Světelné tenisky pro děti

Světelné tenisky pro děti

Sportovní obuv je pohodlná. Proto dospělí i děti preferují tento typ obuvi při sestavování každodenního šatníku. A když je ozdobným prvkem osvětlení, pak budou děti s takovými botami potěšeny. Pokud potřebujete dárek pro své dítě, kupte si zářící tenisky. Budou ho odlišovat od davu a zdůrazňovat individualitu.

Různé modely

Moderní výrobce nabízí širokou škálu světlých a stylových zářících tenisek pro děti. Pro uspokojení potřeby dítěte nebude snadné.

S zářícími podrážkami

Velmi zajímavé dětské tenisky, které zcela zapálí celou podrážku. Jsou ztělesněním kreativních designérů s využitím moderních technologií. Měkká záře obklopuje dětské nohy a vytváří úžasný efekt.

Světelné tenisky nejsou jen krásné. Jednou z jejich hlavních výhod je zajištění bezpečnosti dítěte ve večerních hodinách. Uživatelé silnic si vždy všimnou „zářícího“ dítěte. Taková obuv nevyžaduje zvláštní péči.

Se světelnými tkaničkami a podrážkami

Originální a okouzlující vzhled tenisky, které svítí nejen podešev, ale i tkaničky. Jejich design je výstižný, protože světelné prvky dávají výrobku jedinečný vzhled.

Kontrastně barevné šití je minimální, ale nezbytný akcent.

Podsvícení LED

Tato bota se nazývá vedena. Originalita těchto modelů je nepochybná. Převládající barvy tenisek pro chlapce jsou černé, zelené, hnědé. Dívky dostávají boty z růžové, modré, stříbrné barvy.

Kromě monochromatických tenisek si můžete vybrat i nášivky nebo vzory: hvězdy, motýly, geometrické tvary. A unisex boty budou vypadat stejně dobře na chlapcích a dívkách.

Vrchní část může být vyrobena z umělé kůže nebo textilu.

Efekt luminiscence je zajištěn podsvícením LED integrovaným v podrážce výrobku. Její světla mohou být stejné barvy, duhy, blikání nebo "běh." Skrytá tlačítka umožňují vybrat režim záře.

Práce světelných prvků je obvykle zajištěna baterií, která má náboj nejméně 7-8 hodin. Pohodlný konektor USB umožňuje nabíjení z počítače nebo z auta. Po třech hodinách se tenisky opět potěší jejich záře.

Tenisky s LED světly jsou vhodné pro nošení na jaře av létě.

Bliká při chůzi

Tyto tenisky začnou svítit barevnými světly s každým krokem. Oscilace zavírají kontakty baterií a zabudované světelné části z toho začínají pracovat.

V závislosti na umístění žárovek vyzařují tenisky:

 • se světelnou patou na podrážce;
 • s zářící přezkou na suchém zipu;
 • se světelnou boční stěnou a špičkou.

Existují dokonce zcela světelné modely, ale jsou poměrně drahé.

S křídly

Neobvyklý a ohromující model jsou tenisky s křídly. Takový zajímavý prvek dekoru je umístěn na boku, na vnější straně boty. V některých modelech, křídla mají štěrbiny a se podobají krajce. Vypadá to snadno a vzdušně. Zapínáním je suchý zip, což je velmi pohodlné.

Takové boty jsou zpravidla monotónní, protože křídla jsou již soběstačným prvkem. Množství výšivek a jiných dekorů bude nadbytečné a jednoduše přetíží vzhled výrobku.

Tvar křídel je také různorodý. Dívky se mohou rozhodnout pro původní "motýly". Jsou tak snadné cítit se jako pohádka z pohádky. Navíc barva těchto bot je stříbrná nebo zlatá.

Tenisky s dračími křídly jsou určeny pro chlapce. Blikající světla a lesklá tkanina vytvářejí úžasný efekt. Děti budou s takovým darem nadšeny, protože poskytují báječnou reinkarnaci a vrhají se do světa fantazie.

Skechers

Sportovní obuv značky Skechers se vyznačuje barevným designem, vysokou kvalitou a příznivými cenami. Plus, společnost používá nejnovější technologie nosit boty bylo příjemné a pohodlné. A toto číslo je nesmírně důležité, pokud si koupíte boty pro nejmenšího člena rodiny.

Modely pro chlapce se podobají produktu ze vzdálené budoucnosti. Jejich pohled je fantastický. Světla blikají v podešvi a nosí při chůzi.

Spona je velmi originální a nemá nic společného se suchým zipem a tkaničkami. Skechers je ztělesněním individuality.

Vysoké modely

Vrchní část tenisky zavírá kotník. Světelné vložky v nich mohou být umístěny kdekoli. Velmi efektivní v tomto ohledu jsou černé boty, ve kterých je horní část výrobku pokryta malými žárovkami.

Vysoké tenisky mohou mít také křídla. V kombinaci s brilantním materiálem vypadají fantasticky.

Krajky nebo suchý zip

Výrobce často dodává dětskou obuv pro nejmenší prvky, které vydávají zvuk nebo jiskří jasnými světly. Výhodou těchto inovací je, že děti si rádi oblékají takové neobvyklé boty a jdou na procházku. A pokud vaše dítě nemá ráda boty s zářícími teniskami, tento problém bude vyřešen nejúspěšnějším způsobem.

Fidget a Egoza nikdy neuniknou z citlivého pohledu mámy. Žárovky na podešvi nebo na přezce vždy označují místo, kde hraje.

Tenisky pro děti mají jasný design. Obvykle se jedná o obrazy oblíbených karikatur: Fixiki, Lightning McQueen, Little Pony, Angry Birds, Kitty Kitten, Transformers atd.

Pokud vaše dítě tenisky blikají při pohybu, bude se snažit spustit a skákat více prodloužit zábavné osvětlení. A v tom jsou také výhody: nic nezvyšuje zdraví jako mobilní způsob života.

Fluorescenční

O fluorescenčních teniskách můžete říci, že jsou naprosto bezpečné. Barva, která poskytuje zářící efekt, nemá nepříznivý vliv na lidské tělo.

Zvláštností luminiscenční barvy je to, že nepotřebuje elektřinu k jejímu nabití. Dost slunce. Maximální doba osvětlení je 6 hodin a nabíjení trvá jen málo času. V oblačném počasí budou tyto tenisky také lehce svítit a neztratí svou eleganci.

Tyto boty nabízejí takové známé značky jako Nike, Noxton, Adidas.

Mnozí rodiče se zajímají, kolik takových bot stojí. Jeho cena závisí na ploše světelného nátěru.

Tipy pro výběr

Aby bylo možné koupit zářící tenisky nezpůsobil zklamání z nákupu, použijte naše tipy.

 • Stejně jako u jiných sportovních bot by měla být v teniskách se světly přítomna ortopedická stélka. Poskytuje maximální pohodlí při nošení.
 • Malé děti se nedoporučují nosit tyto boty po dlouhou dobu. To proto, že přítomnost vodičů a LED vyžaduje měkčí podrážku. Proto je ortopedický efekt vyloučen. Ale na druhou stranu takové tenisky pobaví dítě, pokud budete muset jít do auta.
 • Je pouze nutné získat zářivou obuv ve specializovaných prodejnách, preferujících známé značky a přírodní materiály. Nakoupené jinde, mohou být nekvalitní a dokonce poškodit zdraví dítěte.
 • Upevnění na suchý zip je nejpohodlnější volbou.Se šněrováním bude dítě po dlouhou dobu zaneprázdněno a on prostě ztratí touhu jít kamkoliv. Ale starší dětské šněrování pomohou rozvíjet jemné motorické dovednosti.
 • Pečlivě zkontrolujte podrážku, zejména s ponožkou. Mělo by to být dost tvrdé a ne sag.
 • Věnujte pozornost stélce. Je lepší, když je vyrobena z kůže.
 • Zvažte švy. Musí být elegantní. Pokud se někde objeví lepidlo nebo přetržení nitě, pak kvalita těchto bot zůstane velmi žádoucí.
 • Zkontrolujte pružnost výrobku stisknutím na výtoku. Dent by se měl rychle narovnat.
 • Nezapomeňte, že tenisky s LED nejsou vhodné pro trénink a sport. Jsou vytvořeny pro chůzi se svým dítětem.
 • Při objednávání zboží prostřednictvím internetového obchodu, zejména čínského původu, berte prosím na vědomí, že jsou „poddimenzované“. Velikost může být velmi odlišná od toho, co vaše dítě nosí.

Jít do obchodu, pokusit se vzít dítě s sebou. To značně zjednoduší úkol. Navíc jste 100% uspokojení potřeb dítěte. Vybere si ty tenisky, které ho potěší. Proto je bude také nosit s potěšením.

Nezapomeňte, že takové zajímavé boty vyžadují speciální šatní skříň. Dívka bude vypadat skvěle v džínách nebo světlých šortkách. Sukně a šaty v obraze se světelnými teniskami nejsou povoleny. A pro chlapce džíny a světlé tričko bude správné rozhodnutí.

Náklady na světelné tenisky určuje výrobce a příslušenství. Přítomnost baterií zlevňuje tenisky ve srovnání s modely baterií.

Léto vedl lze zakoupit za 2000 rublů. Jedná se o lehkou verzi, která není vhodná pro jaro a podzim. Horní část těchto modelů je vyrobena z tkaniny.

Klasické koženkové tenisky budou stát asi 3000 rublů. Tyto boty se nebojí vlhkosti, mají několik způsobů osvětlení. LED diody jsou nabíjeny z USB kabelu. Vnitřek tenisky je vyroben z tkaniny a měkké pěnové gumy.

Vysoké tenisky jsou od 3200 a dosahují 4500 rublů.

Životnost světelných bot závisí na provozu. S péčí bude dlouhodobě sloužit svému majiteli. Zvláště proto, že se nebojí deště.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky