Mateřské plavky

Mateřské plavky

Během těhotenství většina nastávajících matek pokračuje ve sportu nebo aktivně tráví čas; tak či onak, téměř každá těhotná žena začne navštívit bazén nebo jede na nejbližší pláž. Ať už se jedná o dovolenou na pláži nebo školení v bazénu, je důležité vybrat si perfektní plavky pro těhotné ženy, které budou nejen pohodlné pro rostoucí břicho a nastávající matku, ale také poskytnou správnou podporu pro citlivá prsa a bříško. Své rozhodnutí můžete zastavit na samostatných verzích: bikiny nebo tanky nebo vyzvednout stylový uzavřený model s dalšími tkaninovými záhyby na bocích, které poskytují prostor pro velké břicho.

Každý model plavky pro těhotné ženy má speciální střih, který bere v úvahu zvláštnosti „nové“ postavy a umožňuje dívce užívat si své pozice. Speciální modely podprsenky (split nebo single) mají měkké kosti a silnější základnu se širokým pásem a ramenními popruhy, zatímco kalhotky jsou kompletně šité podél speciálních vzorů s dalšími zářezy pro zvětšené bříško. Modely Fusion mají také břicho pro rostoucí břicho nebo další tkáň a nedovolují materiálu, aby vyvíjel nepohodlí na citlivé pokožce budoucí matky a poskytoval prvotřídní pohodlí a pohodlí při plavání a chůzi. Kromě toho se velikost prsou budoucí matky mění a vyžaduje nové spodní prádlo a oblečení, takže staré plavky prostě nesedí, a tam je velký důvod, aby si nový.

Jak si vybrat

Správná volba je klíčem k úspěchu budoucí matky v jejím úsilí, pokud se rozhodla zapsat se do bazénu pro speciální třídy nebo se vydat na vzrušující dovolenou na pláži. V závislosti na tom, jak velké je bříško, stojí za to začít s výběrem modelu plavek pro těhotné ženy.

  • Je-li břicho malé, to znamená, že je to rané období, je to docela možné dělat s obvyklým modelem otevřených nebo jednodílných plavek, které budete nosit i po porodu. Stačí věnovat pozornost materiálu z plážového prádla, ať je mikrovlákno - příjemné pro materiál těla, který rychle schne a je méně dráždivé než stejný polyester. Obvykle jsou plavky šité z polyesteru a je poměrně těžké najít model s jiným složením; pokud jste nemohli najít model s mikrovláknem, nezoufejte, nezkoušejte a nevyzkoušejte si svůj oblíbený model - neměly by vyčnívat švy a další nepříjemné části.
  • U velkého břicha (později) dávejte přednost speciálnímu jednodílnému nebo samostatnému modelu plavek, který bude vytvořen na jedinečných vzorech s dalšími zářezy na břiše a speciální strukturou podprsenky - se širokými popruhy a silným pásem se schopností přizpůsobit šířku. Mimochodem, horní část bikin může mít další vložky na podporu prsou a dát mu svůdný tvar.

Podprsenka může mít klasický popruh (ty, které jsou na běžné podprsence), nebo ty, které mohou být vázány různými způsoby - za nebo na zádech, kříže a další. Hlavní věc je, že by měly být kompaktní a široké - záruka dobré podpory pro vážený hrudník a ochranu před jeho dalším ochabováním a výskytem nežádoucích strií.

Když si vyberete plavky, měli byste dát přednost horní podprsence na popruzích s pevnými kelímky, abyste správně podpořili prsa; vyloučit modely s tkaninou tenké horní a tenké struny - nebudou moci poskytnout řádnou podporu na prsa, a to bude prostě začít protahovat pod vlastní váhou.Během těhotenství je velmi důležité podporovat pěstování prsou i při spánku a při aktivních plaveckých aktivitách by tato podpora měla být obrovská. Plavky by zároveň neměly přenášet hrudník a dělat jiné nepříjemné činy, protože hlavní věcí je udržet pozitivní náladu, zejména v létě.

Je důležité hovořit o velikosti podprsenky v plavkách pro budoucí matku. Je známo, že během těhotenství se zvětšuje velikost prsou a kolik je individuální. Obvykle se ženská prsa do konce tohoto období zvětší o 1-2 velikosti, takže staré plavky si určitě nezapadnou. Pokud přemýšlíte o výběru plavek pro těhotné ženy, začněte hledat na začátku nebo v polovině druhého trimestru, kdy už prsa odjela na výšku. Zastavte pozornost na těch modelech, které mám další vložky - pokud se do konce období prsa zvětší ještě více, pak mohou být odstraněny a „vyhráli“ více míst pro hruď. Mimochodem, některé plavky modely pro bazén nebo pláž mají tkaničky nebo stuhy, které regulují objem břicha, stejně jako další skládané tkaniny, díky kterým plavky mohou být staženy zpět na dřívější dobu a uvolněné později.

Je důležité věnovat pozornost kvalitě výrobku - jaké materiály se používají, jsou nějaké nepříjemné švy a propichující předměty, jako jsou nepohodlné spojovací prostředky nebo dekorativní prvky? Chcete-li se ujistit, že se rozhodnete správně, nebojte se vyzkoušet si plavky a cítit se v ní: jak pohodlné a pohodlné je být v nových plavkách?

Lékaři doporučují vybrat modely uzavřeného formátu z husté prodyšné tkaniny, která by chránila žaludek před destruktivním přímým sluncem nejlepší (i když trávíte většinu času ve stínu nebo ve vodě). Otevřený model plavek pro těhotné ženy je docela vhodný pro výuku v bazénu, ale zde vyvstává další otázka - bude budoucí mladá matka v ní pohodlná?

Modely

Mezi modely plavek pro těhotné ženy existují stejné možnosti jako pro běžné ženy; Každý speciální model má své vlastní charakteristiky, o nichž budeme hovořit v této části článku.

  • Elegantní modely plavek monofonní nebo s potiskem pro mladé matky jim umožňují vypadat opravdu stylově a roztomilé, zejména když je gestační věk již slušný a chcete ukázat své bříško celému světu.

Uzavřené plavky zdůrazňují zejména zaoblené břicho a mohou mu poskytnout dodatečnou podporu. Takové modely mají zastrčené pod velkým břichem nebo extra zásobu tkáně a díky tomu je jeho pobyt pohodlný. Podprsenka v takových plavkách by měla mít tlusté pásky z nepružného materiálu s možností dodatečného seřízení a pevný rám s trvanlivými kelímky, protože tam je důležité podporovat prsa během nejdůležitějšího období života každé ženy.

Uzavřené plavky pro těhotné ženy jsou ideální pro bazén. Sportovní plavky pro nácvik stručných barev budou vynikajícím partnerem pro vzrušující okupaci vody a poskytnou komfort: neměly by mít účinky lisování nebo řezání a pohyby v takových plavkách by měly být volné a pohodlné. Plážové oblečení může mít otevřené zadní nebo výstřihy na stranách, aby se vzhled ještě atraktivnější a okouzlující.

  • Tankini je stylový model samostatných plavek pro mladé matky. Je to protáhlý vrchol, připomínající košili s pevnými šálky a kalhotky, které jsou součástí balení. Tankini může být ideální volbou pro budoucí matku, protože chrání žaludek před jasným slunečním zářením a ultrafialovým zářením, chrání jej před jinými vnějšími faktory; Kalhotky v sadě mají také tuky pro rostoucí bříško a mají mimořádně pozitivní vliv na budoucí matku, která jí poskytuje pohodlnou zábavu.
  • Mateřské bikiny jsou tradiční klasikou, která jistě jde i do budoucích mladých matek. Bikini živůtek v takovém modelu má tlusté šálky a měkčí, ale silné kosti (pro zajištění správné podpory), navíc je důležité věnovat pozornost popruhy - těsné. Kalhotky by měly mít šipky pro břicho a mimochodem, takové sestavy mají často pravidelné kalhotky, které lze nosit po porodu.

Kalhotky pro takové modely mohou mít nízký střih (vždy s tuky pod břichem) nebo vysoké - obzvláště důležité v letní sezóně 2017.

Promluvme si o barvě: je známo, že barva nebo tisk mohou vizuálně opravit i ty beznadějné postavy a během těhotenství někdy chcete skrýt další centimetry, alespoň vizuálně. Jemný tisk - květiny, hrášek, geometrie a tmavé barvy - černá, modrá, hnědá, fialová, vínová, a další - dobře zvládá tento úkol. Jiní si mohou vybrat klasický mořský pás - hlavní letní trend, nebo jiné relevantní barvy - modrou nebo tyrkysovou, podmanivě červenou, modrou nebo bílou, žlutou a další světlé barvy.

Značky

Plavky pro těhotné ženy si můžete koupit ve specializovaných prodejnách pro nastávající matky, kde jsou výrobky z vhodných tkanin a speciálního řezu zastoupeny pouze v tomto období. Ruská značka Decathlon ve své letní kolekci má sportovní modely pro těhotné ženy s výstižným designem a dokonalým střihem; Tento model bude díky uzavřené a vhodné formě vhodný pro povolání v bazénu. Značka ASOS nabízí mnoho možností pro plavky pro těhotné ženy - od stylových pevných modelů až po společné sety, jako jsou tankiny nebo bikiny. V Kidsteru najdete originální modely tankini s květinovým potiskem a špičkou - rozšířené tričko, které absolutně neomezuje rostoucí bříško a bude užitečné od samého počátku těhotenství až do jeho konce.

Stylové obrázky

Vytvoření jedinečného a moderního vzhledu v plavkách pro těhotné ženy je jednoduché: vyberte si svůj oblíbený model a zkombinujte ho s dalším plážovým oblečením a doplňky. Chcete-li vytvořit romantický vzhled, vyberte si lehké plážové šaty vyrobené z tekoucího materiálu v klasickém odstínu nebo aby odpovídaly základnímu oblečení, plavkám. Plážové šaty vypadají stejně dobře se samostatným modelem plavky, s pevnou a protáhlou tunikou s velkými střihy na bocích budou skvělou alternativou.

Jako ozdoba pro plavky bikiny modelu je v módě vybírat dekorativní dlouhý řetízek, který se vejde přes krk a krásně se rozprostírá na břiše, což je ještě okouzlující. Slamák vypadá naprosto originálně a stylově s naprosto libovolným modelem, ať už solidním nebo samostatným, monofonním nebo s potiskem.

Stylový vzhled určitě uspěje, pokud zvolíte aktuální barvu letní sezóny 2017 - modré a modré, akvamarín nebo moře pruhované. Mimochodem, tato sezóna bikiny modely jsou více než kdy jindy relevantní - otevřené a upřímné, diskrétní a vždy stylové; v případě mladých matek by měly být upřednostňovány nádrže - uzavřený model s trikem a spodním prádlem v soupravě. Těhotné ženy by se měly starat především o své zdraví a nezapomínat na ještě nenarozené dítě, o které se také musí starat, a vybrat si modely, které pokrývají jejich břicho a nedovolují, aby na něj dopadalo přímé sluneční světlo (to je spalující slunce).

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky