Značkové plavky

Značkové plavky

S otevřením sezóny na pláži si všechny ženy na světě myslí o koupi nejnovějšího modelu značkových plavek - nejdůležitější položky dámského šatníku v létě. Chcete-li opravdu zářit a vypadat atraktivně v plavkách, měli byste se podívat na nové trendy a triky módních návrhářů a designérů, díky kterým může být obraz vizuálně opraven a prezentován krásně. Pojďme si promluvit o slavných značkách a jejich vlastnostech, zvážit současné kolekce pro léto 2017 a to, co byste měli věnovat při výběru módního oblečení.

Italština

Nejdynamičtější a nejkvalitnější na světě jsou ti, kteří jsou uznávaní - plavky italských mistrů designu; Překvapují vás, zbláznili vás a nechte si vychutnat nejslunnější období roku v nejlepších plážových šatech. Mezi nejznámější výrobce patří značky Incanto, Charmante, Intimissimi, Fisico, Amarea, Lora Grig a další moderní a moderní.

Mezi italskými modely dámských plavek jsou velikosti pro spravedlivý sex se standardními parametry a pro ty, kteří mají rozměrnou nebo miniaturní velikost. Výrobci plavek z Itálie jsou známí vysokou kvalitou svých výrobků: tlustými drahými tkaninami s vynikajícími výtisky a ušlechtilými odstíny, příslušnými a pohodlnými styly podprsenek a kalhotek, přítomností dalších šperků a drahokamů. Vlastnost takových plavek, možná jejich nevýhoda, může sloužit jako vysoká cenová kategorie ve srovnání s výrobky podobnými designu a modelu.

Polština

Dalším lídrem mezi dámskými plavkami je polská móda, která představuje vysoce kvalitní modely za atraktivní ceny. Polské dámské plavky určitě navazují na módní trendy 2017; Mimochodem, nyní více než kdy jindy skutečné bikiny - uzavřené nebo otevřené: volba je na vás Plavky z Polska jsou atraktivní oběma důležitými kritérii: slušný kvalitní model (plus pohodlná forma podprsenky a kalhotek, bez ohledu na typ plavky) a příjemná cena.

Američané a jiní

Victoria's Secret značky plavky - sen moderní módy , která dosud nezískala tento trend pro horkou letní sezónu. Plážové oblečení od firmy Victorias Secret je relevantní a moderní, každá kolekce módní značky je skutečnou prací designu, o níž sní miliony žen.

Mimochodem, velikost mřížky amerických plavek není široká: od XS po klasickou L (dobrá zpráva je, že prádlo je těžší).

Dalšími známými značkami dámského spodního prádla jsou americké firmy Ujena, Andrew Christian, Winki Swim, Beach Bunny, agent provocateur, francouzské značky Antigel, CARINE GILSON, španělské Andres Sarda, které vyrábějí klasické bikiny s podprsenkou, plavky, plážové šifony a bavlněné oblečení a oblečení. další příslušenství a další položky.

Jak si vybrat

Světové značky nabízejí širokou škálu plavek, jako nikdy předtím; Chcete-li si vybrat, postupujte podle tipů slavných stylistů:

  • Když je „písčitá“ postava zastrčena, vyberte si model bikiny: oddělte horní a jakýkoli odstín nebo potisk. Nebo dávejte pozor na bílé jednodílné nebo jiné jednobarevné plavky; v každém z nich se vaše postava bude zdát bezchybná;
  • Pokud jste majitelem zajímavé postavy „hrušky“, dávejte přednost těm samým bikinám, jejichž podprsenka by mohla vizuálně zvětšit vrchní část a maskovat objem spodní části gangovým topem nebo tradičními trojúhelníkovými kelímky s velkými barvami, s kalhotkami s potištěnou geometrií nebo modely s jinými objemnými atributy nahoru;
  • U typu „obráceného trojúhelníku“ dávejte pozor na horní části plavek a vyberte si model podprsenky se širokými popruhy; kalhotky nechají být ve formátu šortky nebo budou mít volánky;
  • Pas není tak výrazný? Nezáleží na tom, vyberte si jednodílné plavky s hlubokými zářezy v pase - vizuálně dávají této svůdné části těla příjemný ohyb a vizuálně ji snižují o několik centimetrů.

Značkové plavky hovoří samy za sebe: obvykle se jedná o nejdůležitější modely módních barev a tvarů. Globální značky se postarají o své zákazníky a nabídnou nové modely pro každou sezónu tak, aby se každá žena na pláži nebo v bazénu cítila pohodlně. Plážové šaty slavných značek jsou dalším důvodem, proč svítit na pláži a plavat v jasném slunci, a samozřejmě i v pozornosti ostatních. Štíhlé vysoké dámy mohou nosit šifónové šaty na podlaze s výraznou štěrbinou na boku a krátké dámy mohou dělat s krátkými šaty nebo střední délkou.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky