Džínové tenisky pro muže a ženy

Džínové tenisky pro muže a ženy

Tenisky jsou nejpohodlnější a nejoblíbenější sportovní obuv. Díky přítomnosti originálního designu, barev a tvarů mohou být nošeny v každodenním životě pro jakýkoliv styl oblečení nejen pro sport, ale i pro práci, chůzi nebo rande. Tenisky jsou praktické pro použití, jsou skvělé pro každý věk. Dnes jsou džínové tenisky v módě. Designéři ve svých modelech kombinovali ve sportovním stylu s luxusem a půvabem.

V nové sezóně, jako vždy, je trh ceněn pro multifunkčnost, kvalitu, cenu a styl. Je velmi důležité, aby výrobky harmonicky zapadly do jakéhokoliv směru. Všechny tyto požadavky splňují džínové boty, mohou být původně kombinovány s krásným oblečením a jednoduchým ležérním oblečením. Džíny se týkají univerzálních typů tkanin. Proto se zájem o něj každým rokem zvyšuje. Moderní návrháři vytvářejí spoustu sbírek nejen džíny, ale i boty.

Nejmódnější variantou jsou tenisky z tmavých džíny na bílé podešvi, zdobené barevnými tkaničkami. Tento typ obuvi doporučujeme nosit nejen džíny, ale i klasickými kalhotami. Velmi oblíbené jsou také džínové tenisky se speciálními semišovými vložkami z hnědých a černých odstínů.

Džínové typy

Při výrobě obuvi se používají různé druhy džínoviny. Zpravidla je malován v tradiční modré barvě. Pro získání tkanin z jiných barev se používá barviva. Denimové tenisky se vyznačují trvanlivostí, protože nejsou nikdy otírány.

Kromě klasického džínoviny, který se nejčastěji používá pro výrobu tenisek, používejte následující typy denimu:

 • Shambri. To je jeden z typů džínoviny, navenek je to modrá tkanina, tenká a měkká ve struktuře. Rozptýlí zvláštní lehkost, vhodná pro výrobu "jemnějších" prvků skříně. Při výrobě obuvi Shambri se zřídka používá, ale výrobky z ní vypadají krásně a originálně.
 • Džínové tenisky jsou často šité zlomený keprje to denimová tkanina, jejíž nitě jsou propleteny ve formě "vánočního stromu".
 • Gine. Vhodné pro šití levné obuvi. Nitě jeho tkanin jsou natřeny rovnoměrně v jedné barvě, propletené šikmo. Gin se vyznačuje měkkostí, trvanlivostí a nízkými náklady.
 • Streych. Denim, který se vyznačuje zvýšenou pružností a pružností. Je vyroben z bavlněných vláken s přídavkem lycry a elastanu. Obuv Streychevaya je velmi pohodlná na nošení, protože správně a rychle bere podobu nohy.
 • Ecru. Je to přírodní denim ve formě nenatřené bavlny. Ecru může být žlutá, hnědá, šedá.

Typy denimových tenisek

V moderním světě jsou tenisky žádané nejen mezi sportovními fanoušky, ale raději je nosí i obuv pro volný čas. Tento typ obuvi je nejpraktičtější. V závislosti na modelu, stylu, barvě a účelu se několik typů tenisek liší:

 • Džínové tenisky pro běh. Tyto boty jsou vyrobeny z odolného denimu. Tenisky jsou navíc vybaveny tlumiči, mají nízký tvar a pružnou ponožku.
 • Basketbalové tenisky. Modely mohou mít vrchol různých výšek. Spolehlivě upevněn na noze, čímž se snižuje riziko zranění kotníku během hry.
 • Fotbalové tenisky. Vyznačuje se přítomností hrotů na povrchu podešve.
 • Tenisky pro volejbal a tenis. Taková obuv je stabilní, má zvýšené odpisy.
 • Tenisky pro fitness. Mají pružnou a tenkou podešev, chrániče se liší od jiných typů modelů obuvi přítomností rybí kosti
 • Džínové tenisky pro outdoorové aktivity a turistiku. Vzhledem ke zvýšené síle džínoviny je tento typ obuvi široce používán v cestovním ruchu. Tenisky jsou navíc vybaveny funkcemi pro odstranění nečistot, mají vložky absorbující otřesy a vodu odpuzující povrch.
 • Klasické tenisky. Jejich hlavním účelem je přidat oblečení při vytváření neformálního vzhledu. Tyto boty jsou elegantní, pohodlné, více vyhovují stylu klasiky.

Jak se nosí

Denim boty jsou považovány za vynikající volbu pro sportovní i neformální styl. V mužských modelech tenisek převažuje tmavá a modrá barva, u ženských modelů světlejší odstíny. Kombinace klasického oblečení a sportovní obuvi umožňuje vytvářet originální obrazy. Denimové boty vypadají dobře pod kalhotami, a to jak barevnou mikinu, tak bundu. Jeans tenisky jsou dobře v harmonii barev se sportovní pletené kalhoty. Pokud jde o vlněné nebo tvídové kalhoty, měli byste je pečlivě kombinovat s džínové boty. V opačném případě bude výsledek příliš „těžká“ textura.

Často designéři zdobí džínové tenisky různými nýty a potisky. Tyto možnosti jsou vhodné pro mladé lidi. Starší ženy a muži by si měli vybrat boty v klasickém stylu, bez ozdob, kde jsou povoleny kožené a semišové vložky. Pokud jsou tenisky vysoké, pak je třeba, aby je dobře zaplňovaly těsné kalhoty nebo džíny. Kromě toho je důležité vědět, jak vyplnit a skrýt tkaničky. V džínové tenisky, můžete uvázat tkaničky za jazyk.

Péče o džínové tenisky

V závislosti na tom, jaký typ džínoviny byl použit při šití tenisek, může existovat jiný typ péče o boty. Je žádoucí čistit džínové tenisky v teplé mýdlové vodě, protože vlákna tkanin často podléhají smrštění. Čištění se doporučuje pouze ručně, pračka na to nebude pracovat.

Je důležité pro čištění džíny tenisky vybrat správný kartáč. Neměly by být tvrdé, je nejlepší dát přednost měkkým žínkám. Suché boty by měly být v teplé a suché místnosti. Nemůžete si džíny v čistírně.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky