Plavky pro bazén

Plavky pro bazén

Aktivní vodní sporty jsou populární mezi ženami všech věkových kategorií. Plavání nebo aqua aerobik v bazénu dokonale zlepšují náladu, svaly. Mezi povinné vybavení - uzavřené plavky, které by měly poskytovat maximální pohodlí při tréninku. Tato tavná verze může být vybrána pro jakýkoliv typ tvaru, korigující její nuance a zdůrazňující tvar speciálních vložek.

Jak si vybrat

Každá žena by měla mít v šatníku uzavřené plavky. Je nutné nejen pro sport, ale i při návštěvě sauny s přáteli, koupání v hotelovém bazénu na dovolené. Kombinované modely jsou velmi elegantní, vytvářejí velkolepou siluetu a jemné linie. Módní kolekce různých odstínů a stylů jsou vyvíjeny nejslavnějšími sportovními a značkovými značkami.

U tříd v bazénu by měl vyzvednout uzavřené plavky, které upevní hrudník, zapadnou do trupu, neklouznou během intenzivních cvičení. Hlavní výhody tohoto modelu se plně odrážejí v jeho funkcích:

 • Používají se speciální tkaniny s vysokým stupněm hustoty a roztažnosti. Výrobci vyvíjejí nové položky založené na spandexu, bavlně, polyesteru nebo polycottonu. Nike, Speedo a Reebok je testují na sportovních akcích na vysoké úrovni a nabízejí stylové a praktické kolekce pro každý vkus. Tyto látky nevypadají pod vlivem chlóru, snadno se vymažou a velmi rychle suší.
 • V nejnovějších sbírkách mnoha značek jsou šťavnaté a tlumené odstíny, zajímavá výzdoba živůtek nebo na bocích, módní tisky. Oni jsou neméně velkolepé a sexy než otevřené pláže bikiny.
 • Snadno si vybrat model pro ženy s obloukem, upravit velikost prsou nebo skrýt bříško kvůli složitému přizpůsobení, hustotě tkanin a rysům vzoru.

Dívka si může vybrat jednodílné plavky s šálky nebo lehký model s koketními volánky, otevírajícími hýždě nebo zdobené rozmazanými ombre liniemi. Krásné výrobky z Amalea, Salerno a Vacanze přidávají ženskost, eleganci, přitahují pozornost opačného pohlaví.

Populární styly a modely

Známí výrobci věnují více pozornosti uzavřeným plavkám pro bazén, aktivně využívají akcenty designů ze své oblíbené venkovní plážové série. Mezi mnoha produkty patří několik stylových oblastí:

 • SportTyto plavky jsou nezbytné pro plavání. Mají jednoduchý elegantní design, tlumené barvy a minimální designové požitky. Maximální přilnavost zajišťuje pocit „druhé kůže“, pomáhá klouzat po vodě a chrání pokožku před dráždivými účinky činidel.
 • Zpět otevřený: tenké pásky krásně otevřou zadní linii, dobře se hodí pro malé holčičky středního stavění. V kombinaci s elegantním světlým pareem je ideální pro mládežnickou párty u bazénu.
 • S otevřenými šálky: lehký model mírně otevírá hrudník, dává tvar. Hustá struktura a speciální krejčovství umožňuje mírně zvýšit hrudník. Nejoblíbenější série dvou barev a kontrastních odstínů, s lehkým dekorem na horní části živůtku.
 • Módní gang: Nová myšlenka jednodílných plavek nemá žádné popruhy. Neviditelné kosti jsou vloženy do bočních švů a drží bustu dobře. Pomáhá vizuálně odstranit plnost stehen a hýždí, otevírá krásná ženská ramena a klíční kost.
 • Velkolepé "skok": jasná volba pro skutečné módy s dokonalou postavou.V něm je zadní strana zcela otevřená a velký výstřih v přední části vypadá mimořádně a eroticky. Jeden popruh se šíří přes krk, vytváří štíhlou siluetu.
 • Se sukní: Zajímavý model plavky pro plavecký bazén má krátkou sukni, která pokrývá nedokonalé boky. V tomto provedení budou plnohodnotné dívky při sportu cítit jistotu, budou se moci aktivně a hodně pohybovat.

Nové kolekce od Espritu, Mysticite a Wild Orchid nabízejí šperky se šněrováním, širokými nebo úzkými popruhy, velkými korálky a výšivkami, skrytým pushupem v živůtku. Můžete si vybrat plavky, šité na jednom rameni, se silikonovými neviditelnými sponami nebo otevřenými boky.

Pro plné dámy

Ženy s nestandardními formami není snadné vyzvednout si pevné plavky, které pomohou postavě harmoničtější a elegantní. Aby vypadaly luxusně a jasně, měly by správně umístit akcenty a věnovat pozornost nejnovějším novinkám od slavných návrhářů:

 • Plavky, Určeno pro velký šálek, dámy s nádherným prsou jsou nezbytné. Speciální řez poskytuje pevnou fixaci a široké popruhy rozdělují zátěž na ramena a záda. Lehká tkanina závěsů, nenápadné tmavé tóny vizuálně snižují bustu, což činí postavu světlem.
 • Uzavřené bikiny plavky změní jakýkoliv tvar na ideální přesýpací hodiny. Model může vytvořit potřebné ohnutí pasu, skrýt břicho a dát prsu požadovaný tvar. Kosti projdou pod mléčnou žlázou, což vám umožní bezpečně se potápět, hrát si na plážový volejbal nebo tančit se svými přáteli u bazénu.

Recenze říkají, že nejpohodlnější budou plavky se širokými popruhy, které lze upravit na délku. Pro aktivní dámy si můžete vybrat variantu s křížovými popruhy na zádech: ani při intenzivním tréninku nespadají a neuvolňují výrobek na obrázku. Ženy s ladnými a velkými prsy by měly věnovat pozornost plavkám, které kombinují zapalovač a monotónní dno. Dobře se hodí barevný gradient s přechodem, rozmazané vzory a vertikální tenké pruhy. Stylistům se doporučuje, aby se nebáli červených, modrých nebo neonových barev a používali je jako dekorace.

Aktuální barvy sezóny

Nedávné módní trendy přinesly změny v designu plavky pro bazén. Na vrcholu popularity jsou černé a bílé barvy, jejich světelná kombinace. Vypadají skvěle v pevných klasických i sportovních modelech, zvýrazňují hladkost kůže a dobré opálení. Modely "monokini" nebo "skok" v černém gamutu vypadají neuvěřitelně sexy, takže majitel je štíhlejší.

Všechny odstíny červené jsou relevantní a žádoucí. Scarlet, víno nebo marsala - každý tón je ideální pro sportovní nebo jednodílné plavky. Nebojte se klasické červené - v monofonním vystoupení, ta věc bude dokonale sedět na postavě jakéhokoliv typu. Plné dámy si mohou vybrat tmavé korály, tlumené a velkolepé s minimálním množstvím dekoru.

V trendu mořských a etnických témat, velkých hrášků nebo pruhů na obrázku, monotónní dravé nebo květinové tisky. Neonové odstíny jsou minulostí a nové kolekce Triumph, Bahama a Pinkiss jsou vyrobeny v jemných tónech modré, tyrkysové a béžové. Díky tomu bude snadné vybrat si krásný a pohodlný model plavky pro bazén, užít si každé aktivní cvičení.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky