Asix tenisky

Asix tenisky

Historie značky ASICS začala v roce 1949 v poválečném Japonsku. Zakladatelem značky byl podnikatel Kihachiro Onitsuka, který ve svém rodném městě Kobe otevřel obchod s obuví. Onitsuka chtěl povzbudit mladé lidi v těch letech, aby šli sportovat (v poválečných letech bylo velmi důležité vštípit mladým lidem lásku k tělesnému cvičení, aby pochopili důležitost opatření ke zlepšení jejich zdraví), a to jak společnost vyrábějící sportovní obuv Onitsuka Tiger, předchůdce ASICS. První model společnosti byl pár basketbalových tenisek a Kihachiro je inspiroval k vytvoření ... chobotnice. Princip zařízení chapadel byl použit k vytvoření podrážky boty.

Další technologickou inovací značky tenisek je reflexní povrch. V takových teniskách se stává bezpečné běžet večer ve dne - protože řidič může snadno vidět běžce z dálky. V osmdesátých letech se společnost ASICS dostala na přední místo v oblasti prodeje sportovního oblečení a obuvi. V roce 1994 zahájila značka kultovní model Gel Kayano pro sportovce sprintu. Přibližně ve stejnou dobu začala společnost vyrábět dětskou obuv.

Dnes tenisky ASICS uspokojí potřeby profesionálních sportovců i milovníků pouličního stylu. Multifunkční a high-tech technologie, vyrobené s využitím nejmodernějších technologií, se dokonale vyrovnávají s vysokým zatížením a zároveň zachovávají módní a stylový vzhled.

Vlastnosti a výhody.

Tenisky ASICS jsou moderní sportovní technologie, lehkost a pohodlí, stejně jako různé barvy v kombinaci se stylovým designem. Japonská značka pečlivě sleduje nejen funkční vlastnosti své obuvi, ale také zajišťuje, že modely mají jasný a atraktivní design. Pohodlné a módní, vyrobené z vysoce kvalitních materiálů, potěší vás svou trvanlivostí a příjemnou cenou. Dnes se ASICS řadí mezi špičkové sportovní boty na světě.

Módní modely

ASICS Gel-Lyte III - slavný závodní model značky, který vyšel v roce 1989. Hlavním rysem modelu se stala inovativní technologie Gel. Tato technologie odpisů může výrazně snížit tlak vyvíjený na nohy sportovců. Kromě toho, tenisky dostal nový neobvyklý jazyk, jak to bylo si všiml, že na předchozích modelech, při běhu, jazyk neustále "plazil" na stranu. S novým, rozděleným jazykem byl tento problém úspěšně vyřešen.

Lehký a pohodlný model získal velký úspěch nejen pro svou funkčnost, ale také pro svůj krásný vzhled. Dnes je Gel-Lyte III jednou z nejoblíbenějších tenisek značky ASICS, takže tato značka je často uváděna ve spolupráci s dalšími renomovanými designéry a značkami.

ASICS Gel-Kayano Trainer jeden další slavný "běžci" značky. Vynikající fixace paty a bočních částí tohoto modelu pomáhá udržet stabilitu nohy v jakékoli poloze. To bylo dobré řešení jak pro běžící plochu, tak pro posilovnu.

ASICS Gel-Nimbus 17 - nejlepší běžecké boty v roce 2015 podle autoritativní edice Runner's World. Model je neuvěřitelně lehký a pružný, má vynikající odpružení podešve a horní části bezešvého materiálu, který se hodí pro nohu pro dokonalé opakování pohybů.

ASICS Gel-Noosa Tri 11 - model pro profesionální sportovce. Je vhodný pro rychlé nasazení díky gumové vložce v oblasti paty. Materiály, ze kterých je svršek vyroben, zajišťují dobré vedení vzduchu. Tenisky jsou vybaveny systémem DuoMax. Jedinečný systém podpory nohou ASICS.V tomto páru je vhodné běžet i ve vlhkém počasí díky speciální gumě, ze které je podešev vyrobena, neklouže.

Modely Onitsuka Tiger

Mexiko 66 - kultovní model, vydaný v 66. roce olympijských her roku 1968 v Mexiku. Tento pár byl poprvé zdoben slavnými 4 proužky po stranách, dnes je charakteristickým znakem obou značek. Dnes, Mexiko 66 je více klasika pro fanoušky pouličního stylu a retro tenisky než sportovní obuv.

Corsair - běžící model v roce 1969, který se stal prototypem neméně slavného Nike Corteze.

Onitsuka Tiger GSM - Tenisové tenisky vyrobené v klasickém designu 80. let. Tento model je vyroben z vysoce kvalitního semiše. Jeho hlavními výhodami jsou lehkost, dobrá absorpce otřesů a vysoká prodyšnost.

Barvy

Značka ASICS je nejen high-tech, ale také světlý, nezapomenutelný design a styl. Značka tenisky překvapená řadou barevných kombinací, prezentovaných v mužských i ženských barvách. Společnost ráda hýčká své fanoušky omezenými vydáními ve spolupráci s dalšími známými značkami. Omezené sbírky vyrobené v neobvyklém designu často přecházejí na dovolenou. ASICS letos představila krásné vánoční boty a to je jen jeden z mnoha příkladů.

Kolik

Náklady na tenisky se liší v závislosti na velikosti, popularitě modelu a materiálu, ze kterého jsou vyrobeny.

Průměrná cena snad nejoblíbenějšího a nejprodávanějšího modelu ASICS Gel-Lyte III je v průměru 8000-9000 rublů. Nicméně, občas jsou slevy a prodeje, kdy takový model může být přijata pro 4-6 tisíc rublů.

Modely Onitsuka Tiger jsou levnější, v průměru jsou to 4000-5000 rublů. Vzácné, malé modely mohou být dražší.

Neměli byste šetřit na botách ASICS, kupovat je za pochybné obchody za malou cenu. Takže si s největší pravděpodobností vyberete padělek, a proto budete připraveni o možnost ocenit pohodlí a kvalitu těchto tenisek. Správně zvolené, v závislosti na vašich potřebách, pár ASICS skutečných vybraných ve velikosti a sezóně vydrží mnohem déle než jejich levné, ale nekvalitní kopie.

Jak se šněrovat.

Hlavním úkolem tkaniček je spolehlivá fixace nohy. Správné šněrování pomáhá chránit před zraněním. Za tímto účelem:

  1. krajka by měla mít stejný stupeň utažení po celé noze. Mírně silnější můžete dotáhnout do kotníku, protože tam je maximální stupeň fixace.
  2. v těch oblastech, kde je příliš velký tlak na nohu, můžete naopak šněrování oslabit.
  3. Použijte další otvory pro tkaničky na tenisce. Šněrování přes ně pomůže lépe rozdělit tlak v horní části nohy, takže chůze a běh pohodlnější. K tomu, v posledních děr musíte držet tkaničky z vnějšku dovnitř, a zbývající ocasy do výsledných smyček, a teprve pak kravatu obvyklý uzel.

Recenze

Průměrné hodnocení uživatelů tenisek ASICS je pevné. Díky svému pohodlí a funkčnosti jsou tenisky podle představ sportovců i začínajících amatérů a jednoduše milenců pohodlné a živé ulice. Speciální pohodlí obuvi této značky zdůrazňují lidé, kteří v minulosti utrpěli zranění nebo bolestivé pocity kvůli neúspěšné volbě sportovní obuvi. Po přechodu na obuv ASICS byly pocity při pocitu nepohodlí při sportu pryč, což opět podtrhuje promyšlený přístup ke kvalitě obuvi japonské značky.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky