostatné plavky s hlubokým v-neck, světlé plavky nebo hravé dlouhé struny.

Populární ženy

 • Smíšené plavky. Tyto modely mají zpravidla hluboký v-krk nebo zcela holé záda. Slip swimsuits jsou často zakoupeny pro aktivní sporty. Pokud chcete skrýt vady postav, pak byste měli věnovat pozornost modelu suim šaty s krátkou sukní. Tyto plavky vypadají velmi hravě a přitahují pozornost ostatních.
 • Monokini Tento model má po stranách široké zářezy. Možnosti v červené barvě poskytnou vaší pláži sofistikovanost obrazu.
 • Klasické bikiny. Nejběžnější a nejoblíbenější model. Hodí se pro jakýkoliv typ postavy, což dokazuje všechny výhody vaší postavy.
 • Plavky s gangem. Charakterem tohoto modelu je živůtek bez ramínek. Tento model se doporučuje pro dívky s malými prsy, protože tento živůtek se zaměřuje na poprsí a činí jej vizuálně.
 • Modely Angelica. Tyto modely mají horní část bez pěnových vložek, je však možné vložit další push-up vložku. Potěšit všechny zákazníky.

Intimissimi vyrábí modely s různými možnostmi dekoru:

 • kontrastní popruhy živůtek, zejména pro dívky s hruškovým typem.
 • luky. Zdobí podprsenky různých druhů. Důležité jsou také plavky, zdobené po stranách miniaturními luky.
 • jasný pás na plavkách. Tento prvek výzdoby upozorňuje na boky, ideální pro dívky s obrázkem "trojúhelník".
 • kovové kroužky na plavkách

Materiály

Intissimi představuje širokou škálu plážového oblečení používající pouze kvalitní materiály. Kvalita výrobku je totiž nejdůležitějším kritériem při výběru. Z toho závisí doba používání, rychlost sušení a vzhled plavek. Tkanina používaná při krejčovství, velmi hustá. Tělo těsně přiléhá k tělu, zatímco nedotkne tělo a neomezuje pohyb.

Politika tvorby cen je přijatelná. Poměr cena-kvalita zde podle zákazníků nefunguje trochu: cena je mnohem nižší než cena jiných značek podobné kvality.

Barvy

Plavky jsou k dispozici v různých barvách. Konzervativní modely najdete v jedné barvě a hravé modely s jasnými vzory. Atraktivní modely, které mají horní a dolní s různými výtisky. Je důležité, aby design každého modelu byl individuální a jedinečný. V závislosti na tom, jaký obrázek chcete vytvořit na pláži, je snadné vybrat požadovaný model.

Značka "Intimissimi" vyrábí spoustu plavek pruhovaný: modely s pruhovanými plaveckými kufry, se samostatnými vložkami podobné barvy nebo modelu, ve kterých se taví jak živůtek, tak pás.

Zaměřte se na poprsí modely s jednobarevnými plaveckými kmeny a jasným barevným topem.

Chcete vytvořit klasický obraz s twistem? Pak byste měli věnovat pozornost ohlávku khaki. Živůtek je zdoben velkými kameny, takže plavky vypadají drahé, pro odvážné dámy, designéři vytvořili model tmavě modré v bílých hrách. Plavky vypadají velmi jasně a okamžitě zachytí oko.

Trend této sezóny - použití průsvitných síťových vložek. Tyto modely vypadají velmi sexy. Dívka v takových plavkách nebude ignorována.

Neméně atraktivní vzhled zvíře tisk Takový obraz nevypadá vzdorně a vulgárně.

Intimissimi vytváří a romantické, jemné plavky. Oddělené plavky v pastelových barvách s květinami nebo hráškem ozdobí každého mladého člověka, nyní jste obeznámeni s etiketou Intimissimi, co přitahuje zákazníky a proč je tak populární. Vytvářejte jedinečné obrazy a experimentujte. Sledujte módu, ale ne slepě ji následujte. A pak budete svítit na pláži a na nějaké party u bazénu. Pěkné nakupování.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky